Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 3.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK SOKOL
KNIN
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P3)
Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)
Kata - Učenice (K6)
Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P10)
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
Kata - Ml. kadeti - 9-8 Kyu (P13)
Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P3)
194
0
IVAN ČAVIĆ (FIGHT)
264
3
VITOMIR KARABAN (PETRINA)
205
0
BLAŽ BEGIĆ (FIGHT)
264
3
VITOMIR KARABAN (PETRINA)
194
0
IVAN ČAVIĆ (FIGHT)
150
3
LOVRE VUČAK (AT05101)
200
0
LOVRE KOVAČEVIĆ (FIGHT)
263
3
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
246
3
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
285
0
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
264
0
VITOMIR KARABAN (PETRINA)
150
3
LOVRE VUČAK (AT05101)
263
0
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
246
3
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
150
0
LOVRE VUČAK (AT05101)
246
3
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
263
3
ŠIMUN SORIĆ (PETRINA)
285
0
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
Medalists
1. JURAJ ŠKENBER, ŠIBENIK
2. LOVRE VUČAK, KK "OSVIT"
3. VITOMIR KARABAN, Karate Klub Petrina
3. ŠIMUN SORIĆ, Karate Klub Petrina
Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)
208
0
ŠIMUN VIDOV (FIGHT)
207
3
TEDI IVAN PERICA (FIGHT)
247
3
ŠIMUN RAMADŽA (ŠIBENIK)
208
0
ŠIMUN VIDOV (FIGHT)
207
TEDI IVAN PERICA (FIGHT)
213
3
MATEO NINIĆ (AT05101)
173
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
199
JOŠKO MEDIĆ (FIGHT)
247
3
ŠIMUN RAMADŽA (ŠIBENIK)
207
0
TEDI IVAN PERICA (FIGHT)
213
3
MATEO NINIĆ (AT05101)
199
0
JOŠKO MEDIĆ (FIGHT)
247
3
ŠIMUN RAMADŽA (ŠIBENIK)
213
0
MATEO NINIĆ (AT05101)
199
3
JOŠKO MEDIĆ (FIGHT)
173
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
Medalists
1. ŠIMUN RAMADŽA, ŠIBENIK
2. MATEO NINIĆ, KK "OSVIT"
3. TEDI IVAN PERICA, Velebit
3. JOŠKO MEDIĆ, Velebit
Kata - Učenice (K6)
91
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
225
3
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
102
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
91
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
225
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
343
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
94
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
102
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
225
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
343
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
94
3
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
102
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
94
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
343
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
Medalists
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
2. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK
3. KLARA PLAZIBAT, KK SOKOL
3. KARLA BARTULOVIĆ, DALMACIJA
Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P10)
96
3
DALILA MEHULIĆ (ŠIBENIK)
255
0
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
95
2
LUCA ANTUNAC (ŠIBENIK)
254
0
EVA MIRKOV (PETRINA)
96
3
DALILA MEHULIĆ (ŠIBENIK)
95
0
LUCA ANTUNAC (ŠIBENIK)
Medalists
1. DALILA MEHULIĆ, ŠIBENIK
2. LUCA ANTUNAC, ŠIBENIK
3. FANI ZDRILIĆ, Karate Klub Petrina
3. EVA MIRKOV, Karate Klub Petrina
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
93
3
EMA MATIĆ (ŠIBENIK)
351
0
GABRIJELA RADNIĆ (ŠIBENIK)
99
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
259
3
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
93
0
EMA MATIĆ (ŠIBENIK)
259
3
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
Medalists
1. LUCIJA FUZUL, Karate Klub Petrina
2. EMA MATIĆ, ŠIBENIK
3. LUCIJA BILIĆ, ŠIBENIK
3. GABRIJELA RADNIĆ, ŠIBENIK
Kata - Ml. kadeti - 9-8 Kyu (P13)
98
3
ANTE GRIZELJ (ŠIBENIK)
249
0
DUJE RAMADŽA (ŠIBENIK)
Medalists
1. ANTE GRIZELJ, ŠIBENIK
2. DUJE RAMADŽA, ŠIBENIK
3. ----
3. ----