Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DALMATINSKA KARATE LIGA - 4. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bibinje
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KNIN
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
Velebit
ZRINSKI
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
Kumite - Kadeti +70 (G5)
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
Kata - Mlađe učenice (K4)
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
428
JOSIPA LOLIĆ (KKGALEB)
369
MELANI MAJKIĆ (ŠI 1066)
184
VITA VULIN (OKIT)
168
KLARA BAŠIĆ (OKIT)
100
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
175
PETRA SVALINA (OKIT)
252
MIA ZOVKO (ŠIROKI)
197
EMA ČUBRIĆ (PIROVAC)
53
ELLEN KOVAČEV (OKIT)
379
DELARA PETRINŠAK (ŠI 1066)
184
VITA VULIN (OKIT)
168
KLARA BAŠIĆ (OKIT)
100
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
197
EMA ČUBRIĆ (PIROVAC)
53
ELLEN KOVAČEV (OKIT)
379
DELARA PETRINŠAK (ŠI 1066)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
503
OLIVER JOVIĆ (PIROVAC)
121
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
228
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ (FIGHT)
253
MIHAEL BOŠNJAK (ŠIROKI)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
93
PATRIK VUČIĆ (CROHEC)
450
IVANO BEADER (DAL)
203
JOSIP ČUBRIĆ (PIROVAC)
237
JURE MARASOVIĆ (FIGHT)
257
STANKO ČOLAK (ŠIROKI)
86
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
115
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
480
MARKO GAĆE (DAL)
198
FRANE FANTINA (PIROVAC)
236
TONI VLAHOV (FIGHT)
451
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
203
JOSIP ČUBRIĆ (PIROVAC)
86
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
198
FRANE FANTINA (PIROVAC)
236
TONI VLAHOV (FIGHT)
451
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
398
SARA MAREVIĆ (METKOVI)
454
NIKOLINA TVRDE (DAL)
376
FRANKA BLAIĆ (ŠI 1066)
358
TARA VUDRAG (ŠI 1066)
208
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
119
MAGDALENA SOLDO (CROHEC)
238
ANTONIJA KNEZOVIĆ (ŠIROKI)
205
NINA BAUS (PIROVAC)
353
LORENA PROTEGA (ŠI 1066)
468
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
376
FRANKA BLAIĆ (ŠI 1066)
358
TARA VUDRAG (ŠI 1066)
208
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
205
NINA BAUS (PIROVAC)
353
LORENA PROTEGA (ŠI 1066)
468
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
Kumite - Kadeti +70 (G5)
88
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
449
MARINO BONAČIĆ (DAL)
196
ANTONIO BARIĆ (PIROVAC)
87
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
113
MARTIN MANDŽO (CROHEC)
477
ROKO ŽAPER (DAL)
196
ANTONIO BARIĆ (PIROVAC)
477
ROKO ŽAPER (DAL)
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
204
LUCA BAUS (PIROVAC)
494
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
458
ANTONIA JURLIN (DAL)
222
MAJA IVANČEV (OBI KAŠ)
74
EMA GALOV (METKOVI)
497
KLARA MARČINA (FIGHT)
458
ANTONIA JURLIN (DAL)
497
KLARA MARČINA (FIGHT)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
493
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
114
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
272
MARIJA COPIĆ (DRNIS)
233
STELA BILAVER (FIGHT)
202
JASMINA MEVIĆ (PIROVAC)
116
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
271
LUCIJA SLIPČEVIĆ (DRNIS)
166
AURORA LUČIĆ (OKIT)
Kata - Mlađe učenice (K4)
441
NOELLE AGNIĆ (KKGALEB)
174
PETRA SVALINA (OKIT)
200
NIKA VUKMAN (PIROVAC)
283
MAJA ŠKULIĆ (FIGHT)
199
IVA VUKMAN (PIROVAC)
282
LARA JUDNIČ (FIGHT)
201
RAFAELLA ČUBRIĆ (PIROVAC)
201
RAFAELLA ČUBRIĆ (PIROVAC)