Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Dalmatinska karate liga
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
319
0
EVA VOLAREVIĆ (KKKDM)
215
0
DORIS KLEPO (DAL)
26
0
IVANA SUTON (PORTO)
215
0
DORIS KLEPO (DAL)
319
0
EVA VOLAREVIĆ (KKKDM)
295
0
MIA KOVAČEVIĆ (DAL)
62
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
211
0
NIKOLINA TVRDE (DAL)
321
JELENA LAZAREVIĆ (KKKDM)
215
0
DORIS KLEPO (DAL)
295
0
MIA KOVAČEVIĆ (DAL)
62
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
321
0
JELENA LAZAREVIĆ (KKKDM)
295
0
MIA KOVAČEVIĆ (DAL)
62
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
321
0
JELENA LAZAREVIĆ (KKKDM)
211
0
NIKOLINA TVRDE (DAL)
Osvajači medalja
1. ELENA BEŠLIJA, OBI Kaštela
2. MIA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. DORIS KLEPO, DALMACIJA
3. JELENA LAZAREVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
207
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
136
0
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
207
0
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
206
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
266
NIKOLINA TOKIĆ (DAL)
226
JELENA PIPUNIC (DAL)
207
0
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
206
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
266
0
NIKOLINA TOKIĆ (DAL)
226
0
JELENA PIPUNIC (DAL)
206
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
226
0
JELENA PIPUNIC (DAL)
266
NIKOLINA TOKIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
2. JELENA PIPUNIC, DALMACIJA
3. PAULINA ŽULJIĆ, DALMACIJA
3. NIKOLINA TOKIĆ, DALMACIJA
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
402
0
NINA ČAČIĆ (ZADAR)
204
0
LARA SVALINA (DAL)
91
0
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ (CROHEC)
250
0
KARLA MUSTAPIĆ (DAL)
402
0
NINA ČAČIĆ (ZADAR)
91
0
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. NINA ČAČIĆ, Zvonimir Zadar
2. MARIJA MAGDALENA STOJIĆ, CROHERC
3. LARA SVALINA, DALMACIJA
3. KARLA MUSTAPIĆ, DALMACIJA
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
256
JELA FRLETA (DAL)
256
0
JELA FRLETA (DAL)
290
0
MIHAELA DILBER (DAL)
201
0
ALMA BRALIĆ (DAL)
81
0
IVA PULJIĆ (CROHEC)
290
MIHAELA DILBER (DAL)
256
JELA FRLETA (DAL)
156
PETRA GRADAC (PORTO)
253
NIKOLETA BARIŠIĆ (DAL)
292
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
274
LAURA PAIĆ (DAL)
27
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
201
0
ALMA BRALIĆ (DAL)
290
0
MIHAELA DILBER (DAL)
256
0
JELA FRLETA (DAL)
156
0
PETRA GRADAC (PORTO)
253
0
NIKOLETA BARIŠIĆ (DAL)
292
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
274
0
LAURA PAIĆ (DAL)
27
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
290
0
MIHAELA DILBER (DAL)
156
0
PETRA GRADAC (PORTO)
292
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
27
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
156
0
PETRA GRADAC (PORTO)
27
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
274
LAURA PAIĆ (DAL)
292
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
274
0
LAURA PAIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
2. PETRA GRADAC, PORTO TOLERO
3. MIHAELA DILBER, DALMACIJA
3. KARLA BARTULOVIĆ, DALMACIJA