Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
43
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
138
0
MARKO BITANGA (OBI KAŠ)
43
0
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
78
GABRIJEL BARBARIĆ (CROHEC)
278
LOVRE DESPALATOVIĆ (DAL)
95
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
43
0
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
78
0
GABRIJEL BARBARIĆ (CROHEC)
278
0
LOVRE DESPALATOVIĆ (DAL)
95
0
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
78
0
GABRIJEL BARBARIĆ (CROHEC)
95
0
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
278
LOVRE DESPALATOVIĆ (DAL)
Medalists
1. MATE ŠARAVANJA, CROHERC
2. GABRIJEL BARBARIĆ, CROHERC
3. GABRIJEL BOLIĆ, "B"Biograd
3. LOVRE DESPALATOVIĆ, DALMACIJA
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
42
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
14
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
216
0
NIKO NEMARIĆ (ZADAR)
67
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
42
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
216
0
NIKO NEMARIĆ (ZADAR)
Medalists
1. NIKO NEMARIĆ, Zvonimir Zadar
2. ANTONIO BOBANOVIĆ, "B"Biograd
3. ANDRIJA VASILJ, CROHERC
3. LUKA DROPULJIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
41
0
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
29
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
139
ANTE VILJAC (OBI KAŠ)
41
0
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
139
0
ANTE VILJAC (OBI KAŠ)
Medalists
1. JAKOV MRĐEN, "B"Biograd
2. ANTE VILJAC, OBI Kaštela
3. SILVIO KAVELJ, PORTO TOLERO
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
379
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
283
0
NIKO KAČUNIĆ (DAL)
379
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
338
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
379
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
17
0
LUKA VIDOJEVIĆ (PORTO)
283
NIKO KAČUNIĆ (DAL)
208
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
338
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
376
0
LEO ŽUŽA (FIGHT)
18
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
140
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
214
IVAN OLIĆ (ZADAR)
405
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
17
0
LUKA VIDOJEVIĆ (PORTO)
283
0
NIKO KAČUNIĆ (DAL)
208
0
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
338
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
18
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
140
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
214
0
IVAN OLIĆ (ZADAR)
405
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
17
0
LUKA VIDOJEVIĆ (PORTO)
338
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
140
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
405
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
17
0
LUKA VIDOJEVIĆ (PORTO)
140
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
18
LUKA RADIĆ (PORTO)
405
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
18
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
Medalists
1. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
2. LUKA VIDOJEVIĆ, PORTO TOLERO
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL
3. ADAM ILIĆ, TIGAR KNIN