Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
333
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
362
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
333
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
65
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
362
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
101
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
320
HANNA VOLAREVIĆ (KKKDM)
65
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
362
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
101
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
320
0
HANNA VOLAREVIĆ (KKKDM)
65
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
101
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
320
HANNA VOLAREVIĆ (KKKDM)
Osvajači medalja
1. PATRICIJA PRGA, CROHERC
2. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ), KK Knez Domagoj Metković
3. HANNA VOLAREVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
225
MARTA RIBIČIĆ (DAL)
382
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
225
0
MARTA RIBIČIĆ (DAL)
44
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
383
0
STELA BILAVER (FIGHT)
5
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
268
SARA MEŠTROVIĆ (DAL)
225
0
MARTA RIBIČIĆ (DAL)
44
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
5
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
268
0
SARA MEŠTROVIĆ (DAL)
44
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
5
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
268
0
SARA MEŠTROVIĆ (DAL)
383
0
STELA BILAVER (FIGHT)
Osvajači medalja
1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. ANETA JOVIĆ, "B"Biograd
3. MARTA RIBIČIĆ, DALMACIJA
3. SARA MEŠTROVIĆ, DALMACIJA
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
172
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
365
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
172
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
99
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
365
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
265
KASJA BAN (DAL)
132
GIULY MANCINI (OBI KAŠ)
99
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
365
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
265
0
KASJA BAN (DAL)
132
0
GIULY MANCINI (OBI KAŠ)
99
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
265
0
KASJA BAN (DAL)
132
GIULY MANCINI (OBI KAŠ)
Osvajači medalja
1. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
2. KASJA BAN, DALMACIJA
3. IVANA RADOŠ, KK Zanshin Split
3. GIULY MANCINI, OBI Kaštela
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
150
MARTA KERUM (KKGALEB)
150
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
84
0
JAKICA SELAK (CROHEC)
46
0
ISKRA BRČIĆ-IGIĆ (BBIOGRD)
366
0
MARJETA TENŽERA (KK ZANS)
84
JAKICA SELAK (CROHEC)
150
MARTA KERUM (KKGALEB)
170
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
316
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
363
0
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
7
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
224
NINA ELPEZA (DAL)
171
LAURA ĆULUM (METKOVI)
46
0
ISKRA BRČIĆ-IGIĆ (BBIOGRD)
84
0
JAKICA SELAK (CROHEC)
150
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
170
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
316
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
7
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
224
0
NINA ELPEZA (DAL)
171
0
LAURA ĆULUM (METKOVI)
84
0
JAKICA SELAK (CROHEC)
170
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
7
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
171
0
LAURA ĆULUM (METKOVI)
170
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
171
0
LAURA ĆULUM (METKOVI)
224
NINA ELPEZA (DAL)
7
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
224
0
NINA ELPEZA (DAL)
Osvajači medalja
1. LAURA ĆULUM, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. JAKICA SELAK, CROHERC
3. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO