Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Dalmatinska karate liga
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađe učenice (K4)
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
Kata - Mlađe učenice (K4)
322
0
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
167
0
ANITA GRGIĆ (METKOVI)
395
0
ANTONIJA BURAZER (ŠIBENIK)
280
0
EVA KONĐA (DAL)
322
0
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
395
0
ANTONIJA BURAZER (ŠIBENIK)
Osvajači medalja
1. ANTONIJA BURAZER, ŠIBENIK
2. TARA ČELAR, ŠIBENIK
3. EVA KONĐA, DALMACIJA
3. ANITA GRGIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
160
0
PETRA MAČUKET (METKOVI)
298
0
ČOLOVIĆ JULIJANA (KKKDM)
298
0
ČOLOVIĆ JULIJANA (KKKDM)
277
0
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
301
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
371
0
SARA MAREVIĆ (METKOVI)
302
0
KATJA BULUM (KKKDM)
277
0
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
304
0
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
160
0
PETRA MAČUKET (METKOVI)
298
0
ČOLOVIĆ JULIJANA (KKKDM)
412
0
MIA ČULIĆ (DAL)
299
0
ČOLOVIĆ TEONA (KKKDM)
370
0
LUCIJA ROMIĆ (METKOVI)
313
0
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
409
0
ALANI ODAK (DAL)
300
0
ANTONIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
341
0
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
144
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
198
0
LEONA RALEVIĆ (DAL)
301
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
277
0
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
304
0
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
298
0
ČOLOVIĆ JULIJANA (KKKDM)
299
0
ČOLOVIĆ TEONA (KKKDM)
409
0
ALANI ODAK (DAL)
341
0
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
144
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
277
0
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
304
0
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
409
0
ALANI ODAK (DAL)
144
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
304
0
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
144
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
341
0
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
198
0
LEONA RALEVIĆ (DAL)
409
0
ALANI ODAK (DAL)
198
0
LEONA RALEVIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb
2. NOA ANTUNOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. ANA DESPALATOVIĆ, DALMACIJA
3. ALANI ODAK, DALMACIJA
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
261
0
EVA MARIJA BEČIĆ (DAL)
344
0
EVA MIRKOV (PETRINA)
261
0
EVA MARIJA BEČIĆ (DAL)
353
0
NATALI VUICA (PETRINA)
145
0
MARINA BUBIĆ (KKGALEB)
261
0
EVA MARIJA BEČIĆ (DAL)
344
EVA MIRKOV (PETRINA)
311
0
LEA DOMINIKOVIĆ (KKKDM)
188
0
LARA PROTRKA (ŠIBENIK)
353
NATALI VUICA (PETRINA)
149
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
229
0
ĐENI IVANKOVIĆ (DAL)
350
LARA FUZUL (PETRINA)
13
NORA BARBIR (PORTO)
347
GRETA LUKIĆ (PETRINA)
145
0
MARINA BUBIĆ (KKGALEB)
344
0
EVA MIRKOV (PETRINA)
188
0
LARA PROTRKA (ŠIBENIK)
353
0
NATALI VUICA (PETRINA)
149
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
350
0
LARA FUZUL (PETRINA)
13
0
NORA BARBIR (PORTO)
347
0
GRETA LUKIĆ (PETRINA)
145
0
MARINA BUBIĆ (KKGALEB)
353
0
NATALI VUICA (PETRINA)
149
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
347
0
GRETA LUKIĆ (PETRINA)
145
0
MARINA BUBIĆ (KKGALEB)
149
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
350
0
LARA FUZUL (PETRINA)
229
0
ĐENI IVANKOVIĆ (DAL)
347
0
GRETA LUKIĆ (PETRINA)
350
0
LARA FUZUL (PETRINA)
Osvajači medalja
1. ANTEA KNEZOVIĆ, KK Galeb
2. MARINA BUBIĆ, KK Galeb
3. NATALI VUICA, Karate Klub Petrina
3. GRETA LUKIĆ, Karate Klub Petrina