Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenice (K6)
Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P10)
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
Kata - Učenice (K6)
203
SARA POLAŠEK (DAL)
203
0
SARA POLAŠEK (DAL)
401
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
50
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
54
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
56
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
203
0
SARA POLAŠEK (DAL)
50
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
54
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
56
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
50
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
54
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
56
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
Osvajači medalja
1. NEA MATIČEVIĆ, Kakato
2. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
3. SARA POLAŠEK, DALMACIJA
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P10)
410
0
JOSIPA ČAGALJ (DAL)
345
0
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
186
0
EMA MATIĆ (ŠIBENIK)
410
0
JOSIPA ČAGALJ (DAL)
345
0
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
231
0
NAOMI IVANKOVIĆ (DAL)
197
0
DALILA MEHULIĆ (ŠIBENIK)
200
0
VENERA BRALIĆ (DAL)
351
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
186
0
EMA MATIĆ (ŠIBENIK)
345
0
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
197
0
DALILA MEHULIĆ (ŠIBENIK)
351
0
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
186
0
EMA MATIĆ (ŠIBENIK)
351
0
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
197
DALILA MEHULIĆ (ŠIBENIK)
200
VENERA BRALIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. EMA MATIĆ, ŠIBENIK
2. LUCIJA FUZUL, Karate Klub Petrina
3. FANI ZDRILIĆ, Karate Klub Petrina
3. DALILA MEHULIĆ, ŠIBENIK
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
61
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
303
0
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
61
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
180
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
303
0
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
411
0
ADRIANA MAROVIĆ (DAL)
60
0
ALEKSANDRA VUKANOVIĆ (KAKATO)
162
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
190
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
389
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
180
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
303
0
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
162
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
190
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
180
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
190
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
162
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
389
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. ANA PENTEK, ŠIBENIK
2. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK
3. KARMEN KRALJEVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. MARTA ĆERLEK, KARATE KLUB METKOVIĆ