Kata - Cicibani (K1)
1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN |
2. FRAN ŠIMIĆ, KK SOKOL |
3. LOVRO MIJATOVIĆ, KK SOKOL |
|
|
|
|
Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)
1. SEBASTIAN BAN, DALMACIJA |
2. JAKOV ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković |
3. TOMA MEŠTROVIĆ, DALMACIJA |
3. NIKO JAKIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
|
| |
Kata - Cicibanke (K2)
1. MARTA BJELICA, Kakato |
2. GABRIJELA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
3. GABRIJELA BUKOVAC, KK Knez Domagoj Metković |
3. BRUNA GALIĆ, PORTO TOLERO |
|
|
|
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
1. GEA JURIŠIĆ, PORTO TOLERO |
2. DORA RAKUŠIĆ, PORTO TOLERO |
3. EMA OBRADOVIĆ, PORTO TOLERO |
3. ASJA ČELAR, ŠIBENIK |
|
| |
Kata - Mlađi učenici (K3)
1. DALI MACANOVIĆ, Kakato |
2. ANTONIO MIKULIĆ, Kakato |
3. LOVRE DRAŠKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT |
3. LEON BUDIMIR, ŠIBENIK |
|
|
|
Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P3)
1. ROKO BAKOTA, KK Galeb |
2. ROKO PERAK, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. STIPAN PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković |
3. GABRIEL DELIJA, Karate Klub Petrina |
|
|
|
Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P5)
1. JURAJ ŠKEMBER, ŠIBENIK |
2. STANKO GNJEČ, KK Knez Domagoj Metković |
3. DINO ANTIĆ, DALMACIJA-CEMENT |
3. JOSIP MATKOVIĆ, DALMACIJA |
|
| | | |
Kata - Mlađe učenice (K4)
1. ANTONIJA BURAZER, ŠIBENIK |
2. TARA ČELAR, ŠIBENIK |
3. EVA KONĐA, DALMACIJA |
3. ANITA GRGIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
|
|
|
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)
1. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb |
2. NOA ANTUNOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
3. ANA DESPALATOVIĆ, DALMACIJA |
3. ALANI ODAK, DALMACIJA |
|
|
|
Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)
1. ANTEA KNEZOVIĆ, KK Galeb |
2. MARINA BUBIĆ, KK Galeb |
3. NATALI VUICA, Karate Klub Petrina |
3. GRETA LUKIĆ, Karate Klub Petrina |
|
| | | |
Kata - Učenici (K5)
1. MARKO RADIVOJEVIĆ, Kakato |
2. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL |
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb |
3. IVAN TARLE, DALMACIJA |
|
|
|
Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)
1. DINO LUKIĆ, Karate Klub Petrina |
2. ANDRIJA LUKAČ, Velebit |
3. TONI VLAHOV, Velebit |
3. MATIJA SORIĆ, Karate Klub Petrina |
|
|
|
Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)
1. IVAN ĆOSIĆ, KK SOKOL |
2. ŠIMUN RAMADŽA, ŠIBENIK |
3. ANTE GRIZELJ, ŠIBENIK |
3. STIPAN ROGULJIĆ, DALMACIJA |
|
| | | |
Kata - Učenice (K6)
1. NEA MATIČEVIĆ, Kakato |
2. ASIA VLAŠIĆ, Kakato |
3. SARA POLAŠEK, DALMACIJA |
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato |
|
|
|
Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P10)
1. EMA MATIĆ, ŠIBENIK |
2. LUCIJA FUZUL, Karate Klub Petrina |
3. FANI ZDRILIĆ, Karate Klub Petrina |
3. DALILA MEHULIĆ, ŠIBENIK |
|
|
|
Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)
1. ANA PENTEK, ŠIBENIK |
2. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK |
3. KARMEN KRALJEVIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
3. MARTA ĆERLEK, KARATE KLUB METKOVIĆ |
|
| | | |
Kata - Mlađi kadeti (K7)
1. IAN ANIĆ, Karate Dojo Brač |
2. ANDRIJA PERIBONIO, DALMACIJA |
3. LOVRE DESPALATOVIĆ, DALMACIJA |
|
|
|
|
Kata - Ml. kadeti - 9-8 Kyu (P13)
1. JERE DUPLANČIĆ, DALMACIJA |
2. DUJE RAMADŽA, ŠIBENIK |
|
|
|
|
|
Kata - Ml. kadeti - 7-5 Kyu (P15)
1. TONI MILOVAC, Velebit |
2. IVAN VOLAREVIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
3. MATE ROGULJIĆ, DALMACIJA |
3. ANTE KUSTURA, DALMACIJA |
|
| | | |
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
1. TONIA ŠKULIĆ, Velebit |
2. MIHAELA BEŠLIĆ, KK Galeb |
3. CVITA BURAZER, ŠIBENIK |
|
|
|
|
Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P14)
1. MARTA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT |
2. KATARINA SUSMELJ, DALMACIJA-CEMENT |
3. LANA SORIĆ, Karate Klub Petrina |
|
|
|
|
Kata - Ml. kadetkinje - 7-5 Kyu (P16)
1. LEA ŠOLIĆ, KK Galeb |
2. JOSIPA VUICA, Karate Klub Petrina |
3. SARA MEŠTROVIĆ, DALMACIJA |
|
|
| | | |
Kata - Kadetkinje (K10)
1. IVANA ILIĆ, KK Knez Domagoj Metković |
2. NICOL LOVRIĆ, Karate Dojo Brač |
3. NIKOLINA FERENČAK, Karate Klub Petrina |
3. LANA SERDAREVIĆ, DALMACIJA |
|
| | | |