Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE-Cicibani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVANO DOŠEN
DALMACIJA
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
3
3
0
0
0
2.
KARLO PLAZIBAT
KK SOKOL
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
3
3
0
0
0
3.
NIKOLA KRASIĆ
CROHERC
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
3
2
0
0
0
4.
IVAN MARKOTIĆ
DALMACIJA
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
2
1
0
0
0
5.
KRISTIAN GABRIĆ
DALMACIJA
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
2
1
0
0
0
6.
LOVRE KURAN
KK SOKOL
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
2
1
0
0
0
7.
TONI ZARIĆ
"B"Biograd
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
2
1
0
0
0
8.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
2
0
0
0
0
9.
TEO JANČI
Zvonimir Zadar
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
2
0
0
0
0
10.
LUKA STRPIĆ
"B"Biograd
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
1
0
0
0
0
11.
LUKA ĆOSIĆ
Zvonimir Zadar
KUMITE-CIC-M-26 (PA1)
1
0
0
0
0
12.
SEBASTIAN BAN
DALMACIJA
KUMITE-CIC-M+26 (PA3)
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibanke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ROZA MARKOVIĆ
KK SOKOL
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
3
3
0
0
0
2.
MATEA ČAGALJ
OBI Kaštela
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
2
1
0
0
0
3.
NINA PERIŠIĆ
OBI Kaštela
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
2
1
0
0
0
4.
MARIJA MARINOVIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
2
0
0
0
0
5.
ANTONIA LOZOVINA
OBI Kaštela
KUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)
1
0
0
0
0
KUMITE-Ml. učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DUJE RAVLIĆ
KK Zanshin Split
MUČ-M+38 (A5)
4
4
0
0
0
2.
IVANO BEADER
DALMACIJA
MUČ-M-34 (A3)
4
4
0
0
0
3.
BORNA KASALO
KK SOKOL
MUČ-M-26 (A1)
3
3
0
0
0
4.
DOMAGOJ TVRDE
DALMACIJA
MUČ-M-38 (A4)
3
3
0
0
0
5.
KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-30 (A2)
3
3
0
0
0
6.
DOMINIK BALIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-34 (A3)
4
3
0
0
0
7.
DUJE ŽDERIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-M+38 (A5)
4
3
0
0
0
8.
IVAN BOŽINOVIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-34 (A3)
4
3
0
0
0
9.
NEVENKO PEHAR
CROHERC
MUČ-M+38 (A5)
4
3
0
0
0
10.
PETAR ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M-34 (A3)
4
3
0
0
0
11.
ŽELJKO ŽUŽA
Zvonimir Zadar
MUČ-M+38 (A5)
4
3
0
0
0
12.
FRANKO AVIANI
DALMACIJA
MUČ-M-30 (A2)
3
2
0
0
0
13.
LOVRE ROGULJA
Zvonimir Zadar
MUČ-M-30 (A2)
3
2
0
0
0
14.
ŠIME STRPIĆ
"B"Biograd
MUČ-M-26 (A1)
3
2
0
0
0
15.
ZORAN PLANINIĆ
CROHERC
MUČ-M-30 (A2)
3
2
0
0
0
16.
IVAN KOSTELAC
DALMACIJA
MUČ-M-34 (A3)
2
1
0
0
0
17.
IVANO ŠIMIČIĆ
KK Zanshin Split
MUČ-M-38 (A4)
2
1
0
0
0
18.
MIHAEL JURENIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-38 (A4)
2
1
0
0
0
19.
MIHAEL JOSIP JELIČIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-26 (A1)
2
1
0
0
0
20.
OLIVER JOVIĆ
"B"Biograd
MUČ-M-26 (A1)
2
1
0
0
0
21.
ANĐELO JOSIP DUGANDŽIĆ
CROHERC
MUČ-M-34 (A3)
3
1
0
0
0
22.
DAMJAN GRBIĆ
Zvonimir Zadar
MUČ-M+38 (A5)
3
1
0
0
0
23.
IVANO IVANKOVIC
CROHERC
MUČ-M+38 (A5)
3
1
0
0
0
24.
PATRIK VUČIĆ
CROHERC
MUČ-M+38 (A5)
3
1
0
0
0
25.
ANTE RADOŠ
KK Zanshin Split
MUČ-M-34 (A3)
2
0
0
0
0
26.
DUJE ŠUNJIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M+38 (A5)
2
0
0
0
0
27.
DUJE TOPIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-26 (A1)
2
0
0
0
0
28.
IVAN OPAČAK
OBI Kaštela
MUČ-M-34 (A3)
2
0
0
0
0
29.
IVAN GRANIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-34 (A3)
2
0
0
0
0
30.
LAZAR STOJIĆ
CROHERC
MUČ-M-30 (A2)
2
0
0
0
0
31.
PAVE GRUBIŠA
DALMACIJA
MUČ-M-34 (A3), MUČ-M-34 (A3)
2
0
0
0
0
32.
ROKO NIKOLA GALEŠIĆ
"B"Biograd
MUČ-M-26 (A1)
2
0
0
0
0
33.
TOMA MARIN
DALMACIJA
MUČ-M-30 (A2)
2
0
0
0
0
34.
ANDRIJA STIPANOV
Zvonimir Zadar
MUČ-M-30 (A2)
1
0
0
0
0
35.
BEPO KATIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M-30 (A2)
1
0
0
0
0
36.
IVAN BATUR
"B"Biograd
MUČ-M+38 (A5)
1
0
0
0
0
37.
JURE KARAMATIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M-38 (A4)
1
0
0
0
0
38.
JURE MARASOVIĆ
Velebit
MUČ-M-38 (A4)
1
0
0
0
0
39.
KRISTIJAN BARBARIĆ
CROHERC
MUČ-M-34 (A3)
1
0
0
0
0
40.
MARJAN JURLINA
Zvonimir Zadar
MUČ-M+38 (A5)
1
0
0
0
0
41.
MARKO GAĆE
DALMACIJA
MUČ-M+38 (A5)
1
0
0
0
0
42.
MIRKO MATIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-M-34 (A3)
1
0
0
0
0
43.
NIKO BEBIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-M+38 (A5)
1
0
0
0
0
44.
PATRIK TOMIĆ
"B"Biograd
MUČ-M-34 (A3)
1
0
0
0
0
45.
PETAR JURAN
PORTO TOLERO
MUČ-M+38 (A5)
1
0
0
0
0
46.
ROKO RONČEVIĆ
Velebit
MUČ-M-38 (A4)
1
0
0
0
0
KUMITE-Ml. učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELENA BEŠLIJA
OBI Kaštela
MUČ-Ž-28 (B1)
3
3
0
0
0
2.
SARA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž+36 (B4)
3
3
0
0
0
3.
KLARA LIVAJIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-32 (B2)
2
2
0
0
0
4.
NINA ČAČIĆ
Zvonimir Zadar
MUČ-Ž-36 (B3)
2
2
0
0
0
5.
DORIS KLEPO
DALMACIJA
MUČ-Ž-28 (B1)
3
2
0
0
0
6.
KARLA BARTULOVIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž+36 (B4)
3
2
0
0
0
7.
MIA KOVAČEVIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-28 (B1)
3
2
0
0
0
8.
MIHAELA DILBER
DALMACIJA
MUČ-Ž+36 (B4)
3
2
0
0
0
9.
PETRA GRADAC
PORTO TOLERO
MUČ-Ž+36 (B4)
3
2
0
0
0
10.
ALMA BRALIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž+36 (B4)
2
1
0
0
0
11.
JELENA LAZAREVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-28 (B1)
2
1
0
0
0
12.
JELENA PIPUNIC
DALMACIJA
MUČ-Ž-32 (B2)
2
1
0
0
0
13.
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ
CROHERC
MUČ-Ž-36 (B3)
2
1
0
0
0
14.
PAULINA ŽULJIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-32 (B2)
2
1
0
0
0
15.
EVA VOLAREVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-28 (B1)
2
0
0
0
0
16.
JELA FRLETA
DALMACIJA
MUČ-Ž+36 (B4)
2
0
0
0
0
17.
LAURA PAIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž+36 (B4)
2
0
0
0
0
18.
NIKOLINA TVRDE
DALMACIJA
MUČ-Ž-28 (B1)
2
0
0
0
0
19.
IVA PULJIĆ
CROHERC
MUČ-Ž+36 (B4)
1
0
0
0
0
20.
IVANA SUTON
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-28 (B1)
1
0
0
0
0
21.
KARLA MUSTAPIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-36 (B3)
1
0
0
0
0
22.
LARA SVALINA
DALMACIJA
MUČ-Ž-36 (B3)
1
0
0
0
0
23.
NIKOLETA BARIŠIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž+36 (B4)
1
0
0
0
0
24.
NIKOLINA TOKIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-32 (B2)
1
0
0
0
0
25.
PAOLA RANČIĆ
OBI Kaštela
MUČ-Ž-32 (B2)
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DUJE MIHALJEVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-46 (C5)
4
4
0
0
0
2.
JURE VICKOV
KK Zanshin Split
UČ-M+46 (C6)
4
4
0
0
0
3.
ŽELJKO PERVAN
CROHERC
UČ-M-38 (C3)
3
3
0
0
0
4.
DANE JURIČIĆ
CROHERC
UČ-M-42 (C4)
2
2
0
0
0
5.
DAVID PETRINA
CROHERC
UČ-M-34 (C2)
2
2
0
0
0
6.
MIHAEL VASILJ
CROHERC
UČ-M-30 (C1)
1
1
0
0
0
7.
BRANIMIR PAPIĆ
Zvonimir Zadar
UČ-M-46 (C5)
4
3
0
0
0
8.
ANDRIJA MRĐEN
"B"Biograd
UČ-M-38 (C3)
3
2
0
0
0
9.
DOMINIK KLEPO
DALMACIJA
UČ-M-38 (C3)
3
2
0
0
0
10.
MARINO BONAČIĆ
DALMACIJA
UČ-M+46 (C6)
3
2
0
0
0
11.
MIHAEL MILIČEVIĆ
CROHERC
UČ-M-46 (C5)
3
2
0
0
0
12.
ROKO PAVLOVIĆ
PORTO TOLERO
UČ-M+46 (C6)
3
2
0
0
0
13.
ROKO ŽAPER
DALMACIJA
UČ-M+46 (C6)
3
2
0
0
0
14.
STIPE VLASTELICA
KK SOKOL
UČ-M-46 (C5)
4
2
0
0
0
15.
ANTE BEVANDA
CROHERC
UČ-M-42 (C4)
2
1
0
0
0
16.
JOSIP ĆERLEK
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-30 (C1)
2
1
0
0
0
17.
MATEJ KLJUSURIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-M-34 (C2)
2
1
0
0
0
18.
NIKO JAKELJIĆ
DALMACIJA
UČ-M-38 (C3)
2
1
0
0
0
19.
TONI VLAHOV
Velebit
UČ-M-46 (C5)
2
1
0
0
0
20.
ANTE LEONTIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M+46 (C6)
3
1
0
0
0
21.
IVAN BEBIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-46 (C5)
3
1
0
0
0
22.
ANTE MIŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
UČ-M+46 (C6)
2
0
0
0
0
23.
IVO BOKAN
KK SOKOL
UČ-M-46 (C5)
2
0
0
0
0
24.
JOSIP OBRADOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M+46 (C6)
2
0
0
0
0
25.
LOVRE RADIĆ
OBI Kaštela
UČ-M-46 (C5)
2
0
0
0
0
26.
MARKO RADIVOJEVIĆ
Kakato
UČ-M-38 (C3)
2
0
0
0
0
27.
MARTIN MANDŽO
CROHERC
UČ-M-46 (C5)
2
0
0
0
0
28.
RAFAEL BOŽIĆ
Zvonimir Zadar
UČ-M-38 (C3)
2
0
0
0
0
29.
BARTUL PAPIĆ
Zvonimir Zadar
UČ-M-34 (C2)
1
0
0
0
0
30.
DEAN KNEŽIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-M-30 (C1)
1
0
0
0
0
31.
FRANJO JURIČIĆ
CROHERC
UČ-M-46 (C5)
1
0
0
0
0
32.
IVAN RAMLJAK
DALMACIJA
UČ-M-42 (C4)
1
0
0
0
0
33.
IVAN DRAGAN
OBI Kaštela
UČ-M-46 (C5)
1
0
0
0
0
34.
IVAN JOVIĆ
Velebit
UČ-M-38 (C3)
1
0
0
0
0
35.
JAKOV JELOVČIĆ
Zvonimir Zadar
UČ-M-34 (C2)
1
0
0
0
0
36.
JOSIP ŽUŽUL
KK SOKOL
UČ-M-46 (C5)
1
0
0
0
0
37.
JURE ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-M+46 (C6)
1
0
0
0
0
38.
PETAR MEDAK
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-M-46 (C5)
1
0
0
0
0
39.
ROKO ŠAPONJA
Zvonimir Zadar
UČ-M+46 (C6)
1
0
0
0
0
40.
TOMISLAV AKRAP
DALMACIJA
UČ-M-42 (C4)
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTONIA JURLIN
DALMACIJA
UČ-Ž-40 (D3)
4
4
0
0
0
2.
DORA GALOV
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž+44 (D5)
3
3
0
0
0
3.
IVA LOVRIĆ
CROHERC
UČ-Ž-36 (D2)
3
3
0
0
0
4.
MARICA BOŠNJAK
KK SOKOL
UČ-Ž-32 (D1)
3
3
0
0
0
5.
KATJA JERKOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-44 (D4)
2
2
0
0
0
6.
MIRNA DRNASIN
OBI Kaštela
UČ-Ž-40 (D3)
4
3
0
0
0
7.
ANJA POKRAJAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-36 (D2)
3
2
0
0
0
8.
ILIJANA NAKIĆ
CROHERC
UČ-Ž-40 (D3)
3
2
0
0
0
9.
LANA PLAZIBAT
DALMACIJA
UČ-Ž-36 (D2)
3
2
0
0
0
10.
LUCIJA PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž+44 (D5)
3
2
0
0
0
11.
MARTA STOJIĆ
CROHERC
UČ-Ž-40 (D3)
3
2
0
0
0
12.
ANTEA NIKOLIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-32 (D1)
2
1
0
0
0
13.
EMA GALOV
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-36 (D2)
2
1
0
0
0
14.
EVA SURAĆ
Zvonimir Zadar
UČ-Ž+44 (D5)
2
1
0
0
0
15.
MAGDALENA JADRIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-40 (D3)
2
1
0
0
0
16.
MARIJETA SELAK
CROHERC
UČ-Ž-32 (D1)
2
1
0
0
0
17.
SARA MAJEROVIĆ
Zvonimir Zadar
UČ-Ž+44 (D5)
2
1
0
0
0
18.
ZARA HADŽOVIĆ
Kakato
UČ-Ž-44 (D4)
2
1
0
0
0
19.
ENA BRKIĆ
Zvonimir Zadar
UČ-Ž-40 (D3)
3
1
0
0
0
20.
NEA MATIČEVIĆ
Kakato
UČ-Ž-40 (D3)
3
1
0
0
0
21.
ERIKA VASILJ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-32 (D1)
2
0
0
0
0
22.
LAURA BEBIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-40 (D3)
2
0
0
0
0
23.
LAURA ŠAROLIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-36 (D2)
2
0
0
0
0
24.
LEA LANA RATKOVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž+44 (D5)
2
0
0
0
0
25.
MARIJA PINJUH
CROHERC
UČ-Ž-36 (D2)
2
0
0
0
0
26.
TINA ZIDAR
OBI Kaštela
UČ-Ž+44 (D5)
2
0
0
0
0
27.
EMANUELA STOJIĆ
CROHERC
UČ-Ž-40 (D3)
1
0
0
0
0
28.
IVA ŠARIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-40 (D3)
1
0
0
0
0
29.
JOSIPA BEGIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-40 (D3)
1
0
0
0
0
30.
LORETA ŠEGEDIN
OBI Kaštela
UČ-Ž-40 (D3)
1
0
0
0
0
31.
MAJA IVANČEV
OBI Kaštela
UČ-Ž-36 (D2)
1
0
0
0
0
32.
MIA OPAČAK
OBI Kaštela
UČ-Ž-44 (D4)
1
0
0
0
0
33.
NERA GRLJUŠIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-44 (D4)
1
0
0
0
0
34.
TONKA MIA VLAJČEVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-32 (D1)
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BRUNO BAKOTA
KK Galeb
MKAD-M+57 (E7)
3
3
0
0
0
2.
JAKOV MRĐEN
"B"Biograd
MKAD-M-52 (E5)
2
2
0
0
0
3.
MATE ŠARAVANJA
CROHERC
MKAD-M-41 (E2)
2
2
0
0
0
4.
NIKO NEMARIĆ
Zvonimir Zadar
MKAD-M-45 (E3)
2
2
0
0
0
5.
LUKA VIDOJEVIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M+57 (E7)
4
3
0
0
0
6.
ADAM ILIĆ
TIGAR KNIN
MKAD-M+57 (E7)
3
2
0
0
0
7.
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ
KK SOKOL
MKAD-M+57 (E7)
3
2
0
0
0
8.
ANTONIO BOBANOVIĆ
"B"Biograd
MKAD-M-45 (E3)
2
1
0
0
0
9.
GABRIJEL BOLIĆ
"B"Biograd
MKAD-M-41 (E2)
2
1
0
0
0
10.
GABRIJEL BARBARIĆ
CROHERC
MKAD-M-41 (E2)
2
1
0
0
0
11.
LUKA RADIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M+57 (E7)
3
1
0
0
0
12.
NIKO BURČUL
Velebit
MKAD-M+57 (E7)
3
1
0
0
0
13.
NIKO KAČUNIĆ
DALMACIJA
MKAD-M+57 (E7)
2
0
0
0
0
14.
ANDRIJA VASILJ
CROHERC
MKAD-M-45 (E3)
1
0
0
0
0
15.
ANTE VILJAC
OBI Kaštela
MKAD-M-52 (E5)
1
0
0
0
0
16.
FABIO BOŽIĆ
Zvonimir Zadar
MKAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
0
17.
IVAN OLIĆ
Zvonimir Zadar
MKAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
0
18.
LEO ŽUŽA
Velebit
MKAD-M+57 (E7)
1
0
0
0
0
19.
LOVRE DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
MKAD-M-41 (E2)
1
0
0
0
0
20.
LUKA DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-M-45 (E3)
1
0
0
0
0
21.
MARKO BITANGA
OBI Kaštela
MKAD-M-41 (E2)
1
0
0
0
0
22.
SILVIO KAVELJ
PORTO TOLERO
MKAD-M-52 (E5)
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž-45 (F2)
3
3
0
0
0
2.
LAURA ĆULUM
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž+55 (F5)
3
3
0
0
0
3.
MONIKA MARTINOVIĆ
CROHERC
MKAD-Ž-55 (F4)
3
3
0
0
0
4.
PATRICIJA PRGA
CROHERC
MKAD-Ž-40 (F1)
2
2
0
0
0
5.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
MKAD-Ž+55 (F5)
3
2
0
0
0
6.
JAKICA SELAK
CROHERC
MKAD-Ž+55 (F5)
3
2
0
0
0
7.
LUCIJA UTOVAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž+55 (F5)
3
2
0
0
0
8.
NIKA BEŠLIJA
OBI Kaštela
MKAD-Ž-40 (F1)
3
2
0
0
0
9.
ANA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MKAD-Ž+55 (F5)
2
1
0
0
0
10.
ANETA JOVIĆ
"B"Biograd
MKAD-Ž-45 (F2)
2
1
0
0
0
11.
ISKRA BRČIĆ-IGIĆ
"B"Biograd
MKAD-Ž+55 (F5)
2
1
0
0
0
12.
IVANA RADOŠ
KK Zanshin Split
MKAD-Ž-55 (F4)
2
1
0
0
0
13.
KASJA BAN
DALMACIJA
MKAD-Ž-55 (F4)
2
1
0
0
0
14.
LUCIJA PLEĆAS ( LULU )
KK Knez Domagoj Metković
MKAD-Ž-40 (F1)
2
1
0
0
0
15.
MARTA RIBIČIĆ
DALMACIJA
MKAD-Ž-45 (F2)
2
1
0
0
0
16.
SARA MEŠTROVIĆ
DALMACIJA
MKAD-Ž-45 (F2)
2
1
0
0
0
17.
KARLA PEZIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MKAD-Ž-55 (F4)
2
0
0
0
0
18.
MARTA KERUM
KK Galeb
MKAD-Ž+55 (F5)
2
0
0
0
0
19.
NINA ELPEZA
DALMACIJA
MKAD-Ž+55 (F5)
2
0
0
0
0
20.
STELA BILAVER
Velebit
MKAD-Ž-45 (F2)
2
0
0
0
0
21.
TONKA BERIŠA
KK JADRAN
MKAD-Ž-40 (F1)
2
0
0
0
0
22.
GIULY MANCINI
OBI Kaštela
MKAD-Ž-55 (F4)
1
0
0
0
0
23.
HANNA VOLAREVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MKAD-Ž-40 (F1)
1
0
0
0
0
24.
LAURA VLADUŠIĆ
KK Zanshin Split
MKAD-Ž+55 (F5)
1
0
0
0
0
25.
MARJETA TENŽERA
KK Zanshin Split
MKAD-Ž+55 (F5)
1
0
0
0
0
26.
TONIA ŠKULIĆ
Velebit
MKAD-Ž-45 (F2)
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BRUNO ŠUTIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KAD-M-57 (G2)
2
2
0
0
0
2.
IVAN NIKO PRUSINA
CROHERC
KAD-M-63 (G3)
2
2
0
0
0
3.
IVICA GRUBIŠIĆ
DALMACIJA
KAD-M-70 (G4)
1
1
0
0
0
4.
JURE PUCE
CROHERC
KAD-M+70 (G5)
1
1
0
0
0
5.
ROKO GRADAC
PORTO TOLERO
KAD-M-57 (G2)
2
1
0
0
0
6.
FRANO DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
KAD-M-70 (G4)
1
0
0
0
0
7.
IVAN BEKAVAC
KK Galeb
KAD-M-57 (G2)
1
0
0
0
0
8.
KARLO MARITNOVIĆ
CROHERC
KAD-M-63 (G3)
1
0
0
0
0
9.
LUKA MILJKOVIĆ SKELIN
TIGAR KNIN
KAD-M+70 (G5)
1
0
0
0
0
10.
RAFAEL MILOVAC
Velebit
KAD-M-57 (G2)
1
0
0
0
0
11.
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ
CROHERC
KAD-M-63 (G3)
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BARBARA GRGIĆ
CROHERC
KAD-Ž+54 (H3)
3
3
0
0
0
2.
GABRIELA MARTINOVIĆ
CROHERC
KAD-Ž-47 (H1)
2
2
0
0
0
3.
LARA JOVANOVIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54 (H2)
2
2
0
0
0
4.
ANA REŠETAR
PORTO TOLERO
KAD-Ž+54 (H3)
3
2
0
0
0
5.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž+54 (H3)
3
2
0
0
0
6.
ANAMARIA MARŠIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž+54 (H3)
3
2
0
0
0
7.
LOLITA LANA IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
KAD-Ž-54 (H2)
2
1
0
0
0
8.
IVANA MARINOVIĆ
OBI Kaštela
KAD-Ž+54 (H3)
2
0
0
0
0
9.
LANA LOZOVINA
OBI Kaštela
KAD-Ž+54 (H3)
2
0
0
0
0
10.
DRAGANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
KAD-Ž-54 (H2)
1
0
0
0
0
11.
MARINA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
KAD-Ž-54 (H2)
1
0
0
0
0
12.
PETRA LOVRIĆ
OBI Kaštela
KAD-Ž+54 (H3)
1
0
0
0
0
13.
PETRA KLJUSURIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KAD-Ž-47 (H1)
1
0
0
0
0
14.
TINA GRKOVIĆ
OBI Kaštela
KAD-Ž+54 (H3)
1
0
0
0
0
15.
VALENTINA ČAJIĆ
OBI Kaštela
KAD-Ž-47 (H1)
1
0
0
0
0