Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Delta Cup 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori
KUMITE-Ml. seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
372
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
372
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
42
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
333
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
508
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
529
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
227
IVA BRČINA (METAL)
372
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
333
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
529
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
227
0
IVA BRČINA (METAL)
333
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
529
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
227
0
IVA BRČINA (METAL)
508
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
Osvajači medalja
1. PIA MIKULIĆ, KK Grobničan
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. IVA BRČINA, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32
25
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
228
TARA TUBIĆ (METAL)
25
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
82
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
341
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
271
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
228
0
TARA TUBIĆ (METAL)
25
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
341
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
271
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
228
0
TARA TUBIĆ (METAL)
341
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
271
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
82
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
3. TARA VUČKOVIĆ, Delta
3. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36
275
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
275
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
234
0
LEONA ROVAN (DELTA)
476
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
509
0
MIA PAŠKALJ (1)
88
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
376
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
275
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
476
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
88
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
376
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
476
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
376
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
88
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. MAJA VUKUŠIĆ, KRK CROATIA
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
319
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
406
0
KATJA JURKOVIĆ (PRIM RI)
319
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
81
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
406
KATJA JURKOVIĆ (PRIM RI)
404
NIKA KRMPOTIĆ (PRIM RI)
405
NIKOL MODRIĆ (PRIM RI)
81
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
406
0
KATJA JURKOVIĆ (PRIM RI)
404
0
NIKA KRMPOTIĆ (PRIM RI)
405
0
NIKOL MODRIĆ (PRIM RI)
81
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
404
0
NIKA KRMPOTIĆ (PRIM RI)
405
NIKOL MODRIĆ (PRIM RI)
Osvajači medalja
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. NIKA KRMPOTIĆ, "Primorje" Rijeka
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. NIKOL MODRIĆ, "Primorje" Rijeka