Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Delta Cup 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
Kumite - U 21 (ženski) 18-20 g. -68
Kumite - Seniorke +18 g. -68
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48
288
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
383
0
ANTON HOST (KASTAV)
383
0
ANTON HOST (KASTAV)
459
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
288
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
290
0
DONALD MENDIKOVIĆ (TINJAN)
385
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
488
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
328
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
230
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
383
0
ANTON HOST (KASTAV)
290
0
DONALD MENDIKOVIĆ (TINJAN)
488
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
230
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
290
0
DONALD MENDIKOVIĆ (TINJAN)
230
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
488
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
328
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
2. DONALD MENDIKOVIĆ, TINJAN
3. ANTON HOST, Kastav
3. IVAN HUZANIĆ, Mladost
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
108
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
375
0
JOSIP BRNADA (ŠI 1066)
289
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
301
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
109
0
ISA AHMETOVIĆ (JION)
352
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
512
0
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
299
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
346
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
108
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
352
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
246
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
399
0
AMINA HODŽIĆ (JION)
59
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
232
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
399
0
AMINA HODŽIĆ (JION)
500
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
59
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
94
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
188
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
193
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
61
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
232
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
59
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
94
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
193
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
232
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
193
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
94
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
61
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
Osvajači medalja
1. PETRA MITROVIĆ, "B"Biograd
2. MELANIE CORBATTO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. CHIARA MASSAGRANDE, ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
Kumite - U 21 (ženski) 18-20 g. -68
95
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
63
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
95
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
140
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
233
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
70
MELANIE CORBATTO (KC03)
95
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
140
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
233
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
70
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
140
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
233
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
70
MELANIE CORBATTO (KC03)
Osvajači medalja
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
2. PETRA MITROVIĆ, "B"Biograd
3. CHIARA MASSAGRANDE, ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
3. MELANIE CORBATTO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
Kumite - Seniorke +18 g. -68
141
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
71
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
540
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
141
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
540
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. PETRA MITROVIĆ, "B"Biograd
2. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
3. MELANIE CORBATTO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
3. ----