Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Eurocup Istria 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE - 2013/14 (M)
KUMITE - 2013/14 (Ž)
KUMITE - 2011/12 (M)
KUMITE - 2011/12 (Ž)
KUMITE - 2009/10 (M)
KUMITE - 2009/10 (Ž)
KUMITE - 2007/08 (M)
KUMITE - 2007/08 (Ž)
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE-Juniori -55
KUMITE-Juniori -61
KUMITE-Juniori -68
KUMITE-Juniori -76
KUMITE-Juniori +76
KUMITE-Juniori -55
674
0
ALESSANDRO DI LEMME (SHIRAI)
84
0
NINO DONADIĆ (TAD )
674
0
ALESSANDRO DI LEMME (SHIRAI)
497
0
SALVATORE BAMUNDO (ITA NT)
84
NINO DONADIĆ (TAD )
663
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
452
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
497
0
SALVATORE BAMUNDO (ITA NT)
84
0
NINO DONADIĆ (TAD )
663
0
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
452
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
497
0
SALVATORE BAMUNDO (ITA NT)
452
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
663
MICHAIL KOROTENKO (SHIRAI)
Medalists
1. SALVATORE BAMUNDO, ITALY NATIONAL TEAM
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. ALESSANDRO DI LEMME, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
3. MICHAIL KOROTENKO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
KUMITE-Juniori -61
525
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
525
0
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
334
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
218
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
525
0
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
636
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
334
DAVID MILINOVICH (METAL)
40
CHRISTIAN SABATINO (SHIRAI)
439
0
VALENTINO IVANIĆ (KKHZG)
498
0
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
320
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
451
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
374
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
525
0
ANDREA D'ANNA (IPPON84)
636
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
334
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
40
0
CHRISTIAN SABATINO (SHIRAI)
498
0
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
320
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
451
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
374
0
MOKHTAR JAZOUANI (CAOCANT)
636
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
334
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
320
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
451
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
636
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
320
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
498
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
451
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
498
0
ALEX PAPPALARDO (ITA NT)
Medalists
1. MATIJA NASTESKI, TUŠKANAC
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. ANDREA D'ANNA, Ippon karate lentini
3. ALEX PAPPALARDO, ITALY NATIONAL TEAM
KUMITE-Juniori -68
531
JURI MASON (TARGET)
531
0
JURI MASON (TARGET)
157
0
FRANCESCO MUNEROTTO (PIELLE)
499
0
MATT STEVEN AUGUST RAMOS (ITA NT)
571
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
157
FRANCESCO MUNEROTTO (PIELLE)
531
JURI MASON (TARGET)
196
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
675
0
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
216
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
448
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
78
LORENZETTI TOMMASO (TALARIC)
704
MATKO HORVAT (CHMPRI)
571
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
157
0
FRANCESCO MUNEROTTO (PIELLE)
531
0
JURI MASON (TARGET)
196
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
675
0
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
448
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
78
0
LORENZETTI TOMMASO (TALARIC)
704
0
MATKO HORVAT (CHMPRI)
157
0
FRANCESCO MUNEROTTO (PIELLE)
196
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
675
0
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
78
0
LORENZETTI TOMMASO (TALARIC)
196
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
675
0
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
448
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
78
0
LORENZETTI TOMMASO (TALARIC)
448
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
2. ALESSANDRO DI MARCO, SSD BRACELLI CLUB
3. FRANCESCO MUNEROTTO, ASD PIELLE
3. LORENZETTI TOMMASO, ASD TALARICO KARATE TEAM
KUMITE-Juniori -76
212
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
610
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
610
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
735
0
LEON PENDIĆ (KASTAV)
212
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
500
0
GABRIELE ROSSINI (ITA NT)
610
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
669
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
735
LEON PENDIĆ (KASTAV)
202
IVAN NIKO PRUSINA (SAMOBOR)
399
TOMA MILETA (ŠI 1066)
443
AXEL DUBRAVČIĆ (KKHZG)
387
IVAN HUZANIĆ (KGB)
500
0
GABRIELE ROSSINI (ITA NT)
610
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
669
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
735
0
LEON PENDIĆ (KASTAV)
202
0
IVAN NIKO PRUSINA (SAMOBOR)
399
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
443
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KKHZG)
387
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
500
0
GABRIELE ROSSINI (ITA NT)
735
0
LEON PENDIĆ (KASTAV)
202
0
IVAN NIKO PRUSINA (SAMOBOR)
443
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KKHZG)
500
0
GABRIELE ROSSINI (ITA NT)
202
0
IVAN NIKO PRUSINA (SAMOBOR)
399
TOMA MILETA (ŠI 1066)
443
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KKHZG)
399
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
Medalists
1. GABRIELE ROSSINI, ITALY NATIONAL TEAM
2. IVAN NIKO PRUSINA, SAMOBOR
3. LEON PENDIĆ, Kastav
3. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-Juniori +76
184
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
432
0
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
184
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
502
0
ANTONIO IADARESTA (ITA NT)
432
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
201
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
501
0
MATTEO AVANZINI (ITA NT)
435
MAX FAJERBACH (KKHZG)
502
0
ANTONIO IADARESTA (ITA NT)
432
0
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
501
0
MATTEO AVANZINI (ITA NT)
435
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
502
0
ANTONIO IADARESTA (ITA NT)
501
0
MATTEO AVANZINI (ITA NT)
435
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
201
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
Medalists
1. MATTEO AVANZINI, ITALY NATIONAL TEAM
2. ANTONIO IADARESTA, ITALY NATIONAL TEAM
3. LOVRO LENAC, ZAMET
3. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb