Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Krk cup 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BUSHIDO
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karlovac 1969
Kastav
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
Velebit
VELIKA GORICA
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite -Dječaci (2009/10) -41
Kumite -Dječaci (2009/10) -50
Kumite -Dječaci (2009/10) -56
Kata - Dječaci (2014)
Kata - Dječaci (2013)
Kumite -Dječaci (2009/10) -41
61
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
188
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
209
0
PETAR KREŠIMIR KRMPOTIĆ (VGORICA)
169
0
JAVOR BACH (FIGHT)
61
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
209
0
PETAR KREŠIMIR KRMPOTIĆ (VGORICA)
Medalists
1. MARIN VUĐAN, IVANEC
2. PETAR KREŠIMIR KRMPOTIĆ, VELIKA GORICA
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. JAVOR BACH, Velebit
Kumite -Dječaci (2009/10) -50
166
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
94
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
166
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
83
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
94
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
167
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
182
0
IVAN ŠKULIĆ (KRK CRO)
151
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
83
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
94
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
167
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
151
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
83
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
151
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
167
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
Medalists
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. ELDIN HUSKIĆ, KRK CROATIA
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
3. ROKO RONČEVIĆ, Velebit
Kumite -Dječaci (2009/10) -56
168
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
183
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. TONI VLAHOV, Velebit
2. RAFAEL MAKS SOVIĆ, KRK CROATIA
3. ----
3. ----
Kata - Dječaci (2014)
170
0
DAVID HERENDA (FIGHT)
152
0
MATEJ JULARIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MATEJ JULARIĆ, Tigar Sisak
2. DAVID HERENDA, Velebit
3. ----
3. ----
Kata - Dječaci (2013)
228
0
LUKA BABIĆ (333CR)
68
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
59
MARKO BEREND (TIGAR)
68
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
59
0
MARKO BEREND (TIGAR)
Medalists
1. MARKO BEREND, Tigar Sisak
2. JAKOV HERENDA, Velebit
3. LUKA BABIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----