Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje -47
127
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
127
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
210
0
MIA MILAS (CBSPULA)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
312
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
117
ANA KARADŽA (GROBNIK)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
312
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Kadetkinje -54
93
0
SONJA RAJKO (SKKU)
185
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
93
0
SONJA RAJKO (SKKU)
156
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
185
ELA COLARIĆ (IVANEC)
159
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
186
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
227
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
156
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
185
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
159
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
227
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
156
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
227
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
159
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. MELISA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Kadetkinje +54
224
IVONA SAMBOL (KKHZG)
224
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
184
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
236
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
76
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
224
IVONA SAMBOL (KKHZG)
48
MIA ČAČKO (10.DAN)
343
0
IVA POFUK (IVANEC)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
330
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
79
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
184
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
224
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
330
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
47
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN