Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Učenici -38
345
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
95
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
222
0
NIKOLA MARJANOVIĆ (KKHZG)
281
0
JAN CANJAR (KA 1969)
95
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
281
0
JAN CANJAR (KA 1969)
Osvajači medalja
1. TOMO SESAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLA MARJANOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici -46
173
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
84
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
173
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
302
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
83
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
226
0
IVANO SAMBOL (KKHZG)
172
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
173
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
302
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
226
0
IVANO SAMBOL (KKHZG)
172
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
302
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
172
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
226
IVANO SAMBOL (KKHZG)
Osvajači medalja
1. ANDRO VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
2. MARINO ĐUKIĆ, Karate klub Esseker
3. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. IVANO SAMBOL, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenice -44
170
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
43
0
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
263
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
0
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenice +44
268
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
209
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
272
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
268
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
209
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
136
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
229
0
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
254
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
272
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
209
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
136
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
254
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
272
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
254
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
136
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. EMA ČELIĆ, CBS PULA
3. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi kadeti -36
285
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
130
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
223
0
NIKOLA MARJANOVIĆ (KKHZG)
198
0
VITO HULINA (VGORICA)
130
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
198
0
VITO HULINA (VGORICA)
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. VITO HULINA, VELIKA GORICA
3. DAVID SESAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. NIKOLA MARJANOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
174
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
283
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
16
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
174
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
283
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
158
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
225
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
260
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
16
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
283
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
225
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
260
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
16
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
225
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
260
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
158
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. KATJA JURKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Kadetkinje -54
93
0
SONJA RAJKO (SKKU)
185
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
93
0
SONJA RAJKO (SKKU)
156
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
185
ELA COLARIĆ (IVANEC)
159
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
186
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
227
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
156
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
185
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
159
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
227
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
156
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
227
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
159
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. MELISA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Kadetkinje +54
224
IVONA SAMBOL (KKHZG)
224
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
184
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
236
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
76
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
224
IVONA SAMBOL (KKHZG)
48
MIA ČAČKO (10.DAN)
343
0
IVA POFUK (IVANEC)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
330
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
79
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
184
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
224
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
330
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
47
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN