Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje -54
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniorke
Kumite - Kadetkinje -54
93
0
SONJA RAJKO (SKKU)
185
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
93
0
SONJA RAJKO (SKKU)
156
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
185
ELA COLARIĆ (IVANEC)
159
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
186
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
227
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
156
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
185
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
159
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
227
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
156
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
227
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
159
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. MELISA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA
Kata - Kadetkinje
98
0
ANA VUJIĆ (333CR)
214
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
244
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
98
0
ANA VUJIĆ (333CR)
311
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
214
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
250
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
102
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
103
LANA HORVAT (333CR)
244
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
214
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
250
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
103
0
LANA HORVAT (333CR)
244
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
250
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
103
0
LANA HORVAT (333CR)
102
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. EMMA BERTA BOČKOR, SHOTOKAN UMAG
2. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KRISTIJANA POPOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Juniorke
251
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
245
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
Osvajači medalja
1. EMMA BERTA BOČKOR, SHOTOKAN UMAG
2. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----