Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibanke
Kata - Mlađe učenice (9,8,7,6 KYU)
Kata - Mlađe učenice HKS
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Učenice HKS
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Cicibanke
296
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
298
0
DORA TREMAC (KK KIK)
341
LARA PAVIĆ (KK KIK)
301
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
54
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
297
VERONIKA LISAC (KK KIK)
296
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
341
0
LARA PAVIĆ (KK KIK)
301
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
297
0
VERONIKA LISAC (KK KIK)
298
0
DORA TREMAC (KK KIK)
54
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
Osvajači medalja
1. IRA URŠULA ŠVAGELJ, KK KIK
2. DORA TREMAC, KK KIK
3. LORENA HALUDEK, KK KIK
3. PETRA VUKOVIĆ, KK KIK
Kata - Mlađe učenice (9,8,7,6 KYU)
67
0
VERONIKA LISAC (KK KIK)
59
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
71
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
67
0
VERONIKA LISAC (KK KIK)
59
LORENA HALUDEK (KK KIK)
292
DORA TREMAC (KK KIK)
64
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
71
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
59
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
292
0
DORA TREMAC (KK KIK)
64
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
71
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
292
0
DORA TREMAC (KK KIK)
64
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
Osvajači medalja
1. IRA URŠULA ŠVAGELJ, KK KIK
2. DORA TREMAC, KK KIK
3. LORENA HALUDEK, KK KIK
3. PETRA VUKOVIĆ, KK KIK
Kata - Mlađe učenice HKS
243
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
342
0
LARA PAVIĆ (KK KIK)
288
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
243
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
288
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
2. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LARA PAVIĆ, KK KIK
3. ----
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
108
0
LEON KOVAR (333CR)
249
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
183
KARLO HALUDEK (KK KIK)
108
0
LEON KOVAR (333CR)
183
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
Osvajači medalja
1. LEON KOVAR, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KARLO HALUDEK, KK KIK
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kata - Učenice HKS
60
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
63
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
Osvajači medalja
1. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
2. MAGDALENA BLAŽAK, KK KIK
3. ----
3. ----
Kata - Mlađi kadeti
291
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
310
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
Osvajači medalja
1. KARLO HALUDEK, KK KIK
2. NIKO BURČUL, Velebit
3. ----
3. ----
Kata - Mlađe kadetkinje
62
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
111
0
LUCIJA VARAT (333CR)
295
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
107
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
62
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
295
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
Osvajači medalja
1. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
2. MAGDALENA BLAŽAK, KK KIK
3. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LENA BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR