Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Učenici +46
169
0
BENEDIKT ĐURĐEK (MEĐIMUR)
39
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
271
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
169
0
BENEDIKT ĐURĐEK (MEĐIMUR)
39
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
150
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
346
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
255
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
271
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
39
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
150
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
255
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
271
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
150
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
255
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
346
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
2. ERVIN ŠOLTIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ROKO VLAHOV, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenice -44
170
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
43
0
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
263
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
0
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi kadeti -41
19
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
45
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
28
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
289
0
MARK MILLER (MEĐIMUR)
19
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
28
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. MARK MILLER, Međimurje
3. DARIO TURK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
235
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
329
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
97
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
163
0
DORA GALOV (METKOVI)
329
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
97
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
2. RAINA ŠPOLJARIĆ, Međimurje
3. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
3. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Kadeti -63
348
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
171
0
LEON MOLNAR (MEĐIMUR)
87
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
40
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
348
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
40
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. TIMO VLAHEK, GLOBUS Čakovec
3. LEON MOLNAR, Međimurje