Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Učenice -32
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Juniori -OPEN
Kumite - Cicibani -26
326
0
MIHAEL MAĆEŠIĆ (TAD )
221
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
120
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
221
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
120
0
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. STJEPAN NEKIĆ, Delta
2. FILIP DIKLIĆ, KK Grobničan
3. MIHAEL MAĆEŠIĆ, TAD RIJEKA
3. ----
Kumite - Učenice -32
279
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
190
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
308
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
279
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
190
ANTONELA APATI (IVANEC)
258
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
205
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
219
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
308
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
190
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
205
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
219
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
308
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
205
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
219
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
258
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
2. MARA GUSIĆ, VELIKA GORICA
3. ANTONELA APATI, IVANEC
3. MATEA PARMAKOVIĆ, Delta
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
165
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
90
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
165
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
134
0
ENA DŽEBO (KRK CRO)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
167
EMA GALOV (METKOVI)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
201
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
138
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
44
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
116
ANA KARADŽA (GROBNIK)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
167
0
EMA GALOV (METKOVI)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
138
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
220
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. NIKA KRMPOTIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Juniori -OPEN
211
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
211
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
115
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
78
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
349
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
78
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec