Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Krk kup 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Učenici -42
Kumite - Juniori -OPEN
Kumite - Cicibani -26
326
0
MIHAEL MAĆEŠIĆ (TAD )
221
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
120
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
221
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
120
0
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. STJEPAN NEKIĆ, Delta
2. FILIP DIKLIĆ, KK Grobničan
3. MIHAEL MAĆEŠIĆ, TAD RIJEKA
3. ----
Kumite - Mlađe učenice -28
35
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
35
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
194
GABI SKITARELIĆ (TAD )
278
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
206
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
195
IRIJA ČEKO (TAD )
35
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
194
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
206
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
195
0
IRIJA ČEKO (TAD )
194
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
206
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
195
0
IRIJA ČEKO (TAD )
278
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
Medalists
1. MIA ČUNČIĆ, VELIKA GORICA
2. GABI SKITARELIĆ, TAD RIJEKA
3. FRANKA SAVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. IRIJA ČEKO, TAD RIJEKA
Kumite - Učenici -42
132
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
270
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
284
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
270
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
240
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
132
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
196
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
131
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
241
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
270
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
240
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
131
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
241
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
240
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
241
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
131
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
Medalists
1. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
2. MARKO VRDOLJAK, LOTOS ZAGREB
3. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. AMAR DŽEBO, KRK CROATIA
Kumite - Juniori -OPEN
211
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
211
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
115
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
78
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
349
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
78
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
Medalists
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec