Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Krk kup 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniorke -OPEN
Kumite - Mlađi učenici -30
248
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
269
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
335
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
248
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
269
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
309
LEO GAVRAN (CHMPRI)
144
TINO PANIĆ (GLOBUS)
335
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
269
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
309
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
144
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
335
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
144
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
309
LEO GAVRAN (CHMPRI)
Medalists
1. TINO PANIĆ, GLOBUS Čakovec
2. MATEO PRANJIĆ, NO KACHI
3. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. LEO GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici -34
122
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
133
0
EMIN HUSKIĆ (KRK CRO)
122
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
280
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
133
EMIN HUSKIĆ (KRK CRO)
139
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
276
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
266
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
280
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
133
0
EMIN HUSKIĆ (KRK CRO)
276
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
266
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
280
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
266
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
276
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
Medalists
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. EMIN HUSKIĆ, KRK CROATIA
3. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi učenici +38
207
0
PETAR FILIPOVIĆ (GLOBUS)
142
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
207
0
PETAR FILIPOVIĆ (GLOBUS)
38
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
142
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
303
0
DORIJAN RUBIN (GLOBUS)
307
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
33
ANTE KALEB (ŠI 1066)
38
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
142
0
RAFAEL MAKS SOVIĆ (KRK CRO)
303
0
DORIJAN RUBIN (GLOBUS)
33
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
38
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
33
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
303
DORIJAN RUBIN (GLOBUS)
Medalists
1. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTE KALEB, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. PETAR FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. DORIJAN RUBIN, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađe učenice -36
257
0
ALESSIA PEJNOVIĆ (CHMPRI)
242
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
344
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
257
0
ALESSIA PEJNOVIĆ (CHMPRI)
344
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
Medalists
1. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969
2. ALESSIA PEJNOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
3. ----
Kumite - Mlađe učenice +36
304
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
146
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
73
MARTA BOGUT (ŠI 1066)
304
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
73
0
MARTA BOGUT (ŠI 1066)
Medalists
1. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. MARTA BOGUT, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TENA VURUŠIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ----
Kumite - Učenici -34
96
DAVID SESAR (HR.DRAG)
96
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
123
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
191
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
328
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
DAVID SESAR (HR.DRAG)
277
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
325
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
VITO HULINA (VGORICA)
262
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
123
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
277
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
262
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
262
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
262
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
Medalists
1. VITO HULINA, VELIKA GORICA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. ROKO ŽIC, KRK CROATIA
Kumite - Učenici -42
132
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
270
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
284
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
270
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
240
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
132
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
196
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
131
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
241
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
270
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
240
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
131
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
241
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
240
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
241
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
131
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
Medalists
1. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
2. MARKO VRDOLJAK, LOTOS ZAGREB
3. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. AMAR DŽEBO, KRK CROATIA
Kumite - Učenici +46
169
0
BENEDIKT ĐURĐEK (MEĐIMUR)
39
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
271
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
169
0
BENEDIKT ĐURĐEK (MEĐIMUR)
39
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
150
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
346
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
255
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
271
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
39
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
150
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
255
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
271
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
150
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
255
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
346
0
ERVIN ŠOLTIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
2. ERVIN ŠOLTIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ROKO VLAHOV, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenice -32
279
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
190
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
308
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
279
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
190
ANTONELA APATI (IVANEC)
258
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
205
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
219
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
308
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
190
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
205
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
219
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
308
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
205
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
219
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
258
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
2. MARA GUSIĆ, VELIKA GORICA
3. ANTONELA APATI, IVANEC
3. MATEA PARMAKOVIĆ, Delta
Kumite - Učenice -44
170
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
43
0
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
263
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
0
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
Medalists
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenice +44
268
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
209
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
272
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
268
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
209
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
136
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
229
0
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
254
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
272
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
209
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
136
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
254
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
272
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
254
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
136
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. EMA ČELIĆ, CBS PULA
3. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi kadeti -45
202
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
256
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
202
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
331
LUKA TONY CIPRIĆ (NOKACHI)
109
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
92
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
202
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
331
0
LUKA TONY CIPRIĆ (NOKACHI)
109
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
92
0
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
331
0
LUKA TONY CIPRIĆ (NOKACHI)
109
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
92
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
Medalists
1. LUKA TONY CIPRIĆ, NO KACHI
2. MISLAV ČOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ANDRO VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. MARKO LEPOGLAVEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađi kadeti -48
339
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
148
0
FILIP KOVAČIĆ (GLOBUS)
261
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
162
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
339
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
261
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
Medalists
1. FRAN MANESTAR, CHAMPION RIJEKA
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
3. FILIP KOVAČIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
165
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
90
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
165
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
134
0
ENA DŽEBO (KRK CRO)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
167
EMA GALOV (METKOVI)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
201
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
138
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
44
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
116
ANA KARADŽA (GROBNIK)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
167
0
EMA GALOV (METKOVI)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
138
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
220
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. NIKA KRMPOTIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
174
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
283
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
16
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
174
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
283
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
158
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
225
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
260
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
16
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
283
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
225
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
260
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
16
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
225
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
260
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
158
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. KATJA JURKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Kadetkinje -47
127
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
127
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
210
0
MIA MILAS (CBSPULA)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
312
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
117
ANA KARADŽA (GROBNIK)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
312
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
Medalists
1. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Kadetkinje +54
224
IVONA SAMBOL (KKHZG)
224
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
184
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
236
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
76
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
224
IVONA SAMBOL (KKHZG)
48
MIA ČAČKO (10.DAN)
343
0
IVA POFUK (IVANEC)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
330
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
79
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
184
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
224
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
330
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
47
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Medalists
1. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
Kumite - Juniorke -OPEN
338
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
89
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
36
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
89
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
50
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
338
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
49
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
230
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
85
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
252
0
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
89
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
50
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
230
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
252
0
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
50
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
252
0
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
230
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
85
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
Medalists
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
2. EMA SGARDELLI, CHAMPION RIJEKA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec