Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Kup Grada Vukovara 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE- Mlađi učenici
KUMITE - Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
359
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
141
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
88
EMA ŠEŠET (IVANEC)
359
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
88
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
Osvajači medalja
1. EMA ŠEŠET, IVANEC
2. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. LUCIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
75
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
345
0
VALENTINA OSTROGONAC (SOMBOR)
45
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
263
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
345
0
VALENTINA OSTROGONAC (SOMBOR)
263
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
Osvajači medalja
1. ANAMARIJA BORAS, LJUBUŠKI
2. VALENTINA OSTROGONAC, RAVANGRAD
3. ALEKSANDRA PODGORICA, Vukovar`91
3. DOROTEA PLAVŠIĆ, Vukovar`91
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
65
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
47
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
65
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
185
0
RUDINA ALIU (KUSHTRI)
47
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
76
MARIJA ZERA (VUKOVAR)
149
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
185
0
RUDINA ALIU (KUSHTRI)
47
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
76
0
MARIJA ZERA (VUKOVAR)
149
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
185
0
RUDINA ALIU (KUSHTRI)
149
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
Osvajači medalja
1. RUDINA ALIU, KUSHTRIMI
2. ZVJEZDANA SAVELJIĆ, KK Nexe
3. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
275
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
184
0
XHEJLAN JAHII (KUSHTRI)
Osvajači medalja
1. XHEJLAN JAHII, KUSHTRIMI
2. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
3. ----
3. ----