KUMITE (390)
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
|
- 1. DANIJEL ORLOVIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 2. IVANO BEADER - DALMACIJA
|
|
- 3. JOSIP ĆERLEK - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 4. TOMO SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
Kumite - Ml. učenici -30 (A2)
|
- 1. ANTE BEVANDA - CROHERC
|
|
- 2. ANTE ZOVKO - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 3. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
|
|
- 4. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
|
|
- 5. DOMINIK MARČETIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 6. JOSIP MATKOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 7. MARIO PAŽIN - PORTO TOLERO
|
|
- 8. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 9. TONI ŠERKA - Brač
|
|
- 10. ŽELJKO PERVAN - CROHERC
|
Kumite - Ml. učenici -34 (A3)
|
- 1. DENIS TOSUNI - KK SOKOL
|
|
- 2. DUJE ŽDERIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 3. FILIP BANOVIĆ - OKIT
|
|
- 4. FRANKO AVIANI - DALMACIJA
|
|
- 5. GABRIJEL BOLIĆ - "B"Biograd
|
|
- 6. IVAN OŽBOLT - KK Grobničan
|
|
- 7. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 8. MARINO BONAČIĆ - DALMACIJA
|
|
- 9. MARKO MOČIĆ - KK SOKOL
|
|
- 10. MLADEN KOŽUL - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 11. NIKOLA VUKMAN - OKIT
|
|
- 12. NINO VOLAREVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 13. TONI GULAM - OKIT
|
Kumite - Ml. učenici -38 (A4)
|
- 1. DANE JURIČIĆ - CROHERC
|
|
- 2. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 3. FRANJO JURIČIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 4. FRANJO ODAK - CROHERC
|
|
- 5. IVO BOKAN - KK SOKOL
|
|
- 6. JOSIP ŽUŽUL - KK SOKOL
|
|
- 7. LEON SUŠAC - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 8. MIHAEL MILIČEVIĆ - CROHERC
|
|
- 9. STIPE VLASTELICA - KK SOKOL
|
|
- 10. TEO DOBRIĆ - DALMACIJA
|
|
- 11. TOMO KOLOBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
|
- 1. ANTE LEONTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 2. MEDIN ŽIGA - Champion
|
|
- 3. MIHAEL SOLDO - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 4. ROKO PAVLOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 5. TOMA BARABARIĆ - CROHERC
|
Kumite - Ml. učenice -28 (B1)
|
- 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 2. ANJA POKRAJAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 3. ANTONIA JURLIN - DALMACIJA
|
|
- 4. IVA BRČINA - Metal - Jurdani
|
|
- 5. KARMEN ŠURIJA - OKIT
|
|
- 6. LAURA BEBIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 7. LUANA BOŽAC - OKIT
|
|
- 8. MARIJA MIKULIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 9. NERA GRLJEŠIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 10. NIKOLINA LESKO - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 11. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 12. TARA TUBIĆ - Metal - Jurdani
|
|
- 13. VANESSA IVANČIĆ - Metal - Jurdani
|
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
|
- 1. ANA GALIĆ - CROHERC
|
|
- 2. ELENA ILIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. EMMA BUHOVAC - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 4. MARTA STOJIĆ - CROHERC
|
|
- 5. NEA MATIČEVIĆ - Kakato
|
|
- 6. NINA MARTINIĆ - KK SOKOL
|
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
|
- 1. ANA CIGIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 2. ANA TERIHAJ - SAMOBOR
|
|
- 3. KLARA VOLAREVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 4. PETRA BANDIĆ - ZRINSKI
|
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
|
- 1. EVA ŽUANIĆ - KK SOKOL
|
|
- 2. ISKRA BRČIĆ-IGIĆ - "B"Biograd
|
|
- 3. JAKICA SELAK - CROHERC
|
|
- 4. KLARA MARČINA - "Forum"
|
|
- 5. MELANI BEUS - CROHERC
|
|
- 6. SARA PLANINIĆ - CROHERC
|
Kumite - Učenici -30 (C1)
|
- 1. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
|
|
- 2. MATE ŠARAVANJA - CROHERC
|
|
- 3. MATEJ GORIĆ - KK KIK
|
|
- 4. MIHAEL EBERHART - KNIN
|
|
- 5. ROKO CIRNSKI - SAMOBOR
|
Kumite - Učenici -34 (C2)
|
- 1. ANDRIJA VASILJ - CROHERC
|
|
- 2. LUKA DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. MATEO ČUKELJ - KK KIK
|
|
- 4. MILAN MIKULIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 5. ROKO BARTULOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 6. TEO FALAK - ZRINSKI
|
Kumite - Učenici -38 (C3)
|
- 1. ANDREJ ŠARIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 2. ANTONIO STOJANOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. DENIS ORLOVIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 4. DUJE HUBER - OBI Kaštela
|
|
- 5. MARKO ALBANEZI - PORTO TOLERO
|
|
- 6. MARKO ODAK - KK SOKOL
|
|
- 7. TOMISLAV KOKALOVIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 8. TONKO AVIANI - DALMACIJA
|
Kumite - Učenici -42 (C4)
|
- 1. DANIN RAHIMIĆ - Student Mostar
|
|
- 2. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 3. KRISTIAN ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. LUKA OŽBOLT - KK Grobničan
|
|
- 5. MARKO SELAK - CROHERC
|
|
- 6. PETAR CIGIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 7. SERGEJ CIMBALJEVIĆ - Shotokan tim
|
|
- 8. STEFAN VUKMIROVIĆ - TIGAR KNIN
|
Kumite - Učenici -46 (C5)
|
- 1. ANTONIO MARIĆ - ZRINSKI
|
|
- 2. DANIJEL KARACIC - CROHERC
|
|
- 3. DINO SUČIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. DOMINIK GECAN - KK KIK
|
|
- 5. KARLO DŽIDIĆ - ZRINSKI
|
|
- 6. LUKA RADOVIĆ - Shotokan tim
|
|
- 7. MARO MARINELIĆ - Brač
|
|
- 8. NEDIM MEŠIĆ - Champion
|
|
- 9. TOMA MILETA - ŠIBENIK
|
Kumite - Učenici +46 (C6)
|
- 1. ADAM ILIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 2. ADI TUTIC - KBS REFLEX
|
|
- 3. BRANISLAV ŠIRKO - TIGAR KNIN
|
|
- 4. DARIO CVJETIČANIN - Brač
|
|
- 5. KAJA ZAGO - Brač
|
|
- 6. LUKA RADIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 7. LUKA VIDOJEVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 8. MIŠO DRAŽENOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 9. NENO FILIPIĆ - SAMOBOR
|
|
- 10. VID KRALJ RADULOVIĆ - SAMOBOR
|
Kumite - Učenice -32 (D1)
|
- 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 2. BARBARA KOLOBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 3. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 5. IRINA MIJAČ - KK JADRAN
|
|
- 6. IVA GAŠPAR - KNIN
|
|
- 7. LORENA ROZIĆ - CROHERC
|
|
- 8. MONIKA MARTINOVIĆ - CROHERC
|
|
- 9. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
|
|
- 10. PATRICIJA PRGA - CROHERC
|
|
- 11. TONKA BERIŠA - KK JADRAN
|
Kumite - Učenice -36 (D2)
|
- 1. ELA HRSTIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 2. MANDIĆ MARIJA - ZRINSKI
|
|
- 3. MIA FAUKOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 4. MIA MARTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 5. PEZIĆ KARLA - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 6. SASHA IANACHI ĆOPIĆ - OKIT
|
Kumite - Učenice -40 (D3)
|
- 1. HELENA PREBIRAČEVIĆ - Shotokan tim
|
|
- 2. LAURA ĆULUM - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 3. LAURA VLADUŠIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 4. MAJA GRGURINOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 5. MIHAELA BEŠLIĆ - KK Galeb
|
Kumite - Učenice -44 (D4)
|
- 1. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. GORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 3. KIARA ŠARIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 4. MIA PETRINOVIĆ - Brač
|
|
- 5. NEJLA MEŠEVIĆ - Champion
|
Kumite - Učenice +44 (D5)
|
- 1. ELENA MAHNE - KK Grobničan
|
|
- 2. EMMA GALE - Kakato
|
|
- 3. GITA PELICARIĆ - "B"Biograd
|
|
- 4. KATICA DUGANDŽIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 5. LAURA KOPIĆ - Kakato
|
|
- 6. LUCIJA UTOVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 7. NAĐA MUHOVIĆ - Champion
|
|
- 8. TONČICA VUČKOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 9. VITA SAMBUNJAK - SAMOBOR
|
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
|
- 1. BEPO JURIĆ - DALMACIJA
|
|
- 2. DENIS ORLOVIĆ - TIGAR KNIN
|
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
|
- 1. ANTE PASTUOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 2. BERISLAV ROZIĆ - CROHERC
|
|
- 3. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 4. JAN HENČ - SAMOBOR
|
|
- 5. MARINO RUBIĆ - DALMACIJA
|
|
- 6. ROKO GRADAC - PORTO TOLERO
|
|
- 7. STEFAN VUKMIROVIĆ - TIGAR KNIN
|
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
|
- 1. ANTONIO MARTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. BRUNO ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
|
|
- 4. IVAN NIKO PRUSINA - CROHERC
|
|
- 5. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd
|
|
- 6. MISLAV BLAŽEKOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 7. NARDO VLADIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 8. ROBERT KLJENAK - OBI Kaštela
|
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
|
- 1. AHMET LIČINA - Champion
|
|
- 2. ANES MUŠIĆ - Student Mostar
|
|
- 3. ANTE VUJANOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. DARIO SZEL - SAMOBOR
|
|
- 5. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
|
|
- 6. IVAN BEKAVAC - KK Galeb
|
|
- 7. TOMA MILETA - ŠIBENIK
|
|
- 8. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split
|
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
|
- 1. RENATO BLAGO MARTINOVIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
|
- 1. ANTE UTOVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 2. BRUNO ČOVIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 3. IVICA GRUBIŠIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. JURE PUCE - CROHERC
|
|
- 5. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 6. MARIO BARTULOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 7. PETAR GAVRANOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 8. TARIK KURIC - KBS REFLEX
|
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
|
- 1. ANTE KRSTIČEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 2. FRANO DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. IVAN KRNDELJ - CROHERC
|
|
- 4. JOSIP JURJEVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 5. LJUBO KNEŽIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 6. LUKA MILJKOVIĆ SKELIN - TIGAR KNIN
|
|
- 7. LUKA WILIAMSON - KK Galeb
|
|
- 8. NOEL MAVRINAC - KK Grobničan
|
|
- 9. PETAR DAMJANOVIĆ - Shotokan tim
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
|
- 1. ANA REŠETAR - PORTO TOLERO
|
|
- 2. DORA REZIĆ - ZRINSKI
|
|
- 3. GABRIELA MARTINOVIĆ - CROHERC
|
|
- 4. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 5. MILANA VUKMIROVIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 6. NATALI PRIBISALIĆ - DALMACIJA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
|
- 1. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. ANI MATKOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 3. ANTEA GLAVAŠ - Brač
|
|
- 4. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 5. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 6. PETRA LIPIĆ - "Forum"
|
|
- 7. TEREZA VUNIĆ - OKIT
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)
|
- 1. IVANA ŠARAVANJA - CROHERC
|
|
- 2. LAURA KLEPICA - TIGAR KNIN
|
|
- 3. LINA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. SARA ĐUKIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 5. TEA REZO - KK Posušje
|
|
- 6. TONKA MARTINIĆ - Brač
|
|
- 7. VANESSA MARTINIĆ - Brač
|
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
|
- 1. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. ANTONIA KUSANOVIĆ - Brač
|
|
- 3. BARBARA GRGIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 4. IVONA KRASIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 5. LANA LOZOVINA - OBI Kaštela
|
|
- 6. LORENA VLADISLAVIĆ - Brač
|
|
- 7. LUCIJA MILETA - ŠIBENIK
|
|
- 8. MAJA KOZLINGER - Virovitica
|
|
- 9. NIKOL MARTINIĆ - Brač
|
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
|
- 1. DOMINA BABIĆ - KK JADRAN
|
|
- 2. GABRIELA BILIĆ - "Forum"
|
|
- 3. MATEA BEBIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 4. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 5. ZORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
|
Kumite - Kadeti -52 (G1)
|
- 1. ANTE JURAČIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 2. DINO EMRIĆ - Student Mostar
|
|
- 3. JOSIP LEŠIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 4. LUKA ŠIMUNDIĆ - KK JADRAN
|
Kumite - Kadeti -57 (G2)
|
- 1. ANTE DUGANDŽIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 2. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 3. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
|
|
- 4. PETAR BOROVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 5. PETAR GAVRANOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 6. TONĆI GRUBŠIĆ - KK JADRAN
|
Kumite - Kadeti -63 (G3)
|
- 1. DOMAGOJ ŽAJA - SAMOBOR
|
|
- 2. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. FRANO DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. JERKO VLADISLAVIĆ - Brač
|
|
- 5. JOSIP TADIĆ - KK EMPI PROZOR-RAMA
|
|
- 6. JURE VASILJ - CROHERC
|
|
- 7. LUKA BOŽAC - OKIT
|
|
- 8. LUKA JAKŠIĆ - Mladost
|
|
- 9. PETAR JEDNAR - SAMOBOR
|
|
- 10. ROBERTO MUSA - CROHERC
|
|
- 11. ROKO MARČINA - "Forum"
|
Kumite - Kadeti -70 (G4)
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. JAKOV RUKAVINA - Mladost
|
|
- 3. JURICA RUNTAS - SAMOBOR
|
|
- 4. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. KRUNO FADLJEVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 6. LEONARDO BOŠNJAK - TIGAR KNIN
|
|
- 7. LUKAS GLAVIŠKIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 8. TOMISLAV BENIĆ - OPATIJA
|
Kumite - Kadeti +70 (G5)
|
- 1. ADRIAN KARACIC - CROHERC
|
|
- 2. ANDRIJA BUZDOVAČIĆ - KNIN
|
|
- 3. NIKOLA PRUSAC - CROHERC
|
|
- 4. OLIVER ČULE - CROHERC
|
|
- 5. ŠIME MILJKOVIĆ SKELIN - TIGAR KNIN
|
Kumite - Kadetkinje -47 (H1)
|
- 1. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. EMA ZETICA - Mladost
|
|
- 4. KLARA TOMIĆ - ZRINSKI
|
|
- 5. MILANA VUKMIROVIĆ - TIGAR KNIN
|
Kumite - Kadetkinje -54 (H2)
|
- 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
|
|
- 2. ALMA SUBAŠIĆ - Champion
|
|
- 3. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. GABRIELA GOLIĆ - Delta
|
|
- 5. GABRIELA PAPAC - KK JADRAN
|
|
- 6. IVA FRANJKOVIĆ - OKIT
|
|
- 7. IVA VUČIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 8. LAURA KLEPICA - TIGAR KNIN
|
|
- 9. LINA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 10. LUCIJA MILETA - ŠIBENIK
|
|
- 11. MAGDALENA ŠUFLAJ - SAMOBOR
|
|
- 12. MIA KITAROVIĆ - ŠIBENIK
|
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
|
- 1. ANA BODROŽIĆ SELAK - KK JADRAN
|
|
- 2. ANTONIA FONTANJI - KK JADRAN
|
|
- 3. DEA MILETIĆ - KK Galeb
|
|
- 4. DOMINA BABIĆ - KK JADRAN
|
|
- 5. DOMINA PAVLOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 6. ILHANA PRLJAČA - Champion
|
|
- 7. JOSIPA BIŠKO - KK JADRAN
|
|
- 8. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 9. MATEA BRKOVIĆ - Mladost
|
|
- 10. MONIKA RAJIČ - KK EMPI PROZOR-RAMA
|
|
- 11. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
|
|
- 12. PETRA SAVIĆ - Kakato
|
|
- 13. SARA JURIĆ-GRGIĆ - KNIN
|
|
- 14. ZORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
|
Kumite - Juniori -55 (J1)
|
- 1. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
Kumite - Juniori -61 (J2)
|
- 1. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. DOMAGOJ LUKINIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. DORIJAN ROMIC - SAMOBOR
|
|
- 4. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 5. IVAN BATINOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 6. MARTIN MUSA - CROHERC
|
|
- 7. SANDRO STOJAK - TIGAR KNIN
|
|
- 8. TONĆI GRUBŠIĆ - KK JADRAN
|
Kumite - Juniori -68 (J3)
|
- 1. ANDREO FRANJIĆ - TIGAR KNIN
|
|
- 2. FRAN PETKOVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. JERKO TVRDE - DALMACIJA
|
|
- 4. JOSIP UGRINA - OBI Kaštela
|
|
- 5. LEON HENČ - SAMOBOR
|
|
- 6. TVRATKO BAZINA - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
Kumite - Juniori -76 (J4)
|
- 1. ADIN MRGAN - Student Mostar
|
|
- 2. BORNA PETROVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. FRAN PRIŽMIĆ - Mladost
|
|
- 4. JURE BAKOTA - KK Galeb
|
|
- 5. LEONARD ŠOGORIĆ - SAMOBOR
|
|
- 6. TOMISLAV DOKO - ZRINSKI
|
Kumite - Juniori +76 (J5)
|
- 1. BORNA ČENGIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
|
|
- 3. IVAN PEHAR - CROHERC
|
|
- 4. SANDI BLAŽEVIĆ - ZRINSKI
|
Kumite - Juniorke -48 (L1)
|
- 1. MARTINA MUSA - CROHERC
|
|
- 2. NENSI BEUS - CROHERC
|
Kumite - Juniorke -53 (L2)
|
- 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
|
|
- 2. BARBARA KRASIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 3. GABRIELA GOLIĆ - Delta
|
|
- 4. GABRIELA PAPAC - KK JADRAN
|
|
- 5. JELENA PEHAR - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 6. MONIKA BUBNJIĆ - Virovitica
|
Kumite - Juniorke -59 (L3)
|
- 1. ANA BODROŽIĆ SELAK - KK JADRAN
|
|
- 2. ANĐELA MARIĆ - KK Posušje
|
|
- 3. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK - KK JADRAN
|
|
- 4. SARA IVIĆ - KK Galeb
|
Kumite - Juniorke +59 (L4)
|
- 1. ANITA TADIĆ - KK EMPI PROZOR-RAMA
|
|
- 2. ANTONIA FONTANJI - KK JADRAN
|
|
- 3. DOMINA PAVLOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 4. ESMA BRAJLOVIĆ - Champion
|
|
- 5. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 6. LEA ŽUPAN - "Forum"
|
|
- 7. MARTA DULIBIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 8. MATEA GOLUŽA - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 9. NIKA ŠUPLJIĆ KNEZ - OBI Kaštela
|
|
- 10. PETRA GRGIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 11. PETRA MITROVIĆ - "B"Biograd
|
|
- 12. REBEKA TALAJIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 13. STELLA CRNOBRNJA - Mladost
|
Kumite - Seniori -60 (S1)
|
- 1. BORNA MAĐAREVIĆ - Slavonski Brod
|
Kumite - Seniori -67 (S2)
|
- 1. IVAN KRIŽANAC - KK EMPI PROZOR-RAMA
|
|
- 2. MARIO PRGA - CROHERC
|
|
- 3. TONI VUKOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 4. VLADIMIR GAŠPAR - Mladost
|
Kumite - Seniori -75 (S3)
|
- 1. BORNA PETROVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. FRAN PRIŽMIĆ - Mladost
|
|
- 3. IGOR KATANEC BEKETIĆ - SAMOBOR
|
|
- 4. KARLO MARTIĆ - Slavonski Brod
|
Kumite - Seniori -84 (S4)
|
- 1. JOSIP BARAČ - KK Galeb
|
|
- 2. KARLO MATAN - DALMACIJA
|
|
- 3. MARKO KRALJEVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
Kumite - Seniori +84 (S5)
|
- 1. MARKO KRALJEVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 2. MIRAN KEMURA - KK Galeb
|
|
- 3. ŠIME ZELIĆ - KK SOKOL
|
Kumite - Seniori -Open (SO1)
|
- 1. ŠIME ZELIĆ - KK SOKOL
|
Kumite - Seniorke -50 (S6)
|
- 1. ANĐELA SOLDO - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
Kumite - Seniorke -55 (S7)
|
- 1. GABRIJELA BEGIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 2. JELENA PEHAR - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 3. MARIJA ČAVKA - OBI Kaštela
|
|
- 4. MIRJANA BANOVIĆ - KK SOKOL
|
Kumite - Seniorke -61 (S8)
|
- 1. ANĐELA STJEPANDIĆ - DALMACIJA
|
|
- 2. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK - KK JADRAN
|
|
- 3. NINA JOLIĆ - KK SOKOL
|
|
- 4. PETRA ČATLAK - ŠIBENIK
|
|
- 5. REBEKA TALAJIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Seniorke -68 (S9)
|
- 1. IVANA GALIĆ - KK Posušje
|
|
- 2. KRISTINA ZOVKO - CROHERC
|
|
- 3. LEA ŽUPAN - "Forum"
|
Kumite - Seniorke +68 (S10)
|
- 1. ANTONIA RUPIĆ - KK SOKOL
|
|
- 2. ASIJA BALAVAC - Student Mostar
|
|
- 3. DANIJELA BANOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 4. KATA ŠUNJIĆ - DALMACIJA
|
|
- 5. MARIJA MAROJEVIĆ - ZRINSKI
|
|
- 6. MONIKA BARIĆ - KK SOKOL
|
|
- 7. VILMA KRASIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
Kumite - Seniorke -Open
|
- 1. ANĐELA STJEPANDIĆ - DALMACIJA
|
|
- 2. ANTONIA RUPIĆ - KK SOKOL
|
|
- 3. DANIJELA BANOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 4. IVANA GALIĆ - KK Posušje
|
|
- 5. JELENA PEHAR - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 6. MIRJANA BANOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 7. MONIKA BARIĆ - KK SOKOL
|
|
- 8. NINA JOLIĆ - KK SOKOL
|
KATA (163)
Kata - Cicibani (K1)
|
- 1. ANTONIO JUKIĆ - KK Posušje
|
|
- 2. BRUNO NIŽIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 3. DAVID SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 4. DINO ANTIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 5. DUJE RAVLIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 6. IVAN OJDANIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 7. JAKOV CIVADELIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 8. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
|
|
- 9. KRISTIJAN BOŽIĆ - BRNIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 10. KRISTIJAN PAIĆ - KK SOKOL
|
|
- 11. LOVRE DRAŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 12. LUKA VISKOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 13. MARKO VEKIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 14. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 15. PETAR ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 16. TOMA KRIŽEVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
Kata - Cicibanke (K2)
|
- 1. ELENA BEŠLIJA - OBI Kaštela
|
|
- 2. ERIKA VASILJ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 3. JELENA LAZAREVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 4. LUCIJA BARIŠIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 5. LUCIJA PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 6. MARICA BOŠNJAK - KK SOKOL
|
|
- 7. NIKOLINA TVRDE - DALMACIJA
|
|
- 8. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL
|
Kata - Mlađi učenici (K3)
|
- 1. ANTE MIŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 2. ANTONIO PRANJIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 3. ANTONIO ZELIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 4. DEAN KNEŽIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 5. DUJE LESKUR - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 6. DŽANAN ČEHAJIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 7. IVO BOKAN - KK SOKOL
|
|
- 8. JURE ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 9. KARLO JUG DUJAKOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 10. LUKAS BAČIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 11. MATEJ KLJUSURIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 12. NIKOLA JURIŠIĆ - KK SOKOL
|
Kata - Mlađi učenici - 7,8 Kyu (P1)
|
- 1. AMAR RAHMANOVIC - KBS REFLEX
|
|
- 2. ANDRIJA TOMAS TAMBAČA - KK SOKOL
|
|
- 3. ANTONIO STANIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 4. ANTONIO ŠUTIĆ - KK SOKOL
|
|
- 5. ANTONIO ZELIĆ - KK Zanshin Split
|
|
- 6. BARTOL MARKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 7. BOŠKO LELAS - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 8. DAVID LESKUR - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 9. DOMAGOJ MATIJAŠ - KK SOKOL
|
|
- 10. ELMIR JULARDZIJA - KBS REFLEX
|
|
- 11. GABRIEL MILIČEVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 12. GEORGII VOLOSYN - KK SOKOL
|
|
- 13. IVAN ĆOSIĆ - KK SOKOL
|
|
- 14. IVAN DRAGAN - OBI Kaštela
|
|
- 15. IVAN TARLE - DALMACIJA
|
|
- 16. IVAN VUČETIĆ - KK SOKOL
|
|
- 17. JAN ĆURIN - KK SOKOL
|
|
- 18. JOSIP CIKOJEVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 19. LEONARDO LEUTAR - KK SOKOL
|
|
- 20. LOVRE RADIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 21. LOVRE RADIĆ - KK SOKOL
|
|
- 22. MARINO BLAŽIĆ - KK SOKOL
|
|
- 23. NIKO PLEČAŠ - KK SOKOL
|
|
- 24. NIKO VICKOV - KK SOKOL
|
|
- 25. ROKO SUNARA - KK SOKOL
|
|
- 26. ROKO ŽARKO - KK SOKOL
|
|
- 27. ŠIME KRSTULOVIĆ-RELIJA - KK SOKOL
|
|
- 28. TOMA OČAŠIĆ - DALMACIJA
|
Kata - Mlađe Učenice (K4)
|
- 1. AMNA KENJAR - KBS REFLEX
|
|
- 2. ANA PENTEK - ŠIBENIK
|
|
- 3. BARBARA GREGIĆ - Brač
|
|
- 4. ENA RAJKOVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 5. IVANA ČAMBER - KK Posušje
|
|
- 6. KLARA LAKOŠ - ŠIBENIK
|
|
- 7. LARA JURČEVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 8. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 9. MAJA JOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 10. MARIJA MARIĆ - KK Posušje
|
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P2)
|
- 1. AJLA KENJAR - KBS REFLEX
|
|
- 2. ANTONELA BARBIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 3. BRUNA ALJINOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 4. DORA MIRIĆ - KK Galeb
|
|
- 5. ELISABETTA IACOBELLI - KK SOKOL
|
|
- 6. KATARINA KVESIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 7. KLARA PLAZIBAT - KK SOKOL
|
|
- 8. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
|
|
- 9. LEA ŠOLIĆ - KK Galeb
|
|
- 10. LUCIJA KUZMANIĆ - KK Galeb
|
|
- 11. MARIJA MIHAJLOVIĆ - KK Galeb
|
|
- 12. MATEJA POCRNIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 13. MIRJAM MUŠURA - KK SOKOL
|
|
- 14. NAOMI ROŽIĆ - KK SOKOL
|
|
- 15. NEVENA JURKO - KK SOKOL
|
|
- 16. NIKOLINA ETEROVIĆ - Brač
|
|
- 17. NINA BILIĆ - DALMACIJA
|
|
- 18. NINA POCRNIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 19. ROZA ŠPACAL - Brač
|
Kata - Učenici (K5)
|
- 1. ADI TUTIC - KBS REFLEX
|
|
- 2. DOMINIK GECAN - KK KIK
|
|
- 3. FILIP MIHALJ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 4. HRVOJE MIHALJ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 5. JERKO DIDOVIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 6. JURE GOIĆ - Brač
|
|
- 7. LUKA KAZALICKI - Brač
|
|
- 8. MARKO ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 9. MARKO POPOVIĆ - Brač
|
|
- 10. MATEJ GORIĆ - KK KIK
|
|
- 11. MATEO ČUKELJ - KK KIK
|
|
- 12. NIKO LUČIĆ - Brač
|
|
- 13. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ - KK SOKOL
|
|
- 14. TOMISLAV KOKALOVIĆ - TIGAR KNIN
|
Kata - Učenici - 7,8 Kyu (P3)
|
- 1. BORIS VICULIN JURIĆ - KK SOKOL
|
|
- 2. BRUNO BAKOTA - KK Galeb
|
|
- 3. FINN ROKO FRADELIĆ EGAN - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 4. KARLO SUNARA - KK SOKOL
|
|
- 5. LUKA MARELJA - DALMACIJA-CEMENT
|
|
- 6. LUKA VRDOLJAK - KK SOKOL
|
|
- 7. MATEJ ROGOŠIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 8. MATEO RAVLIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 9. MATEO ŠUTIĆ - KK SOKOL
|
|
- 10. MISLAV ČOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
|
|
- 11. RINO MAJIĆ - KK SOKOL
|
|
- 12. TONI MILOVAC - "Velebit"
|
|
- 13. TONI PUČO - Brač
|
Kata - Učenice (K6)
|
- 1. ANA MATAS - DALMACIJA
|
|
- 2. INES BOŠNJAKOVIĆ - Shotokan tim
|
|
- 3. IRINA MIJAČ - KK JADRAN
|
|
- 4. IRIS SUMIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 5. KARLA LAZAREVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 6. LUCIA GRUBIŠIĆ - DALMACIJA
|
|
- 7. LUCIJA DOMINIKOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 8. MIA BOŠNJAKOVIĆ - Shotokan tim
|
|
- 9. NINA ELPEZA - KK SOKOL
|
|
- 10. TEA PAVLOVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 11. TONKA BERIŠA - KK JADRAN
|
Kata - Učenice - 7,8 Kyu (P4)
|
- 1. BRUNA BARANIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 2. KARLA OSTOJA - KK Galeb
|
|
- 3. LEA KARAIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
|
|
- 4. MARJETA SMOJE - DALMACIJA
|
Kata - Mlađi kadeti (K7)
|
- 1. LUKA ŠIMUNDIĆ - KK JADRAN
|
|
- 2. PETAR GAVRANOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 3. RAFAEL MILOVAC - "Velebit"
|
|
- 4. TARIK KURIC - KBS REFLEX
|
|
- 5. TONĆI GRUBŠIĆ - KK JADRAN
|
|
- 6. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split
|
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
|
- 1. ALEKSANDRA PEROVIĆ - Shotokan tim
|
|
- 2. ANTONELA ČALIĆ - KK VITEZ
|
|
- 3. FRANCISKA TOPIĆ - KK VITEZ
|
|
- 4. IVANA ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
|
- 5. KATARINA GRUIĆ - KK Galeb
|
|
- 6. PETRA GARIĆ - KK VITEZ
|
|
- 7. PETRA KLJUSURIĆ - KK Knez Domagoj Metković
|
Kata - Kadeti (K9)
|
- 1. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 2. LUKA KOŠČEVIĆ - KK KIK
|
Kata - Kadetkinje (K10)
|
- 1. ANJA BULAJIĆ - Shotokan tim
|
|
- 2. DIJANA ČEČURA - KK VITEZ
|
|
- 3. LUCIJA RAMADŽA - ŠIBENIK
|
|
- 4. MAŠA BULAJIĆ - Shotokan tim
|
Kata - Juniori (K11)
|
- 1. ABADIN PILAV - KBS REFLEX
|
|
- 2. HAMZA KATKIC - KBS REFLEX
|
Kata - Juniorke (K12)
|
- 1. LUCIJA RAMADŽA - ŠIBENIK
|
Kata - Seniori (K13)
|
- 1. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
|
|
- 2. ELDIN RAHMANOVIC - KBS REFLEX
|
|
- 3. JADRANKO JURJEVIĆ - Mars Zagreb
|
|
- 4. ŽARKO ŠENJUG - Mars Zagreb
|
|
- 5. ŽELJO PERKOVIĆ - Kakato
|
Kata - Seniorke (K14)
|
- 1. IVONA JOVANOVIĆ - KK JADRAN
|
KATA TIM (11)
Kata tim - Ml. učenici (K3A)
|
- 1. KK KNEZ DOMAGOJ - KK Knez Domagoj Metković
|
Kata tim - Ml. učenice (K4A)
|
- 1. K.K. DALMACIJA - DALMACIJA
|
|
- 2. KATA TIM ŠI - ŠIBENIK
|
Kata tim - Učenici (K5A)
|
- 1. KK KIK KRIŽ UČENICI EKIPNO - KK KIK
|
|
- 2. KK KNEZ DOMAGOJ - KK Knez Domagoj Metković
|
Kata tim - Učenice (K6A)
|
- 1. K.K. DALMACIJA - DALMACIJA
|
|
- 2. KATA TIM JD - KK JADRAN
|
Kata tim - Ml. kadeti (K7A)
Kata tim - Ml. kadetkinje (K8A)
|
- 1. KATA TIM ŠOTOKAN - Shotokan tim
|
Kata tim - Kadeti (K9A)
Kata tim - Kadetkinje (K10A)
|
- 1. KATA TIM JD - KK JADRAN
|
Kata tim - Juniori (K15)
Kata tim - Juniorke (K16)
|
- 1. KATA TIM JD - KK JADRAN
|
Kata tim - Seniori (K17)
|
- 1. KARATE KLUB MARS KATA TEAM - Mars Zagreb
|
Kata tim - Seniorke (K18)
KATA DISABLED COMPETITORS (0)
Osobe u inv. kolicima (muški) (N1)
Osobe s ment. porem (muški) (N2)
Slabovidni i slijepi (muški) (N3)
Osobe u inv. kolicima (žene) (N4)
Osobe s ment. porem (žene) (N5)
Slabovidni i slijepi (žene) (N6)