Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Cicibani, KATA-Cicibanke, KATA-Mlađi učenici, KATA-Mlađe učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
11.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
12.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
13.
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
14.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
15.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Učenici, KATA-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"Velebit"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
11.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
12.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
13.
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
14.
Shotokan tim
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
15.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
16.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Mlađi kadeti, KATA-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"Velebit"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
Shotokan tim
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Kadeti, KATA-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
Shotokan tim
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Juniori, KATA-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Seniori, KATA-Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Kakato
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
Mars Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.