Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KATA-Cicibani, KATA-Cicibanke, KATA-Mlađi učenici, KATA-Mlađe učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
11.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
12.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
13.
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
14.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
15.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Učenici, KATA-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"Velebit"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
11.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
12.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
13.
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
14.
Shotokan tim
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
15.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
16.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Mlađi kadeti, KATA-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"Velebit"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
Shotokan tim
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Kadeti, KATA-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
Shotokan tim
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Juniori, KATA-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Seniori, KATA-Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Kakato
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
Mars Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"Velebit"
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
DALMACIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
Kakato
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
KBS REFLEX
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
11.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
12.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
13.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
14.
KK VITEZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
15.
KK Zanshin Split
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
16.
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
17.
Mars Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
18.
OBI Kaštela
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
19.
Shotokan tim
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
20.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
21.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.