Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniorke
KATA TEAM-Ml. učenici
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Ml. kadetkinje
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Učenice -36 (D2)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Učenice -32 (D1)
625
0
NINA POCRNIĆ (DAL)
419
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
419
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
560
0
MIA MUSA (CROHEC)
149
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
625
0
NINA POCRNIĆ (DAL)
419
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
560
MIA MUSA (CROHEC)
624
MATEJA POCRNIĆ (DAL)
304
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
106
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
122
EMA GALOV (METKOVI)
50
ANTONIA JURLIN (DAL)
149
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
419
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
560
0
MIA MUSA (CROHEC)
624
0
MATEJA POCRNIĆ (DAL)
304
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
106
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
122
0
EMA GALOV (METKOVI)
50
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
149
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
560
0
MIA MUSA (CROHEC)
106
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
50
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
149
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
50
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
122
EMA GALOV (METKOVI)
106
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
122
0
EMA GALOV (METKOVI)
Medalists
1. ANTONIA JURLIN, DALMACIJA
2. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MIA MUSA, CROHERC
3. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Učenice -36 (D2)
107
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
107
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
433
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
140
0
MIA GRUBIŠA (1110978)
433
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
387
NINA MARTINIĆ (KK SOKO)
610
NIKA BEŠLIJA (DAL)
107
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
338
0
BARBARA KOLOBARIĆ (HR.DRAG)
366
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
186
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
349
MIA PAŠKALJ (1)
290
HANNA VOLAREVIĆ (KKKDM)
433
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
387
0
NINA MARTINIĆ (KK SOKO)
610
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
107
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
366
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
186
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
349
0
MIA PAŠKALJ (1)
290
0
HANNA VOLAREVIĆ (KKKDM)
433
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
610
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
366
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
290
0
HANNA VOLAREVIĆ (KKKDM)
610
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
290
0
HANNA VOLAREVIĆ (KKKDM)
349
MIA PAŠKALJ (1)
366
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
349
0
MIA PAŠKALJ (1)
Medalists
1. NIKA BEŠLIJA, DALMACIJA
2. HANNA VOLAREVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
3. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
Kumite - Učenice -40 (D3)
637
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
531
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
531
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
511
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
110
0
KLARA VOLAREVIĆ (METKOVI)
531
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
133
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
511
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
637
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
344
IVA GAŠPAR (1)
423
0
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
636
0
ELENA MARIĆ (KKŠB)
134
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
513
PAULA NJEGOVEC (KGB)
548
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
531
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
133
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
511
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
344
0
IVA GAŠPAR (1)
636
0
ELENA MARIĆ (KKŠB)
134
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
513
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
548
0
MARTINA GLAMUZINA (CROHEC)
133
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
511
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
134
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
513
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
133
0
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
134
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
636
ELENA MARIĆ (KKŠB)
513
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
636
0
ELENA MARIĆ (KKŠB)
Medalists
1. MANDIĆ MARIJA, ZRINSKI
2. PETRA BANDIĆ, ZRINSKI
3. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. PAULA NJEGOVEC, Mladost
Kumite - Učenice -44 (D4)
605
0
NINA VUKANOVIĆ (KAKATO)
507
0
MATIJA VODANOV (OKIT)
507
0
MATIJA VODANOV (OKIT)
486
0
TEA PAVLOVIĆ (VITEZ)
633
0
IVA LASIĆ (KKHZG)
605
0
NINA VUKANOVIĆ (KAKATO)
507
MATIJA VODANOV (OKIT)
370
0
EVA ŽUANIĆ (KK SOKO)
486
0
TEA PAVLOVIĆ (VITEZ)
239
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
109
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
264
0
LORI MIOŠIĆ (1110978)
359
SARA TADEJ (KOSTRE)
324
KLARA MARČINA (FORUM)
602
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
633
0
IVA LASIĆ (KKHZG)
507
0
MATIJA VODANOV (OKIT)
486
0
TEA PAVLOVIĆ (VITEZ)
239
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
109
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
359
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
324
0
KLARA MARČINA (FORUM)
602
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
633
0
IVA LASIĆ (KKHZG)
486
0
TEA PAVLOVIĆ (VITEZ)
359
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
602
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
633
0
IVA LASIĆ (KKHZG)
359
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
109
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
602
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
109
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
Medalists
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. IVA LASIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TEA PAVLOVIĆ, KK VITEZ
3. KARLA PEZIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Učenice +44 (D5)
14
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
274
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
67
0
ISKRA BRČIĆ-IGIĆ (BBIOGRD)
274
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
121
0
LAURA ĆULUM (METKOVI)
14
0
MARTA KERUM (KKGALEB)
385
0
PAULA PAVIĆ (KK SOKO)
242
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
150
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
435
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
274
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
121
0
LAURA ĆULUM (METKOVI)
242
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
150
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
121
0
LAURA ĆULUM (METKOVI)
242
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
150
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
385
0
PAULA PAVIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. LAURA ĆULUM, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. NIKOL SEVEREC, SAMOBOR
3. MARTA KERUM, KK Galeb
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066