Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup Jadrana 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
564
0
MIHAEL EBERHART (1)
167
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
269
0
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
446
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
564
0
MIHAEL EBERHART (1)
269
0
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
Osvajači medalja
1. MIHAEL EBERHART, KNIN
2. MATE ŠARAVANJA, CROHERC
3. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. TOMO SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
95
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
299
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
285
0
SERGEJ CIMBALJEVIĆ (H-NOVI)
95
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
299
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
343
0
IVAN LUCIJAN SABLJIĆ (GRUDE)
74
0
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
451
0
PETAR GLAVAŠ (ŠIROKI)
412
GABRIJEL BARBARIĆ (CROHEC)
285
0
SERGEJ CIMBALJEVIĆ (H-NOVI)
299
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
74
0
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
412
0
GABRIJEL BARBARIĆ (CROHEC)
285
0
SERGEJ CIMBALJEVIĆ (H-NOVI)
412
0
GABRIJEL BARBARIĆ (CROHEC)
74
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. SERGEJ CIMBALJEVIĆ, Shotokan tim
2. GABRIJEL BARBARIĆ, CROHERC
3. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
3. GABRIJEL BOLIĆ, "B"Biograd
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
443
0
MATEJ SESAR (ŠIROKI)
239
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
208
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
443
0
MATEJ SESAR (ŠIROKI)
152
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
239
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
300
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
624
0
MATEJ MARIĆ (GRUDE)
623
MARKO BARBARIĆ (GRUDE)
208
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
239
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
624
0
MATEJ MARIĆ (GRUDE)
623
0
MARKO BARBARIĆ (GRUDE)
208
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
623
0
MARKO BARBARIĆ (GRUDE)
624
MATEJ MARIĆ (GRUDE)
Osvajači medalja
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. MARKO BARBARIĆ, GRUDE
3. ANDRIJA VASILJ, CROHERC
3. MATEJ MARIĆ, GRUDE
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
438
0
ANTONIO-DAVID MARKIĆ (ŠIROKI)
184
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
628
0
MARIN LEKO (GRUDE)
143
0
ANTONIO MARIĆ (ZRINSKI)
184
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
628
0
MARIN LEKO (GRUDE)
Osvajači medalja
1. JOSIP SLAVIČEK, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. MARIN LEKO, GRUDE
3. ANTONIO-DAVID MARKIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. ANTONIO MARIĆ, ZRINSKI
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
515
0
PETAR ŠAKOTA (KKŠB)
576
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
515
0
PETAR ŠAKOTA (KKŠB)
71
0
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
576
SILVIO KAVELJ (PORTO)
185
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
250
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
166
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
71
0
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
576
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
250
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
166
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
71
0
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
166
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
250
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. JAKOV MRĐEN, "B"Biograd
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. SILVIO KAVELJ, PORTO TOLERO
3. PETAR GLAVAŠ, CROHERC
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
165
MARKO STRUNJE (DRNIS)
165
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
610
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
165
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
625
0
LUKA LEKO (GRUDE)
610
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
641
TONKO AVIANI (DAL)
114
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
447
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
301
0
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
340
ANTONIO MILOŠ (GRUDE)
410
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
283
LUKA TOMANOVIĆ (H-NOVI)
625
0
LUKA LEKO (GRUDE)
610
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
641
0
TONKO AVIANI (DAL)
114
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
301
0
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
340
0
ANTONIO MILOŠ (GRUDE)
410
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
283
0
LUKA TOMANOVIĆ (H-NOVI)
625
0
LUKA LEKO (GRUDE)
114
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
340
0
ANTONIO MILOŠ (GRUDE)
283
0
LUKA TOMANOVIĆ (H-NOVI)
625
0
LUKA LEKO (GRUDE)
283
0
LUKA TOMANOVIĆ (H-NOVI)
410
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
340
0
ANTONIO MILOŠ (GRUDE)
410
0
JOSIP ŠIMOVIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMANOVIĆ, Shotokan tim
2. LUKA LEKO, GRUDE
3. PATRIK ADŽAGA, OKIT
3. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
608
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
599
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
608
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
474
0
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
261
0
DANIJEL KARACIC (CROHEC)
104
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
599
LEON BUHIĆ (OKIT)
258
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
115
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
584
0
DUJE THEO SAVIĆ (OKIT)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
536
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
50
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
261
0
DANIJEL KARACIC (CROHEC)
599
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
258
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
50
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
599
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
50
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
536
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
50
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. VID KRALJ RADULOVIĆ, SAMOBOR
2. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
3. LEON BUHIĆ, OKIT
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL