Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup Jadrana 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -52 (G1)
Kumite - Kadeti -57 (G2)
Kumite - Kadeti -63 (G3)
Kumite - Kadeti -70 (G4)
Kumite - Kadeti +70 (G5)
Kumite - Kadeti -52 (G1)
339
0
NIKOLA MISIR (GRUDE)
221
0
BRUNO ŠUTIĆ (METKOVI)
221
0
BRUNO ŠUTIĆ (METKOVI)
168
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
339
0
NIKOLA MISIR (GRUDE)
649
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
329
0
DRAGO MARIĆ (GRUDE)
176
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
240
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
221
0
BRUNO ŠUTIĆ (METKOVI)
649
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
329
0
DRAGO MARIĆ (GRUDE)
240
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
649
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
240
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
329
DRAGO MARIĆ (GRUDE)
Osvajači medalja
1. JOSIP SLAVIČEK, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. ANDRIJA VASILJ, CROHERC
3. NIKOLA MISIR, GRUDE
3. DRAGO MARIĆ, GRUDE
Kumite - Kadeti -57 (G2)
450
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
69
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
103
0
ROKO GRADAC (PORTO)
627
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
69
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
627
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
Osvajači medalja
1. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
2. MARKO MARIĆ, GRUDE
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. ROKO GRADAC, PORTO TOLERO
Kumite - Kadeti -63 (G3)
502
0
IVAN MATIJEVIĆ (KKHZG)
334
0
MARKO BOBAN (GRUDE)
272
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
331
0
KARLO LEKO (GRUDE)
502
0
IVAN MATIJEVIĆ (KKHZG)
272
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
Osvajači medalja
1. IVAN MATIJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. IVAN NIKO PRUSINA, CROHERC
3. MARKO BOBAN, GRUDE
3. KARLO LEKO, GRUDE
Kumite - Kadeti -70 (G4)
526
0
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
626
0
MILJENKO SABLJIĆ (GRUDE)
Osvajači medalja
1. LUKA KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. MILJENKO SABLJIĆ, GRUDE
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti +70 (G5)
540
0
LUKA MILJKOVIĆ SKELIN (TIGAR.K)
636
0
JOSIP JURJEVIĆ (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. LUKA MILJKOVIĆ SKELIN, TIGAR KNIN
2. ----
3. ----
3. ----