Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup Jadrana 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenice (K6)
Kata - Učenice - 7,8 Kyu (P4)
Kata - Učenice (K6)
379
0
ANTEA VIDOVIĆ (BUSHI)
127
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
127
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
132
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
153
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
127
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
379
0
ANTEA VIDOVIĆ (BUSHI)
551
0
SARA POLAŠEK (DAL)
427
0
BARBARA GREGIĆ (BRAČ)
132
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
34
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
428
0
NIKOLINA ETEROVIĆ (BRAČ)
134
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
525
JOSIPA STANČIĆ (BUSHI)
426
0
ROZA ŠPACAL (BRAČ)
123
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
632
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
127
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
551
0
SARA POLAŠEK (DAL)
132
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
34
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
428
0
NIKOLINA ETEROVIĆ (BRAČ)
525
0
JOSIPA STANČIĆ (BUSHI)
123
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
632
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
551
0
SARA POLAŠEK (DAL)
132
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
525
0
JOSIPA STANČIĆ (BUSHI)
123
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
551
0
SARA POLAŠEK (DAL)
123
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
632
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
426
0
ROZA ŠPACAL (BRAČ)
525
0
JOSIPA STANČIĆ (BUSHI)
632
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. SARA POLAŠEK, DALMACIJA
2. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
3. NEA MATIČEVIĆ, Kakato
3. KORINA VRANDEČIĆ, KK SOKOL
Kata - Učenice - 7,8 Kyu (P4)
198
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
198
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
156
0
LUCA ANTUNAC (ŠIBENIK)
156
0
LUCA ANTUNAC (ŠIBENIK)
356
0
KARMEN KRALJEVIĆ (KKKDM)
423
ZOFIJA ETEROVIĆ (BRAČ)
157
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
198
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
158
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
315
MARINA BUBIĆ (KKGALEB)
154
EMA MATIĆ (ŠIBENIK)
128
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
156
0
LUCA ANTUNAC (ŠIBENIK)
423
0
ZOFIJA ETEROVIĆ (BRAČ)
157
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
198
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
158
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
315
0
MARINA BUBIĆ (KKGALEB)
154
0
EMA MATIĆ (ŠIBENIK)
128
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
156
0
LUCA ANTUNAC (ŠIBENIK)
157
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
158
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
128
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
157
0
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
128
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
154
EMA MATIĆ (ŠIBENIK)
158
0
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
154
0
EMA MATIĆ (ŠIBENIK)
Osvajači medalja
1. ASIA VLAŠIĆ, Kakato
2. LUCIJA BILIĆ, ŠIBENIK
3. NIKOLETA POPOVIĆ, Kakato
3. MIRTA LEMAC, ŠIBENIK