Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Kup Jadrana 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
ALFA
Brač
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB "VINKOVCI"
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KNIN
KOSTRENA
Kvarner
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
OBI Kaštela
OKIT
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
SAMOBOR
Shotokan tim
Student Mostar
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Virovitica
ZRINSKI
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kata - Učenici - 7,8 Kyu (P3)
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
608
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
599
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
608
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
474
0
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
261
0
DANIJEL KARACIC (CROHEC)
104
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
599
LEON BUHIĆ (OKIT)
258
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
115
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
584
0
DUJE THEO SAVIĆ (OKIT)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
536
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
50
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
261
0
DANIJEL KARACIC (CROHEC)
599
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
258
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
50
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
599
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
50
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
536
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
50
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. VID KRALJ RADULOVIĆ, SAMOBOR
2. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
3. LEON BUHIĆ, OKIT
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL
Kata - Učenici - 7,8 Kyu (P3)
307
0
LUKA MARINIĆ (KKGALEB)
487
0
DŽANAN ČEHAJIĆ (SPLIT)
307
0
LUKA MARINIĆ (KKGALEB)
27
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
487
DŽANAN ČEHAJIĆ (SPLIT)
604
TONI VLAHOV (FIGHT)
49
NIKO VICKOV (KK SOKO)
27
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
487
0
DŽANAN ČEHAJIĆ (SPLIT)
604
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
49
0
NIKO VICKOV (KK SOKO)
27
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
49
0
NIKO VICKOV (KK SOKO)
604
TONI VLAHOV (FIGHT)
Osvajači medalja
1. IVAN ĆOSIĆ, KK SOKOL
2. NIKO VICKOV, KK SOKOL
3. LUKA MARINIĆ, KK Galeb
3. TONI VLAHOV, Velebit
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
618
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
550
0
ANA MATAS (DAL)
550
0
ANA MATAS (DAL)
294
0
MARTA SIMIC (KKSOLIN)
618
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
5
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
193
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
291
0
KATARINA SUSMELJ (KKSOLIN)
488
LEA KARAIĆ (SPLIT)
550
0
ANA MATAS (DAL)
5
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
193
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
488
0
LEA KARAIĆ (SPLIT)
5
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
193
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
488
0
LEA KARAIĆ (SPLIT)
291
0
KATARINA SUSMELJ (KKSOLIN)
Osvajači medalja
1. ANA PENTEK, ŠIBENIK
2. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
3. ANA MATAS, DALMACIJA
3. LEA KARAIĆ, KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT