Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Kup Jadrana 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE - Dječaci (7-8 god)
KUMITE - Djevojčice (7-8 god)
KUMITE - Dječaci (9-10 god)
KUMITE - Djevojčice (9-10 god)
KUMITE - Dječaci (11-12 god)
KUMITE - Djevojčice (11-12 god)
KUMITE - Dječaci (13-14 god)
KUMITE - Djevojčice (13-14 god)
KUMITE WKF - Kadeti
KUMITE WKF - Kadetkinje
KUMITE WKF - Juniori
KUMITE WKF - Juniorke
KUMITE WKF - U21 (Ž)
KUMITE WKF - Seniori
KUMITE WKF - Seniorke
KATA WKF - muški
KATA WKF - ženski
KATA A - muški
KATA A - ženski
KATA B - muški
KATA B - ženski
KUMITE TEAM - ženski
KATA TEAM - ženski
TEŽINE / UZRASTI
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -27
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -31
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -35
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -39
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) - 43
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) + 43
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -27
160
0
JOSIPA LOLIĆ (KKGALEB)
202
0
ANA PETRINA (CROHEC)
213
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
202
0
ANA PETRINA (CROHEC)
213
0
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. MARTA GRGIĆ, CROHERC
2. ANA PETRINA, CROHERC
3. JOSIPA LOLIĆ, KK Galeb
3. ----
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -31
61
0
MIA NINIĆ (AT05101)
134
0
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
134
0
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
489
0
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
61
0
MIA NINIĆ (AT05101)
134
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
93
TEA KNEZ (BSHDOZG)
489
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
80
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
366
GABRIJELA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
133
LILI KLARIN (OKIT)
405
ANA MASLAĆ (METKOVI)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
134
0
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
93
0
TEA KNEZ (BSHDOZG)
489
0
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
80
0
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
366
0
GABRIJELA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
405
0
ANA MASLAĆ (METKOVI)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
489
0
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
80
0
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
405
ANA MASLAĆ (METKOVI)
80
0
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
405
0
ANA MASLAĆ (METKOVI)
Osvajači medalja
1. LILI KLARIN, OKIT
2. PETRA SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. ANA MARJANOVIĆ, OKIT
3. ANA MASLAĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -35
370
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
370
0
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
400
0
MAJA ŠKULIĆ (FIGHT)
285
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
361
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
89
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
370
0
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
285
0
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
89
0
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
285
0
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
89
0
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
361
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
Osvajači medalja
1. MARIJA SOFIJA JURIČIĆ, CROHERC
2. ANA ZEKIĆ, DALMACIJA
3. IVANA MILIĆEVIĆ, CROHERC
3. MIHAELA GALEŠIĆ, Bibinje
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -39
162
0
UMA KOSOVIĆ (KKGALEB)
385
0
LORENA GLAMUZINA (CROHEC)
161
0
MIA IBRAHIMPAŠIĆ (KKGALEB)
281
0
LEONA PEHAR- TRIPALO (DAL)
162
0
UMA KOSOVIĆ (KKGALEB)
161
0
MIA IBRAHIMPAŠIĆ (KKGALEB)
Osvajači medalja
1. UMA KOSOVIĆ, KK Galeb
2. MIA IBRAHIMPAŠIĆ, KK Galeb
3. LORENA GLAMUZINA, CROHERC
3. LEONA PEHAR- TRIPALO, DALMACIJA
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) - 43
378
0
EMA MUSA (CROHEC)
96
0
ENA KALEB (KKKDM)
322
0
NIKA BUZOV (DRNIS)
99
0
GABRIJELA BEBIĆ (KKKDM)
378
0
EMA MUSA (CROHEC)
99
0
GABRIJELA BEBIĆ (KKKDM)
Osvajači medalja
1. EMA MUSA, CROHERC
2. GABRIJELA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. ENA KALEB, KK Knez Domagoj Metković
3. NIKA BUZOV, DRNIŠ
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) + 43
380
0
MARIJA MARTINAC (CROHEC)
85
0
TIA JURAGA (BSHDOZG)
365
0
ANTONIJA ODAK (CROHEC)
246
0
ANTONIA LOZOVINA (OBI KAŠ)
380
0
MARIJA MARTINAC (CROHEC)
246
0
ANTONIA LOZOVINA (OBI KAŠ)
Osvajači medalja
1. ANTONIA LOZOVINA, OBI Kaštela
2. MARIJA MARTINAC, CROHERC
3. ANTONIJA ODAK, CROHERC
3. TIA JURAGA, BUSHIDO