Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE - Dječaci (7-8 god)
KUMITE - Djevojčice (7-8 god)
KUMITE - Dječaci (9-10 god)
KUMITE - Djevojčice (9-10 god)
KUMITE - Dječaci (11-12 god)
KUMITE - Djevojčice (11-12 god)
KUMITE - Dječaci (13-14 god)
KUMITE - Djevojčice (13-14 god)
KUMITE WKF - Kadeti
KUMITE WKF - Kadetkinje
KUMITE WKF - Juniori
KUMITE WKF - Juniorke
KUMITE WKF - U21 (Ž)
KUMITE WKF - Seniori
KUMITE WKF - Seniorke
KATA WKF - muški
KATA WKF - ženski
KATA A - muški
KATA A - ženski
KATA B - muški
KATA B - ženski
KUMITE TEAM - ženski
KATA TEAM - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 34
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 39
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 44
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 49
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 54
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) + 54
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 34
228
0
BRUNA GUJINOVIĆ (METKOVI)
376
0
PETRA GLAMUZINA (CROHEC)
228
0
BRUNA GUJINOVIĆ (METKOVI)
2
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
376
PETRA GLAMUZINA (CROHEC)
63
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
349
SARA PAPONJA (CROHEC)
2
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
376
0
PETRA GLAMUZINA (CROHEC)
63
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
349
0
SARA PAPONJA (CROHEC)
2
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
349
0
SARA PAPONJA (CROHEC)
63
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
Medalists
1. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL
2. SARA PAPONJA, CROHERC
3. PETRA GLAMUZINA, CROHERC
3. TEODORA ANTIĆ, KK "OSVIT"
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 39
357
0
EVA KRASIĆ (CROHEC)
352
0
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
357
0
EVA KRASIĆ (CROHEC)
358
0
MARTA PRSKALO (CROHEC)
352
0
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
408
0
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
205
0
MAGDALENA SOLDO (CROHEC)
343
0
NIKOLINA MACURA (KK ZANS)
372
0
JOSIPA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
241
0
SARA MAREVIĆ (METKOVI)
358
0
MARTA PRSKALO (CROHEC)
352
0
IVANA JURIČIĆ (CROHEC)
205
0
MAGDALENA SOLDO (CROHEC)
372
0
JOSIPA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
358
0
MARTA PRSKALO (CROHEC)
372
0
JOSIPA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
205
0
MAGDALENA SOLDO (CROHEC)
241
0
SARA MAREVIĆ (METKOVI)
Medalists
1. MARTA PRSKALO, CROHERC
2. JOSIPA MILIĆEVIĆ, CROHERC
3. IVANA JURIČIĆ, CROHERC
3. SARA MAREVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 44
359
0
ELENA RAIČ (CROHEC)
271
0
ALANI ODAK (DAL)
240
MILA VEKIĆ (METKOVI)
359
0
ELENA RAIČ (CROHEC)
240
0
MILA VEKIĆ (METKOVI)
Medalists
1. ELENA RAIČ, CROHERC
2. MILA VEKIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ALANI ODAK, DALMACIJA
3. ----
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 49
127
GABRIJELA GRUBELIĆ (OKIT)
250
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
127
0
GABRIJELA GRUBELIĆ (OKIT)
250
0
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
128
TARA JUKIĆ (OKIT)
125
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
41
MARTA BJELICA (KAKATO)
250
0
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
128
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
125
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
41
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
128
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
125
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
41
MARTA BJELICA (KAKATO)
Medalists
1. ELIN IANACHI ĆOPIČ, OKIT
2. TARA JUKIĆ, OKIT
3. PAOLA RANČIĆ, OBI Kaštela
3. MARTA BJELICA, Kakato
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) - 54
94
0
ANTONIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
452
0
JOSIPA NIŽIĆ (LJU)
379
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ (CROHEC)
452
0
JOSIPA NIŽIĆ (LJU)
379
0
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ (CROHEC)
Medalists
1. MARIJA MAGDALENA STOJIĆ, CROHERC
2. JOSIPA NIŽIĆ, LJUBUŠKI
3. ANTONIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković
3. ----
KUMITE - Djevojčice (11-12 god) + 54
103
0
LUCIJA ZOVKO (KKKDM)
391
0
IVONA ŽABIĆ (1)
100
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
444
0
EMA BODLOVIĆ (KK ZANS)
391
0
IVONA ŽABIĆ (1)
100
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
Medalists
1. IVONA ŽABIĆ, KNIN
2. LUCIJA BEBIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. LUCIJA ZOVKO, KK Knez Domagoj Metković
3. EMA BODLOVIĆ, KK Zanshin Split