KUMITE-Učenici (1.-4. razred)
Kumite - Učenici (1-4) -26
1. FILIP MABIĆ, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC |
2. JAN KOVAČIĆ, I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC |
3. LUKA PETAK, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog |
3. MATO ĐUKIĆ, Osnovna škola Antuna Mihanovića |
|
|
|
Kumite - Učenici (1-4) -30
1. LOVRO MASLOV, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC |
2. MATIJA BOŽIĆ, Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk |
3. FILIP KOMARICA, OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI |
3. LUKA PIŠONIĆ, Osnovna škola Dragutina Tadijanovića |
|
|
|
Kumite - Učenici (1-4) -34
1. KARLO DŽAJKIĆ, Osnovna škola Malešnica |
2. ERIK ĐULA, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog |
3. ANDREJ POZDERAC, Osnovna škola Ljube Babića |
3. EMIL TUTEK, Osnovna škola Ljube Babića |
|
|
|
Kumite - Učenici (1-4) -38
1. NIKO DEPIKOLZVANE, Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk |
2. FILIP KOKOTEC, Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec |
3. NOA ŠEŠET, Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec |
3. PETAR FILIPOVIĆ, OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI |
|
|
|
Kumite - Učenici (1-4) -42
1. LUKA RAFAJ, Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk |
2. NOA BANČIĆ, Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec |
3. VIKTOR KLEPAC, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC |
3. MATIJA MATIĆ, III. osnovna škola Varaždin |
|
|
|
Kumite - Učenici (1-4) -46
1. SVEN STRAHIJA, Osnovna škola Domašinec |
2. AMIL MAJETIĆ, Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk |
3. VITO PAVLIŠKO, Osnovna škola Dragutina Tadijanovića |
|
|
|
|
Kumite - Učenici (1-4) +46
1. DINO PUTAR VEBER, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog |
2. ERIK MILETIĆ, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog |
3. IVAN FILIPOVIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA |
3. DARIN BOSANAC, OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA |
|
| | | |
KUMITE-Učenice (1.-4. razred)
Kumite - Učenice (1-4) -28
1. AIDA TRSTENJAK, OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA |
2. LEA GRGUREVIĆ, Osnovna škola Dragutina Tadijanovića |
|
|
|
|
|
Kumite - Učenice (1-4) -32
1. HELENA BAŠIĆ, Osnovna škola Ljube Babića |
2. VIDA KANGRGA, Osnovna škola Dragutina Tadijanovića |
3. LORENA RADIĆ, Osnovna škola Dragutina Tadijanovića |
3. NIKA ZORKO, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA |
|
|
|
Kumite - Učenice (1-4) -36
1. TINA KOS, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA |
2. TAJANA LAKOVIĆ, Osnovna škola Marije i Line |
3. VERONIKA HODAK, Osnovna škola Ljube Babića |
3. EMIJIJA MUSTAFIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA |
|
|
|
Kumite - Učenice (1-4) -40
1. NIKOLINA LESKOVAR, Osnovna škola grofa Janka Draškovića |
2. LEONA SPORIŠ, Osnovna škola Ljube Babića |
3. LANA BERBER, Osnovna škola Marije i Line |
|
|
|
|
Kumite - Učenice (1-4) -44
1. JANA ŽUGČIĆ, Osnovna škola Izidora Kršnjavoga |
2. IRINA PJAJČIK, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA |
|
|
|
|
|
Kumite - Učenice (1-4) +44
1. NIKOL SEVEREC, OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA |
2. EMA BENCETIĆ, Osnovna škola Ljube Babića |
|
|
|
| |
KUMITE-Učenici (5.-8. razred)
Kumite - Učenici (5-8) -36
1. ROKO CIRNSKI, OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA |
2. SVEN PETRUNIĆ, Osnovna škola Ljube Babića |
3. TIN PETRUNIĆ, Osnovna škola Ljube Babića |
3. LUKA POKOS, III. osnovna škola Varaždin |
|
|
|
Kumite - Učenici (5-8) -41
1. DAMIAN DRAŽENOVĆ, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC |
2. ADRIAN STANČIĆ, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog |
3. IVAN JURIČIĆ, OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA |
3. DOMINIK ŠONJE, OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA |
|
|
|
Kumite - Učenici (5-8) -45
1. DAVID MILINOVICH, Osnovna škola Rikard Katalinić Jeretov |
2. JAKOV KUPINA, Osnovna škola Ljube Babića |
3. PAVAO CIBAN, Osnovna škola Ljube Babića |
3. NOA RUMENJAK, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC |
|
|
|
Kumite - Učenici (5-8) -48
1. DOMINIK MURKOVIĆ, Osnovna škola Domašinec |
2. LEON MOLNAR, OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC |
|
|
|
|
|
Kumite - Učenici (5-8) -52
1. STIPE RUKAVINA, Osnovna škola Ljube Babića |
2. KRISTIAN TOPLIČANEC, I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC |
3. PETAR GUDELJ, Osnovna škola Antuna Mihanovića |
3. JAKOV SILADI, OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA |
|
|
|
Kumite - Učenici (5-8) -57
1. DINO ŠIMUNEC, OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA |
2. FRAN VUKOMANOVIĆ, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC |
3. BORNA STANIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA |
3. IVAN TERIHAJ, OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA |
|
|
|
Kumite - Učenici (5-8) -63
1. DARIO SZEL, OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA |
2. MAX FAJERBACH, OSNOVNA ŠKOLA JURE KAŠTELANA |
3. NENO FILIPIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA |
3. PETAR STANIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA |
|
|
|
Kumite - Učenici (5-8) +63
1. MIHAEL SIRC, Osnovna škola Domašinec |
2. JOSIP SLUKIĆ, OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE |
3. DAMIR BAJRAMOVIĆ, Osnovna škola Marije i Line |
3. BELMIN KALENDER, OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC |
|
| |
KUMITE-Učenice (5.-8. razred)
Kumite - Učenice (5-8) -40
1. NIKA ŽERJAV, OSNOVNA ŠKOLA PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC |
2. EMA MARČEC, OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA |
3. MIA FAUKOVIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA |
3. EMA ŠEŠET, Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec |
|
|
|
Kumite - Učenice (5-8) -45
1. EMA ČORBA, OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA |
2. ELA COLARIĆ, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog |
3. LANA GOLOMBOŠ, Osnovna škola 22. lipnja |
3. PATRICIJA ŽABČIĆ, OSNOVNA ŠKOLA MILANA LANGA |
|
|
|
Kumite - Učenice (5-8) -50
1. SARA NOVAK, OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA |
2. JANA ČEBOHIN, Osnovna škola Savski Gaj |
3. MARTINA VRBANAC, Osnovna škola 22. lipnja |
3. ELA BJELANOVIĆ, Osnovna škola Ljube Babića |
|
|
|
Kumite - Učenice (5-8) -55
1. MIA ČAČKO, Osnovna škola Dragutina Tadijanovića |
2. EMA ŠTIVIĆ, Osnovna škola Horvati |
3. LARA MILETIĆ, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog |
3. MATEJA PREVEDAN, OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA |
|
|
|
Kumite - Učenice (5-8) +55
1. EMA JURIČIĆ, OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA |
2. ANAMARIJA RAVLIĆ, Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera |
3. MELANI MAGDIĆ, Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog |
3. DORA ŽUGČIĆ, Osnovna škola Izidora Kršnjavoga |
|
| | | |