KUMITE (263)
Kumite - Ml. učenici (U10) -26
|
- 1. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
|
|
- 2. FRAN TESKERA - Karlovac 1969
|
|
- 3. LEO FEKETIJA - Virovitica
|
|
- 4. MARIN MRKONJIĆ - BUSHIDO
|
|
- 5. MARKO VOLENIK - STIJENA
|
|
- 6. MATEJ GORIĆ - KK KIK
|
|
- 7. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
|
Kumite - Ml. učenici (U10) -30
|
- 1. ERIK ĐULA - IVANEC
|
|
- 2. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 3. MATEO ČUKELJ - KK KIK
|
|
- 4. PATRIK ZLATEC - ĐURĐEVAC
|
|
- 5. PETAR FILIPOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
|
- 1. FILIP FOSIĆ - Virovitica
|
|
- 2. FRAN ZVONAR - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 3. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
|
|
- 4. IVAN JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 5. JAN KUĆA - LEPOGLAVA
|
|
- 6. JOSIP ANDRIJANIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
Kumite - Ml. učenici (U10) -36
|
- 1. DANILO BAKOV - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 2. LOVRO VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. PETAR PRERADOVIĆ - BANJA LUKA
|
|
- 4. SVEN STRAHIJA - Mala Subotica
|
Kumite - Ml. učenici (U10) +36
|
- 1. DOMAGOJ KESAK - Virovitica
|
|
- 2. FILIP NAĐAKOVIĆ - Virovitica
|
|
- 3. LOVRO VUJIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 4. LUKA PAJNIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 5. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan
|
|
- 6. VANJA DUKIĆ - Tigar Sisak
|
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - Mala Subotica
|
|
- 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 3. BRUNA VEDRIŠ - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 4. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. KORNELIJA BOŽIĆ - k.k."konjščina"
|
|
- 6. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 7. LAURA STRAHIJA - Mala Subotica
|
|
- 8. LEA HRŽENJAK - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
|
- 1. ANASTASIJA BALAĆ - BANJA LUKA
|
|
- 2. DORA ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
|
|
- 3. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 4. JANA ZVONAR - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 5. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 6. PETRA LISAK - k.k."konjščina"
|
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
|
- 1. ELA COLARIĆ - IVANEC
|
|
- 2. FRANKA GOLEMAC - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. LANA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
|
|
- 4. LORENA ČORBA - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
|
- 1. ANĐELINA FEKETIJA - Virovitica
|
|
- 2. JANA ČEBOHIN - OMEGA
|
|
- 3. MAGDALENA VAJDA - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 4. SARA TOMIĆ - BUSHIDO
|
Kumite - Učenici (U12) -30
|
- 1. MATEJ GORIĆ - KK KIK
|
|
- 2. MATEO ČUKELJ - KK KIK
|
|
- 3. MATIJA VOLENIK - STIJENA
|
|
- 4. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Učenici (U12) -34
|
- 1. BORNA BOLFEK - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. DINO HUIĆ - ALFA
|
|
- 3. GABRIJEL MATIJAŠIĆ - Koprivnica
|
|
- 4. HARTMANN KEVIN - Barcsi Városi Sportegyesület
|
|
- 5. IVAN JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 6. KRISTIJAN FRANK - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 7. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 8. ROBERT GLAVAŠ - Tigar Sisak
|
|
- 9. VALERIO PREVEDAN - ĐURĐEVAC
|
|
- 10. ŽANKARLO KRNJAK - Mala Subotica
|
Kumite - Učenici (U12) -38
|
- 1. ANTE PAVLINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. BORNA BOJKIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 3. DANILO BAKOV - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 4. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 5. DAVID PUKLIN - k.k."konjščina"
|
|
- 6. DORIAN MAODUŠ - Karlovac 1969
|
|
- 7. IVAN ANDRIJANIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 8. LUKA PEJIĆ - BANJA LUKA
|
|
- 9. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan
|
|
- 10. RAFAEL VINKOVIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 11. TEO BUŠIĆ - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Učenici (U12) -42
|
- 1. ANTONIO KOPLJAR - STIJENA
|
|
- 2. DOMINIK GECAN - KK KIK
|
|
- 3. GORDAN PECIKOZIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 4. KRISTIAN ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. MIHAJLO STANIĆ - ENERGIJA
|
|
- 6. VAL VILIŠIĆ - STIJENA
|
Kumite - Učenici (U12) -46
|
- 1. FILIP CVETKO - KK KIK
|
|
- 2. JAN NOVAK - PODRAVKA
|
|
- 3. JURAJ ABALIĆ - Virovitica
|
|
- 4. LEON CRNČIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 5. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. LUKA SOKAČ - Mala Subotica
|
|
- 7. MARTIN VODENYÁK - Barcsi Városi Sportegyesület
|
|
- 8. NIKOLA GONDI - Virovitica
|
Kumite - Učenici (U12) +46
|
- 1. DARIO GRUDEN - Tempo
|
|
- 2. FILIP BELOBRAJDIĆ - Vukovar`91
|
|
- 3. FILIP MIKINAC - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 4. FILIP SUCHY - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 5. GULYÁS CSABA - Barcsi Városi Sportegyesület
|
|
- 6. IAN POSAVEC - Međimurje
|
|
- 7. IVANO PAVAČIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 8. JURICA ŠVRAKA - ĐURĐEVAC
|
|
- 9. MAX FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 10. SRDJAN SIPKA - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
|
- 11. TEO BAGARIĆ - STIJENA
|
|
- 12. TIBOR KOVAČIĆ - VARAŽDIN
|
Kumite - Učenice (U12) -32
|
- 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 2. DORA ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
|
|
- 3. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 4. EMA ŠEŠET - IVANEC
|
|
- 5. JANA KOBAS - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 6. LANA KOSTADINOVIĆ - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 7. LORI KOŽAR - Vukovar`91
|
|
- 8. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 9. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET
|
Kumite - Učenice (U12) -36
|
- 1. EMA MARČEC - Mala Subotica
|
|
- 2. MASA VIDMAR - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
|
- 3. MIA MARTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 4. PETRA VUKMANIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 5. TEA TURK - Shotokan - Darda
|
Kumite - Učenice (U12) -40
|
- 1. EMA HELD - Slavonski Brod
|
|
- 2. LANA PAVLAKOVIĆ - IVANEC
|
|
- 3. SARA BENIĆ - ALFA
|
|
- 4. TONKA ZLODI - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Učenice (U12) -44
|
- 1. IVA POFUK - IVANEC
|
|
- 2. LEONA GULIJA - VARAŽDIN
|
|
- 3. PAOLA BITUNJAC - Karlovac 1969
|
|
- 4. SARA TOMIĆ - BUSHIDO
|
Kumite - Učenice (U12) +44
|
- 1. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
|
|
- 2. KARLA BAHUN - IVANEC
|
|
- 3. LANA HRVOIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 4. LORA MAGDIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 5. MELANI MAGDIĆ - IVANEC
|
|
- 6. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
|
|
- 7. NIKOL KREMER - Shotokan - Darda
|
|
- 8. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
|
- 1. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 2. GABRIJEL MATIJAŠIĆ - Koprivnica
|
|
- 3. MATEO ČOP - Virovitica
|
|
- 4. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 5. PRODANOVIĆ MIHAEL - Virovitica
|
|
- 6. ROKO DUMBOVIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 7. VALERIO PREVEDAN - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
|
- 1. ANTONIO KOPLJAR - STIJENA
|
|
- 2. DOMINIK GECAN - KK KIK
|
|
- 3. DOMINIK MURKOVIĆ - Međimurje
|
|
- 4. GORDAN PECIKOZIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 5. LUKA KAFKA - Virovitica
|
|
- 6. LUKA SALIHOVIĆ - VARAŽDIN
|
|
- 7. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
|
|
- 8. MIHAJLO STANIĆ - ENERGIJA
|
|
- 9. TIMO VLAHEK - Mala Subotica
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
- 1. ANTONIO MARTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. DILAN KRNJAK - Mala Subotica
|
|
- 4. DORIJAN PLAVŠIĆ - Vukovar`91
|
|
- 5. FILIP CVETKO - KK KIK
|
|
- 6. FILIP KAFKA - Virovitica
|
|
- 7. IVAN DELIĆ - PODRAVKA
|
|
- 8. IVANO KARIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 9. IVÓ IGRICZ - Barcsi Városi Sportegyesület
|
|
- 10. SEBASTIJAN STANEK - Vukovar`91
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -48
|
- 1. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
|
- 1. DORIAN KALAJDŽIJA - VARAŽDIN
|
|
- 2. FILIP ŽIVČIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 3. JURE ĆOSIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. LOVRO SEVERIN - Tempo
|
|
- 5. MATEO JAKOPANEC - VARAŽDIN
|
|
- 6. TIBOR KOPASCI KETTOS - Shotokan - Darda
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
|
- 1. ANTE VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. ANTONIO GERDEŠIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 3. AUGUSTIN MOŠKUN - Karlovac 1969
|
|
- 4. LOVRO ROZMAN - VARAŽDIN
|
|
- 5. MAURO GUDAC MATIJEVIĆ - KK 10. DAN
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
- 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 2. ALEN ZAGOREC - VARAŽDIN
|
|
- 3. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. DOMAGOJ PUĐA - Vukovar`91
|
|
- 5. GERGELY SZINYÁKOVICS - Barcsi Városi Sportegyesület
|
|
- 6. JOVAN MORAVAC - ENERGIJA
|
|
- 7. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
|
|
- 8. LUKA CIPRIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 9. MIHAEL SIRC - Međimurje
|
|
- 10. SAŠA GRUJIĆ - Virovitica
|
|
- 11. TOMISLAV BENIĆ - OPATIJA
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
|
- 1. EMA ČORBA - ĐURĐEVAC
|
|
- 2. EMA SGARDELLI - ZAMET
|
|
- 3. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. MATEJA PREVEDAN - ĐURĐEVAC
|
|
- 5. TIA ŠKRLJAC - Tigar Sisak
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
|
- 1. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. IVA MARKOVIĆ - ALFA
|
|
- 4. PAOLA BITUNJAC - Karlovac 1969
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
|
- 1. ANA SUDAC - Karlovac 1969
|
|
- 2. IRIS KOVAČ - STUDENT
|
|
- 3. LANA ČOLIĆ - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
|
- 4. LUCIJA BUNJEVAC - Tigar Sisak
|
|
- 5. NIKA PRŠA - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 6. PAOLA KOSTIĆ - ENERGIJA
|
|
- 7. SAMANTHA BERDIN - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
|
- 1. ANA MARIJA MIJATOVIĆ - Koprivnica
|
|
- 2. DORA SLAMEK - Mala Subotica
|
|
- 3. DORA ŽUGČIĆ - STUDENT
|
|
- 4. KARLA ŠANČIĆ - STIJENA
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
|
- 1. ANA FILIPOVIĆ - Mala Subotica
|
|
- 2. HARTMANN ESZTER - Barcsi Városi Sportegyesület
|
|
- 3. INGRID KOCANJER - Karlovac 1969
|
|
- 4. LARA EDELINSKI - Vukovar`91
|
Kumite - Kadeti (U16) -52
|
- 1. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. DOMAGOJ LUKINIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. JURE ĆOSIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. LUKAS VOUNASIS - STIJENA
|
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadeti (U16) -63
|
- 1. ANDRO MOŠKUN - Karlovac 1969
|
|
- 2. FILIP RAMIĆ - ZAMET
|
|
- 3. KARLO PAVER - TUŠKANAC
|
|
- 4. PATRIK LUKAČEVIĆ - Virovitica
|
|
- 5. PAVLE KOSTIĆ - ENERGIJA
|
Kumite - Kadeti (U16) -70
|
- 1. ANDRIJA PENEZIĆ - OMEGA
|
|
- 2. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. KARLO ALERIĆ - Vukovar`91
|
|
- 4. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. PAVLE RADENIĆ - Virovitica
|
|
- 6. ROKO ŠTIGLIĆ - TAD RIJEKA
|
Kumite - Kadeti (U16) +70
|
- 1. DORIJAN KEŠER - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. IVAN DRAGOJLOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. IVAN VAJDIĆ - PODRAVKA
|
|
- 4. LUKA LELEKOVIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
|
- 1. EMA ČORBA - ĐURĐEVAC
|
|
- 2. IVA MARKOVIĆ - ALFA
|
|
- 3. PAOLA KOSTIĆ - ENERGIJA
|
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
|
- 1. ANA MARIJA MIJATOVIĆ - Koprivnica
|
|
- 2. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. KARLA ŠANČIĆ - STIJENA
|
|
- 4. NIKA MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 5. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
|
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
|
- 1. LUCIA BATTAIA - ZAMET
|
|
- 2. NIKA ČEBOHIN - OMEGA
|
Kumite - Juniori (U18) -55
Kumite - Juniori (U18) -61
|
- 1. LUKAS VOUNASIS - STIJENA
|
|
- 2. PAVLE KOSTIĆ - ENERGIJA
|
Kumite - Juniori (U18) -68
|
- 1. ERIK WOLF - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. FRAN PETKOVIĆ - SPORTSLIFE
|
Kumite - Juniori (U18) -76
|
- 1. IVAN VARGA - PODRAVKA
|
|
- 2. KARLO GRGUREVIĆ - OMEGA
|
|
- 3. TOMISLAV FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Juniori (U18) +76
|
- 1. LUKA RAIČEVIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 2. MARTIN BREŠKI - LEPOGLAVA
|
Kumite - Juniorke (U18) -48
Kumite - Juniorke (U18) -53
|
- 1. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. MAGDALENA KOVAČIĆ - Karlovac 1969
|
Kumite - Juniorke (U18) -59
|
- 1. GLORIJA OLIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. IZIDORA JURIŠA - LEPOGLAVA
|
|
- 3. KATARINA JELIČIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 4. LUCIA BATTAIA - ZAMET
|
|
- 5. PETRA BRLEČIĆ - IVANEC
|
Kumite - Juniorke (U18) +59
|
- 1. LUCIA BATTAIA - ZAMET
|
|
- 2. LUCIJA LESJAK - Međimurje
|
Kumite - Ml. seniori (U21) -OPEN
|
- 1. IVAN IVIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 2. MARTIN BREŠKI - LEPOGLAVA
|
Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
|
- 1. ANTONETA PEŠA - ALFA
|
|
- 2. EMA MATKOVIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 3. GLORIJA OLIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 4. IZIDORA JURIŠA - LEPOGLAVA
|
|
- 5. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 6. NATALIA MODRIĆ - ZAMET
|
KATA (184)
Kata - Cicibani poč. (U8)
|
- 1. FILIP KOVAČ - Gordowa
|
|
- 2. IVAN KUKIĆ - FOKUS
|
|
- 3. PETAR MAJSTOROVIC MAJSTOROVIC - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
Kata - Cicibani služ. (U8)
|
- 1. MARIN MRKONJIĆ - BUSHIDO
|
|
- 2. MATIJA JUG - OMEGA
|
Kata - Cicibanke poč. (U8)
|
- 1. LANA KRILJ - Nova Gradiška
|
|
- 2. SARA TRBOJEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Cicibanke služ. (U8)
|
- 1. ANA BAĐUN - Tempo
|
|
- 2. TALIJA ČOLAK - OMEGA
|
|
- 3. TEA HUDINA - BUSHIDO
|
Kata - Mlađi učenici 8,9 kyu (U10)
|
- 1. GREGOR TRBOJEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. IVAN FILIPOVIĆ - Gordowa
|
|
- 3. JERKO NJEGOVAC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. LJUBIŠA VASILIĆ - BANJA LUKA
|
|
- 5. NATKO MAKOVIČIĆ - Nova Gradiška
|
Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
- 1. DOMAGOJ JAGAR - Mladost
|
|
- 2. ĐORĐE MILUTIN - BANJA LUKA
|
|
- 3. FRANKO VALENTIĆ - Mladost
|
|
- 4. GABRIEL BOŽIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 5. KARLO BJELOVUK - BUSHIDO
|
|
- 6. LEONARD GOLUBIĆ - Mladost
|
|
- 7. MIHAEL CRNKOVIĆ - SISAK
|
|
- 8. ROBERT IVANIŠEVIĆ - FOKUS
|
|
- 9. SVEN MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 10. VID VULINEC - Mladost
|
|
- 11. VITO KRSNIK - FOKUS
|
Kata - Mlađi učenici služ. (U10)
|
- 1. FRAN KISIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 2. IVANO BAJRAK - Vukovar`91
|
|
- 3. LOVRO STJEPANOVIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 4. MATEJ TOTH - IPON ZAGREB
|
|
- 5. PETAR PRERADOVIĆ - BANJA LUKA
|
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
|
- 1. LANA KRILJ - Nova Gradiška
|
|
- 2. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. PETRA LISAK - k.k."konjščina"
|
|
- 5. TALIJA ČOLAK - OMEGA
|
|
- 6. TENA PRIMORAC - Gordowa
|
Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
- 1. ANA-MARIJA BRUNOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. ANASTASIJA BALAĆ - BANJA LUKA
|
|
- 3. ANTONIJA BARIĆ - ALFA
|
|
- 4. EMA TOMIĆ - Vukovar`91
|
|
- 5. KATJA MEĐAKOVIĆ - Mladost
|
|
- 6. KORNELIJA BOŽIĆ - k.k."konjščina"
|
|
- 7. MAGDA VRTARIĆ - Mladost
|
|
- 8. MILA PRVULOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 9. PAULA NJEGOVEC - Mladost
|
|
- 10. RITA MUSTAPIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
- 1. ANA ČONDIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
|
|
- 2. ANA DRUŽINEC - OMEGA
|
|
- 3. JANA ČEBOHIN - OMEGA
|
|
- 4. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 5. LANA ĐORDIĆ - FOKUS
|
|
- 6. MILA PRVULOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. NINA DOMOVIĆ - Pitomača
|
|
- 8. RITA MUSTAPIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 9. SARA TOMIĆ - BUSHIDO
|
|
- 10. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak
|
Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
|
- 1. IVAN BREBER - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. IVAN FURDIĆ - Pitomača
|
|
- 3. MARIJAN JURIŠIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. MATEO LAZIĆ - OMEGA
|
|
- 5. MATKO BRZICA - OMEGA
|
|
- 6. NATKO MAKOVIČIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 7. ŠIMUN NJEGOVAC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
|
- 1. FILIP TURKALJ - OMEGA
|
|
- 2. IVAN JAGAR - Mladost
|
|
- 3. KARLO BJELOVUK - BUSHIDO
|
|
- 4. MATEJ TADIJANOV - BELI MANASTIR 98
|
|
- 5. PATRIK RAŠIĆ - OMEGA
|
|
- 6. VITTO FURUNDŽIJA - Vukovar`91
|
Kata - Učenici služ. (U12)
|
- 1. ANTONIO HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. CHRIS MALČEC - Virovitica
|
|
- 3. EMANUEL BAĐUN - Tempo
|
|
- 4. ERIK ŠOPER - OMEGA
|
|
- 5. FILIP JURČEVIĆ - OMEGA
|
|
- 6. FRAN KISIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 7. IVAN BULJAN - FOKUS
|
|
- 8. LOVRO STJEPANOVIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 9. LUKA PEJIĆ - BANJA LUKA
|
|
- 10. MATEJ TOTH - IPON ZAGREB
|
|
- 11. NIKOLA PARLOV - OMEGA
|
Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
|
- 1. ANA VUJIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
|
|
- 3. INES LALIĆ - Gordowa
|
|
- 4. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. KARLA MOLNAR - Vukovar`91
|
|
- 6. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. NEVA BEGOVIĆ - Pitomača
|
Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
- 1. ANA ABRAMOVIĆ - ALFA
|
|
- 2. ANĐELINA PECOLLAJ - Gordowa
|
|
- 3. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. DINA HREŠIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
|
|
- 6. DOROTEA PLAVŠIĆ - Vukovar`91
|
|
- 7. ELLA SPIVAK - OMEGA
|
|
- 8. KLARA BALOG - SISAK
|
|
- 9. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 10. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 11. LUCIJA ĐURĐEVIĆ - Gordowa
|
|
- 12. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 13. LUCIJA SOJKA - Gordowa
|
|
- 14. LUKRECIJA BRKAN - ALFA
|
|
- 15. MARTA GRIZELJ - FOKUS
|
|
- 16. OZANA VUJEVIĆ - Mladost
|
|
- 17. PETRA STREJČEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Učenice služ. (U12)
|
- 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
|
|
- 2. EMA TRATNJAK - Pitomača
|
|
- 3. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. IVKA HODAK - Slavonski Brod
|
|
- 5. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 6. LANA RAŠIĆ - OMEGA
|
|
- 7. LEONA HUSTIĆ - Pitomača
|
|
- 8. NICOLE STRANJIK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 9. PETRA DAMIŠ - FOKUS
|
|
- 10. SARA JUZBAŠIĆ - Tigar Sisak
|
|
- 11. TEA BULJAN - FOKUS
|
Kata - Mlađi kadeti 8,9 kyu (U14)
|
- 1. MATEJ TADIJANOV - BELI MANASTIR 98
|
Kata - Mlađi kadeti 7,6 kyu (U14)
|
- 1. ANTONIO GERDEŠIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 2. ANTONIO HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. DOMAGOJ RIŠANEK - Gordowa
|
|
- 4. FILIP MARIĆ - FOKUS
|
|
- 5. JAKOV BEGOVIĆ - Pitomača
|
|
- 6. MATEJ TADIJANOV - BELI MANASTIR 98
|
|
- 7. MATIJA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
|
Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
|
- 1. ERIK ŠOPER - OMEGA
|
|
- 2. FILIP MARIĆ - FOKUS
|
|
- 3. KARLO KALANJ - Vukovar`91
|
|
- 4. LUKA CRNKOVIĆ - SISAK
|
|
- 5. ROKO ŠTOKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
Kata - Mlađe kadetkinje 8,9 kyu (U14)
Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
- 1. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. KARLA ROGOVIĆ - Virovitica
|
|
- 4. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. LANA RAŠIĆ - OMEGA
|
|
- 7. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. MATEA BAŠIĆ - SISAK
|
|
- 9. NICOLE STRANJIK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 10. PETRA STREJČEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
- 1. ANA IMROVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. EMA PENDIĆ - Vukovar`91
|
|
- 3. INGA GRGIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. KLARA BRAJA - OMEGA
|
|
- 5. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. LUCIJA OPAČAK - Slavonski Brod
|
|
- 8. MARTINA JAMBRAK - Tempo
|
|
- 9. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 10. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 11. PAULA JUG - OMEGA
|
|
- 12. STELA HORVAT - GLOBUS Čakovec
|
|
- 13. TEA BULJAN - FOKUS
|
Kata - Kadeti služ. (U16)
|
- 1. ADRIAN FAJFAR - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
|
|
- 3. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. LUKA CRNKOVIĆ - SISAK
|
|
- 5. MATIJA RELIĆ - Virovitica
|
|
- 6. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. ROKO ŠTOKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 8. TONI SEKIĆ - OMEGA
|
Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
- 1. ANA ŠOŠTARIĆ - Vukovar`91
|
|
- 2. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. INGA GRGIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. KLARA BRAJA - OMEGA
|
|
- 5. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 7. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. SABINA PETKOVIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 9. SOFIJA ĆOSIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 10. STELA HORVAT - GLOBUS Čakovec
|
Kata - Juniori služ. (U18)
|
- 1. ADRIAN FAJFAR - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. MARKO BOGOVIĆ - Pitomača
|
|
- 4. MATIJA IVAN VOLŠANSKI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. NIKICA ŽUKINA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Juniorke služ. (U18)
|
- 1. DOROTEA GRGIČIN - Pitomača
|
|
- 2. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. PAULA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. SABINA PETKOVIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. SOFIJA ĆOSIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Ml. Seniori služ. (U21)
|
- 1. MATIJA IVAN VOLŠANSKI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. NIKICA ŽUKINA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Ml. Seniorke služ. (U21)
|
- 1. ANJA LONČAR - Sljeme
|
|
- 2. PAULA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
|