Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
XVII. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenici (U12) -34
Kumite - Učenici (U12) -38
Kumite - Učenici (U12) -42
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Učenici (U12) +46
Kumite - Učenici (U12) -30
469
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
580
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
558
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
580
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
380
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
469
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
467
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
332
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
376
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
148
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
580
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
380
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
332
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
376
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
380
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
376
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
332
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
148
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
Osvajači medalja
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA
Kumite - Učenici (U12) -34
442
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
152
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
223
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
152
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
223
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. PETAR FILIPOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
2. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
3. FILIP MARINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. ----
Kumite - Učenici (U12) -38
431
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
108
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
108
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
375
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
221
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
431
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
38
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
212
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
596
0
BORNA BOLFEK (KTC KŽ)
538
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
108
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
221
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
38
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
538
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
221
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
38
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
538
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
212
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
Kumite - Učenici (U12) -42
492
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
235
0
LUKA ŠTELCER (SELNICA)
441
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
109
0
MIHAJLO ZRNIĆ (B.LUKA)
492
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
109
0
MIHAJLO ZRNIĆ (B.LUKA)
Osvajači medalja
1. MIHAJLO ZRNIĆ, BANJA LUKA
2. DAVID BOBAN, Vukovar`91
3. ----
3. LUKA ŠTELCER, Selnica ob Dravi
Kumite - Učenici (U12) -46
252
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
464
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
252
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
522
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
464
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
261
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
585
DANILO BAKOV (PODRSOK)
522
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
464
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
261
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
585
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
522
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
585
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
261
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DANILO BAKOV, PODRAVSKI SOKOL
3. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo
3. VANJA DUKIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenici (U12) +46
44
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
199
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
44
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
217
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
199
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
283
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
256
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
305
BRUNO PAŠA (KONDURA)
217
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
199
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
283
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
305
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
217
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
283
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
305
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
256
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
2. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. BRUNO ŠPILEK, OMEGA
3. MISLAV PLESIVČAK, Tigar Sisak