Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
XVII. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
483
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
533
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
559
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
150
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
289
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
168
0
TEA TURK (DARDA)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
497
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
588
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
559
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
497
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
165
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
507
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
437
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
150
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
435
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
506
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
496
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
308
0
MARTINA VRBANAC (KONDURA)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
496
0
ALEKSANDRA PODGORICA (VUKOVAR)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
454
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
560
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
213
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
560
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
427
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
520
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
560
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
454
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
482
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
482
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
543
0
MAGDALENA SUDAC (KA 1969)
418
SARA BENIĆ (ALFA)
438
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
28
0
LANA ČOLIĆ (TIGAR K)
163
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
482
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
418
0
SARA BENIĆ (ALFA)
438
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
163
0
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
418
0
SARA BENIĆ (ALFA)
438
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
163
0
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
28
0
LANA ČOLIĆ (TIGAR K)
Osvajači medalja
1. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
2. SARA BENIĆ, ALFA
3. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. MARIJA BUNIĆ, Shotokan - Darda
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
193
0
IVA POFUK (IVANEC)
417
0
IVA MARKOVIĆ (ALFA)
417
0
IVA MARKOVIĆ (ALFA)
336
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
541
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
193
0
IVA POFUK (IVANEC)
67
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
275
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
326
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
241
0
SARA EFERL (SELNICA)
417
0
IVA MARKOVIĆ (ALFA)
541
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
275
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
326
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
541
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
275
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
326
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
67
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969
3. IVA MARKOVIĆ, ALFA
3. KARLA ŠANČIĆ, STIJENA
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
500
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
285
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
94
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
195
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
500
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
94
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
3. ANA RAJNOVIĆ, Virovitica
3. MELANI MAGDIĆ, IVANEC