Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XVII. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadeti (U16) -63
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadeti (U16) -52
327
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
335
0
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
516
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
327
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
335
0
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
244
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
455
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
331
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
498
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
313
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
516
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
335
0
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
331
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
313
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
516
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
313
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
331
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
498
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
Medalists
1. SERGEJ VUČIĆ, ENERGIJA
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. LUKA SALIHOVIĆ, Međimurje
3. TARIK ŽIŽAK, RI CROATIA
Kumite - Kadeti (U16) -57
295
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
324
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
295
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
512
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
324
JAKOV FEMBER (STIJENA)
294
LOVRO LENAC (ZAMET)
494
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
512
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
324
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
294
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
494
0
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
512
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
294
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
494
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
Medalists
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LOVRO LENAC, ZAMET
3. JAKOV FEMBER, STIJENA
3. SEBASTIJAN STANEK, Vukovar`91
Kumite - Kadeti (U16) -63
444
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
118
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
537
DOMINIK BILJAN (KARATE)
118
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
537
0
DOMINIK BILJAN (KARATE)
Medalists
1. FILIP RAMIĆ, ZAMET
2. DOMINIK BILJAN, Koprivnica
3. SMOLIĆ DAVID, ALFA
3. ----
Kumite - Kadeti (U16) -70
402
0
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
322
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
322
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
216
0
TOMISLAV BENIĆ (OPATIJA)
402
0
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
254
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
318
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
495
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
214
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
540
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
322
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
254
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
318
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
540
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
254
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
318
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
540
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
495
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
Medalists
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
2. DORIAN KALAJDŽIJA, Međimurje
3. MIHAEL SIRC, Međimurje
3. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969
Kumite - Kadeti (U16) +70
81
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
317
0
ALEN ZAGOREC (MEĐIMUR)
539
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
81
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
539
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
Medalists
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. ALEN ZAGOREC, Međimurje
3. ----