Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
XVII. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
521
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
428
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
519
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
218
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
428
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
519
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
253
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
242
0
SARA EFERL (SELNICA)
242
0
SARA EFERL (SELNICA)
472
0
EMA JURIŠA (KK LEPO)
448
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
253
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
440
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
293
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
452
0
DORA KOŠTIĆ (MAXIVK)
83
0
ANA SUDAC (KA 1969)
242
0
SARA EFERL (SELNICA)
448
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
293
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
83
0
ANA SUDAC (KA 1969)
448
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
83
0
ANA SUDAC (KA 1969)
293
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
452
0
DORA KOŠTIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. ALESSIA ČEKADA, OPATIJA
2. ANA SUDAC, Karlovac 1969
3. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak
3. MAJA KOZLINGER, Virovitica
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
501
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
535
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
501
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
333
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
535
LARA HODALIĆ (KARATE)
605
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
536
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
202
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
333
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
535
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
536
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
202
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
333
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
536
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
202
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
605
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. ANA MARIJA MIJATOVIĆ, Koprivnica
3. LARA HODALIĆ, Koprivnica
3. PETRA NEDELJKO, Međimurje