Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
XVII. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibanke poč. (U8)
Kata - Cicibanke služ. (U8)
Kata - Cicibanke poč. (U8)
187
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
187
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
400
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
263
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
400
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
575
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
187
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
456
LARA ŽGELA (MAXIVK)
269
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
189
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
591
PETRA ŠĆUREC (GORDOWA)
292
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
399
EMA DRAVEC (KK PTČ)
400
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
575
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
187
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
456
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
189
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
591
0
PETRA ŠĆUREC (GORDOWA)
292
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
399
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
400
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
456
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
189
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
399
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
456
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
399
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
292
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
189
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
292
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LARA ŽGELA, Max Ivankovo
2. EMA DRAVEC, Pitomača
3. FRANKA MAKVIĆ, Pitomača
3. KARLA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kata - Cicibanke služ. (U8)
201
0
LEONA KNEŽEVIĆ (SISAK)
488
0
LUCIJA JOSIĆ (VUKOVAR)
547
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
300
0
JOVANA NOVAKOVIĆ (RCG)
201
0
LEONA KNEŽEVIĆ (SISAK)
547
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
Osvajači medalja
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. LEONA KNEŽEVIĆ, SISAK
3. JOVANA NOVAKOVIĆ, Rajko Crnobrnja- Gligo
3. LUCIJA JOSIĆ, Vukovar`91