Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XVII. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici 8,9 kyu (U10)
Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
Kata - Mlađi učenici služ. (U10)
Kata - Mlađi učenici 8,9 kyu (U10)
365
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
365
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
159
0
LEO POTURICA (KKNG)
365
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
273
0
LEO OVANIN (TIGAR)
564
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
159
LEO POTURICA (KKNG)
272
LUKA KIRIN (TIGAR)
576
0
KRISTIJAN GALINEC (KK KIK)
265
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
350
GREGOR TRBOJEVIĆ (333CR)
298
LEO FEKETIJA (VIROVTC)
271
DOMAGOJ LISEC (TIGAR)
365
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
564
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
159
0
LEO POTURICA (KKNG)
272
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
265
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
350
0
GREGOR TRBOJEVIĆ (333CR)
298
0
LEO FEKETIJA (VIROVTC)
271
0
DOMAGOJ LISEC (TIGAR)
564
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
159
0
LEO POTURICA (KKNG)
350
0
GREGOR TRBOJEVIĆ (333CR)
298
0
LEO FEKETIJA (VIROVTC)
564
0
PETAR LAZIĆ (OMEGA)
298
0
LEO FEKETIJA (VIROVTC)
271
DOMAGOJ LISEC (TIGAR)
350
0
GREGOR TRBOJEVIĆ (333CR)
271
0
DOMAGOJ LISEC (TIGAR)
Medalists
1. PETAR LAZIĆ, OMEGA
2. LEO FEKETIJA, Virovitica
3. LEO POTURICA, Nova Gradiška
3. GREGOR TRBOJEVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
183
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
574
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
183
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
367
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
106
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
183
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
574
KARLO HALUDEK (KK KIK)
367
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
388
0
MATEJ SUHINA (KGB)
182
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
463
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
385
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
160
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
579
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
184
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
390
VID TOVERNIĆ (KGB)
106
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
574
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
367
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
182
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
463
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
160
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
184
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
390
0
VID TOVERNIĆ (KGB)
106
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
367
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
463
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
184
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
106
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
463
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
160
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
385
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
184
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
160
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
Medalists
1. LJUBIŠA VASILIĆ, BANJA LUKA
2. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
3. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
3. PATRIK PELD, SAMOBOR
Kata - Mlađi učenici služ. (U10)
477
ĐORĐE MILUTIN (B.LUKA)
566
0
NOA NOVOTNI (VIROVTC)
477
0
ĐORĐE MILUTIN (B.LUKA)
410
IVAN KUKIĆ (ALFA)
551
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
281
LOVRO ERAK (VIROVTC)
477
0
ĐORĐE MILUTIN (B.LUKA)
410
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
551
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
281
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
410
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
551
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
281
LOVRO ERAK (VIROVTC)
Medalists
1. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
2. IVAN KUKIĆ, ALFA
3. ĐORĐE MILUTIN, BANJA LUKA
3. LOVRO ERAK, Virovitica