Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
XVII. Karate Darfest
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
TEŽA/LETO
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
310
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
274
0
MARIJA BABIĆ (TIGAR)
310
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
310
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
274
MARIJA BABIĆ (TIGAR)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
528
0
DORA HAS (0354451)
582
KYRA RAJAČIĆ (KK KIK)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
264
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
401
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
250
LARA PAHIĆ (TIGAR)
306
DORA KERKEZ (KONDURA)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
274
0
MARIJA BABIĆ (TIGAR)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
582
0
KYRA RAJAČIĆ (KK KIK)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
401
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
250
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
306
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
157
0
LANA KRILJ (KKNG)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
250
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
419
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
590
0
TENA PRIMORAC (GORDOWA)
401
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
264
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
250
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
401
0
TENA TRATNJAK (KK PTČ)
Dobitniki medalj
1. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98
2. TENA PRIMORAC, Gordowa
3. LANA KRILJ, Nova Gradiška
3. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
374
SARA TRBOJEVIĆ (333CR)
374
0
SARA TRBOJEVIĆ (333CR)
581
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
386
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
374
0
SARA TRBOJEVIĆ (333CR)
546
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
393
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
581
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
392
0
MATEJA ŠUBER (KGB)
466
0
SARA HABAN (MAXIVK)
372
LENA BRLETIĆ (333CR)
387
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
548
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
374
0
SARA TRBOJEVIĆ (333CR)
546
0
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
393
0
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
581
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
466
0
SARA HABAN (MAXIVK)
372
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
387
0
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
548
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
546
0
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
581
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
466
0
SARA HABAN (MAXIVK)
548
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
546
0
ELA NOVOTNI (VIROVTC)
548
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
387
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
466
0
SARA HABAN (MAXIVK)
387
0
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
Dobitniki medalj
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ELA NOVOTNI, Virovitica
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
3. SARA HABAN, Max Ivankovo
Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
487
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
487
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
40
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
40
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
282
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
409
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
584
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
487
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
71
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
396
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
470
TEA HUDINA (BSHDOZG)
188
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
40
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
409
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
584
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
487
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
71
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
396
0
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
470
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
188
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
40
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
584
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
71
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
470
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
584
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
470
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
188
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
71
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
188
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
Dobitniki medalj
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. TEA HUDINA, BUSHIDO
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR