Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
XVII. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađe kadetkinje 8,9 kyu (U14)
Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
Kata - Mlađe kadetkinje 8,9 kyu (U14)
569
0
LARA KLJAJIC (TIGAR K)
347
0
ANA VUJIĆ (333CR)
570
TIJANA STOJAKOVIC (TIGAR K)
569
0
LARA KLJAJIC (TIGAR K)
570
0
TIJANA STOJAKOVIC (TIGAR K)
Osvajači medalja
1. LARA KLJAJIC, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
2. TIJANA STOJAKOVIC, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
3. ANA VUJIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
240
0
TARA MORI (SELNICA)
357
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. KRISTIJANA POPOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. TARA MORI, Selnica ob Dravi
3. ----
3. ----
Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
364
STELA HORVAT (KCŠ)
364
0
STELA HORVAT (KCŠ)
197
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
353
0
ENA HALUPA (333CR)
197
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
238
SARA EFERL (SELNICA)
358
0
LANA HORVAT (333CR)
364
0
STELA HORVAT (KCŠ)
19
NIKA TUTIĆ (333CR)
236
0
PIA LETRICIA FRAS (SELNICA)
363
0
INGA GRGIĆ (KCŠ)
355
IVA MILDE (333CR)
600
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
395
0
EMA TRATNJAK (KK PTČ)
490
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
197
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
238
0
SARA EFERL (SELNICA)
364
0
STELA HORVAT (KCŠ)
19
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
363
0
INGA GRGIĆ (KCŠ)
355
0
IVA MILDE (333CR)
600
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
490
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
197
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
19
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
363
0
INGA GRGIĆ (KCŠ)
490
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
19
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
363
0
INGA GRGIĆ (KCŠ)
355
0
IVA MILDE (333CR)
236
0
PIA LETRICIA FRAS (SELNICA)
490
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
355
0
IVA MILDE (333CR)
Osvajači medalja
1. INGA GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR