Odabrano natjecanje: 21. Eurocup Istria 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (233)

Kumite- Cicibani -26kg

Kumite- Cicibani +26.g.

    CROATIA
  • 1. FILIP DIKLIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. IVAN LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. VITO KATNIC - KOSTRENA

Kumite- Cicibanke -26kg

    CROATIA
  • 1. BRUNA BRIŠKI - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. GABI SKITARELIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. IRIJA ČEKO - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. PIA KOLACIO - NEVERA
  • CROATIA
  • 5. VIKTORIIA TROFIMOVA - FINIDA (POREČ)

Kumite- Cicibanke +26kg

    CROATIA
  • 1. KLARA DUJMOVIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 2. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)

    CROATIA
  • 1. IVAN FARKAŠ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. NEO AFRIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. ROKO GALAMBOŠ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 5. ROKO PALAJSA - Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)

    CROATIA
  • 1. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. FRAN TRINAJSTIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 3. IVAN LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. NOA BRICA - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 5. ROKO RAČKI - NEVERA
  • CROATIA
  • 6. TINO TURKOVIĆ - TINJAN
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)

    CROATIA
  • 1. ALAN DROFENIK - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK JEGJUD - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. FILIP KOMARAC - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 4. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. RIVER GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)

    CROATIA
  • 1. BORNA BABIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 2. BORNA DUNJAK - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. MILE VLADUŠIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. NOA MRKELA - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)

    CROATIA
  • 1. JOSIP LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. MAURO ČUTUL - TAD RIJEKA

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (AB1)

    CROATIA
  • 1. ANA MALJKOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. DORA VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 3. ELENA GAVRAN - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. ENI DAVIDOVIC - Kastav
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA ZAUHAR - Kastav

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (AB2)

    CROATIA
  • 1. EVA PAOLA RAMAJA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. MATEA SABLJAK - NEVERA

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (AB3)

    CROATIA
  • 1. LANA KREŠIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MEDINA DORIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 3. NEVIA ZORIC - Kastav
  • CROATIA
  • 4. NICOL VRBAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 5. NINA CVIJANOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 6. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)

    CROATIA
  • 1. KARLA VULIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. LANA KADUM - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. LENA KRIZMAN - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. LUNA PROSIC - Kastav
  • CROATIA
  • 5. MIA MURICA - NEVERA

Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)

    CROATIA
  • 1. DINO JAKOVLJEVIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. EGOR KOSTRIKO - Pula
  • CROATIA
  • 3. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. KARLO EREŠ - Metal - Jurdani

Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)

    CROATIA
  • 1. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • SLOVENIA
  • 2. ANŽE KERMC - KBV SEVNICA
  • CROATIA
  • 3. FILIP KOMARAC - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 4. JOSIP FARKAŠ - Karlovac 1969

Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)

    CROATIA
  • 1. DAVID MOČIBOB - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. LUKA BOLF - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (G4)

    CROATIA
  • 1. JOSIP LAGINJA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. MATTEO VRBAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 3. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan

Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (G5)

    CROATIA
  • 1. IVAN OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 2. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
  • SLOVENIA
  • 4. TILEN CVELBAR - KBV SEVNICA
  • CROATIA
  • 5. VILIM HRŽIĆ - Metal - Jurdani

Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)

    CROATIA
  • 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. SENAIL BABIĆ - Metal - Jurdani

Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (H1)

    CROATIA
  • 1. ELENA BRLETIĆ - Pula
  • CROATIA
  • 2. LANA KREŠIĆ - RI CROATIA

Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (H2)

    CROATIA
  • 1. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. NIKA KRMPOTIĆ - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)

    CROATIA
  • 1. ENI KINKELA - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 2. HANA ČUGELJ - NEVERA
  • CROATIA
  • 3. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)

    CROATIA
  • 1. EMA ČELIĆ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 2. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. NINA DUDUKOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 5. PETRA KNEZEVIC - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)

    CROATIA
  • 1. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. LAURA PAVLIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. MELITA SMOLICA - TINJAN
  • CROATIA
  • 5. SARA TADEJ - KOSTRENA
  • SLOVENIA
  • 6. ZOJA MARTINA ABRAM - MAWASHI

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (K1)

    CROATIA
  • 1. DAMIAN BLAŽEVIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • POLAND
  • 3. ERYK SZYMCZAK - UKS SHODAN ZDUNY
  • CROATIA
  • 4. MATEJ DMIOVIC - NEVERA
  • CROATIA
  • 5. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. VITO MILETIĆ - Kastav

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (K2)

    CROATIA
  • 1. IVANO MAGZAN - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. TONI MILIŠIĆ - OPATIJA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (K3)

    ITALY
  • 1. ADRIANO VENUTO - Ryugin Codroipo
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO ZEBA - NEVERA
  • CROATIA
  • 3. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • SLOVENIA
  • 4. TADEJ BOŽIČ - KBV SEVNICA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (K4)

    CROATIA
  • 1. DAVID MARTIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. LUKA TONI CIPRIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)

    ITALY
  • 1. ALESSANDRO BARBANO - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • CROATIA
  • 2. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 3. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (K6)

    CROATIA
  • 1. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF - TINJAN
  • CROATIA
  • 2. NOA BAČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. NOAH BUBIĆ - CBS PULA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (K7)

    CROATIA
  • 1. IVANO KONEVSKI - NO KACHI
  • SLOVENIA
  • 2. KLEMEN KOLŠEK - ŠD GORICA
  • CROATIA
  • 3. LUKA OMEROVIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 4. LUKA OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 5. VITO TURKOVIĆ - TINJAN

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)

    CROATIA
  • 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. PETRA SOTOŠEK - NO KACHI

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)

    ITALY
  • 1. AZIA ZANETTI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA DAMJANOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. MIA MILAS - CBS PULA
  • CROATIA
  • 4. SAMANTA RADOVAN - TINJAN
  • CROATIA
  • 5. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)

    CROATIA
  • 1. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • SLOVENIA
  • 2. LEJA BIZJAK LEDERER - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. LEONA BARABAN - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 4. SARA HRVAĆANIN - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. STELA BILAVER - Velebit
  • CROATIA
  • 6. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (L4)

    CROATIA
  • 1. ENA DELIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. IVONA HORVAT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. KATJA JURKOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. MELISA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. SARA TADEJ - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 6. SONJA RAJKO - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 7. VERONIKA RAC - RI CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)

    CROATIA
  • 1. ANA MARIJAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 2. ANTEA GOSPIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 3. EMMA ZEJNIĆ - NO KACHI
  • ITALY
  • 4. GIADA CORNOLO - Polisportiva NAKAYAMA
  • ITALY
  • 5. LUCIA BARONCHELLI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 6. NORA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 7. TEA KREŠIĆ - RI CROATIA

Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)

    CROATIA
  • 1. DAVID MILINOVICH - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 2. NINO DONADIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. ROKO VRANKOVIĆ - NO KACHI

Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (M2)

    CROATIA
  • 1. MATKO HORVAT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. SVEN SPAHIJA - Karlovac 1969

Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)

    ITALY
  • 1. ANDREA SALVINI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 2. ANIS HALILOVIĆ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 3. ANTON HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 4. LEO ŽUŽA - Velebit
  • CROATIA
  • 5. LUKA ŠIPIĆ - NO KACHI

Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)

    CROATIA
  • 1. GORAN SERTIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 2. LEON PENDIĆ - Delta
  • ITALY
  • 3. LEONARDO BERTASI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 4. LUKA BASAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. NOEL BRAUS - Pula

Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (M5)

    SLOVENIA
  • 1. AMADEJ BOŽIČ - KBV SEVNICA
  • CROATIA
  • 2. IVAN TIN VUČIĆ - NOVIGRAD
  • CROATIA
  • 3. LOVRO LENAC - ZAMET
  • ITALY
  • 4. MATTIA VICENZINO - Ryugin Codroipo

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)

    CROATIA
  • 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • ITALY
  • 2. AZIA ZANETTI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 3. PETRA SOTOŠEK - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)

    CROATIA
  • 1. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • CROATIA
  • 2. IVONA HORVAT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • ITALY
  • 4. NICOLE DELBONO - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 5. NIKOLINA RAZUM - Pula
  • CROATIA
  • 6. SONJA RAJKO - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 7. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA
  • POLAND
  • 8. WERONIKA MARCISZ - UKS SHODAN ZDUNY

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kastav
  • CROATIA
  • 2. AURA RAHMANOVIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 5. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 6. EMMA ZEJNIĆ - NO KACHI
  • ITALY
  • 7. GIADA CORNOLO - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 8. LAURA LISAC - Delta
  • ITALY
  • 9. LUCIA BARONCHELLI - Polisportiva NAKAYAMA
  • CROATIA
  • 10. MATEA MIHALJEVIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 11. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • SLOVENIA
  • 12. TIANA ĐAKOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 13. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET

Kumite - Juniori -55 (R1)

Kumite - Juniori -61 (R2)

Kumite - Juniori -68 (R3)

    CROATIA
  • 1. IVAN EREIZ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 2. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET

Kumite - Juniori -76 (R4)

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. LOVRO LENAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. LOVRO MUDNIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 5. VIKTOR FAGNJEN - Delta

Kumite - Juniori +76 (R5)

    CROATIA
  • 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. AUGUSTIN MOŠKUN - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. LUKA ČIČAK - Delta

Kumite - Juniorke -48 (T1)

Kumite - Juniorke -53 (T2)

Kumite - Juniorke -59 (T3)

    CROATIA
  • 1. ANA SUDAC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. ANDREA BILAVER - Velebit
  • CROATIA
  • 3. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 4. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 5. TEA OSTOJIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 6. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET

Kumite - Juniorke +59 (T4)

    CROATIA
  • 1. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN

Kumite - U 21 (ženski) -50 (J1)

Kumite - U 21 (ženski) -55 (J2)

    CROATIA
  • 1. EMA ŽIVČIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 2. GABRIELA GOLIĆ - Delta

Kumite - U 21 (ženski) -61 (J3)

    CROATIA
  • 1. LORENA TOLIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. MAGDALENA KOVAČIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. TEA OSTOJIĆ - KK SOKOL

Kumite - U 21 (ženski) -68 (J4)

    POLAND
  • 1. DAGMARA MUJTA - UKS SHODAN ZDUNY
  • CROATIA
  • 2. LUCIA BATTAIA - ZAMET

Kumite - U 21 (ženski) +68 (J5)

Kumite - U 21 (muški) -60 (O1)

Kumite - U 21 (muški) -67 (O2)

Kumite - U 21 (muški) -75 (O3)

    ITALY
  • 1. ANDREA BELTRAMINI - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • CROATIA
  • 2. GORAN FAZLOVIĆ - Pula
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR FAGNJEN - Delta

Kumite - U 21 (muški) -84 (O4)

Kumite - U 21 (muški) +84 (O5)

Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (X1)

    CROATIA
  • 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (Z1)

    POLAND
  • 1. DAGMARA MUJTA - UKS SHODAN ZDUNY
  • CROATIA
  • 2. EMA ŽIVČIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 3. LUCIA BATTAIA - ZAMET

Kumite - Veterani-OPEN (X2)

    CROATIA
  • 1. ROBERT FATORIĆ - FINIDA (POREČ)

Kumite- Veteranke OPEN (Z2)

    CROATIA
  • 1. VIKTORIJA GROMIĆ - CBS PULA
KATA (109)

Kata - Cicibani (6 g.) (AC1)

    CROATIA
  • 1. JAN HRANILOVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 2. JAN JOKIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 3. MATEJ KATIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 4. MATTEO CORVA - AMFORA
  • CROATIA
  • 5. SERGEJ NIKOLIĆ - AMFORA

Kata - Cicibani (7 g.) (AC3)

    CROATIA
  • 1. GRGUR ŠIMIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 2. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Mlađi učenici (7, 8 KYU) (AN1)

    CROATIA
  • 1. ALEKS MITROVIĆ - ISTRA
  • CROATIA
  • 2. BEN KADRIJA - AMFORA
  • CROATIA
  • 3. JAKOV KOŽAR - Mladost
  • CROATIA
  • 4. MAURO KREVATIN - KK Vrsar
  • CROATIA
  • 5. MILE VLADUŠIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Mlađi učenici (A1)

    CROATIA
  • 1. IAN OROVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 2. MILE VLADUŠIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Učenici (6, 7. i 8. KYU) (BN1)

    CROATIA
  • 1. FILIP RADOLIOVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 2. FRAN GRBELJA - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. MARKO BELANČIĆ - ISTRA
  • SLOVENIA
  • 5. MATIC GRILC - KBV SEVNICA
  • CROATIA
  • 6. RYAN ALIČAJIĆ - BUJE
  • ITALY
  • 7. SEBASTIAN PAVAN - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli

Kata - Učenici (B1)

    CROATIA
  • 1. AARON LUKIĆ - BUJE
  • ITALY
  • 2. EMMANUELE CONGEDO - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • SLOVENIA
  • 3. FILIP SUBOTIĆ - POSTOJNA
  • ITALY
  • 4. FILIPPO CALABRESE - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • CROATIA
  • 5. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 6. JOVAN RUDONJIĆ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA MALIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 8. ROKO GROŠETA - ISTRA
  • ITALY
  • 9. SEBASTIAN PAVAN - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli

Kata - Mlađi kadeti (C1)

    ITALY
  • 1. FILIPPO CALABRESE - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • CROATIA
  • 2. LUKA HUDAK - AMFORA
  • CROATIA
  • 3. LUKA KEKO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. MARO RENIĆ - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 5. MATIC PASKVALE - KBV SEVNICA
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA MALIĆ - ZAMET

Kata - Kadeti (D1)

    CROATIA
  • 1. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO - RAB-ENPI
  • ITALY
  • 2. GIORGIO CLEMENTIN - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • CROATIA
  • 3. IVAN TIN VUČIĆ - NOVIGRAD
  • CROATIA
  • 4. TIN ČOLIĆ - RAB-ENPI

Kata - Juniori (E1)

    CROATIA
  • 1. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • ITALY
  • 2. GIORGIO CLEMENTIN - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • CROATIA
  • 3. IVAN TIN VUČIĆ - NOVIGRAD

Kata-Ml.seniori U21 (G1)

Kata - Seniori (F1)

    CROATIA
  • 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • SLOVENIA
  • 2. IGOR SEMOLIČ - Emona
  • CROATIA
  • 3. MARKO PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. SAŠA OSTOJIĆ - ISTRA

Kata - Veterani (+35)

    CROATIA
  • 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. EMIR RAKIĆ - BUJE
  • ITALY
  • 3. GIOVANNI CARRARIA - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • SLOVENIA
  • 4. IGOR SEMOLIČ - Emona
  • POLAND
  • 5. JAROSLAW ADAMSKI - UKS SHODAN ZDUNY
  • CROATIA
  • 6. MARKO PALIAGA - FINIDA (POREČ)

Kata - Veterani (+50)

    CROATIA
  • 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • POLAND
  • 2. JAROSLAW ADAMSKI - UKS SHODAN ZDUNY
  • CROATIA
  • 3. JOSIP LEUTAR - ISTRA
  • CROATIA
  • 4. MIROSLAV JELAVIC - KK Vrsar

Kata - Cicibanke (6 g.) (AC2)

Kata - Cicibanke (7 g.) (AC4)

    CROATIA
  • 1. ELEN DABIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 2. LOTA ŠIMIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 3. SARA MEMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. VIKTORIIA TROFIMOVA - FINIDA (POREČ)

Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)

    CROATIA
  • 1. ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. ANĐA JULARIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 3. EVA PAOLA RAMAJA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. IDA DUJAK - NOVIGRAD
  • SLOVENIA
  • 5. LANA BEŠIĆ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 6. LANA KADUM - FINIDA (POREČ)
  • ITALY
  • 7. LARA CECCHETTO - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 9. LUNA TOMAŠIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 10. MATEA POROPAT - NOVIGRAD

Kata - Mlađe učenice (A2)

    CROATIA
  • 1. CINTYA RADOVAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. DORA VALENTIĆ - Mladost
  • SLOVENIA
  • 3. IVANA ČERIĆ - KBV SEVNICA
  • SLOVENIA
  • 4. LANA BEŠIĆ - POSTOJNA
  • ITALY
  • 5. LARA CECCHETTO - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • SLOVENIA
  • 6. LIVIJA SMRDEL - MAWASHI
  • SLOVENIA
  • 7. MARIJA RUDONJIĆ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 8. NIKA ŠPOLJARIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 9. NINA CVIJANOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 10. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kata - Učenice (6, 7. i 8. KYU) (BN2)

    CROATIA
  • 1. DORA RUBINIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. LEA BAISSERO - NOVIGRAD
  • CROATIA
  • 3. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET

Kata - Učenice (B2)

    CROATIA
  • 1. EMILI JURCAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. LARA USAINOVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 3. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. STEFANI JULARIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 6. UNA CVIJANOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 7. UNA MUSLIMOVIĆ - AMFORA

Kata - Mlađe kadetkinje (C2)

    SLOVENIA
  • 1. ALJA KONTREC - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. EMMA BERTA BOČKOR - BUJE
  • CROATIA
  • 3. ENNA ŠESTAN - AMFORA
  • ITALY
  • 4. GIADA CONGEDO - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • CROATIA
  • 5. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
  • ITALY
  • 6. MARIASOLE CLEMENTIN - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli

Kata - Kadetkinje (D2)

    CROATIA
  • 1. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
  • ITALY
  • 3. MARTINA MESAGLIO - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • CROATIA
  • 4. MIA POPOVIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 5. MIRTA RUSTIA - ZAMET

Kata - Juniorke (E2)

    CROATIA
  • 1. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • ITALY
  • 2. MARTINA MESAGLIO - ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
  • CROATIA
  • 3. MIRTA RUSTIA - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. VANJA BOŽIĆ - BUJE

Kata-Ml.seniorke U21(G2)

Kata - Seniorke (F2)

    CROATIA
  • 1. MATEA ŠVERKO - NOVIGRAD
  • CROATIA
  • 2. SANJA IVANČEVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin

Kata - Veteranke (+35)

Kata - Veteranke (+50)

KATA TEAM (18)

Kata - Mlađi učenici tim (AE1)

    CROATIA
  • 1. MLAĐI UČENICI EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. MLAĐI UČENICI TEAM - AMFORA

Kata - Učenici tim (BE1)

    CROATIA
  • 1. EKIPNO UČENICI - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. UČENICI EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)

Kata tim - Ml. kadeti (CE1)

    CROATIA
  • 1. MLAĐI KADETI - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. MLAĐI KADETI TEAM - AMFORA
  • CROATIA
  • 3. RAB- ENPI 1 - RAB-ENPI

Kata - Veterani tim (FE1)

    CROATIA
  • 1. VETERANI EKIPNO - FINIDA (POREČ)

Kata - Mlađe učenice tim (AE2)

    CROATIA
  • 1. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. MLAĐE UČENICE EKIPNO (2) - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. NOVIGRAD ML.UČENICE - NOVIGRAD

Kata - Učenice tim (BE2)

    CROATIA
  • 1. EKIPNO UČENICE - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. NOVIGRAD UČENICE - NOVIGRAD
  • CROATIA
  • 3. UČENICE 1.EKIPA - AMFORA
  • CROATIA
  • 4. UČENICE 2.EKIPA - AMFORA
  • CROATIA
  • 5. UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)

Kata tim - Ml. kadetkinje (CE2)

    CROATIA
  • 1. ML. KADETKINJE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. MLAĐE KADETKINJE EKIPNO - ZAMET

Kata - Veteranke tim (FE2)

KATA DISABLED COMPETITORS (0)

Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)

Osobe s ment.porem (muški) (PP2)

Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)

Osobe u inv.kolicima (žene) (PP4)

Osobe s ment. porem (žene) (PP5)

Slabovidni i slijepi (žene) (PP6)