Odabrano natjecanje: 27. Grand Prix Croatia

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici -30

1. PATRIK MEDVE, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. GERGELY KOVÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. JUSUF SALJIU, Omladinac
3. MATEJ GORIĆ, KK KIK

Kumite - Učenici -34

1. BÁLINT FISCHER, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. ISMAIL ZOLOTA, KUMITE Jajce
3. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
3. FRAN HOST, Kastav

Kumite - Učenici -38

1. ARSENIY CHERNOLYTSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. BOR ŽIBRET, KK Ljubljana
3. ZSOMBOR TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC

Kumite - Učenici -42

1. LUKA PEJIĆ, ENERGIJA
2. JUSUF MURTIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
3. ARMIN MEHIĆ, KUMITE Jajce

Kumite - Učenici -46

1. NIK BOROVNIK, VELENJE
2. MIHAJLO ZRNIĆ, ENERGIJA
3. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenici +46

1. HASSAN SELIMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. BÁLINT BATICZ, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOMINIK GECAN, KK KIK
3. MILAN LEPER, ENERGIJA

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice -32

1. HELENA BACKOVIC, Omladinac
2. THYIS ANTONELLI, Zebbug Karate Club
3. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. SZOFI DALNOKI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Učenice -36

1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. SUMEJA HADŽIĆ, Samuraj
3. SARA TOHOLJ, OKINAWA
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE

Kumite - Učenice -40

1. TEODORA TSANEVA, Karate Club Nikon
2. CATHERINE PELYKH, sc NORVEN
3. LANA BLAGUS, GLOBUS Čakovec
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Učenice -44

1. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
2. LAURA ĆULUM, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. ANA TERIHAJ, SAMOBOR

Kumite - Učenice +44

1. MARIAM KNIAZIEVA, KC NIKA
2. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
3. KARIN VAIDESLAVER, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. JOVANA DERAJIĆ, ENERGIJA

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti -36

1. ROKO BENCEK, KLENOVNIK
2. OCHERETNIUK VOLODYMYR, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. SINAN 1 PALJEVAC 1, KBV GRBAVICA
3. FARUK KADRIĆ, KUMITE Jajce

Kumite - Mlađi kadeti -41

1. JOVAN FATIC, Omladinac
2. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
3. KINASH OLEH, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. ARSENIY CHERNOLYTSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -45

1. NIKITA GRIGORASHENKO, KC NIKA
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. OMER MOSKOVICH, ISRAEL KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -48

1. DAVID YANOVSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. LAZAR MARKOVIĆ, ENERGIJA
3. NICOLA MANZIONE, A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
3. ERIK RAHOZENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -52

1. GORGI PETROV, FUNAKOSHI GICHIN
2. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. CHRISTIAN SABATINO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO

Kumite - Mlađi kadeti -57

1. VLADIMIR VUKCEVIC, Omladinac
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ, ENERGIJA
3. ZOLTÁN NAGY, MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Mlađi kadeti +57

1. SANDRO KREŠIĆ, KK DO - Tuzla
2. TIBOR KOVAČIĆ, Međimurje
3. TIMOTEJ JORDAN, ROGAŠKA SLATINA
3. EMSUD GROŠIĆ, KS USK BIH

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. PIOVANO CHIARA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. MIA ZETICA, Mladost

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

1. JERCA REPIČ, KRANJ
2. NEJLA ALJOVIĆ, OKINAWA
3. FABBRI GIORGIA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. DORA REZIĆ, ZRINSKI

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
2. ADNA BILANOVIĆ, Karate Klub “Igman” Konjic
3. ARINA BEZREBRA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. SCHICCHI ALESSANDRA, ASD TALARICO KARATE TEAM

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. ZALA ŽIBRET, KK Ljubljana
3. MARIJA ČULJAK, GRUDE
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. TINA GRKOVIĆ, DALMACIJA
3. LANA LOZOVINA, DALMACIJA

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti -52

1. FARID AGHAYEV, Azerbaijan National Karate Federation
2. PAVLE DUJAKOVIĆ, Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
3. MARKO MIHAJLOVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. DENISLAV STOYANOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM

Kumite - Kadeti -57

1. MAHIR DZUHO, Karate Savez Kantona Sarajevo
2. PATRIZIO ROVELLI, a.s.d. Olimpia Karate Bergamo
3. MATTEO SIMIONATO, CTR Veneto
3. JURAJ ČERNICKÝ, Slovak National Team

Kumite - Kadeti -63

1. MYKYTA SHYLONOSOV, sc NORVEN
2. ANDRIJA FATIC, Omladinac
3. TALE YAGUBOV, Azerbaijan National Karate Federation
3. ŽAN AHLIN, KRANJ

Kumite - Kadeti -70

1. DANIEL BAGITA, Slovak National Team
2. OFEK BERKOVICH, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. ALAN APRILOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. KRASEN NIKOLAEV, BULGARIAN NATIONAL TEAM

Kumite - Kadeti +70

1. ROBERTO PETROV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. NIKOLA ROGOZARSKI, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. MILÁN BILISICS, BVSC-Fighter
3. ALEKSANDAR TRIVUNOVIĆ, ENERGIJA

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje -47

1. FIDAN DADASHOVA, Azerbaijan National Karate Federation
2. POLINA HURENKO, KC NIKA
3. BOGLARKA BIHARY, UTE
3. STAFANIYA SOBALEVA, Belarus Karate Federation

Kumite - Kadetkinje -54

1. ELIZABETA MOLNAR, Karate zveza Slovenije
2. ALEKSANDRA ILANKOVIC, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. IRIS KOVAČ, STUDENT
3. ALICE ULIVI, AKS Sesto Fiorentino

Kumite - Kadetkinje +54

1. SANYA PETKOVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. PETRA NUIĆ, KK Zanshin Split
3. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
3. ANJA RADOVIĆ, Karate Federation of Serbia

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori -55

1. STOLE SMILKOVSKI, OLIMPIK
2. MATTEO LANDI, ASD MASTER RAPID SKF
3. ADI ASHKENAZI, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. MUSEIB MAMMADOV, Azerbaijan National Karate Federation

Kumite - Juniori -61

1. DAVID DE FALCO, POLIZIA DI STATO
2. BALSA MILICKOVIC, Omladinac
3. DANIIL PENKRAT, Belarus Karate Federation
3. DOMEN ZIDAR, Karate zveza Slovenije

Kumite - Juniori -68

1. DEVID NHUYEN, Belarus Karate Federation
2. BOJAN BOSKOVIC, Omladinac
3. NGUYEN AN, Karate Klub Sportingbudo
3. MARKO KOSTOV, OLIMPIK

Kumite - Juniori -76

1. ADI GYURIK, Slovak National Team
2. KAPDEBÓ BOTOND, BVSC-Fighter
3. ILIJA RADONJIC, Omladinac
3. TODOR RANCHEV, BULGARIAN NATIONAL TEAM

Kumite - Juniori +76

1. TOMÁŠ KÓSA, Slovak National Team
2. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
3. HAMZA ČAJIĆ, Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke -48

1. POLINA GURENKO, KC NIKA
2. ALICE ULIVI, AKS Sesto Fiorentino
3. MADINA SADIGOVA, Azerbaijan National Karate Federation
3. NATÁLIA RAJČÁNOVÁ, Slovak National Team

Kumite - Juniorke -53

1. BRUNORI VERONICA, ASD TALARICO KARATE TEAM
2. TEA OSTOJIĆ, Kastav
3. URŠA HABERL, Karate zveza Slovenije
3. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB

Kumite - Juniorke -59

1. IVANA PEROVIC, Karate Federation of Serbia
2. ANJA MILOVANOVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. IVET GORANOVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. KIMBERLY NELTING, Luxembourg National Team

Kumite - Juniorke +59

1. MARYIA ALIAKSEYEVA, Belarus Karate Federation
2. DINA DURMIŠ, Karate Federation of Serbia
3. DINA MAHMUD, TUZLA - SINBRA
3. NINA JELŽOVÁ, Slovak National Team

KUMITE-U 21 (muški)

Kumite - U 21 (muški) -60

1. OLEG MELEKHIN, Belarus Karate Federation
2. ULVI GURBANOV, Azerbaijan National Karate Federation
3. ELJAN MAMMADRZAYEV, Azerbaijan National Karate Federation
3. KRISTIJAN LACKOVIĆ, IPON ZAGREB

Kumite - U 21 (muški) -67

1. FERDINÁND TAMÁS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. HARIS POLJO, Karate Savez Kantona Sarajevo
3. STJEPAN ŠTIMAC, STIJENA
3. ROBERTO FERRAIOLO, ASD CUS TORINO

Kumite - U 21 (muški) -75

1. NIKOLA MALOVIC, Omladinac
2. PETAR ZABORSKI, MAKPETROL
3. ANTONIO DE STEFANO, A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
3. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ, Slovak National Team

Kumite - U 21 (muški) -84

1. PETAR SPASENOVSKI, METALURG
2. HAMZA ČAJIĆ, ORKKA
3. AJDIN VATRIĆ, Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine
3. ALIAKSANDR KURHAN, Belarus Karate Federation

Kumite - U 21 (muški) +84

1. ATTILA JOBA, Slovak National Team
2. MURAD HAJIZADE, Azerbaijan National Karate Federation
3. BOGDAN TRIKOŠ, Karate Federation of Serbia
3. CRISTIAN SCALMANA, FORZA E COSTANZA - Italy

KUMITE-U 21 (ženski)

Kumite - U 21 (ženski) -50

1. NICOLE MURABITO, ASD CUS TORINO
2. DRAGANA MANGOVSKA, METALURG
3. ANNA PROTSENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. JELENA PEHAR, CROHERC

Kumite - U 21 (ženski) -55

1. KRISTINE VICA, SAMURAI LATVIA
2. MONIKA PENDAROVSKA, MAKPETROL
3. VICTORIA ROSEVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. BARBARA HABERL, Karate zveza Slovenije

Kumite - U 21 (ženski) -61

1. DELFINA TADIĆ, Neretva
2. SARA STANKO, Shotokan Grosuplje
3. HANA KUKLOVÁ, Slovak National Team
3. SILVIA CARONIA, A.s.d. Athena Club Palermo

Kumite - U 21 (ženski) -68

1. MARINA RADIČEVIĆ, Karate Federation of Serbia
2. DORA CZAGÁNY, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. IRENA PRGA, CROHERC
3. ANGELA MOJSOVSKA, MAKPETROL

Kumite - U 21 (ženski) +68

1. MATEA - NOAH MEDIĆ, Neretva
2. TARA ROPRET, Karate Federation of Serbia
3. LINDA STASI, ASD CUS TORINO
3. MIRNESA BEKTAŠ, Reprezentacija Karate saveza Bosne i Hercegovine

KUMITE-Seniori