Cicibani (A1)
1. JAKOV RADOŠEVIĆ, Tigar Sisak |
2. LOVRE ŽURA, TRNJE |
3. ANTE ŽURA, TRNJE |
3. IVANO RAKIĆ, KK SISAK |
|
| | | |
Cicibanke (B1)
1. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
2. LANA BARUŠIĆ, Kondura Sisak |
3. KARLA ROVAN, Delta |
3. LORENA HALUDEK, KK KIK |
|
| | | |
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. ADEM KEKIĆ, KK SISAK |
3. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška |
3. KARLO HALUDEK, KK KIK |
|
| | | |
Mlađe učenice A (B3)
1. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK |
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak |
|
|
|
|
|
Mlađe učenice B (9, 8, 7 kyu) (B2)
1. LUCIJA LONČAR, TRNJE |
2. VIKTORIJA PAVLEK, TRNJE |
3. KARLA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak |
3. TENA SAHER MIJATOVIĆ, TRNJE |
|
| |
Učenici (9, 8, 7 kyu) (A4)
1. JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ, TRNJE |
2. FRAN ČAĆINOVIĆ, STIJENA |
3. JAN MLINAC, STIJENA |
3. TARIK MAJDANČIĆ, KK SISAK |
|
| | | |
Učenice (B5)
1. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK |
2. KLARA BALOG, Kondura Sisak |
3. VALENTINA ŠPANČIĆ, Tempo |
3. KATARINA NOVAKOVIĆ, Tigar Sisak |
|
|
|
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
1. DORA KERKEZ, Kondura Sisak |
2. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak |
3. LANA POTURICA, Nova Gradiška |
3. DALIA PRSTAČIĆ, Nova Gradiška |
|
| |
Mlađi kadeti (9, 8, 7, 6 kyu) (A6)
1. ALEKSANDAR KERKEZ, Kondura Sisak |
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak |
3. MARINO KRZNARIĆ, Kondura Sisak |
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
|
| | | |
Mlađe kadetkinje (9, 8, 7, 6 kyu) (B6)
1. KLARA BALOG, Kondura Sisak |
2. VLATKA SLIJEPČEVIĆ, Tempo |
3. DORA KIRIN, Tigar Sisak |
3. MAJA POSILOVIĆ, KK SISAK |
|
| | | |
Kadeti (A8)
1. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet |
2. LUKA CRNKOVIĆ, KK SISAK |
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
3. PETAR ŠPANČIĆ, Tempo |
|
| | | |
Kadetkinje (B8)
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. PETRA RUKAVINA, KK SISAK |
|
| | | |
Juniori (A9)
1. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet |
2. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak |
3. LEON GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. TOMISLAV ROŽIĆ, KK SISAK |
|
| | | |
Juniorke (A10)
1. PETRA RUKAVINA, KK SISAK |
2. MATEA BAŠIĆ, KK SISAK |
3. KRISTINA PETRIĆ, KK SISAK |
|
|
| | | |
Seniori (A10)
1. KARLO LEVAK, Polet |
2. LOVRO CICVARA, Polet |
3. STJEPAN ROGIČ, RI CROATIA |
3. LUKA ROŽIĆ, KK SISAK |
|
| | | |