Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (1219)

Kumite - Učenici -30

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED BUSNOV - Mawashi
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJDIN SALKIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 3. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • HUNGARY
  • 4. ARMIN HECKER - UTE
  • HUNGARY
  • 5. BENEDEK BENE-GILANYI - UTE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. DARIS TARIĆ - Champion
  • CROATIA
  • 7. DAVID SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 8. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 9. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. HAMZA DURAKOVIC - KUMITE Jajce
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. ISMAIL HRNJIC - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 12. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • HUNGARY
  • 13. LORANT MARCELL LOSONCI - UTE
  • UKRAINE
  • 14. MAKSYM VIECHKANOV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 15. MISLAV SPAJIĆ - Virovitica
  • BELARUS
  • 16. NIKAN KLIAVIN - EDELVEIS
  • CROATIA
  • 17. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
  • ITALY
  • 18. NOUHE LAOUZAI - Academy Ponte di Piave asd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. OGNJEN BRKIĆ - ENERGIJA
  • UKRAINE
  • 20. PETER BESSONOV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 21. RIJAD MRAKOVIC - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 22. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 23. VITO HULINA - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 24. VITO MILETIĆ - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 25. ZEJD TARIĆ - Champion

Kumite - Učenici -34

    UKRAINE
  • 1. ARTUR GLUSHCHENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BAKIR DJUG - KK DO - Tuzla
  • CROATIA
  • 3. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 4. DAVID LOVRINOVIĆ - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DAVID PERVAN - MEĐUGORJE
  • CROATIA
  • 6. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. EMAD DUHARKIĆ - Champion
  • CROATIA
  • 8. FRANKO JANJIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • HUNGARY
  • 9. GERGELY KOVÁCS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 10. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 11. IVANO PENEZIĆ - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 12. JOSIP JURAJ SEVER - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 13. LOVRO HADŽIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 14. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 15. LUKA POŽEGA - Max Ivankovo
  • SLOVENIA
  • 16. MARK FILIPIC - KK Kolektor Idrija
  • CROATIA
  • 17. MATEJ GORIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 18. MIHAEL POTOČKI - VELIKA GORICA
  • ITALY
  • 19. SAVORANI CHENG LI - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 20. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 21. TOMO SESAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • UKRAINE
  • 22. YEGOR POBEREZHNYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Učenici -38

    BELARUS
  • 1. ALIAKSANDR PAULOVICH - UNMEI
  • CROATIA
  • 2. ANDRO VUKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANTE ZOVKO - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ARMEN DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • HUNGARY
  • 5. BALAZS FARAGO - UTE
  • ITALY
  • 6. CARRARESI ALESSANDRO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 7. CIAVARELLA RICCARDO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. ĐORĐE GALONJA - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. EMAN PURIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 10. ERIK ĐULA - IVANEC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. ERMIN PAJAZETOVIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. FARIS RAMIĆ - KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. FEJSAL NEZIRIĆ - Mawashi
  • UKRAINE
  • 14. GELA KIRIA - LEADER
  • CROATIA
  • 15. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 16. LEONARD GOLUBIĆ - Mladost
  • SLOVENIA
  • 17. LUKA MLAKAR - KK Kolektor Idrija
  • CROATIA
  • 18. LUKA TAČKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. LUKAS KANDIĆ - ENERGIJA
  • ISRAEL
  • 20. MAHMUD TAHA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 21. MARIN MRKONJIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 22. MISLAV ČOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 23. MLADEN KOŽUL - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • BULGARIA
  • 24. NIKOLAY TSANEV - Karate Club Nikon
  • CROATIA
  • 25. NOA ŠEŠET - IVANEC
  • CROATIA
  • 26. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 27. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • HUNGARY
  • 28. ZSOMBOR TÓTH - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Učenici -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED VUK - Samuraj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEN KALTAK - Karate Klub “Igman” Konjic
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ARMIN MEHIĆ - VEZIR
  • BELARUS
  • 4. ARTSIOM DARAFEYUK - EDELVEIS
  • CROATIA
  • 5. BARTOL KADIĆ - LOTOS ZAGREB
  • UKRAINE
  • 6. EGOR UZHUK - sc NORVEN
  • SLOVAKIA
  • 7. ERIK KURČINA - Karate klub Dolný Kubín
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. FARUK KARAMUSTAFIĆ - Samuraj
  • CROATIA
  • 9. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 10. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
  • UKRAINE
  • 11. ILLIA HRYNENKO - TIGRENOK
  • CROATIA
  • 12. IVAN OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 13. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. JAKOV NALETILIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • UKRAINE
  • 15. KIRILL SHELESTOV - sc NORVEN
  • CROATIA
  • 16. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. LJUBIŠA VASILIĆ - BANJA LUKA
  • HUNGARY
  • 18. MÁTÉ TÓTH - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • MONTENEGRO
  • 19. NENAD DJURICIC - BIJELA
  • CROATIA
  • 20. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 21. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
  • BULGARIA
  • 22. NIKOLA ZAFIROV - Karate Club Nikon
  • UKRAINE
  • 23. OLEKSANDR MATSERUK - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 24. RICHARD TURCANIK - Karate Club Torade Liptovsky Mikulas
  • BELARUS
  • 25. ULADZISLAU MISKAVETS - EDELVEIS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 26. VEDAD MUJIĆ - Baščaršija

Kumite - Učenici -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED JUSUFBEGOVIĆ - Samuraj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMAR ŠABANAGIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANDREJ KVESIĆ - MEĐUGORJE
  • UKRAINE
  • 4. ARTEM PARKHOMENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 5. DAVID BOBAN - Vukovar`91
  • UKRAINE
  • 6. DAVID DOLGOPOLOV - TIGRENOK
  • CROATIA
  • 7. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • UKRAINE
  • 8. EGOR UZHUK - sc NORVEN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. HARUN SMAJIC - SAMBON
  • SLOVENIA
  • 10. LAN KRZISNIK - KK Kolektor Idrija
  • CROATIA
  • 11. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 12. NOA BANČIĆ - KLENOVNIK
  • ITALY
  • 13. RICCARDO GUERRA - Academy Ponte di Piave asd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. VEDAD ĆUPINA - Karate Klub “Igman” Konjic

Kumite - Učenici +46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI PIPAL - TUZLA - SINBRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AHMED NOKTO - Samuraj
  • BELARUS
  • 3. ANTON SVIRYDAU - PGSHUOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DAVID VASILJ - MEĐUGORJE
  • SLOVENIA
  • 5. GAL OČKO - SEKI SV. JERNEJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. HASSAN SELIMOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. IMRAN BILANOVIĆ - Karate Klub “Igman” Konjic
  • CROATIA
  • 8. IVAN GARAJ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 9. IVAN JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 10. IVANO BAJRAK - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 11. LOVRO VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 12. LUKA OŽBOLT - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. MEDIN ŽIGA - Champion
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. MILAN LEPER - ENERGIJA
  • UKRAINE
  • 15. OLEKSANDR MATSERUK - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. PETAR ŠAKOTA - Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 17. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. TOMO KOLOBARIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • BELARUS
  • 19. VADIM LARKIN - UNMEI

Kumite - Učenice -32

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTONIJA KNEZOVIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AŠČIĆ ŠEJLA - KK DO - Tuzla
  • ITALY
  • 4. CAROLINA BARTOLO - BARTOLO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 5. CASSANDRA BARTOLO - BARTOLO KARATE TEAM
  • UKRAINE
  • 6. DARIA KHOMENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 7. EMA JUKIĆ - VELIKA GORICA
  • HUNGARY
  • 8. ESZTER TAKÁCS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. LAMIJA SOFTIĆ - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 10. MATEA KORDIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 11. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. PATRICIJA JURIŠIĆ - KUMITE Jajce
  • CROATIA
  • 13. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. PETRA LOVRIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. SMILJANA ATLAGIĆ - ENERGIJA
  • HUNGARY
  • 16. SZOFI DALNOKI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 17. TIA SMOLČIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 18. VITA KUČAN - VELIKA GORICA

Kumite - Učenice -36

    ITALY
  • 1. ANNIKA DAL. MISTRO - A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
  • BELARUS
  • 2. ARYNA RYTAL - UNMEI
  • ITALY
  • 3. CARLOTTA BARTOLO - BARTOLO KARATE TEAM
  • UKRAINE
  • 4. DARIA KHOMENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 5. DUTTO GIULIA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. DŽENITA HASIĆ - TUZLA - SINBRA
  • SLOVENIA
  • 7. EDNA KURBEGOVIĆ - KK Ljubljana
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. EMMA BUHOVAC - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • HUNGARY
  • 9. HANNA LENARD - UTE
  • CROATIA
  • 10. HELENA BAŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 11. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 12. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 13. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. LAURA ZELENIKA - Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. MAJA MAHMUTOVIC - JION PEB BIHAĆ
  • ITALY
  • 16. MARRUCCI VALENTINA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 17. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 18. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 19. RAFAELA RUMENJAK - IPON ZAGREB
  • SLOVENIA
  • 20. TJAŠA PETKOVIĆ - KARATE KLUB BREŽICE
  • UKRAINE
  • 21. ULIANA BARANOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Učenice -40

    CROATIA
  • 1. DORA HAS - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IMAN RUŽNIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IMANA DURDŽIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • MONTENEGRO
  • 4. JOVANA 1 DAMJANOVIC - BIJELA
  • CROATIA
  • 5. KATJA BRAICA - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. LEONA SPORIŠ - JASTREB
  • ITALY
  • 7. MATILDE LORENZON - Academy Ponte di Piave asd
  • CROATIA
  • 8. PETRA BANDIĆ - ZRINSKI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. SUMEJA HADŽIĆ - Samuraj

Kumite - Učenice -44

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA UŠČUPLIĆ - Baščaršija
  • HUNGARY
  • 2. ANNA KOPFER - UTE
  • CROATIA
  • 3. ELIANA BELJO - BUSHIDO
  • MONTENEGRO
  • 4. JOVANA DAMJANOVIĆ - BIJELA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. LANA ĐOGATOVIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. NIKA ŠIMUNDIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • HUNGARY
  • 8. OSBATH HANNA - Toriki KHKE
  • HUNGARY
  • 9. OSBATH LORA - Toriki KHKE
  • HUNGARY
  • 10. PANNA BOGDAN - UTE
  • CROATIA
  • 11. PETRA KNEZEVIC - CHAMPION RIJEKA
  • ITALY
  • 12. SAMMARCO REBECCA - ASD TALARICO KARATE TEAM

Kumite - Učenice +44

    CROATIA
  • 1. ANA TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. EMA FILKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMILI SULJIĆ - TUZLA - SINBRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ENA KAPIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • SLOVENIA
  • 5. GAJA HUMAR - KK Kolektor Idrija
  • CROATIA
  • 6. HANNA MALKIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 7. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. KAJA TOPIĆ - Baščaršija
  • CROATIA
  • 9. LANA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. RUDALIJA ŠILA - KK Novi Grad Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. SAJRA SISIC - SAMBON
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. SARA REKIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 13. SARA TOMIĆ - BUSHIDO

Kumite - Mlađi kadeti -36

    HUNGARY
  • 1. BENDEGÚZ TAMÁS - UTE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FARUK KADRIĆ - Baščaršija
  • CROATIA
  • 3. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ISMAIL ZOLOTA - VEZIR
  • CROATIA
  • 5. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. MATEJ GORIĆ - KK KIK
  • MONTENEGRO
  • 7. OGNJEN BJELAJAC - Omladinac
  • HUNGARY
  • 8. PATRIK MEDVE - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 9. ROKO CIRNSKI - SAMOBOR
  • ISRAEL
  • 10. SHTEWE ZAIN - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 11. YEGOR POBEREZHNYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -41

    CROATIA
  • 1. ADRIAN STANČIĆ - KLENOVNIK
  • HUNGARY
  • 2. ANDRIS KISS - UTE
  • HUNGARY
  • 3. BÁLINT FISCHER - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • SLOVENIA
  • 4. BOR ŽIBRET - KK Ljubljana
  • UKRAINE
  • 5. EDUARD KIRIA - LEADER
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. FARUK KADRIĆ - Baščaršija
  • CROATIA
  • 7. FILIP KAURIN - VELIKA GORICA
  • ITALY
  • 8. FILIPPO SORCI - Academy Ponte di Piave asd
  • CROATIA
  • 9. FRAN HOST - Kastav
  • BELARUS
  • 10. IVAN PAULAVETS - UNMEI
  • ISRAEL
  • 11. JABER KHADER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 12. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. LOREN ŠARIĆ - TUZLA - SINBRA
  • SLOVENIA
  • 14. MAJ LORBER - DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
  • UKRAINE
  • 15. MAKSIM TARASOV - sc NORVEN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. MATEJ SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 17. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 18. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 19. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 20. NOAH MILETIĆ - Kastav
  • UKRAINE
  • 21. OLEKSANDR MATSERUK - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BELARUS
  • 22. RAMAN CHYMBUR - EDELVEIS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 23. SINAN PALJEVAC - Baščaršija
  • HUNGARY
  • 24. SZABOLCS VADÁSZI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 25. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
  • UKRAINE
  • 26. VLAD VELKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -45

    ISRAEL
  • 1. ADHAM BADEER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 2. ALESSANDRO BARBANO - GLC FIJLKAM
  • SLOVENIA
  • 3. AMADEJ LIPOVŠEK - DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
  • HUNGARY
  • 4. BALÁZS BADAK - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. BERIN TARIĆ - Champion
  • CROATIA
  • 6. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 7. CHRIS MALČEC - Virovitica
  • ITALY
  • 8. CINCOTTA LORENZO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 9. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. ELMEDIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
  • SLOVENIA
  • 11. ILLYA MAKAROV - ŠD GORICA
  • MONTENEGRO
  • 12. JOVAN FATIC - Omladinac
  • LATVIA
  • 13. KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS - Sadikov Sport school Latvia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. LUKA PEJIĆ - BANJA LUKA
  • FYR OF MACEDONIA
  • 15. MATEJ BELISTOJANOSKI - Sport 94
  • CROATIA
  • 16. MATIJA NASTESKI - TUŠKANAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. MIHAJLO ZRNIĆ - BANJA LUKA
  • BELARUS
  • 18. MIKITA DUBINA - EDELVEIS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. MILAN MIKULIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 20. VALERIO PREVEDAN - ĐURĐEVAC
  • BELARUS
  • 21. VALERY KIRYKOVICH - EDELVEIS
  • UKRAINE
  • 22. VLAD VELKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 23. VOLODYMYR MUSHYNSKYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -48

    CROATIA
  • 1. ANTE PAVLINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • HUNGARY
  • 2. BÁLINT BATICZ - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 4. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. JAKOV KUPINA - JASTREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. KEMAL UŠČUPLIĆ - Baščaršija
  • LATVIA
  • 7. KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS - Sadikov Sport school Latvia
  • CROATIA
  • 8. KRISTIJAN FRANK - Hercegovina-Zagreb
  • HUNGARY
  • 9. MÁRK ISTÓK - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 10. MARTIN BOGAT - TUŠKANAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. MILJENKO VASILJ - MEĐUGORJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. RIJAD BUREKOVIC - SARAJEVO-ZOI 84
  • CROATIA
  • 13. ROKO VRANKOVIĆ - NO KACHI
  • ISRAEL
  • 14. RONEN AMINOF - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. SINAN PALJEVAC - Baščaršija
  • CROATIA
  • 16. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • UKRAINE
  • 17. VOLODYMYR MUSHYNSKYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -52

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ANDREJ ANGELOVSKI - OLIMPIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTONIO-DAVID MARKIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DZELIL TVRTKOVIC - SAMBON
  • MONTENEGRO
  • 4. EMRE SALJIU - Omladinac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. FARIS SINANOVIĆ - TUZLA - SINBRA
  • BELARUS
  • 6. IVAN KUDZINAU - PGSHUOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. JUSUF MURTIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • SLOVENIA
  • 8. KLEMEN KOLŠEK - ŠD GORICA
  • CROATIA
  • 9. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MARKO CIGANOVIĆ - ENERGIJA
  • SLOVENIA
  • 11. NEJC KUNŠTEK - ROGAŠKA SLATINA
  • SLOVENIA
  • 12. NIK BOROVNIK - VELENJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. RAMADAN PAČARIZ - Baščaršija
  • ISRAEL
  • 14. TAHA ISMAEL - ISRAEL KARATE FEDERATION

Kumite - Mlađi kadeti -57

    MONTENEGRO
  • 1. ANDRIJA DANILOVIC - Omladinac
  • CROATIA
  • 2. ANTON HOST - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DINO TASLAMAN - SARAJEVO-ZOI 84
  • CROATIA
  • 4. DOMAGOJ KESAK - ĐURĐEVAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. FARUK ŽUGA - Baščaršija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. FRAN PRALAS - Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. IVAN KATIĆ - KUMITE Jajce
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. KOSTA VUJMILOVIĆ - ENERGIJA
  • SLOVENIA
  • 9. LUKA RADIĆ - ŠD GORICA
  • CROATIA
  • 10. PATRIK JEDNAR - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. STEFAN JAKOVLJEVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. SUAD SADIKOVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 13. VITTO FURUNDŽIJA - Vukovar`91

Kumite - Mlađi kadeti +57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DOMAGOJ SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • ITALY
  • 2. GABRIELE DOVERA - ASD KEN KO PIOBESI
  • SLOVENIA
  • 3. GAL KRZISNIK - KK Kolektor Idrija
  • SLOVENIA
  • 4. JAKOB ŽUMER - ROGAŠKA SLATINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. JOSIP-LEON JERKOVIĆ - MEĐUGORJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. KEMAL NEZIRIĆ - Mawashi
  • CROATIA
  • 7. LUKA KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 8. MARKO KOVAČEVIĆ - JASTREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MARKO MARKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
  • CROATIA
  • 10. MAX FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 11. NIKOLA GONDI - Virovitica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. OMAR HALILOVIĆ - KK"BOŠNJAK"
  • BELARUS
  • 13. VADIM LARKIN - UNMEI
  • CROATIA
  • 14. VID KRALJ RADULOVIĆ - SAMOBOR

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • HUNGARY
  • 2. ALIZ BUS - UTE
  • CROATIA
  • 3. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • BELARUS
  • 4. ARYNA RYTAL - UNMEI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. BARBARA KOLOBARIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • HUNGARY
  • 6. BOJANA HECKER - UTE
  • ITALY
  • 7. DE ROSSO CRISTINA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 8. DORA ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
  • CROATIA
  • 9. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 10. EMA ŠEŠET - IVANEC
  • CROATIA
  • 11. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
  • MONTENEGRO
  • 12. HELENA BACKOVIC - Omladinac
  • CROATIA
  • 13. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 14. LUCIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 15. LUCIJA KIRINIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 16. MIA FAUKOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 17. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

    HUNGARY
  • 1. ANNA KOPFER - UTE
  • CROATIA
  • 2. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IRNA MUJANOVIĆ - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 4. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. JANA PRUSINA - MEĐUGORJE
  • CROATIA
  • 6. MANDIĆ MARIJA - ZRINSKI
  • ITALY
  • 7. MARISA VIZZINI - BARTOLO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 8. MIA ZETICA - Mladost
  • FYR OF MACEDONIA
  • 9. MIHAELA MISHOVSKA - TIGAR 2003
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. NINA BEGANOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. NINA POZDERAC - JION PEB BIHAĆ
  • CROATIA
  • 12. OZANA VUJEVIĆ - Mladost
  • BELARUS
  • 13. PALINA PAULAVETS - UNMEI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. SARA TOPČAGIĆ - REGENERACIJA
  • ISRAEL
  • 15. SHAEM SAADA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BULGARIA
  • 16. TEODORA TSANEVA - Karate Club Nikon

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

    ISRAEL
  • 1. AIA FREJ - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 2. ANASTASIA TOLSTOVA - sc NORVEN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANASTASIJA KRNDIJA - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ANĐELA STOJIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 5. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • HUNGARY
  • 6. DIÁNA SINKÓ - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. DINKA SOFTIC - KK " Winner" Tuzla
  • CROATIA
  • 8. DOROTEA PLAVŠIĆ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 9. ELA COLARIĆ - IVANEC
  • SLOVENIA
  • 10. ELA PETAN - KARATE KLUB BREŽICE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. IVA LASIĆ - Široki Brijeg
  • HUNGARY
  • 12. KIRA RUDOLF - UTE
  • CROATIA
  • 13. KLARA BAOTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 14. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
  • HUNGARY
  • 15. LILI LOYAL - UTE
  • CROATIA
  • 16. MIA MARTIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 17. NIKOL SEVEREC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 18. NORA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • SLOVENIA
  • 19. TISA JERNEA BREZOVNIK - Shotokan Grosuplje
  • BELARUS
  • 20. ULYANA MARKAVA - UNMEI

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

    ITALY
  • 1. ALICE CANDOLO - GLC FIJLKAM
  • UKRAINE
  • 2. ANASTASIA TOLSTOVA - sc NORVEN
  • CROATIA
  • 3. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 4. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 5. EMA NOVAK - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. JANA KRNETIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
  • ISRAEL
  • 7. KARIN VAIDESLAVER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 8. MARIJA ZERA - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 9. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. NEJLA HODZIC - SAMBON
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. NEJLA MEŠEVIĆ - Champion
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. NIKOLINA ČUČAK - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. SAMRA HANDŽIĆ - Mawashi
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. SARAH CARDAKOVIC - SAMBON
  • ITALY
  • 15. SCHICCHI ALESSANDRA - ASD TALARICO KARATE TEAM

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

    SLOVENIA
  • 1. AJDA STUCIN - KK Kolektor Idrija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMILA ALIBAŠIĆ - Fudokan
  • SLOVENIA
  • 3. ANA SEVER - KARATE KLUB BREŽICE
  • CROATIA
  • 4. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 5. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 6. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 7. EMMA ZEJNIĆ - NO KACHI
  • SLOVENIA
  • 8. HANA PAVSIC - KK Kolektor Idrija
  • ISRAEL
  • 9. LARIN AZBA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 10. LAURA ĆULUM - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 11. LEONA GULIJA - KLENOVNIK
  • CROATIA
  • 12. LUCIJA UTOVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 13. MAGDALENA VAJDA - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. MIHAELA VUJKOVAC - KBS "Castra" Banja Luka
  • CROATIA
  • 15. NINA LUKENDA - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 16. SARA TOMIĆ - BUSHIDO
  • SLOVENIA
  • 17. SAŠA PETKOVIĆ - KARATE KLUB BREŽICE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. SUMEJA BAŠIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 19. TAMARA BAOTIĆ - Mladost
  • UKRAINE
  • 20. YULIIA MELNYKOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kumite - Kadeti -52

    ITALY
  • 1. ALESSIO DURANTE - ASD IPPON 2
  • ISRAEL
  • 2. AMIT BEN MORDEHAI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 3. ANDRIS KISS - UTE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ANES PAŠIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • CROATIA
  • 5. ANTONIO FRLJAK - Tempo
  • ITALY
  • 6. BAMUNDO SALVATORE - ASD PIELLE
  • FYR OF MACEDONIA
  • 7. BOJAN KOSTOV - OLIMPIK
  • CROATIA
  • 8. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • UKRAINE
  • 9. DAVID YANOVSKYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 10. DINO KOVAČ - KLENOVNIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. ENIS MEHIĆ - MLADOST
  • ITALY
  • 12. FILIPPO PRIZZON - Academy Ponte di Piave asd
  • HUNGARY
  • 13. GABOR HAB - BVSC-Zuglo
  • FYR OF MACEDONIA
  • 14. GORGI PETROV - FUNAKOSHI GICHIN
  • HUNGARY
  • 15. GYÖRGY LAKATOS - DMTK Karate Hungary
  • HUNGARY
  • 16. HUBA GÖDRI-MARTIS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 17. IVAN IVELJ - VELIKA GORICA
  • BULGARIA
  • 18. IVAN PETKOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SLOVAKIA
  • 19. JAKUB ČERNICKÝ - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 20. LAVRIČ DAVID MATIJA - KARATE KLUB BREŽICE
  • CROATIA
  • 21. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 22. LUKAS LOVRIĆ - Neretva
  • HUNGARY
  • 23. MAGOR CSÁSZÁR - BUDAÖRSI SC.
  • SLOVENIA
  • 24. MAI BAŠIČ FEKONJA - Karate zveza Slovenije
  • BELARUS
  • 25. MAKSIM KASHYRSKI - PGSHUOR
  • UKRAINE
  • 26. MAKSIM TARASOV - sc NORVEN
  • UKRAINE
  • 27. MARK LAHUTIN - sc NORVEN
  • HUNGARY
  • 28. MÁRK ISTÓK - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • SERBIA
  • 29. MIHAJLO MARKOVIC - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 30. MIHAJLO STANIĆ - ENERGIJA
  • ITALY
  • 31. NAPPA SALVATORE - ASD PIELLE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 32. NIHAD BURZIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • UKRAINE
  • 33. NIKITA LIASHENKO - sc NORVEN
  • CROATIA
  • 34. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 35. NINO DONADIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 36. NOA RUMENJAK - IPON ZAGREB
  • ISRAEL
  • 37. OMER MOSKOVICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • AZERBAIJAN
  • 38. RAMIL BAKHSHALIYEV - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 39. ROKO DUMBOVIĆ - Tigar Sisak
  • BELARUS
  • 40. TABERKA ANDREI - Volat
  • CROATIA
  • 41. TARIK ŽIŽAK - ZAMET
  • CROATIA
  • 42. TIMO VLAHEK - GLOBUS Čakovec

Kumite - Kadeti -57

    ISRAEL
  • 1. ABDEL RAHMAN RAHAL - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 2. ADAM CHUDÍK - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DANILO JELIČIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 4. DOMINIK MURKOVIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 5. FRAN VUKOMANOVIĆ - IPON ZAGREB
  • SLOVENIA
  • 6. GAL PLEVNIK - KRANJ
  • HUNGARY
  • 7. GERGELY NYÍRI - Ganz-Kesjar
  • ITALY
  • 8. GIOSUE LORENZON - Academy Ponte di Piave asd
  • FYR OF MACEDONIA
  • 9. GORGI PETROV - FUNAKOSHI GICHIN
  • AZERBAIJAN
  • 10. HUSEYN MAMMADLI - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 11. IVAN NIKO PRUSINA - CROHERC
  • ITALY
  • 12. JACOPO BOTOSSO - ASD IPPON 2
  • CROATIA
  • 13. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • HUNGARY
  • 14. MARCELL SZABÓ - KSI
  • SLOVAKIA
  • 15. MICHAL MACHA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 16. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
  • SLOVENIA
  • 17. MIHAEL VALENČAK - SHOTOKAN OPLOTNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. MUHAMMED MURTIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • MONTENEGRO
  • 19. NEMANJA MIKULIĆ - BIJELA
  • CROATIA
  • 20. NIKO PAVLIĆ - Karlovac 1969
  • BELARUS
  • 21. PIOTR ZHEBIN - PGSHUOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 22. SERGEJ VUČIĆ - ENERGIJA
  • UKRAINE
  • 23. STEFAN MAJAK - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 24. STIPE RUKAVINA - JASTREB
  • SLOVENIA
  • 25. SVEN RAKOVNIK - DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
  • BULGARIA
  • 26. TODOR NASTEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • UKRAINE
  • 27. VIKTOR SHEVCHENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BULGARIA
  • 28. YANISLAV MILENKOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • HUNGARY
  • 29. ZOLTÁN LUKÁCS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Kadeti -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN BARLOV - SARAJEVO-ZOI 84
  • ISRAEL
  • 2. ADRIS ABU HAMIS - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BULGARIA
  • 3. ANDREY TODOROV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ANTONIO BAZINA - Neretva
  • CROATIA
  • 5. ANTONIO MARTIĆ - SPORTSLIFE
  • ISRAEL
  • 6. AWAIS ATMA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 7. BORNA STANIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 8. DARIO SZEL - SAMOBOR
  • ITALY
  • 9. DENNIS LUCCHESI - Asd karate team 1999
  • CROATIA
  • 10. DOMINIK KUČAN - VELIKA GORICA
  • HUNGARY
  • 11. GERENCSÉR BÁLINT - Toriki KHKE
  • CROATIA
  • 12. IVAN EREIZ - CBS PULA
  • CROATIA
  • 13. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 14. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • SLOVAKIA
  • 15. JURAJ ČERNICKÝ - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. KENAN MEMISEVIC - SARAJEVO-ZOI 84
  • HUNGARY
  • 17. KENDE ÁRON - Koroibosz
  • UKRAINE
  • 18. KONSTANTIN VELIKSAR - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 19. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
  • ITALY
  • 20. LO CAMPO EMANUEL - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 21. LUKA BASAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 22. LUKA TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
  • ISRAEL
  • 23. MAJD ABU ASAD - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 24. MAKSYM KASATKIN - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 25. MARIO RADOŠ - VELIKA GORICA
  • SERBIA
  • 26. MIHAJLO VASILIC - Karate Federation of Serbia
  • HUNGARY
  • 27. MILÁN FARKAS - Koroibosz
  • ITALY
  • 28. MUNEROTTO FRANCESCO - ASD PIELLE
  • HUNGARY
  • 29. NÁNDOR ULRICH - KSI
  • SLOVENIA
  • 30. NEJC SKOTNIK - RADENCI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 31. NIKOLA DAMJANOVIC - Neretva
  • UKRAINE
  • 32. OLEKSANDR LENSKIY - LEADER
  • AUSTRIA
  • 33. OLIVER KÜHNEL - KU Walserfeld
  • CROATIA
  • 34. PETAR STANIĆ - Bregana
  • BELARUS
  • 35. RAMAN YEUDAKIMAU - KOFUKAN BELARUS
  • AZERBAIJAN
  • 36. TALE YAGUBOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVENIA
  • 37. TIM VALNER - DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
  • SLOVENIA
  • 38. TIMON ADAMIČ - KK Ljubljana
  • HUNGARY
  • 39. ZOLTÁN FEDOR - DMTK Karate Hungary
  • HUNGARY
  • 40. ZOLTÁN NAGY - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Kadeti -70

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM DVORÁK - Ganz-Kesjar
  • SERBIA
  • 2. ALEKSANDAR MILOVANOVIC - Karate Federation of Serbia
  • ITALY
  • 3. ALESSANDRO RUBERT - Academy Ponte di Piave asd
  • HUNGARY
  • 4. BÁLINT BAKOS - DMTK Karate Hungary
  • HUNGARY
  • 5. DÁNIEL VARGA - Ganz-Kesjar
  • CROATIA
  • 6. DARIO GRUDEN - Tempo
  • BELARUS
  • 7. DAVIDOUSKI RAMAN - Volat
  • CROATIA
  • 8. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
  • ITALY
  • 9. GABRIELE PALA - C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
  • AZERBAIJAN
  • 10. ISMAYIL MAHABBATLI - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVAKIA
  • 11. JAKUB POLIAK - Slovak National Team
  • FYR OF MACEDONIA
  • 12. JASIN OSMANI - Keiks
  • HUNGARY
  • 13. KRISTOF HUNOR - FIGHTER
  • CROATIA
  • 14. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 15. LEON PENDIĆ - Delta
  • ITALY
  • 16. LORENZO DE ANGELIS - ASD TOUKON KARATE-DO
  • CROATIA
  • 17. LOVRO LENAC - ZAMET
  • SLOVENIA
  • 18. MATEJ GORIŠEK - Shotokan Grosuplje
  • ITALY
  • 19. MICHELE GIRARDI - Academy Ponte di Piave asd
  • UKRAINE
  • 20. MYKOLA LEBEDIEV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ISRAEL
  • 21. OFEK BERKOVICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • FYR OF MACEDONIA
  • 22. ROBERTO ZDRAVKOVSKI - FUNAKOSHI GICHIN
  • HUNGARY
  • 23. SAMU VASKÓ - KSI
  • ITALY
  • 24. SAMUELE PONTANI - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 25. SMOLIĆ DAVID - ALFA
  • CROATIA
  • 26. TIBOR KOVAČIĆ - Međimurje
  • ITALY
  • 27. VIVALDA SIMONE - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ISRAEL
  • 28. WAJD ABU NOFAL - ISRAEL KARATE FEDERATION

Kumite - Kadeti +70

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. ANTE IVAKOVIC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. AUGUSTIN MOŠKUN - Karlovac 1969
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. BERIZ KURTANOVIC - Keiks
  • CROATIA
  • 5. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
  • UKRAINE
  • 6. DEVID SHATOHIN - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 7. DMITRIY CHERNOV - sc NORVEN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. ELDAR ALIĆ - KK Zanshin Sarajevo
  • HUNGARY
  • 9. ERHARD PERHACS - Budo Fight Karate Klub
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. FARIS KARAMUSTAFIĆ - Samuraj
  • ITALY
  • 11. FRANCESCO LEONI - ASD TOUKON KARATE-DO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. FRANKO MILJKO - Neretva
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. HARUN SINANOVIĆ - KK"BOŠNJAK"
  • UKRAINE
  • 14. IVAN AVRAMENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 15. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 16. LOVRO ROZMAN - Međimurje
  • CROATIA
  • 17. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Tigar Sisak
  • ISRAEL
  • 18. MAJD KHALAILA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 19. MAROŠ JANOVČÍK - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 20. MIHAEL SIRC - Međimurje
  • SERBIA
  • 21. NIKOLA MASLAK - Karate Federation of Serbia
  • ISRAEL
  • 22. NIKOLA ROGOZARSKI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 23. NORBERT BARTOS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • UKRAINE
  • 24. OLEKSANDR KOVALOV - TIGRENOK
  • AZERBAIJAN
  • 25. OSMAN OSMANLI - Azerbaijan National Karate Federation
  • ISRAEL
  • 26. RIDAN ABU SHAH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 27. RONALD JAHAJ - Princ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 28. SANDRO KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
  • FYR OF MACEDONIA
  • 29. STEFAN STOJANOVIC - MAKPETROL
  • SLOVENIA
  • 30. TIMOTEJ JORDAN - Karate zveza Slovenije
  • ISRAEL
  • 31. TOMER ZLATKIN - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 32. VIKTOR FAGNJEN - Delta
  • HUNGARY
  • 33. ZSOLT BENKŐ - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Kadetkinje -47

    RUSSIAN FEDERATION
  • 1. ALEXANDRA BELOUSOVA - SPK_Soyuz
  • HUNGARY
  • 2. ALEXANDRA LINTZ - UTE
  • UKRAINE
  • 3. ARIADNA PANCHUK - TIGRENOK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. BELMA GROŠIĆ - REGENERACIJA
  • ITALY
  • 5. BOSCO ALICE - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 6. DALMA JAKUBOVICS - UTE
  • CROATIA
  • 7. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • CROATIA
  • 8. DORA REZIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 9. EMA ČORBA - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 10. EMA SGARDELLI - ZAMET
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. EMINA SIPOVIĆ - IPPON
  • HUNGARY
  • 12. ESZTER VITÁLYOS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • ITALY
  • 13. FABBRI GIORGIA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • AZERBAIJAN
  • 14. FIDAN DADASHOVA - Azerbaijan National Karate Federation
  • BULGARIA
  • 15. IREN HRISTOVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • FYR OF MACEDONIA
  • 16. IVONA STANKOVSKA - METALURG
  • BELARUS
  • 17. IYA VAZHNEVICH - Everest
  • SLOVENIA
  • 18. JERCA REPIČ - Karate zveza Slovenije
  • SERBIA
  • 19. KATARINA DJORDJEVIC - Karate Federation of Serbia
  • BULGARIA
  • 20. KRISTINA TSVETANOVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SLOVAKIA
  • 21. LUCIA MRÁZOVÁ - Slovak National Team
  • UKRAINE
  • 22. MARIAM ALMAKADMA - sc NORVEN
  • CROATIA
  • 23. NIKA ŽERJAV - GLOBUS Čakovec
  • ITALY
  • 24. PIOVANO CHIARA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 25. RUŽICA HRKAĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 26. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
  • ISRAEL
  • 27. SHIR YAHAV - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 28. TIA ŠKRLJAC - Tigar Sisak
  • BELARUS
  • 29. ULYANA MARKAVA - UNMEI

Kumite - Kadetkinje -54

    SLOVAKIA
  • 1. ADELA VLASÁKOVÁ - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ADNA BILANOVIĆ - Karate Klub “Igman” Konjic
  • ITALY
  • 3. ALESSIA TAGLIO - C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
  • HUNGARY
  • 4. BIANKA BENE - KSI
  • SERBIA
  • 5. BRANKICA NEGOVANOVIC - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 6. BRUNA ĆORIĆ - ZRINSKI
  • UKRAINE
  • 7. ELINA SIELIEMIENIEVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 8. EMA KARDAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 9. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 10. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • SLOVENIA
  • 11. HANA DEBELJAK - Karate zveza Slovenije
  • BULGARIA
  • 12. IVETA STAMENOVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SLOVAKIA
  • 13. KATARÍNA DOBÁKOVÁ - Karate klub Dolný Kubín
  • CROATIA
  • 14. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 15. KLARA IVANKOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 16. LANA SMOLČIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 17. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 18. LAURA LISAC - Delta
  • HUNGARY
  • 19. LILI ANTAL - KSI
  • ISRAEL
  • 20. MALAK HADHUD - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 21. MARINA KURTEŠ - Slavija Istocno Sarajevo
  • CROATIA
  • 22. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 23. NEJRA SIPOVIĆ - IPPON
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 24. PAOLA KOSTIĆ - ENERGIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 25. SARA KRIŽANOVIĆ - KK"BOŠNJAK"
  • BELARUS
  • 26. STAFANIYA SOBALEVA - UNMEI
  • CROATIA
  • 27. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 28. TONKA MIJALJEVIĆ - ZAMET
  • BULGARIA
  • 29. VIKTORIYA VENKOVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM

Kumite - Kadetkinje +54

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA ALIBEGIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 2. ADRIANA ROSS - Kastav
  • CROATIA
  • 3. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 4. ANAMARIJA RAVLIĆ - TUŠKANAC
  • HUNGARY
  • 5. ANDREA MÉSZÁROS - DMTK Karate Hungary
  • SERBIA
  • 6. ANĐELA MARINKOVIĆ - NIŠ
  • ITALY
  • 7. ANJA PEULIC - Academy Ponte di Piave asd
  • SERBIA
  • 8. ANJA TIHONOV - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. AZRA DAHALIĆ - TUZLA - SINBRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. BARBARA ŠUNJIĆ - Neretva
  • ISRAEL
  • 11. BISAN ARAR - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 12. DORA ŽUGČIĆ - TUŠKANAC
  • SLOVENIA
  • 13. ELIZABETA MOLNAR - Karate zveza Slovenije
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. ELVEDINA HALILOVIĆ - KK"BOŠNJAK"
  • CROATIA
  • 15. EMA JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. ENA ROZIĆ - Neretva
  • AZERBAIJAN
  • 17. HUMAY HASANLI - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 18. IRIS KOVAČ - TUŠKANAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. IVONA RAMLJAK - Neretva
  • FYR OF MACEDONIA
  • 20. JUSRA ADEMI - Keiks
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 21. KANITA OKANOVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 22. KATARINA ŽIVKOVIĆ - Kastav
  • UKRAINE
  • 23. KATERYNA ZAITSEVA - sc NORVEN
  • AUSTRIA
  • 24. KATHARINA WINTER - KU Walserfeld
  • ISRAEL
  • 25. KATRIN TACKER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 26. KIARA KOVÁCS - KSI
  • SLOVENIA
  • 27. KIARA MEKIC - Shotokan Grosuplje
  • CROATIA
  • 28. LANA LOZOVINA - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 29. LEJLA KUDIĆ - REGENERACIJA
  • UKRAINE
  • 30. LIZA STEPANOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 31. LUCIJA BUNJEVAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 32. LUCIJA HODAK - JASTREB
  • ITALY
  • 33. LUDOVICA FILIPPA - ASD KEN KO PIOBESI
  • FYR OF MACEDONIA
  • 34. MAGDALENA BOZINOSKA - OLIMPIK
  • SLOVENIA
  • 35. MANCA REBOLJ - KRANJ
  • SLOVENIA
  • 36. MARUSA SARA CARLI - KK Kolektor Idrija
  • SLOVAKIA
  • 37. NATALIA VARGOVA - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 38. NEDŽMINA VARUPA - MLADOST
  • CROATIA
  • 39. NIKKA MEMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 40. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • UKRAINE
  • 41. OLENA PAVLOVSKA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 42. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
  • ISRAEL
  • 43. RAYA ATMA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 44. REKA PAPP - BVSC-Zuglo
  • ISRAEL
  • 45. SAFA HAMAD - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 46. SAJRA COLAKOVIC - SAMBON
  • CROATIA
  • 47. SARA BENIĆ - ALFA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 48. SARA RASPUDIĆ - MEĐUGORJE
  • HUNGARY
  • 49. SZABINA HORVATH - BVSC-Zuglo
  • ITALY
  • 50. VALENTINA PACINO - ASCD atlantide troina
  • UKRAINE
  • 51. YULIIA MELNYKOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 52. ZALA ŽIBRET - KK Ljubljana

Kumite - Juniori -55

    SLOVAKIA
  • 1. ANDREJ TVRDOŇ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 2. BALAMBÉR SZŐKE - HKSE 2005
  • HUNGARY
  • 3. EDE CSORBA - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • AZERBAIJAN
  • 4. FARID ABDULKARIMOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • ITALY
  • 5. GIANMARCO ROSA - ASD JITAKYOEI KARATE GORGO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. IDRIZ ABDURAHIM - MAKPETROL
  • BULGARIA
  • 7. IVAN PETKOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • CROATIA
  • 8. JAKOV FEMBER - SAMOBOR
  • BELARUS
  • 9. MAKSIM KASHYRSKI - PGSHUOR
  • UKRAINE
  • 10. MAKSYM ZRYBNIEV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 11. MARK LAHUTIN - sc NORVEN
  • SERBIA
  • 12. MARKO MIHAJLOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. MUHAMED ŠUMAR - KK Novi Grad Sarajevo
  • UKRAINE
  • 14. NIKITA FILIPOV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 15. NIKITA LIASHENKO - sc NORVEN
  • BELARUS
  • 16. NIKITA RASHETNIK - PGSHUOR
  • SLOVENIA
  • 17. NIKLAS TAMŠE - DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
  • HUNGARY
  • 18. PATRIK SZÖLLŐSI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • ITALY
  • 19. SIMONE PRESTANA - ASD CUS TORINO
  • UKRAINE
  • 20. STEFAN MAJAK - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • SERBIA
  • 21. STEFAN STANOJEVIĆ - NIŠ
  • CROATIA
  • 22. TARIK ŽIŽAK - ZAMET

Kumite - Juniori -61

    ITALY
  • 1. ALFIO QUACECI - Asd karate team 1999
  • AZERBAIJAN
  • 2. AMINAGHA GULIYEV - Azerbaijan National Karate Federation
  • HUNGARY
  • 3. BALAZS NAGY - UTE
  • HUNGARY
  • 4. BOTOND BERES - BVSC-Zuglo
  • HUNGARY
  • 5. BOTOND BOTOS - Koroibosz
  • ITALY
  • 6. BRIGIOLA LUIGI - ASD PIELLE
  • CROATIA
  • 7. DARIO SZEL - SAMOBOR
  • SERBIA
  • 8. DARKO SPASKOVSKI - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 9. DOMAGOJ ŽAJA - SAMOBOR
  • SLOVENIA
  • 10. DOMEN ZIDAR - Karate zveza Slovenije
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. DRAGAN TAMBUR - Slavija Istocno Sarajevo
  • FYR OF MACEDONIA
  • 12. DRITON HALIMI - FATI
  • ITALY
  • 13. ELIA VIANELLO - ASD karate borbiago
  • ITALY
  • 14. FEDERICO SERENO - ASD CUS TORINO
  • ISRAEL
  • 15. FILIPPO MUSALAM - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 16. GIANMARCO PACINO - ASCD atlantide troina
  • FYR OF MACEDONIA
  • 17. HRISTIJAN STOJANOVSKI - OLIMPIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. IMRAN POZDER - KBV GRBAVICA
  • ISRAEL
  • 19. ITAI SCHWABE - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 20. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
  • ITALY
  • 21. JACOPO BOTOSSO - ASD IPPON 2
  • SLOVAKIA
  • 22. JAKUB ŠTETINA - Slovak National Team
  • UKRAINE
  • 23. KONSTANTIN VELIKSAR - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 24. LENGYEL BALINT - FIGHTER
  • BELARUS
  • 25. MAKSIM PADOLSKI - UNMEI
  • UKRAINE
  • 26. MAKSYM KASATKIN - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 27. MARCELL SZABÓ - KSI
  • HUNGARY
  • 28. MÁRK SINDEL - SZARVAS
  • SERBIA
  • 29. MARKO MARKOVIC - Karate Federation of Serbia
  • BULGARIA
  • 30. MARTIN ZLATEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • HUNGARY
  • 31. MÁTÉ NAGY - SZARVAS
  • UKRAINE
  • 32. MYKYTA SHYLONOSOV - sc NORVEN
  • UKRAINE
  • 33. OLEKSANDR MILOSERDNYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • AUSTRIA
  • 34. OLIVER KÜHNEL - KU Walserfeld
  • HUNGARY
  • 35. PAL KIRALY - UTE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 36. PAVLE DUJAKOVIĆ - ENERGIJA
  • CROATIA
  • 37. PETAR OREŠKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • SERBIA
  • 38. PETAR VASOVIĆ - Borac - Čačak
  • SLOVENIA
  • 39. SANI SKOTNIK - RADENCI
  • ISRAEL
  • 40. SHALEV GAYGI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • FYR OF MACEDONIA
  • 41. STOLE SMILKOVSKI - OLIMPIK
  • BULGARIA
  • 42. TODOR NASTEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • SLOVENIA
  • 43. ŽAN PETERNEL - ŠD GORICA

Kumite - Juniori -68

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEM ŠOLJIĆ - Karate Klub “Igman” Konjic
  • BELARUS
  • 2. ALIAKSEI FILON - UNMEI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ALIJA DELIĆ - KK Novi Grad Sarajevo
  • ITALY
  • 4. AXEL AGLIETTI ZAMPALLA - ASD IPPON 2
  • HUNGARY
  • 5. BÁLINT DEME - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • ISRAEL
  • 6. BENYUNES ARIEL - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • MONTENEGRO
  • 7. BOJAN BOSKOVIC - Omladinac
  • HUNGARY
  • 8. BOTOND BORBÁS - BUDAÖRSI SC.
  • HUNGARY
  • 9. BOTOND BOTOS - Koroibosz
  • ITALY
  • 10. CAVALLOTTO ANDREA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • FYR OF MACEDONIA
  • 11. DARKO KOSTOV - OLIMPIK
  • SLOVAKIA
  • 12. DAVID MAROŠI - Slovak National Team
  • FYR OF MACEDONIA
  • 13. DAVUD RAMADANOVSKI - MAKPETROL
  • CROATIA
  • 14. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. DŽENAN MAGLIĆ - VEZIR
  • ISRAEL
  • 16. EDI LONCICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. EMRAH DRAGOLJ - HOLIDAY
  • FYR OF MACEDONIA
  • 18. FAHIK VESELI - OLIMPIK
  • CROATIA
  • 19. FILIP RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 20. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
  • ITALY
  • 21. GABRIELE DE ANGELIS - ASD TOUKON KARATE-DO
  • ITALY
  • 22. GABRIELE PALA - C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
  • UKRAINE
  • 23. HERMAN DIHTENKO - sc NORVEN
  • HUNGARY
  • 24. HONING GAVRILO - FIGHTER
  • CROATIA
  • 25. LEO MARKOVIĆ - Mladost
  • BULGARIA
  • 26. LOREN BOSILKOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • ITALY
  • 27. LORENZO CARAMAGNO - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • ITALY
  • 28. LUCA MENNILLO - CHAMPION CENTER
  • CROATIA
  • 29. LUKA VUČINIĆ - JASTREB
  • BELARUS
  • 30. MAKSIM KURLUKOU - KUMITEAM
  • ITALY
  • 31. MARCO RUBINI - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 32. MARIO SVINARSKI - OLIMPIK
  • SERBIA
  • 33. MIHAJLO POPOVIC - Karate Federation of Serbia
  • HUNGARY
  • 34. MILÁN FARKAS - Koroibosz
  • CROATIA
  • 35. PATRIK LUKAČEVIĆ - Virovitica
  • BULGARIA
  • 36. RADOSLAV VAKARELOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • CROATIA
  • 37. ROKO MIHALINEC - SUSEDGRAD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 38. SADIN MULAHALILOVIĆ - TEMPO
  • ISRAEL
  • 39. SHAI MALAMUD - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 40. TAMÁS GERÉD-KIRÁLY - Vasas SC
  • HUNGARY
  • 41. TAMÁS TARSOLY - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • SLOVENIA
  • 42. TOMAŽ HUDALES - DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
  • AZERBAIJAN
  • 43. TURAL YAGUBOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • ITALY
  • 44. VIVALDA EMANUELE - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • UKRAINE
  • 45. VLADYSLAV DOLGOPOLOV - TIGRENOK
  • SLOVENIA
  • 46. ŽAN KERŠIČ AHLIN - Karate zveza Slovenije

Kumite - Juniori -76

    BULGARIA
  • 1. ALAN APRILOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • CROATIA
  • 2. ALEKSANDAR KALABIĆ - Delta
  • UKRAINE
  • 3. ANDRII ZAPLITNYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • MONTENEGRO
  • 4. ANDRIJA FATIC - Omladinac
  • HUNGARY
  • 5. BENDEGÚZ TÁLAS - SZARVAS
  • HUNGARY
  • 6. BOTOND KAPDEBO - BVSC-Zuglo
  • SLOVENIA
  • 7. ERIK TEO KOŠMRLJ - KK Ljubljana
  • AZERBAIJAN
  • 8. FARID SHAHBAZLI - Azerbaijan National Karate Federation
  • ITALY
  • 9. FIORE MATTEO - ASD PIELLE
  • BELARUS
  • 10. HLEB SACHKOUSKI - EDELVEIS
  • ISRAEL
  • 11. IBRAHIM MASHARQA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. ISMAR MERDŽIĆ - SARAJEVO-ZOI 84
  • CROATIA
  • 13. JAKOV RUKAVINA - Mladost
  • CROATIA
  • 14. JURE VASILJ - CROHERC
  • CROATIA
  • 15. JURICA RUNTAS - SAMOBOR
  • SERBIA
  • 16. KONSTANTIN JEREMIĆ - Čukarica
  • BULGARIA
  • 17. KRASEN NIKOLAEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • HUNGARY
  • 18. KRISZTIÁN KRAMMER - Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
  • CROATIA
  • 19. LEON TOMLJANOVIĆ - TUŠKANAC
  • ISRAEL
  • 20. LIRAN VERNIK - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 21. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 22. MAKSIM AVRAMOVIĆ - Slavija Istocno Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 23. MARKO LASIĆ - Neretva
  • FYR OF MACEDONIA
  • 24. MEVLJUD MEMEDI - Keiks
  • SERBIA
  • 25. NIKOLA IVANOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • ISRAEL
  • 26. OFEK BERKOVICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 27. PETAR JEDNAR - SAMOBOR
  • ITALY
  • 28. PIER PAOLO DI BENEDETTO - AWKJS FIJLKAM
  • CROATIA
  • 29. ROKO MARČINA - Velebit
  • BULGARIA
  • 30. RUMEN BUNEV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • HUNGARY
  • 31. SCHREIBER ADAM - Karate Klub Sportingbudo
  • ITALY
  • 32. SIMONE GAZZE - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • BULGARIA
  • 33. SVETISLAV TODOROV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 34. TARIK KALKAN - SARAJEVO-ZOI 84
  • SLOVENIA
  • 35. TEODOR ZLATKOV - Karate zveza Slovenije
  • SLOVENIA
  • 36. TJAZ OBLAK - KK Kolektor Idrija
  • SLOVAKIA
  • 37. ZDENKO VANKA - Slovak National Team

Kumite - Juniori +76

    CROATIA
  • 1. ADRIAN KARACIC - CROHERC
  • SLOVENIA
  • 2. ALEKS KLOBASA - SEKI SV. JERNEJ
  • ITALY
  • 3. ANDREA SIESTO - CHAMPION CENTER
  • BELARUS
  • 4. ARSENI KISIALIOU - Belarus Karate Federation
  • HUNGARY
  • 5. DÁNIEL FRANKÓ - SZARVAS
  • CROATIA
  • 6. DARIO GLUHINIĆ - STIJENA
  • UKRAINE
  • 7. DMITRIY CHERNOV - sc NORVEN
  • SERBIA
  • 8. DUŠAN JELOVAC - Čukarica
  • KOSOVO, REPUBLIC OF
  • 9. ENDRIT SHAQIRI - Kosovo Karate Federation
  • ITALY
  • 10. FRANCESCO MAMELI - ASD KEN KO PIOBESI
  • ITALY
  • 11. GHAITH AMOR - BARTOLO KARATE TEAM
  • BELARUS
  • 12. GLEB DERGAY - UNMEI
  • FYR OF MACEDONIA
  • 13. GLIGOR PETKOV - MAKPETROL
  • CROATIA
  • 14. IGOR VRBAN - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 15. KARLO VOLARIĆ - JASTREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. KERIM KARAMUSTAFIĆ - Samuraj
  • BELARUS
  • 17. MAKSIM SLESARCHUK - EDELVEIS
  • ITALY
  • 18. MARIO GIANNONE - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • CROATIA
  • 19. MARIO MRVČIĆ - CROATIA
  • SLOVAKIA
  • 20. MICHAL TURCANIK - Karate Club Torade Liptovsky Mikulas
  • SERBIA
  • 21. MIHAJLO ARSOVIC - Karate Federation of Serbia
  • AZERBAIJAN
  • 22. MUSA SARIZADA - Azerbaijan National Karate Federation
  • UKRAINE
  • 23. MYKOLA MANUILA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ISRAEL
  • 24. NIKOLA ROGOZARSKI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 25. OLEG STADNICHENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 26. PAVLE RADENIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 27. RENATO REŠETAR - ZAMET
  • BULGARIA
  • 28. ROBERTO PETROV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • UKRAINE
  • 29. SASHA KOVALOV - TIGRENOK
  • ITALY
  • 30. SATHIA ZUIN - ASD karate borbiago
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 31. TARIK LAKOTA - Samuraj
  • SLOVAKIA
  • 32. TOMÁŠ KÓSA - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 33. TOMISLAV KATIĆ - KUMITE Jajce

Kumite - Juniorke -48

    UKRAINE
  • 1. ARISHA PANCHUK - TIGRENOK
  • ITALY
  • 2. CLAUDIA GIULIANO - BARTOLO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 3. DE ROSSO GIULIA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 4. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 5. EMA ZETICA - Mladost
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EMINA ABDULIĆ - TUZLA - SINBRA
  • ITALY
  • 7. FABBRI GIORGIA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 8. FORINTOS FRUZSINA - Toriki KHKE
  • SERBIA
  • 9. HANA PAUCINAC - Borac - Čačak
  • HUNGARY
  • 10. KINGA KLACSAN - UTE
  • SLOVAKIA
  • 11. KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 12. LARA WEISMANN - Bregana
  • AZERBAIJAN
  • 13. MADINA SADIGOVA - Azerbaijan National Karate Federation
  • UKRAINE
  • 14. MARIAM ALMAKADMA - sc NORVEN
  • ISRAEL
  • 15. MAYA BENAROCH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SERBIA
  • 16. MILICA STANIMIROVIĆ - Karate Federation of Serbia

Kumite - Juniorke -53

    HUNGARY
  • 1. ALEKSANDRA ILANKOVIC - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • ITALY
  • 2. ALESSIA TAGLIO - C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
  • CROATIA
  • 3. ANAMARIA SKOKO - Hercegovina-Zagreb
  • HUNGARY
  • 4. BIANKA SZODORAI - BVSC-Zuglo
  • HUNGARY
  • 5. BOGLARKA BIHARY - UTE
  • SERBIA
  • 6. BOJANA JANKOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • UKRAINE
  • 7. ELINA SIELIEMIENIEVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 8. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
  • FYR OF MACEDONIA
  • 9. MARIJA MILEVA - OLIMPIK
  • FYR OF MACEDONIA
  • 10. MARIJA PETROVSKA - METALURG
  • ISRAEL
  • 11. MESHLYN NISIRY - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • MONTENEGRO
  • 12. MILICA JEKNIC - Omladinac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. NIKOLINA SOLDO - Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 14. PETRA ZELJKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. SARA MAHMUTOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • ITALY
  • 16. SARJ GRUER - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 17. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 18. TIHANA ŠULEK - SUSEDGRAD
  • ITALY
  • 19. VALENTINA CONTE - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • UKRAINE
  • 20. YULIIA PALASHEVSKA - TIGRENOK
  • HUNGARY
  • 21. ZITA MOLNÁR - DMTK Karate Hungary

Kumite - Juniorke -59

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANA ZOLETIĆ - TUZLA - SINBRA
  • SERBIA
  • 2. ANJA MILOVANOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • AZERBAIJAN
  • 3. AYLA RZAZADE - Azerbaijan National Karate Federation
  • HUNGARY
  • 4. CSENGE CSÁSZÁR - BUDAÖRSI SC.
  • ITALY
  • 5. ELISA PONZI - ASD karate borbiago
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EMA NADAREVIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. EMA SELMAN - JION PEB BIHAĆ
  • ITALY
  • 8. FEDERICA CAVALLARO - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • ITALY
  • 9. FERRARINI SOFIA - judo karate club
  • CROATIA
  • 10. GABRIELA GOLIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 11. IRIS KOVAČ - TUŠKANAC
  • HUNGARY
  • 12. KIARA KOVÁCS - KSI
  • HUNGARY
  • 13. KINGA KELEMEN - BVSC-Zuglo
  • SLOVAKIA
  • 14. LAURA PALINKÁŠOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 15. LAURA POTISK - Karate zveza Slovenije
  • CROATIA
  • 16. LORENA TOLIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 17. LUNA WEISMANN - Bregana
  • CROATIA
  • 18. MAGDALENA ŠUFLAJ - SAMOBOR
  • ITALY
  • 19. MIRIAM GIUGA - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 20. MONIKA RAJIČ - KK EMPI PROZOR-RAMA
  • CROATIA
  • 21. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
  • HUNGARY
  • 22. PETRA SZABÓ - Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
  • ISRAEL
  • 23. RAYA ATMA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • MONTENEGRO
  • 24. SASA BOJOVIC - Karate klub Fokus Niksic
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 25. TANJA ĐOKIĆ - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 26. TEA OSTOJIĆ - Kastav
  • ITALY
  • 27. VALENTINA PACINO - ASCD atlantide troina
  • HUNGARY
  • 28. ZSÓFIA BARANYI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 29. ZSÓFIA SZILÁGYI - BUDAÖRSI SC.
  • HUNGARY
  • 30. ZSÓFIA UDVARI - Vasas SC

Kumite - Juniorke +59

    ITALY
  • 1. ANASTASIA CAPRITTI - a.s.d. sport center messina
  • HUNGARY
  • 2. ANDREA MÉSZÁROS - DMTK Karate Hungary
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANJA LOLIĆ - ENERGIJA
  • SERBIA
  • 4. ANJA RADOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • HUNGARY
  • 5. EMESE MÉSZÁROS - DMTK Karate Hungary
  • ITALY
  • 6. GRETA MATTIS - ASD KEN KO PIOBESI
  • HUNGARY
  • 7. JAZMIN JOVICIC - BVSC-Zuglo
  • UKRAINE
  • 8. KATERYNA ZAITSEVA - sc NORVEN
  • AUSTRIA
  • 9. KATHARINA WINTER - KU Walserfeld
  • ISRAEL
  • 10. KATRIN TACHKER - West Coast Meitar
  • CROATIA
  • 11. LEA VUKOJA - KK SOKOL
  • HUNGARY
  • 12. LUCA SZEDŐ - Vasas SC
  • CROATIA
  • 13. LUCIA BATTAIA - ZAMET
  • ITALY
  • 14. MARTINA NAMOINI - GLC FIJLKAM
  • SLOVENIA
  • 15. MAŠA KENDA - VELENJE
  • CROATIA
  • 16. MIA GRETA ZORKO - STIJENA
  • MONTENEGRO
  • 17. MILENA JOVANOVIC - Omladinac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. NIKOLINA MIŠIĆ - ENERGIJA
  • SLOVENIA
  • 19. NUŠA ŽERJAV - Karate zveza Slovenije
  • UKRAINE
  • 20. OLENA PAVLOVSKA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 21. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
  • FYR OF MACEDONIA
  • 22. SAJRA MARINA - Keiks
  • SLOVAKIA
  • 23. SÁRA KRIVDOVÁ - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 24. STEFANI KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
  • SERBIA
  • 25. TAMARA ZIVKOVIC - Karate Federation of Serbia
  • UKRAINE
  • 26. YAKOVENKO ILONA - LEADER
  • HUNGARY
  • 27. ZSÓFIA BENKŐ - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - U 21 (muški) -60

    ITALY
  • 1. ALESSANDRO DEMARGHERITA - ASD IPPON 2
  • HUNGARY
  • 2. ANDRAS KISS - UTE
  • HUNGARY
  • 3. CSÖPPÜ BENCE - Karate Klub Sportingbudo
  • SLOVAKIA
  • 4. DOMINIK IMRICH - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ELDIN HAJDARPAŠIĆ - Champion
  • ITALY
  • 6. GIANMARCO PACINO - ASCD atlantide troina
  • FYR OF MACEDONIA
  • 7. IDRIZ ABDURAHIM - MAKPETROL
  • CROATIA
  • 8. JAKOV FEMBER - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 9. KRISTIJAN LACKOVIĆ - IPON ZAGREB
  • BELARUS
  • 10. MAKSIM PADOLSKI - UNMEI
  • KOSOVO, REPUBLIC OF
  • 11. MERGIM BEKTESHI - Kosovo Karate Federation
  • SERBIA
  • 12. MILOS RADOJEVIC - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. MIRNES AGOVIĆ - Champion
  • AZERBAIJAN
  • 14. MUSEIB MAMMADOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • UKRAINE
  • 15. MYKOLA GROMYK - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BELARUS
  • 16. NIKITA RASHETNIK - PGSHUOR
  • BELARUS
  • 17. OLEG MELEKHIN - Belarus Karate Federation
  • ITALY
  • 18. PALAZZO SIMONE - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 19. PÉTER FEHÉR - Koroibosz
  • HUNGARY
  • 20. RICHÁRD DOLEZSÁL - DMTK Karate Hungary
  • ISRAEL
  • 21. RONEN GEHTBARG - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 22. SIMONE PRESTANA - ASD CUS TORINO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 23. STOLE SMILKOVSKI - OLIMPIK
  • UKRAINE
  • 24. VIKTOR STEFANYUK - LEADER
  • CROATIA
  • 25. VLADIMIR GAŠPAR - Mladost

Kumite - U 21 (muški) -67

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ADRIJAN MAMUTI - FATI
  • HUNGARY
  • 2. ÁKOS MÓROCZ - Vasas SC
  • ITALY
  • 3. ALESSIO DELLISANTI - ASD CUS TORINO
  • BELARUS
  • 4. ALIAKSEI FILON - UNMEI
  • ISRAEL
  • 5. AMIT AMRANI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 6. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
  • ITALY
  • 7. D'ABRUNZO FRANCESCO - ASD PIELLE
  • BELARUS
  • 8. DEVID NHUYEN - EDELVEIS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. DŽENAN MAGLIĆ - VEZIR
  • FYR OF MACEDONIA
  • 10. FAHIK VESELI - OLIMPIK
  • ITALY
  • 11. GIOVANNI ROMANO - BARTOLO KARATE TEAM
  • UKRAINE
  • 12. HERMAN DIHTENKO - sc NORVEN
  • SERBIA
  • 13. JOVAN ĆIRIĆ - Karate Federation of Serbia
  • UKRAINE
  • 14. KOSTIANTYN LIPKOVSKYI - LEADER
  • ITALY
  • 15. LORENZO CARAMAGNO - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • ITALY
  • 16. LUCA MENNILLO - CHAMPION CENTER
  • CROATIA
  • 17. LUKA KONDIĆ - BUSHIDO
  • ITALY
  • 18. MARCO RUBINI - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 19. MARKO KOSTOV - OLIMPIK
  • CROATIA
  • 20. MATEJ BUDIŠČAK - CROATIA
  • SLOVAKIA
  • 21. MATEJ HAJDU - Slovak National Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 22. NERMIN RAMČILOVIĆ - Champion
  • HUNGARY
  • 23. NGUYEN AN - Karate Klub Sportingbudo
  • BULGARIA
  • 24. RADOSLAV VAKARELOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • FYR OF MACEDONIA
  • 25. ROBERTO ACKOVSKI - METALURG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 26. STRAHINJA BRANKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
  • HUNGARY
  • 27. TAMÁS TARSOLY - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • SERBIA
  • 28. UROS PETROVACKI - Karate Federation of Serbia
  • UKRAINE
  • 29. VALENTYN NAIDA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BULGARIA
  • 30. VASIL RIVOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM

Kumite - U 21 (muški) -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNUR ĆIBO - KK"BOŠNJAK"
  • ITALY
  • 2. ANDREA ORTENZI - Società sportiva dilettantistica guazzaroni
  • ITALY
  • 3. ANDREA BELTRAMINI - GLC FIJLKAM
  • UKRAINE
  • 4. ANDRII ZAPLITNYI - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • SERBIA
  • 5. ANDRIJA MARIC - Karate Federation of Serbia
  • ALBANIA
  • 6. BASHA BEKIM - ALBANIA
  • HUNGARY
  • 7. BOTOND KAPDEBO - BVSC-Zuglo
  • SLOVAKIA
  • 8. DAVID PODSKLAN - Slovak National Team
  • ITALY
  • 9. DEJAN GRUER - GLC FIJLKAM
  • SERBIA
  • 10. DJORDJE SALAPURA - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. ELMEDIN ĐIVER - Karate Klub “Igman” Konjic
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. EMIN MUSANOVIC - Samuraj
  • FYR OF MACEDONIA
  • 13. FILIP NESTOROVSKI - METALURG
  • AZERBAIJAN
  • 14. GHASEM ISKANDAROV - Azerbaijan National Karate Federation
  • ISRAEL
  • 15. IBRAHIM MASHARQA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BELARUS
  • 16. IVAN KORABAU - Belarus Karate Federation
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. JUSUF SULJIĆ - Champion
  • HUNGARY
  • 18. KRISZTIÁN KRAMMER - Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
  • HUNGARY
  • 19. LEVENTE SZABÓ - Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
  • ISRAEL
  • 20. LIRAN VERNIK - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 21. LUKA DOLČIĆ - BUSHIDO
  • HUNGARY
  • 22. MARCELL FALUSI - UTE
  • UKRAINE
  • 23. OLEKSANDR KARAS - LEADER
  • AUSTRIA
  • 24. PHILIPP KÜHNEL - KU Walserfeld
  • ISRAEL
  • 25. RON AMUSSI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 26. TIT PRIMOŽIČ - Karate zveza Slovenije
  • SLOVENIA
  • 27. TJAZ OBLAK - KK Kolektor Idrija
  • CROATIA
  • 28. TOMISLAV FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb

Kumite - U 21 (muški) -84

    SLOVAKIA
  • 1. ADI GYURIK - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 2. BOJAN JOVANOVIĆ - Borac - Čačak
  • HUNGARY
  • 3. DÁNIEL PINTÉR - Budo Fight Karate Klub
  • AZERBAIJAN
  • 4. EMIL GULAHMEDOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 5. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
  • MONTENEGRO
  • 6. ILIJA RADONJIC - Omladinac
  • HUNGARY
  • 7. MARCELL KNIRSCH - Vasas SC
  • ITALY
  • 8. MARIO GIANNONE - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • UKRAINE
  • 9. OLEG STADNICHENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • FYR OF MACEDONIA
  • 10. PETAR SPASENOVSKI - MAKPETROL
  • HUNGARY
  • 11. ROLAND GYOVAI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • ISRAEL
  • 12. ROY PHATAL - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. TARIK RIŠLJANIN - HOLIDAY
  • SERBIA
  • 14. VLADIMIR BREZANCIC - Karate Federation of Serbia

Kumite - U 21 (muški) +84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDIN MAHMUTOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • BELARUS
  • 2. ALIAKSEI HUREYEU - Belarus Karate Federation
  • ITALY
  • 3. ANDREA SIESTO - CHAMPION CENTER
  • SLOVAKIA
  • 4. ATTILA JOBA - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 5. BORNA ČENGIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. BRUNO KATAVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • SERBIA
  • 7. DJORDJE TESANOVIC - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. DŽENAN KREHO - KK Novi Grad Sarajevo
  • CROATIA
  • 9. IGOR KATANEC BEKETIĆ - SAMOBOR
  • UKRAINE
  • 10. IHOR LAHUNOV - TIGRENOK
  • ISRAEL
  • 11. KAMEL SAADI - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 12. KARLO MARTIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • AZERBAIJAN
  • 13. MURAD HAJIZADE - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVENIA
  • 14. STEFAN JOKSIMOVIČ - Karate zveza Slovenije
  • HUNGARY
  • 15. TAMAS JANO - UTE
  • SLOVENIA
  • 16. ŽIGA ČRNILEC KESIČ - KRANJ

Kumite - U 21 (ženski) -50

    SLOVENIA
  • 1. AJLA KURBEGOVIĆ - KK Ljubljana
  • SLOVAKIA
  • 2. DOMINIKA VEISOVA - Slovak National Team
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. DRAGANA MANGOVSKA - METALURG
  • CROATIA
  • 4. INES GRDENIĆ - VELIKA GORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IRIS ĆORIĆ - Neretva
  • CROATIA
  • 6. JELENA PEHAR - IPON ZAGREB
  • UKRAINE
  • 7. JULIA PALASHEVSKA - TIGRENOK
  • HUNGARY
  • 8. KÁRMEN KLEMENT - Vasas SC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. KATARINA SUŠAC - Neretva
  • HUNGARY
  • 10. LILI RONAI - UTE
  • CROATIA
  • 11. MIA MIJOVIĆ - VELIKA GORICA
  • ITALY
  • 12. NICOLE MURABITO - ASD CUS TORINO
  • HUNGARY
  • 13. REKA KISSIMON - BVSC-Zuglo
  • ITALY
  • 14. SCHICCHI FEDERICA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • SERBIA
  • 15. SLAVKA PETROVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • SLOVENIA
  • 16. URŠA HABERL - Karate zveza Slovenije

Kumite - U 21 (ženski) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANĐELA SOLDO - Neretva
  • UKRAINE
  • 2. ANNA PROTSENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 3. BARBARA HABERL - Karate zveza Slovenije
  • SERBIA
  • 4. DINA DURMIŠ - Karate Federation of Serbia
  • HUNGARY
  • 5. DORINA VÉGH - Vasas SC
  • CROATIA
  • 6. DOROTEA RUMENJAK - IPON ZAGREB
  • ITALY
  • 7. FENOGLIO MARTINA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 8. FENOGLIO SARA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • SLOVAKIA
  • 9. HANA KUKLOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 10. HEDVIG BORBÁS - BUDAÖRSI SC.
  • AZERBAIJAN
  • 11. INJI AZIZOVA - Azerbaijan National Karate Federation
  • BELARUS
  • 12. IRINA SHARYKHINA - KOFUKAN BELARUS
  • BULGARIA
  • 13. IVET GORANOVA - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. MELISA SKENDEROVIĆ - Samuraj
  • ITALY
  • 15. MIRIAM GIUGA - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 16. MONIKA PENDAROVSKA - MAKPETROL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. NEJLA GRAHO - Karate Klub “Igman” Konjic
  • HUNGARY
  • 18. RAMONA KADAR - UTE
  • AZERBAIJAN
  • 19. RENATA ARABLI - Azerbaijan National Karate Federation
  • FYR OF MACEDONIA
  • 20. SARA KRSTEVSKA - METALURG
  • MONTENEGRO
  • 21. SARA RADENKOVIC - Karate klub Fokus Niksic
  • ITALY
  • 22. VALENTINA CONTE - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • HUNGARY
  • 23. ZITA MOLNÁR - DMTK Karate Hungary
  • HUNGARY
  • 24. ZSÓFIA BARANYI - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - U 21 (ženski) -61

    BELARUS
  • 1. ANASTASIYA DZIACHKOVA - Belarus Karate Federation
  • SERBIA
  • 2. ANDRIJANA VASOVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ARMA AVDOVIĆ - KK Zanshin Sarajevo
  • AZERBAIJAN
  • 4. BASTI ISMAYILOVA - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 5. ELMA GARIBOVIĆ - VARAŽDIN
  • BELARUS
  • 6. EVGENIA NAVICHENKA - KOFUKAN BELARUS
  • ITALY
  • 7. FEDERICA CAVALLARO - ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
  • CROATIA
  • 8. KATARINA JELIČIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 9. LAURA FUČIK - Delta
  • ISRAEL
  • 10. LIRAZ LINZEN - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 11. MAGDALENA ŠUFLAJ - SAMOBOR
  • BELARUS
  • 12. MARYIA AZARAVA - KOFUKAN BELARUS
  • HUNGARY
  • 13. PETRA SZABÓ - Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
  • SLOVENIA
  • 14. SARA STANKO - Shotokan Grosuplje
  • SLOVAKIA
  • 15. SARAH HRNKOVÁ - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 16. TAMARA ŽIVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • FYR OF MACEDONIA
  • 17. VJOLLCA GAFURI - FATI

Kumite - U 21 (ženski) -68

    ITALY
  • 1. ANASTASIA CAPRITTI - a.s.d. sport center messina
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. ANGELA MOJSOVSKA - MAKPETROL
  • CROATIA
  • 3. ANITA TADIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. BELMA OMEROVIĆ - TUZLA - SINBRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DINA MAHMUD - TUZLA - SINBRA
  • HUNGARY
  • 6. DORA CZAGÁNY - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 7. EMESE MÉSZÁROS - DMTK Karate Hungary
  • ISRAEL
  • 8. HALA MAHLY - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 9. IVANA BOROMISA - STUDENT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. IVANA GALIĆ - Neretva
  • UKRAINE
  • 11. KUPCHUK MARYNA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 12. LUCA SZEDŐ - Vasas SC
  • SERBIA
  • 13. MARINA RADIČEVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • BELARUS
  • 14. MARYIA ALIAKSEYEVA - PGSHUOR
  • CROATIA
  • 15. MIA GRETA ZORKO - STIJENA
  • CROATIA
  • 16. SADEA BEĆIROVIĆ - SUSEDGRAD
  • FYR OF MACEDONIA
  • 17. SAJRA MARINA - Keiks
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. SLAVICA ČAJIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
  • SLOVAKIA
  • 19. TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ - Slovak National Team
  • AZERBAIJAN
  • 20. ZAMIRA RIZAYEVA - Azerbaijan National Karate Federation

Kumite - U 21 (ženski) +68

    SLOVENIA
  • 1. AJDA AHLIN - KRANJ
  • UKRAINE
  • 2. ANASTASIIA PEREUDA - TIGRENOK
  • ISRAEL
  • 3. DINA LONCICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 4. DOROTTYA PAP - UTE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. EMA FELIĆ - JION PEB BIHAĆ
  • ITALY
  • 6. LINDA STASI - ASD CUS TORINO
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA LESJAK - Međimurje
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA RUŽAJ - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MATEA - NOAH MEDIĆ - Neretva
  • SLOVAKIA
  • 10. NINA JELŽOVÁ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 11. REBECCA MATTIS - ASD KEN KO PIOBESI
  • FYR OF MACEDONIA
  • 12. SIMONA SIMOVSKA - TIGAR 2003
  • SERBIA
  • 13. TARA ROPRET - Karate Federation of Serbia

Kumite - Seniori -Open

    CROATIA
  • 1. ALAN ŠURBEK - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 2. ALBRIM SAMAHODAJ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • BELARUS
  • 3. ALIAKSANDR KURHAN - EDELVEIS
  • UNITED KINGDOM
  • 4. ALTON BROWN - Veras Academy
  • ITALY
  • 5. ANDREA MINARDI - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 6. ANĐELO KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. ANES ČONGO - Champion
  • CROATIA
  • 8. ANTE MRVIČIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • BELARUS
  • 9. ARTSIOM KRAUTSOU - Belarus Karate Federation
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. BENJAMIN NURKIĆ - KK " Winner" Tuzla
  • CROATIA
  • 11. BRUNO KATAVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • ITALY
  • 12. CARDIA MARCO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 13. CHRISTIAN TONI - DOMAR SPORTING CLUB
  • CROATIA
  • 14. DARIO SVETIĆ - SAMOBOR
  • ISRAEL
  • 15. DAVID ISAKOV - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 16. DEJAN GRUER - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 17. DINO POVRŽENIĆ - Karlovac 1969
  • ITALY
  • 18. DOMINIK KOFLER - Ju Dojo Racines
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 19. DŽANAN ČAUŠEVIĆ - Champion
  • CROATIA
  • 20. ENES GARIBOVIĆ - VARAŽDIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 21. HARIS POLJO - KK Novi Grad Sarajevo
  • HUNGARY
  • 22. HONING DAVID - FIGHTER
  • CROATIA
  • 23. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
  • UKRAINE
  • 24. IHOR LAHUNOV - TIGRENOK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 25. IVAN KLEPIĆ - Neretva
  • BELARUS
  • 26. IVAN KORABAU - Belarus Karate Federation
  • CROATIA
  • 27. IVAN KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 28. JASMIN HUSEJINOVIĆ - SAMBON
  • HUNGARY
  • 29. LEVENTE SZABÓ - Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
  • CROATIA
  • 30. MARIJAN LOGARUŠIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 31. MATEO ŠITUM - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 32. MENSUR ĐOZIĆ - ORKKA
  • UKRAINE
  • 33. MYKOLA BURIAK - sc NORVEN
  • UKRAINE
  • 34. OLEKSANDR KARAS - LEADER
  • FYR OF MACEDONIA
  • 35. PETAR SPASENOVSKI - MAKPETROL
  • FYR OF MACEDONIA
  • 36. PETAR ZABORSKI - MAKPETROL
  • AUSTRIA
  • 37. PHILIPP KÜHNEL - KU Walserfeld
  • IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
  • 38. SAJAD GANJZADEH - Iran National Team
  • BELARUS
  • 39. STALMAKHOVICH MIKOLA - Volat
  • SLOVENIA
  • 40. STEFAN JOKSIMOVIČ - Karate zveza Slovenije
  • BULGARIA
  • 41. STEFAN PETKOV - BULGARIAN NATIONAL TEAM
  • CROATIA
  • 42. STJEPAN ŠTIMAC - STIJENA
  • HUNGARY
  • 43. TAMAS JANO - UTE
  • SLOVENIA
  • 44. TIT PRIMOŽIČ - Karate zveza Slovenije
  • CROATIA
  • 45. TOMISLAV FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 46. ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ - KK SOKOL
KATA (356)

Kata - Cicibanke (XD)

    SLOVENIA
  • 1. ANDJELA MILJATOVIĆ - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 2. ELLA JOZIČ - VELENJE
  • CROATIA
  • 3. EMMA FRESL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. ERIN IVEZIĆ - TRNJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. HENA RAMIĆ - KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
  • ITALY
  • 6. LARA CECHETTO - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 7. MAŠA ŠTURLIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 8. PAULA ŠVIGLIN - ALFA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. SARA DRAGIČEVIĆ - KK " Winner" Tuzla
  • BELARUS
  • 10. VALERYIA HLAZKOVA - UNMEI

Kata - Cicibani (YD)

    CROATIA
  • 1. ANTE ŽURA - TRNJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAMIR DŽINOVIĆ - SLOBODA
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK MUCIĆ - TRNJE
  • CROATIA
  • 4. KARLO BAĐUN - Tempo
  • SLOVENIA
  • 5. LUAN HAJRULAI - SEKI SV. JERNEJ
  • CROATIA
  • 6. ŠIMUN HODAK - JASTREB

Kata - Mlađe Učenice (XA)

    CROATIA
  • 1. ALBENA ČIČKA - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. ANA BAĐUN - Tempo
  • SLOVENIA
  • 3. DALAL OSMANOVIĆ - SEKI SV. JERNEJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EDA DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 5. EMA ALŠIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • SLOVENIA
  • 6. ESTER HORN - NOVO MESTO
  • CROATIA
  • 7. KLARA TOMIĆ BABIĆ - KK KIK
  • SLOVENIA
  • 8. LANA JOVANOVIČ - VELENJE
  • CROATIA
  • 9. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA LONČAR - TRNJE
  • CROATIA
  • 11. MAGDALENA BAŠIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 12. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 13. MELANI ĐUKIĆ - SAMOBOR
  • SLOVENIA
  • 14. NEŽA JEROT - SEKI SV. JERNEJ
  • CROATIA
  • 15. NIKA FRESL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 16. NINA DUDUKOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 17. NINA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • FYR OF MACEDONIA
  • 18. SARA TRPKOVSKA - Funakoshi Gichin
  • UKRAINE
  • 19. SOFFIA MELNYKOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 20. SOFIA CRUCITTI - ASD APS ARTESPORT
  • CROATIA
  • 21. STELLA JELIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 22. TALIJA ČOLAK - OMEGA
  • CROATIA
  • 23. TEA HUDINA - BUSHIDO
  • UKRAINE
  • 24. ULIANA BARANOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BELARUS
  • 25. VALERYIA HLAZKOVA - UNMEI
  • SLOVENIA
  • 26. ZOJA LONČARIČ - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 27. ZOJA VANOVŠEK - SEKI SV. JERNEJ

Kata - Mlađi učenici (YA)

    SLOVENIA
  • 1. ALEKSA MILJATOVIĆ - SEKI SV. JERNEJ
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ARMEN DIZDAREVIĆ - REGENERACIJA
  • UKRAINE
  • 4. ARTEM PARKHOMENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. EMAN PURIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 6. FRAN JAKLENEC - SAMOBOR
  • ITALY
  • 7. FREDA MATTEO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • SLOVENIA
  • 8. GAL OČKO - SEKI SV. JERNEJ
  • CROATIA
  • 9. KARLO HALUDEK - KK KIK
  • CROATIA
  • 10. LEO POTURICA - Nova Gradiška
  • UKRAINE
  • 11. MAKSYM VIECHKANOV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 12. MATEO FODER - IVANEC
  • CROATIA
  • 13. NOA BABIĆ TOMIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 14. PATRIK PELD - SAMOBOR
  • ITALY
  • 15. PUTELLI NICOLO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 16. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
  • ITALY
  • 17. SEBASTIANO PAVAN - GLC FIJLKAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. TARIS BEGANOVIĆ - REGENERACIJA

Kata - Učenice (XB)

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA BARIĆ - ALFA
  • SERBIA
  • 3. DUNJA BOJICIC - Čukarica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DŽENITA HASIĆ - TUZLA - SINBRA
  • HUNGARY
  • 5. ESZTER TAKÁCS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • SLOVENIA
  • 6. HANA ZAGER - VELENJE
  • CROATIA
  • 7. KARLA MANDIĆ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. LAMIJA SOFTIĆ - TUZLA - SINBRA
  • CROATIA
  • 9. LAURA ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • SLOVENIA
  • 11. MAJA LAZANSKI - KARATE KLUB BREŽICE
  • CROATIA
  • 12. MARIJA ČULJAK - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 13. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. RUDALIJA ŠILA - KK Novi Grad Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. SARA REKIĆ - REGENERACIJA
  • FYR OF MACEDONIA
  • 16. SARA TRPKOVSKA - FUNAKOSHI GICHIN
  • CROATIA
  • 17. SIMONA SZEL - SAMOBOR
  • UKRAINE
  • 18. SOFFIA MELNYKOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 19. TEA HUDINA - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 20. TIA BLAŽEVIĆ - SAMOBOR
  • SLOVENIA
  • 21. TINKARA LEBEN - KRANJ

Kata - Učenici (YB)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJDIN SALKIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMAR ŠABANAGIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 3. ANTONIJO BAŠIĆ - SAMOBOR
  • UKRAINE
  • 4. ARTUR GLUSHCHENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 5. EGOR UZHUK - sc NORVEN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. FARIS RAMIĆ - KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
  • ITALY
  • 7. FILIPPO CALABRESE - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 8. FRAN JAKLENEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 9. FRAN KISIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 10. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 11. IVAN KUKIĆ - ALFA
  • SLOVENIA
  • 12. KIAN HLASTEC - SEKI SV. JERNEJ
  • UKRAINE
  • 13. KIRILL SHELESTOV - sc NORVEN
  • CROATIA
  • 14. LOVRO ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 15. LOVRO STJEPANOVIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 16. LUKA KOS - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 17. LUKA LUČIĆ - SAMOBOR
  • ISRAEL
  • 18. MAHMUD TAHA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 19. MAKSYM VIECHKANOV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 20. MARK FILEŠ - KAPTOL
  • CROATIA
  • 21. MATEJ TOTH - IPON ZAGREB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 22. NEO DAUTBAŠIĆ - Baščaršija
  • BULGARIA
  • 23. NIKOLA ZAFIROV - Karate Club Nikon
  • UKRAINE
  • 24. PETER BESSONOV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 25. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 26. ROKO ČULJAK - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 27. ROKO VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • SLOVENIA
  • 28. SWEN HORN - NOVO MESTO
  • SLOVENIA
  • 29. VID GORENŠEK - SEKI SV. JERNEJ
  • ITALY
  • 30. WILIAM CANDOLO - GLC FIJLKAM

Kata - Mlađe kadetkinje (XC)

    UKRAINE
  • 1. ANASTASIA TOLSTOVA - sc NORVEN
  • SERBIA
  • 2. ANDJELA COLIC - Čukarica
  • SLOVENIA
  • 3. ELA PETAN - KARATE KLUB BREŽICE
  • MONTENEGRO
  • 4. ELENA VEMIĆ - POTOCI
  • CROATIA
  • 5. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • HUNGARY
  • 6. ESZTER TAKÁCS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • ITALY
  • 7. FRANCESCA CRUCITTI - ASD APS ARTESPORT
  • ITALY
  • 8. GIADA CONGEDO - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 9. GRETA SIVIERO - ASD APS ARTESPORT
  • CROATIA
  • 10. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 11. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • SLOVENIA
  • 12. IZA DRAKSLER - KRANJ
  • SERBIA
  • 13. KATARINA KOROPANOVSKI - Čukarica
  • MONTENEGRO
  • 14. KATARINA RONDOVIĆ - POTOCI
  • CROATIA
  • 15. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 16. KRISTIJANA POPOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 17. LANA ĐORĐIĆ - SAMOBOR
  • ISRAEL
  • 18. LARIN AZBA - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 19. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • HUNGARY
  • 20. MAJA KISS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • ITALY
  • 21. MARTINA MESAGLIO - GLC FIJLKAM
  • ITALY
  • 22. MIRIAM ZANIN - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 23. TEA BULJAN - BUSHIDO
  • BULGARIA
  • 24. TEODORA TSANEVA - Karate Club Nikon
  • UKRAINE
  • 25. ULIANA BARANOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 26. UNA CERIĆ-ZULUM - KUMITE Jajce
  • ITALY
  • 27. VITTORIA TESSARIN - ASD APS ARTESPORT

Kata - Mlađi kadeti (YC)

    ISRAEL
  • 1. ADAM IDREES - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 2. ALESSANDRO CASALIGGI - ASD APS ARTESPORT
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. ANDREJ STOJANOVSKI - FUNAKOSHI GICHIN
  • UKRAINE
  • 4. ARTEM PARKHOMENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 5. ARTUR GLUSHCHENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 6. BOTOND BÉRCZES - Justitia Fuji-Yama SE
  • ITALY
  • 7. CALDI LEONARDO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • UKRAINE
  • 8. DMITRO BOGDANOV - LEADER
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. ELMEDIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
  • CROATIA
  • 10. EMANUEL BAĐUN - Tempo
  • SLOVENIA
  • 11. ENEJ VANOVŠEK - SEKI SV. JERNEJ
  • CROATIA
  • 12. ERIK ŠOPER - ALFA
  • ITALY
  • 13. FILIPPO CALABRESE - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 14. IVAN BULJAN - BUSHIDO
  • ISRAEL
  • 15. JABER KHADER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 16. LEON VLADIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 17. LUKA ŠTURLIĆ - Polet
  • CROATIA
  • 18. MARK FILEŠ - KAPTOL
  • FYR OF MACEDONIA
  • 19. MARKO POPTODOROV - GLADIJATOR
  • ITALY
  • 20. MARZANO MICHELE - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 21. MÁTÉ ELEKES - Justitia Fuji-Yama SE
  • SLOVENIA
  • 22. NIK BOROVNIK - VELENJE
  • SLOVENIA
  • 23. NOAH GANZITTI - SEKI SV. JERNEJ
  • HUNGARY
  • 24. PATRIK MEDVE - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • ISRAEL
  • 25. RONEN AMINOF - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 26. SUAD SADIKOVIĆ - REGENERACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 27. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
  • SLOVENIA
  • 28. TILEN GORENŠEK - SEKI SV. JERNEJ
  • BELARUS
  • 29. VALERY KIRYKOVICH - EDELVEIS

Kata - Kadetkinje (XK)

    SLOVENIA
  • 1. ALJA KUTIJA - ROGAŠKA SLATINA
  • CROATIA
  • 2. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • ITALY
  • 3. BENEDETTA DAL BEN - ASD APS ARTESPORT
  • ISRAEL
  • 4. BISAN ARAR - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 5. CALDI ARIANNA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 6. DOMINIKA KOVÁCS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 7. GRÉTA NAGY - Justitia Fuji-Yama SE
  • CROATIA
  • 8. INGA GRGIĆ - CENTAR ŠENKOVEC
  • CROATIA
  • 9. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
  • FYR OF MACEDONIA
  • 10. JOVANA MANCEVSKA - Funakoshi Gichin
  • CROATIA
  • 11. KLARA BRAJA - OMEGA
  • SLOVAKIA
  • 12. KRISTÍNA BRUŇANSKÁ - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 13. LANA NADIŽAR - KRANJ
  • CROATIA
  • 14. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • HUNGARY
  • 15. LILLA TÓTH - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • UKRAINE
  • 16. LIZA STEPANOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 17. MAJA KISS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • FYR OF MACEDONIA
  • 18. MARTINA ARSOVSKA - Funakoshi Gichin
  • SLOVENIA
  • 19. MAŠA ETEROVIČ - KRANJ
  • CROATIA
  • 20. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 21. MELANY ŠABANAGIĆ - Fudokan
  • SLOVAKIA
  • 22. MICHAELA ČUKANOVÁ - Slovak National Team
  • SERBIA
  • 23. MINA MEŠIĆ - Karate Federation of Serbia
  • SLOVENIA
  • 24. NIA GANZITTI - Karate zveza Slovenije
  • CROATIA
  • 25. NIKA JELEN - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 26. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • SLOVENIA
  • 27. PATRICIJA CENTRIH - SEKI SV. JERNEJ
  • ISRAEL
  • 28. SHIR YAHAV - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BELARUS
  • 29. STAFANIYA SOBALEVA - UNMEI
  • HUNGARY
  • 30. SZOCS KAMILLA - Karate Klub Sportingbudo
  • ITALY
  • 31. VITTORIA TESSARIN - ASD APS ARTESPORT
  • BELARUS
  • 32. YAUHENIYA KUZNIATSOVA - UNMEI

Kata - Kadeti (YK)

    ISRAEL
  • 1. ADRIS ABU HAMIS - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • ITALY
  • 2. ALESSANDRO CASALIGGI - ASD APS ARTESPORT
  • HUNGARY
  • 3. BARDOS ADAM - Karate Klub Sportingbudo
  • SLOVENIA
  • 4. BLAŽ KLOBASA - GORNJA RADGONA
  • ITALY
  • 5. CLEMENTELLI MATTEO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • SERBIA
  • 6. DAVID TOMIĆ - Karate Federation of Serbia
  • AZERBAIJAN
  • 7. EMIN NAMAZOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • CROATIA
  • 8. ERIK ŠOPER - ALFA
  • ITALY
  • 9. GALEOTTI THOMAS - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 10. GERGŐ SUSZTERICS - Justitia Fuji-Yama SE
  • FYR OF MACEDONIA
  • 11. HRISTIJAN ANDRIKJ - Funakoshi Gichin
  • SLOVENIA
  • 12. JURE SLUGA - SEKI SV. JERNEJ
  • FYR OF MACEDONIA
  • 13. KRISTIJAN BAJOVSKI - Funakoshi Gichin
  • ISRAEL
  • 14. MAJD ABU ASAD - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 15. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • SLOVAKIA
  • 16. MATEJ REBRO - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 17. MATIJA RELIĆ - Virovitica
  • SLOVENIA
  • 18. MICHEL HORN - NOVO MESTO
  • SLOVENIA
  • 19. NEJC STERNIŠA - Karate zveza Slovenije
  • SLOVAKIA
  • 20. RICHARD ŠLEHOFER - Slovak National Team
  • SLOVAKIA
  • 21. ROMAN HRČKA - Slovak National Team
  • ISRAEL
  • 22. RONEN AMINOF - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 23. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
  • SLOVENIA
  • 24. TIMI MOČNIK - KOVINAR
  • MONTENEGRO
  • 25. VASILIJE PEROVIC - Omladinac
  • CROATIA
  • 26. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ - Polet
  • BULGARIA
  • 27. VLADIMIR NAZAROV - Karate Club Nikon
  • ISRAEL
  • 28. WAJD ABU NOFAL - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • UKRAINE
  • 29. YAROSLAV FEDOROV - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kata - Juniorke (XJ)

    SLOVENIA
  • 1. ALEKSANDRA CENTRIH - SEKI SV. JERNEJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALMA BEĆAREVIĆ - Internacional
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANDJELA ERAKOVIĆ - Slavija Istocno Sarajevo
  • ITALY
  • 4. BENEDETTA DAL BEN - ASD APS ARTESPORT
  • ITALY
  • 5. DUTTO GIADA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 6. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. ISIDORA BOROVČANIN - GLASINAC
  • ITALY
  • 8. JENNIFER REGIS - ASD APS ARTESPORT
  • FYR OF MACEDONIA
  • 9. KAROLINA JANCHOVSKA - Funakoshi Gichin
  • CROATIA
  • 10. KLARA BRAJA - OMEGA
  • HUNGARY
  • 11. LILLA TÓTH - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • UKRAINE
  • 12. LIZA STEPANOVA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • SERBIA
  • 13. MILICA NIKOLIC - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 14. NIKA JELEN - SAMOBOR
  • SLOVAKIA
  • 15. NIKOLA JAKUBECHOVÁ - Slovak National Team
  • SLOVENIA
  • 16. PIA CESAR - Karate zveza Slovenije
  • CROATIA
  • 17. SABINA PETKOVIĆ - SLJEME2
  • SERBIA
  • 18. SLAVICA CRNOVČIĆ - Karate Federation of Serbia
  • HUNGARY
  • 19. VANDA TÓTH - Hungarian Karate Federation
  • SLOVAKIA
  • 20. VANDA VAŇOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 21. ZSÓFIA KISS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kata - Juniori (YJ)

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ALEKSANDAR NEDELKOVSKI - METALURG
  • HUNGARY
  • 2. BÁLINT MÉRŐ - Vasas SC
  • MONTENEGRO
  • 3. BLAZO MICEVSKI - Omladinac
  • SLOVENIA
  • 4. BLAŽ KLOBASA - GORNJA RADGONA
  • SLOVENIA
  • 5. BOR HARTL - Karate zveza Slovenije
  • HUNGARY
  • 6. DÁVID ZEKE - Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
  • CROATIA
  • 7. DINO ADAMOVIĆ - Karate klub Esseker
  • MONTENEGRO
  • 8. DUSAN PETROVIC - Omladinac
  • ITALY
  • 9. GALEOTTI THOMAS - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • HUNGARY
  • 10. GERGELY CSICSAY - Vasas SC
  • UKRAINE
  • 11. ILLIA KOVAL - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 12. IVOR PREMEC - Karate klub Esseker
  • SLOVENIA
  • 13. JAN HARTL - GES
  • SLOVAKIA
  • 14. JAROSLAV PIŠTA - Slovak National Team
  • AZERBAIJAN
  • 15. JEYHUN ISMAYILOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVENIA
  • 16. JURE SLUGA - SEKI SV. JERNEJ
  • SLOVENIA
  • 17. KRISTJAN KLEMENČIČ - GORNJA RADGONA
  • CROATIA
  • 18. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 19. LOVRO CICVARA - Polet
  • CROATIA
  • 20. LUKA KOŠČEVIĆ - KK KIK
  • FYR OF MACEDONIA
  • 21. MARKO BUNTESKI - GLADIJATOR
  • SERBIA
  • 22. MARKO STEVANETIC - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 23. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • SLOVENIA
  • 24. NEJC STERNIŠA - SEKI SV. JERNEJ
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 25. OCTAVIAN GARSTEA - Moldova Karate NF
  • UKRAINE
  • 26. OLEKSANDR CHERNIAIEV - sc NORVEN
  • HUNGARY
  • 27. RICHÁRD FORGÁCS - Vasas SC
  • SERBIA
  • 28. UROS SUBOTA - Karate Federation of Serbia
  • HUNGARY
  • 29. ZÉTA KÁNTOR - Hungarian Karate Federation

Kata - U 21 (ženski)(XU)

    HUNGARY
  • 1. CSENGE FÁBIÁN - MTK BUDAPEST KARATE TEAM
  • ITALY
  • 2. FABBRI MARTINA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • SLOVAKIA
  • 3. JANA VAŇUŠANIKOVÁ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 4. JENNIFER REGIS - ASD APS ARTESPORT
  • BELARUS
  • 5. KATSIARYNA KARATKEVICH - Belarus Karate Federation
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LEJLA BEGIĆ - Internacional
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA GEČEVIĆ - SAMOBOR
  • SLOVENIA
  • 8. MAŠA SIMONIČ - Karate zveza Slovenije
  • SERBIA
  • 9. NIKOLINA ĐURĐEVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 10. PAULA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 11. SARA MALČEC - Virovitica
  • UKRAINE
  • 12. VIKTORIIA OMELCHENKO - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • HUNGARY
  • 13. ZSÓFIA VAS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kata - U 21 (muški)(YU)

    MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 1. ALEXEI GARSTEA - Moldova Karate NF
  • DENMARK
  • 2. AUGUST ROHDE ANDERSEN - Gladsaxe Karate Club
  • ITALY
  • 3. CARLONE GIANLUCA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ISRAEL
  • 4. DAVID GUREVICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. EMIN MUSANOVIC - Samuraj
  • CROATIA
  • 6. FRAN GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • HUNGARY
  • 7. GERGŐ SZILÁGYI - Hungarian Karate Federation
  • UKRAINE
  • 8. ILLIA KOVAL - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • ISRAEL
  • 9. JABER KHADER - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SLOVAKIA
  • 10. JULIAN ENRIK SMOLIGA - Slovak National Team
  • ISRAEL
  • 11. LIOR CHECHNIK - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • SERBIA
  • 12. LUKA CEROVIĆ - Karate Federation of Serbia
  • CROATIA
  • 13. LUKA KOŠČEVIĆ - KK KIK
  • ITALY
  • 14. MANISCALCO EDOARDO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • CROATIA
  • 15. MATIJA IVAN VOLŠANSKI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 16. MORENO EMANUELLE PINTER - PRINC1
  • CROATIA
  • 17. NIKOLA SOLOMUN - PRINC1
  • UKRAINE
  • 18. OLEKSANDR CHERNIAIEV - sc NORVEN
  • AZERBAIJAN
  • 19. ROMAN HEYDAROV - Azerbaijan National Karate Federation
  • HUNGARY
  • 20. TAMÁS FORGÁCS - Vasas SC
  • UKRAINE
  • 21. VLAD BULDA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION

Kata - Seniorke (S3)

    SLOVAKIA
  • 1. ALŽBETA OVEČKOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 2. CSENGE FÁBIÁN - Hungarian Karate Federation
  • SLOVAKIA
  • 3. DOROTA BALCIAROVÁ - Slovak National Team
  • ITALY
  • 4. DUTTO GIADA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • ITALY
  • 5. FABBRI MARTINA - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • SLOVAKIA
  • 6. JANA VAŇUŠANIKOVÁ - Slovak National Team
  • HUNGARY
  • 7. LAURA STERCK - Hungarian Karate Federation
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA GEČEVIĆ - SAMOBOR
  • BELARUS
  • 9. MARYIA FURSAVA - Belarus Karate Federation
  • SLOVENIA
  • 10. NASTJA GALIČ - KARATE KLUB BREŽICE
  • CROATIA
  • 11. NIKA JUKIĆ - SLJEME2
  • FYR OF MACEDONIA
  • 12. PULIKSENIJA JOVANOVSKA - Funakoshi Gichin
  • CROATIA
  • 13. VLATKA KIUK - SLJEME2
  • HUNGARY
  • 14. ZSÓFIA KISS - MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kata - Seniori (S2)

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ALEKSANDAR NEDELKOVSKI - METALURG
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 2. ALEXEI GARSTEA - Moldova Karate NF
  • DENMARK
  • 3. AUGUST ROHDE ANDERSEN - Gladsaxe Karate Club
  • HUNGARY
  • 4. BOTOND NAGY - Hungarian Karate Federation
  • ISRAEL
  • 5. DAVID GUREVICH - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 6. EMIL KLARIĆ - PRINC1
  • UKRAINE
  • 7. ILLIA KOVAL - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 8. IVAN ERMENC - PRINC1
  • AZERBAIJAN
  • 9. JEYHUN ISMAYILOV - Azerbaijan National Karate Federation
  • SLOVAKIA
  • 10. JULIAN ENRIK SMOLIGA - Slovak National Team
  • ISRAEL
  • 11. LIOR CHECHNIK - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 12. LUKA BOKARICA - PRINC1
  • CROATIA
  • 13. MAKS LUKA ŠENJUG - Virovitica
  • ITALY
  • 14. MANISCALCO EDOARDO - ASD TALARICO KARATE TEAM
  • FYR OF MACEDONIA
  • 15. MARKO BUNTESKI - GLADIJATOR
  • SLOVAKIA
  • 16. MARTIN ŠÍPEK - Slovak National Team
  • CROATIA
  • 17. MORENO EMANUELLE PINTER - PRINC1
  • CROATIA
  • 18. NIKOLA SOLOMUN - PRINC1
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 19. OCTAVIAN GARSTEA - Moldova Karate NF
  • UKRAINE
  • 20. OLEKSANDR CHERNIAIEV - sc NORVEN
  • SLOVAKIA
  • 21. PETER FABIAN - Slovak National Team
  • AZERBAIJAN
  • 22. ROMAN HEYDAROV - Azerbaijan National Karate Federation
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 23. SULEJMAN SULJIĆ - "DOBOJ-ISTOK"
  • HUNGARY
  • 24. SZABOLCS KOCH - Hungarian Karate Federation
  • HUNGARY
  • 25. SZABOLCS SINDELES - Vasas SC
  • HUNGARY
  • 26. TAMÁS FORGÁCS - Vasas SC
  • HUNGARY
  • 27. THANH TUNG NGUYEN - UTE
  • CROATIA
  • 28. TOMISLAV STOLAR - IPON ZAGREB
  • UKRAINE
  • 29. VLAD BULDA - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
KATA TIM (32)

Kata tim - Mlađi učenici (YAE)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KATA TIM REGENERACIJA - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 2. ML.UČENICI NOVA GRADIŠKA - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 3. TRNJE TEAM - TRNJE

Kata tim - Mlađe učenice (XAE)

    CROATIA
  • 1. FEMALE TEAM SAMOBOR (A) - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. FEMALE TEAM SAMOBOR (B) - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. KLENOVNIK KATA TIM - KLENOVNIK
  • SLOVENIA
  • 4. TEAM MLAĐE UČENICE - SEKI SV. JERNEJ

Kata tim - Učenici (YBE)

    ITALY
  • 1. GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 2 - GLC FIJLKAM
  • CROATIA
  • 2. MALE TEAM SAMOBOR 1 (A) - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. MALE TEAM SAMOBOR 1 (B) - SAMOBOR
  • UKRAINE
  • 4. OKINAWA KT - UKRAINIAN KARATE FEDERATION
  • SLOVENIA
  • 5. TEAM UČENICI - SEKI SV. JERNEJ

Kata tim - Učenice (XBE)

    CROATIA
  • 1. FEMALE TEAM SAMOBOR (A) - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. FEMALE TEAM SAMOBOR (B) - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. FEMALE TEAM SAMOBOR (C) - SAMOBOR

Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)

    CROATIA
  • 1. MALE TEAM SAMOBOR 1 (A) - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. TEAM IPON BOYS - IPON ZAGREB
  • SLOVENIA
  • 3. TEAM MLAĐI KADETI - SEKI SV. JERNEJ

Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)

    ITALY
  • 1. ARTESPORT TEAM KATA - ASD APS ARTESPORT
  • SERBIA
  • 2. FEMALE KATA TEAM ČUKARICA - Čukarica
  • CROATIA
  • 3. FEMALE TEAM SAMOBOR (A) - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • ITALY
  • 5. GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 1 - GLC FIJLKAM

Kata tim - Juniori (YJE)

    ISRAEL
  • 1. KATA TEAM - ISRAEL KARATE FEDERATION
  • CROATIA
  • 2. KATA TIM - Karate klub Esseker
  • SLOVAKIA
  • 3. SLOVAKIA - HRČKA REBRO ŠLEHOFER - Slovak National Team
  • MONTENEGRO
  • 4. TEAM JUNIOR (M) - Omladinac
  • HUNGARY
  • 5. TEAM (M) VASAS SC - Vasas SC

Kata tim - Juniorke (XJE)

    CROATIA
  • 1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • SLOVENIA
  • 2. KRANJ TEAM JUNIORKE - KRANJ
  • SLOVAKIA
  • 3. SLOVAKIA FEMALE JUNIOR TEAM - Slovak National Team
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. TEAM FUNAKOSHI - Funakoshi Gichin
KATA DISABLED COMPETITORS (16)

Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)

    CROATIA
  • 1. IVICA VUKOVIĆ - HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
  • CROATIA
  • 2. MIROSLAV RAKIĆ - HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA

Osobe s ment. porem (muški) (PP2)

    CROATIA
  • 1. LUKA MIHETEC - Hercegovina-Zagreb
  • SLOVENIA
  • 2. NIK SEJDIJI - MON CHI
  • SLOVENIA
  • 3. SOSKIĆ FILIP - MON CHI
  • CROATIA
  • 4. STIPE BARIĆ - HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
  • CROATIA
  • 5. TOMA MATIJEVIĆ - HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA

Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)

    ROMANIA
  • 1. ATTILA SZANTO - Karate Federacija Rumunjske
  • SERBIA
  • 2. BOJAN NEŠKOVIĆ - EVROPA
  • CROATIA
  • 3. JASMIN ĆATIĆ - HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
  • ROMANIA
  • 4. POP TINUT VASILE - Karate Federacija Rumunjske

Osobe u inv. kolicima (žene) (PP4)

    SERBIA
  • 1. NINA PORTOLAN - EVROPA

Osobe s ment. porem (žene) (PP5)

    GERMANY
  • 1. ANDREA NOVAK - 1.CKKS TRAUNROIT
  • CROATIA
  • 2. DANIELA TOPIĆ - Ronin
  • SLOVENIA
  • 3. DIANDRA BEKČIČ - VELENJE
  • CROATIA
  • 4. INES CVETIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA

Slabovidni i slijepi (žene) (PP6)