Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (1219)

SHOTOKAN OPLOTNICA

    SLOVENIA
  • 1. MIHAEL VALENČAK - Kumite - Kadeti -57

A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA

    ITALY
  • 1. ANNIKA DAL. MISTRO - Kumite - Učenice -36

a.s.d. sport center messina

    ITALY
  • 1. ANASTASIA CAPRITTI - Kumite - Juniorke +59
  • ITALY
  • 2. ANASTASIA CAPRITTI - Kumite - U 21 (ženski) -68

Academy Ponte di Piave asd

    ITALY
  • 1. ALESSANDRO RUBERT - Kumite - Kadeti -70
  • ITALY
  • 2. ANJA PEULIC - Kumite - Kadetkinje +54
  • ITALY
  • 3. FILIPPO PRIZZON - Kumite - Kadeti -52
  • ITALY
  • 4. FILIPPO SORCI - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • ITALY
  • 5. GIOSUE LORENZON - Kumite - Kadeti -57
  • ITALY
  • 6. MATILDE LORENZON - Kumite - Učenice -40
  • ITALY
  • 7. MICHELE GIRARDI - Kumite - Kadeti -70
  • ITALY
  • 8. NOUHE LAOUZAI - Kumite - Učenici -30
  • ITALY
  • 9. RICCARDO GUERRA - Kumite - Učenici -46

ALBANIA

    ALBANIA
  • 1. BASHA BEKIM - Kumite - U 21 (muški) -75

ALFA

    CROATIA
  • 1. SARA BENIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 2. SMOLIĆ DAVID - Kumite - Kadeti -70

ASCD atlantide troina

    ITALY
  • 1. GIANMARCO PACINO - Kumite - Juniori -61
  • ITALY
  • 2. GIANMARCO PACINO - Kumite - U 21 (muški) -60
  • ITALY
  • 3. VALENTINA PACINO - Kumite - Kadetkinje +54
  • ITALY
  • 4. VALENTINA PACINO - Kumite - Juniorke -59

ASD CUS TORINO

    ITALY
  • 1. ALESSIO DELLISANTI - Kumite - U 21 (muški) -67
  • ITALY
  • 2. FEDERICO SERENO - Kumite - Juniori -61
  • ITALY
  • 3. LINDA STASI - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • ITALY
  • 4. NICOLE MURABITO - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • ITALY
  • 5. SIMONE PRESTANA - Kumite - Juniori -55
  • ITALY
  • 6. SIMONE PRESTANA - Kumite - U 21 (muški) -60

ASD IPPON 2

    ITALY
  • 1. ALESSANDRO DEMARGHERITA - Kumite - U 21 (muški) -60
  • ITALY
  • 2. ALESSIO DURANTE - Kumite - Kadeti -52
  • ITALY
  • 3. AXEL AGLIETTI ZAMPALLA - Kumite - Juniori -68
  • ITALY
  • 4. JACOPO BOTOSSO - Kumite - Kadeti -57
  • ITALY
  • 5. JACOPO BOTOSSO - Kumite - Juniori -61

ASD JITAKYOEI KARATE GORGO

    ITALY
  • 1. GIANMARCO ROSA - Kumite - Juniori -55

ASD karate borbiago

    ITALY
  • 1. ELIA VIANELLO - Kumite - Juniori -61
  • ITALY
  • 2. ELISA PONZI - Kumite - Juniorke -59
  • ITALY
  • 3. SATHIA ZUIN - Kumite - Juniori +76

Asd karate team 1999

    ITALY
  • 1. ALFIO QUACECI - Kumite - Juniori -61
  • ITALY
  • 2. DENNIS LUCCHESI - Kumite - Kadeti -63

ASD KEN KO PIOBESI

    ITALY
  • 1. FRANCESCO MAMELI - Kumite - Juniori +76
  • ITALY
  • 2. GABRIELE DOVERA - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • ITALY
  • 3. GRETA MATTIS - Kumite - Juniorke +59
  • ITALY
  • 4. LUDOVICA FILIPPA - Kumite - Kadetkinje +54
  • ITALY
  • 5. REBECCA MATTIS - Kumite - U 21 (ženski) +68

ASD PIELLE

    ITALY
  • 1. BAMUNDO SALVATORE - Kumite - Kadeti -52
  • ITALY
  • 2. BRIGIOLA LUIGI - Kumite - Juniori -61
  • ITALY
  • 3. D'ABRUNZO FRANCESCO - Kumite - U 21 (muški) -67
  • ITALY
  • 4. FIORE MATTEO - Kumite - Juniori -76
  • ITALY
  • 5. MUNEROTTO FRANCESCO - Kumite - Kadeti -63
  • ITALY
  • 6. NAPPA SALVATORE - Kumite - Kadeti -52

ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO

    ITALY
  • 1. FEDERICA CAVALLARO - Kumite - Juniorke -59
  • ITALY
  • 2. FEDERICA CAVALLARO - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • ITALY
  • 3. LORENZO CARAMAGNO - Kumite - Juniori -68
  • ITALY
  • 4. LORENZO CARAMAGNO - Kumite - U 21 (muški) -67
  • ITALY
  • 5. MARCO RUBINI - Kumite - Juniori -68
  • ITALY
  • 6. MARCO RUBINI - Kumite - U 21 (muški) -67
  • ITALY
  • 7. MARIO GIANNONE - Kumite - Juniori +76
  • ITALY
  • 8. MARIO GIANNONE - Kumite - U 21 (muški) -84
  • ITALY
  • 9. MIRIAM GIUGA - Kumite - Juniorke -59
  • ITALY
  • 10. MIRIAM GIUGA - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • ITALY
  • 11. SIMONE GAZZE - Kumite - Juniori -76
  • ITALY
  • 12. VALENTINA CONTE - Kumite - Juniorke -53
  • ITALY
  • 13. VALENTINA CONTE - Kumite - U 21 (ženski) -55

ASD TALARICO KARATE TEAM

    ITALY
  • 1. ANDREA MINARDI - Kumite - Seniori -Open
  • ITALY
  • 2. BOSCO ALICE - Kumite - Kadetkinje -47
  • ITALY
  • 3. CARDIA MARCO - Kumite - Seniori -Open
  • ITALY
  • 4. CARRARESI ALESSANDRO - Kumite - Učenici -38
  • ITALY
  • 5. CAVALLOTTO ANDREA - Kumite - Juniori -68
  • ITALY
  • 6. CIAVARELLA RICCARDO - Kumite - Učenici -38
  • ITALY
  • 7. CINCOTTA LORENZO - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • ITALY
  • 8. DE ROSSO CRISTINA - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • ITALY
  • 9. DE ROSSO GIULIA - Kumite - Juniorke -48
  • ITALY
  • 10. DUTTO GIULIA - Kumite - Učenice -36
  • ITALY
  • 11. FABBRI GIORGIA - Kumite - Kadetkinje -47
  • ITALY
  • 12. FABBRI GIORGIA - Kumite - Juniorke -48
  • ITALY
  • 13. FENOGLIO MARTINA - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • ITALY
  • 14. FENOGLIO SARA - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • ITALY
  • 15. LO CAMPO EMANUEL - Kumite - Kadeti -63
  • ITALY
  • 16. MARRUCCI VALENTINA - Kumite - Učenice -36
  • ITALY
  • 17. PALAZZO SIMONE - Kumite - U 21 (muški) -60
  • ITALY
  • 18. PIOVANO CHIARA - Kumite - Kadetkinje -47
  • ITALY
  • 19. SAMMARCO REBECCA - Kumite - Učenice -44
  • ITALY
  • 20. SAVORANI CHENG LI - Kumite - Učenici -34
  • ITALY
  • 21. SCHICCHI ALESSANDRA - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • ITALY
  • 22. SCHICCHI FEDERICA - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • ITALY
  • 23. VIVALDA EMANUELE - Kumite - Juniori -68
  • ITALY
  • 24. VIVALDA SIMONE - Kumite - Kadeti -70

ASD TOUKON KARATE-DO

    ITALY
  • 1. FRANCESCO LEONI - Kumite - Kadeti +70
  • ITALY
  • 2. GABRIELE DE ANGELIS - Kumite - Juniori -68
  • ITALY
  • 3. LORENZO DE ANGELIS - Kumite - Kadeti -70

AWKJS FIJLKAM

    ITALY
  • 1. PIER PAOLO DI BENEDETTO - Kumite - Juniori -76

Azerbaijan National Karate Federation

    AZERBAIJAN
  • 1. AMINAGHA GULIYEV - Kumite - Juniori -61
  • AZERBAIJAN
  • 2. AYLA RZAZADE - Kumite - Juniorke -59
  • AZERBAIJAN
  • 3. BASTI ISMAYILOVA - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • AZERBAIJAN
  • 4. EMIL GULAHMEDOV - Kumite - U 21 (muški) -84
  • AZERBAIJAN
  • 5. FARID ABDULKARIMOV - Kumite - Juniori -55
  • AZERBAIJAN
  • 6. FARID SHAHBAZLI - Kumite - Juniori -76
  • AZERBAIJAN
  • 7. FIDAN DADASHOVA - Kumite - Kadetkinje -47
  • AZERBAIJAN
  • 8. GHASEM ISKANDAROV - Kumite - U 21 (muški) -75
  • AZERBAIJAN
  • 9. HUMAY HASANLI - Kumite - Kadetkinje +54
  • AZERBAIJAN
  • 10. HUSEYN MAMMADLI - Kumite - Kadeti -57
  • AZERBAIJAN
  • 11. INJI AZIZOVA - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • AZERBAIJAN
  • 12. ISMAYIL MAHABBATLI - Kumite - Kadeti -70
  • AZERBAIJAN
  • 13. MADINA SADIGOVA - Kumite - Juniorke -48
  • AZERBAIJAN
  • 14. MURAD HAJIZADE - Kumite - U 21 (muški) +84
  • AZERBAIJAN
  • 15. MUSA SARIZADA - Kumite - Juniori +76
  • AZERBAIJAN
  • 16. MUSEIB MAMMADOV - Kumite - U 21 (muški) -60
  • AZERBAIJAN
  • 17. OSMAN OSMANLI - Kumite - Kadeti +70
  • AZERBAIJAN
  • 18. RAMIL BAKHSHALIYEV - Kumite - Kadeti -52
  • AZERBAIJAN
  • 19. RENATA ARABLI - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • AZERBAIJAN
  • 20. TALE YAGUBOV - Kumite - Kadeti -63
  • AZERBAIJAN
  • 21. TURAL YAGUBOV - Kumite - Juniori -68
  • AZERBAIJAN
  • 22. ZAMIRA RIZAYEVA - Kumite - U 21 (ženski) -68

BANJA LUKA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LUKA PEJIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LJUBIŠA VASILIĆ - Kumite - Učenici -42
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIHAJLO ZRNIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -45

BARTOLO KARATE TEAM

    ITALY
  • 1. CARLOTTA BARTOLO - Kumite - Učenice -36
  • ITALY
  • 2. CAROLINA BARTOLO - Kumite - Učenice -32
  • ITALY
  • 3. CASSANDRA BARTOLO - Kumite - Učenice -32
  • ITALY
  • 4. CLAUDIA GIULIANO - Kumite - Juniorke -48
  • ITALY
  • 5. GHAITH AMOR - Kumite - Juniori +76
  • ITALY
  • 6. GIOVANNI ROMANO - Kumite - U 21 (muški) -67
  • ITALY
  • 7. MARISA VIZZINI - Kumite - Mlađe kadetkinje -45

Baščaršija

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA UŠČUPLIĆ - Kumite - Učenice -44
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FARUK KADRIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -36
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. FARUK KADRIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FARUK ŽUGA - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. KAJA TOPIĆ - Kumite - Učenice +44
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. KEMAL UŠČUPLIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. RAMADAN PAČARIZ - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. SINAN PALJEVAC - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. SINAN PALJEVAC - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. VEDAD MUJIĆ - Kumite - Učenici -42

Belarus Karate Federation

    BELARUS
  • 1. ALIAKSEI HUREYEU - Kumite - U 21 (muški) +84
  • BELARUS
  • 2. ANASTASIYA DZIACHKOVA - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • BELARUS
  • 3. ARSENI KISIALIOU - Kumite - Juniori +76
  • BELARUS
  • 4. ARTSIOM KRAUTSOU - Kumite - Seniori -Open
  • BELARUS
  • 5. IVAN KORABAU - Kumite - U 21 (muški) -75
  • BELARUS
  • 6. IVAN KORABAU - Kumite - Seniori -Open
  • BELARUS
  • 7. OLEG MELEKHIN - Kumite - U 21 (muški) -60

BIJELA

    MONTENEGRO
  • 1. JOVANA DAMJANOVIĆ - Kumite - Učenice -44
  • MONTENEGRO
  • 2. JOVANA 1 DAMJANOVIC - Kumite - Učenice -40
  • MONTENEGRO
  • 3. NEMANJA MIKULIĆ - Kumite - Kadeti -57
  • MONTENEGRO
  • 4. NENAD DJURICIC - Kumite - Učenici -42

Borac - Čačak

    SERBIA
  • 1. BOJAN JOVANOVIĆ - Kumite - U 21 (muški) -84
  • SERBIA
  • 2. HANA PAUCINAC - Kumite - Juniorke -48
  • SERBIA
  • 3. PETAR VASOVIĆ - Kumite - Juniori -61

Bregana

    CROATIA
  • 1. BORNA STANIĆ - Kumite - Kadeti -63
  • CROATIA
  • 2. LARA WEISMANN - Kumite - Juniorke -48
  • CROATIA
  • 3. LUNA WEISMANN - Kumite - Juniorke -59
  • CROATIA
  • 4. PETAR STANIĆ - Kumite - Kadeti -63

BUDAÖRSI SC.

    HUNGARY
  • 1. BOTOND BORBÁS - Kumite - Juniori -68
  • HUNGARY
  • 2. CSENGE CSÁSZÁR - Kumite - Juniorke -59
  • HUNGARY
  • 3. HEDVIG BORBÁS - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • HUNGARY
  • 4. MAGOR CSÁSZÁR - Kumite - Kadeti -52
  • HUNGARY
  • 5. ZSÓFIA SZILÁGYI - Kumite - Juniorke -59

Budo Fight Karate Klub

    HUNGARY
  • 1. DÁNIEL PINTÉR - Kumite - U 21 (muški) -84
  • HUNGARY
  • 2. ERHARD PERHACS - Kumite - Kadeti +70

BULGARIAN NATIONAL TEAM

    BULGARIA
  • 1. ALAN APRILOV - Kumite - Juniori -76
  • BULGARIA
  • 2. ANDREY TODOROV - Kumite - Kadeti -63
  • BULGARIA
  • 3. IREN HRISTOVA - Kumite - Kadetkinje -47
  • BULGARIA
  • 4. IVAN PETKOV - Kumite - Kadeti -52
  • BULGARIA
  • 5. IVAN PETKOV - Kumite - Juniori -55
  • BULGARIA
  • 6. IVET GORANOVA - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • BULGARIA
  • 7. IVETA STAMENOVA - Kumite - Kadetkinje -54
  • BULGARIA
  • 8. KRASEN NIKOLAEV - Kumite - Juniori -76
  • BULGARIA
  • 9. KRISTINA TSVETANOVA - Kumite - Kadetkinje -47
  • BULGARIA
  • 10. LOREN BOSILKOV - Kumite - Juniori -68
  • BULGARIA
  • 11. MARTIN ZLATEV - Kumite - Juniori -61
  • BULGARIA
  • 12. RADOSLAV VAKARELOV - Kumite - Juniori -68
  • BULGARIA
  • 13. RADOSLAV VAKARELOV - Kumite - U 21 (muški) -67
  • BULGARIA
  • 14. ROBERTO PETROV - Kumite - Juniori +76
  • BULGARIA
  • 15. RUMEN BUNEV - Kumite - Juniori -76
  • BULGARIA
  • 16. STEFAN PETKOV - Kumite - Seniori -Open
  • BULGARIA
  • 17. SVETISLAV TODOROV - Kumite - Juniori -76
  • BULGARIA
  • 18. TODOR NASTEV - Kumite - Kadeti -57
  • BULGARIA
  • 19. TODOR NASTEV - Kumite - Juniori -61
  • BULGARIA
  • 20. VASIL RIVOV - Kumite - U 21 (muški) -67
  • BULGARIA
  • 21. VIKTORIYA VENKOVA - Kumite - Kadetkinje -54
  • BULGARIA
  • 22. YANISLAV MILENKOV - Kumite - Kadeti -57

BUSHIDO

    CROATIA
  • 1. ELIANA BELJO - Kumite - Učenice -44
  • CROATIA
  • 2. JOSIP JURAJ SEVER - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 3. LOVRO HADŽIĆ - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 4. LUKA DOLČIĆ - Kumite - U 21 (muški) -75
  • CROATIA
  • 5. LUKA KONDIĆ - Kumite - U 21 (muški) -67
  • CROATIA
  • 6. MARIN MRKONJIĆ - Kumite - Učenici -38
  • CROATIA
  • 7. NINA LUKENDA - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • CROATIA
  • 8. SARA TOMIĆ - Kumite - Učenice +44
  • CROATIA
  • 9. SARA TOMIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55

BVSC-Zuglo

    HUNGARY
  • 1. BIANKA SZODORAI - Kumite - Juniorke -53
  • HUNGARY
  • 2. BOTOND BERES - Kumite - Juniori -61
  • HUNGARY
  • 3. BOTOND KAPDEBO - Kumite - Juniori -76
  • HUNGARY
  • 4. BOTOND KAPDEBO - Kumite - U 21 (muški) -75
  • HUNGARY
  • 5. GABOR HAB - Kumite - Kadeti -52
  • HUNGARY
  • 6. JAZMIN JOVICIC - Kumite - Juniorke +59
  • HUNGARY
  • 7. KINGA KELEMEN - Kumite - Juniorke -59
  • HUNGARY
  • 8. REKA KISSIMON - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • HUNGARY
  • 9. REKA PAPP - Kumite - Kadetkinje +54
  • HUNGARY
  • 10. SZABINA HORVATH - Kumite - Kadetkinje +54

C.R.S. AKIYAMA SETTIMO

    ITALY
  • 1. ALESSIA TAGLIO - Kumite - Kadetkinje -54
  • ITALY
  • 2. ALESSIA TAGLIO - Kumite - Juniorke -53
  • ITALY
  • 3. GABRIELE PALA - Kumite - Kadeti -70
  • ITALY
  • 4. GABRIELE PALA - Kumite - Juniori -68

CBS PULA

    CROATIA
  • 1. IVAN EREIZ - Kumite - Kadeti -63

Champion

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANES ČONGO - Kumite - Seniori -Open
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BERIN TARIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DARIS TARIĆ - Kumite - Učenici -30
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DŽANAN ČAUŠEVIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ELDIN HAJDARPAŠIĆ - Kumite - U 21 (muški) -60
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EMAD DUHARKIĆ - Kumite - Učenici -34
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. JUSUF SULJIĆ - Kumite - U 21 (muški) -75
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MEDIN ŽIGA - Kumite - Učenici +46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MIRNES AGOVIĆ - Kumite - U 21 (muški) -60
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. NEJLA MEŠEVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. NERMIN RAMČILOVIĆ - Kumite - U 21 (muški) -67
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. ZEJD TARIĆ - Kumite - Učenici -30

CHAMPION CENTER

    ITALY
  • 1. ANDREA SIESTO - Kumite - Juniori +76
  • ITALY
  • 2. ANDREA SIESTO - Kumite - U 21 (muški) +84
  • ITALY
  • 3. LUCA MENNILLO - Kumite - Juniori -68
  • ITALY
  • 4. LUCA MENNILLO - Kumite - U 21 (muški) -67

CHAMPION RIJEKA

    CROATIA
  • 1. HANNA MALKIĆ - Kumite - Učenice +44
  • CROATIA
  • 2. NIKA ŠIMUNDIĆ - Kumite - Učenice -44
  • CROATIA
  • 3. NOA GUŠČIĆ - Kumite - Učenice -36
  • CROATIA
  • 4. NORA GUŠČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • CROATIA
  • 5. PETRA KNEZEVIC - Kumite - Učenice -44

CROATIA

    CROATIA
  • 1. MARIO MRVČIĆ - Kumite - Juniori +76
  • CROATIA
  • 2. MATEJ BUDIŠČAK - Kumite - U 21 (muški) -67

CROHERC

    CROATIA
  • 1. ADRIAN KARACIC - Kumite - Juniori +76
  • CROATIA
  • 2. IVAN NIKO PRUSINA - Kumite - Kadeti -57
  • CROATIA
  • 3. JURE VASILJ - Kumite - Juniori -76

Čukarica

    SERBIA
  • 1. DUŠAN JELOVAC - Kumite - Juniori +76
  • SERBIA
  • 2. KONSTANTIN JEREMIĆ - Kumite - Juniori -76

DALMACIJA

    CROATIA
  • 1. ANTE IVAKOVIC - Kumite - Kadeti +70
  • CROATIA
  • 2. LANA LOZOVINA - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 3. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54

Delta

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR KALABIĆ - Kumite - Juniori -76
  • CROATIA
  • 2. GABRIELA GOLIĆ - Kumite - Juniorke -59
  • CROATIA
  • 3. LAURA FUČIK - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • CROATIA
  • 4. LAURA LISAC - Kumite - Kadetkinje -54
  • CROATIA
  • 5. LEON PENDIĆ - Kumite - Kadeti -70
  • CROATIA
  • 6. RAUL VEDRIŠ - Kumite - Učenici -38
  • CROATIA
  • 7. VIKTOR FAGNJEN - Kumite - Kadeti +70

DMTK Karate Hungary

    HUNGARY
  • 1. ANDREA MÉSZÁROS - Kumite - Kadetkinje +54
  • HUNGARY
  • 2. ANDREA MÉSZÁROS - Kumite - Juniorke +59
  • HUNGARY
  • 3. BÁLINT BAKOS - Kumite - Kadeti -70
  • HUNGARY
  • 4. EMESE MÉSZÁROS - Kumite - Juniorke +59
  • HUNGARY
  • 5. EMESE MÉSZÁROS - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • HUNGARY
  • 6. GYÖRGY LAKATOS - Kumite - Kadeti -52
  • HUNGARY
  • 7. RICHÁRD DOLEZSÁL - Kumite - U 21 (muški) -60
  • HUNGARY
  • 8. ZITA MOLNÁR - Kumite - Juniorke -53
  • HUNGARY
  • 9. ZITA MOLNÁR - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • HUNGARY
  • 10. ZOLTÁN FEDOR - Kumite - Kadeti -63

DOMAR SPORTING CLUB

    ITALY
  • 1. CHRISTIAN TONI - Kumite - Seniori -Open

DRUŠTVO ZA KARATE CELJE

    SLOVENIA
  • 1. AMADEJ LIPOVŠEK - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • SLOVENIA
  • 2. MAJ LORBER - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • SLOVENIA
  • 3. NIKLAS TAMŠE - Kumite - Juniori -55
  • SLOVENIA
  • 4. SVEN RAKOVNIK - Kumite - Kadeti -57
  • SLOVENIA
  • 5. TIM VALNER - Kumite - Kadeti -63
  • SLOVENIA
  • 6. TOMAŽ HUDALES - Kumite - Juniori -68

ĐURĐEVAC

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ KESAK - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • CROATIA
  • 2. EMA ČORBA - Kumite - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 3. EMA JURIČIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 4. IVAN JURIČIĆ - Kumite - Učenici +46
  • CROATIA
  • 5. NIKO MAROVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • CROATIA
  • 6. NIKO MAROVIĆ - Kumite - Kadeti -52
  • CROATIA
  • 7. VALERIO PREVEDAN - Kumite - Mlađi kadeti -45

EDELVEIS

    BELARUS
  • 1. ALIAKSANDR KURHAN - Kumite - Seniori -Open
  • BELARUS
  • 2. ARTSIOM DARAFEYUK - Kumite - Učenici -42
  • BELARUS
  • 3. DEVID NHUYEN - Kumite - U 21 (muški) -67
  • BELARUS
  • 4. HLEB SACHKOUSKI - Kumite - Juniori -76
  • BELARUS
  • 5. MAKSIM SLESARCHUK - Kumite - Juniori +76
  • BELARUS
  • 6. MIKITA DUBINA - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • BELARUS
  • 7. NIKAN KLIAVIN - Kumite - Učenici -30
  • BELARUS
  • 8. RAMAN CHYMBUR - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • BELARUS
  • 9. ULADZISLAU MISKAVETS - Kumite - Učenici -42
  • BELARUS
  • 10. VALERY KIRYKOVICH - Kumite - Mlađi kadeti -45

ENERGIJA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANASTASIJA KRNDIJA - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANĐELA STOJIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANJA LOLIĆ - Kumite - Juniorke +59
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DANILO JELIČIĆ - Kumite - Kadeti -57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ĐORĐE GALONJA - Kumite - Učenici -38
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. KOSTA VUJMILOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. LANA ĐOGATOVIĆ - Kumite - Učenice -44
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. LUKAS KANDIĆ - Kumite - Učenici -38
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MARKO CIGANOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MIHAJLO STANIĆ - Kumite - Kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. MILAN LEPER - Kumite - Učenici +46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. NIKOLINA ČUČAK - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. NIKOLINA MIŠIĆ - Kumite - Juniorke +59
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. OGNJEN BRKIĆ - Kumite - Učenici -30
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. PAOLA KOSTIĆ - Kumite - Kadetkinje -54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. PAVLE DUJAKOVIĆ - Kumite - Juniori -61
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. SERGEJ VUČIĆ - Kumite - Kadeti -57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 18. SMILJANA ATLAGIĆ - Kumite - Učenice -32

Everest

    BELARUS
  • 1. IYA VAZHNEVICH - Kumite - Kadetkinje -47

FATI

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ADRIJAN MAMUTI - Kumite - U 21 (muški) -67
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. DRITON HALIMI - Kumite - Juniori -61
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. VJOLLCA GAFURI - Kumite - U 21 (ženski) -61

FIGHTER

    HUNGARY
  • 1. HONING DAVID - Kumite - Seniori -Open
  • HUNGARY
  • 2. HONING GAVRILO - Kumite - Juniori -68
  • HUNGARY
  • 3. KRISTOF HUNOR - Kumite - Kadeti -70
  • HUNGARY
  • 4. LENGYEL BALINT - Kumite - Juniori -61

Fudokan

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMILA ALIBAŠIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55

FUNAKOSHI GICHIN

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. GORGI PETROV - Kumite - Kadeti -52
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. GORGI PETROV - Kumite - Kadeti -57
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. ROBERTO ZDRAVKOVSKI - Kumite - Kadeti -70

Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)

    HUNGARY
  • 1. KRISZTIÁN KRAMMER - Kumite - U 21 (muški) -75
  • HUNGARY
  • 2. KRISZTIÁN KRAMMER - Kumite - Juniori -76
  • HUNGARY
  • 3. LEVENTE SZABÓ - Kumite - U 21 (muški) -75
  • HUNGARY
  • 4. LEVENTE SZABÓ - Kumite - Seniori -Open
  • HUNGARY
  • 5. PETRA SZABÓ - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • HUNGARY
  • 6. PETRA SZABÓ - Kumite - Juniorke -59

Ganz-Kesjar

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM DVORÁK - Kumite - Kadeti -70
  • HUNGARY
  • 2. DÁNIEL VARGA - Kumite - Kadeti -70
  • HUNGARY
  • 3. GERGELY NYÍRI - Kumite - Kadeti -57

GLC FIJLKAM

    ITALY
  • 1. ALESSANDRO BARBANO - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • ITALY
  • 2. ALICE CANDOLO - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • ITALY
  • 3. ANDREA BELTRAMINI - Kumite - U 21 (muški) -75
  • ITALY
  • 4. DEJAN GRUER - Kumite - U 21 (muški) -75
  • ITALY
  • 5. DEJAN GRUER - Kumite - Seniori -Open
  • ITALY
  • 6. MARTINA NAMOINI - Kumite - Juniorke +59
  • ITALY
  • 7. SAMUELE PONTANI - Kumite - Kadeti -70
  • ITALY
  • 8. SARJ GRUER - Kumite - Juniorke -53

GLOBUS Čakovec

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - Kumite - Učenice -32
  • CROATIA
  • 2. AIDA TRSTENJAK - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • CROATIA
  • 3. ANA FILIPOVIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 4. ELENA KEČKEŠ - Kumite - Juniorke -48
  • CROATIA
  • 5. EMA MARČEC - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • CROATIA
  • 6. JOSIP SLUKIĆ - Kumite - Kadeti -63
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJAN TOPLIČANEC - Kumite - Kadeti -57
  • CROATIA
  • 8. LAURA STRAHIJA - Kumite - Učenice -36
  • CROATIA
  • 9. LAURA STRAHIJA - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • CROATIA
  • 10. LOVRO FARKAŠ - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • CROATIA
  • 11. LOVRO FARKAŠ - Kumite - Kadeti -52
  • CROATIA
  • 12. NIKA ŽERJAV - Kumite - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 13. NIKOLA TOPLIČANEC - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • CROATIA
  • 14. PETAR SLUKIĆ - Kumite - Učenici -38
  • CROATIA
  • 15. SARA NOVAK - Kumite - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 16. SVEN STRAHIJA - Kumite - Učenici +46
  • CROATIA
  • 17. SVEN STRAHIJA - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • CROATIA
  • 18. TIMO VLAHEK - Kumite - Kadeti -52

Hercegovina-Zagreb

    CROATIA
  • 1. ANAMARIA SKOKO - Kumite - Juniorke -53
  • CROATIA
  • 2. ANĐELO KVESIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 3. ANITA TADIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • CROATIA
  • 4. ANTE PAVLINOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • CROATIA
  • 5. IVAN KVESIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 6. KATARINA JELIČIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • CROATIA
  • 7. KLARA IVANKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54
  • CROATIA
  • 8. KRISTIJAN FRANK - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • CROATIA
  • 9. LOVRO VUKOJA - Kumite - Učenici +46
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA RUŽAJ - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • CROATIA
  • 11. LUKA KVESIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • CROATIA
  • 12. MAGDALENA VAJDA - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • CROATIA
  • 13. MARIJAN LOGARUŠIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 14. MAX FAJERBACH - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • CROATIA
  • 15. RUŽICA HRKAĆ - Kumite - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 16. SVEN TUŠKAN - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 17. TOMISLAV FAJERBACH - Kumite - U 21 (muški) -75
  • CROATIA
  • 18. TOMISLAV FAJERBACH - Kumite - Seniori -Open

HKSE 2005

    HUNGARY
  • 1. BALAMBÉR SZŐKE - Kumite - Juniori -55

HOLIDAY

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMRAH DRAGOLJ - Kumite - Juniori -68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TARIK RIŠLJANIN - Kumite - U 21 (muški) -84

HRVATSKI DRAGOVOLJAC

    CROATIA
  • 1. ALBRIM SAMAHODAJ - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 2. ANTE MRVIČIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 3. DAVID SESAR - Kumite - Učenici -30
  • CROATIA
  • 4. FRANKO JANJIĆ - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 5. IVAN GARAJ - Kumite - Učenici +46
  • CROATIA
  • 6. KARLO MARTIĆ - Kumite - U 21 (muški) +84
  • CROATIA
  • 7. MATEO ŠITUM - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 8. MISLAV ČOVIĆ - Kumite - Učenici -38
  • CROATIA
  • 9. PETRA ZELJKO - Kumite - Juniorke -53
  • CROATIA
  • 10. TOMO SESAR - Kumite - Učenici -34

IPON ZAGREB

    CROATIA
  • 1. DOROTEA RUMENJAK - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • CROATIA
  • 2. FILIP MABIĆ - Kumite - Učenici -30
  • CROATIA
  • 3. FILIP MABIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -36
  • CROATIA
  • 4. FRAN VUKOMANOVIĆ - Kumite - Kadeti -57
  • CROATIA
  • 5. JELENA PEHAR - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • CROATIA
  • 6. KARLO PANIĆ - Kumite - Učenici -38
  • CROATIA
  • 7. KARLO PANIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • CROATIA
  • 8. KRISTIJAN LACKOVIĆ - Kumite - U 21 (muški) -60
  • CROATIA
  • 9. LOVRO MASLOV - Kumite - Mlađi kadeti -36
  • CROATIA
  • 10. LOVRO MASLOV - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 11. NOA RUMENJAK - Kumite - Kadeti -52
  • CROATIA
  • 12. PAULA PANIĆ - Kumite - Učenice -32
  • CROATIA
  • 13. RAFAELA RUMENJAK - Kumite - Učenice -36

IPPON

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMINA SIPOVIĆ - Kumite - Kadetkinje -47
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NEJRA SIPOVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54

Iran National Team

    IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
  • 1. SAJAD GANJZADEH - Kumite - Seniori -Open

ISRAEL KARATE FEDERATION

    ISRAEL
  • 1. ABDEL RAHMAN RAHAL - Kumite - Kadeti -57
  • ISRAEL
  • 2. ADHAM BADEER - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • ISRAEL
  • 3. ADRIS ABU HAMIS - Kumite - Kadeti -63
  • ISRAEL
  • 4. AIA FREJ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • ISRAEL
  • 5. AMIT AMRANI - Kumite - U 21 (muški) -67
  • ISRAEL
  • 6. AMIT BEN MORDEHAI - Kumite - Kadeti -52
  • ISRAEL
  • 7. AWAIS ATMA - Kumite - Kadeti -63
  • ISRAEL
  • 8. BENYUNES ARIEL - Kumite - Juniori -68
  • ISRAEL
  • 9. BISAN ARAR - Kumite - Kadetkinje +54
  • ISRAEL
  • 10. DAVID ISAKOV - Kumite - Seniori -Open
  • ISRAEL
  • 11. DINA LONCICH - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • ISRAEL
  • 12. EDI LONCICH - Kumite - Juniori -68
  • ISRAEL
  • 13. FILIPPO MUSALAM - Kumite - Juniori -61
  • ISRAEL
  • 14. HALA MAHLY - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • ISRAEL
  • 15. IBRAHIM MASHARQA - Kumite - Juniori -76
  • ISRAEL
  • 16. IBRAHIM MASHARQA - Kumite - U 21 (muški) -75
  • ISRAEL
  • 17. ITAI SCHWABE - Kumite - Juniori -61
  • ISRAEL
  • 18. JABER KHADER - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • ISRAEL
  • 19. KAMEL SAADI - Kumite - U 21 (muški) +84
  • ISRAEL
  • 20. KARIN VAIDESLAVER - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • ISRAEL
  • 21. KATRIN TACKER - Kumite - Kadetkinje +54
  • ISRAEL
  • 22. LARIN AZBA - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • ISRAEL
  • 23. LIRAN VERNIK - Kumite - Juniori -76
  • ISRAEL
  • 24. LIRAN VERNIK - Kumite - U 21 (muški) -75
  • ISRAEL
  • 25. LIRAZ LINZEN - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • ISRAEL
  • 26. MAHMUD TAHA - Kumite - Učenici -38
  • ISRAEL
  • 27. MAJD ABU ASAD - Kumite - Kadeti -63
  • ISRAEL
  • 28. MAJD KHALAILA - Kumite - Kadeti +70
  • ISRAEL
  • 29. MALAK HADHUD - Kumite - Kadetkinje -54
  • ISRAEL
  • 30. MAYA BENAROCH - Kumite - Juniorke -48
  • ISRAEL
  • 31. MESHLYN NISIRY - Kumite - Juniorke -53
  • ISRAEL
  • 32. NIKOLA ROGOZARSKI - Kumite - Kadeti +70
  • ISRAEL
  • 33. NIKOLA ROGOZARSKI - Kumite - Juniori +76
  • ISRAEL
  • 34. OFEK BERKOVICH - Kumite - Kadeti -70
  • ISRAEL
  • 35. OFEK BERKOVICH - Kumite - Juniori -76
  • ISRAEL
  • 36. OMER MOSKOVICH - Kumite - Kadeti -52
  • ISRAEL
  • 37. RAYA ATMA - Kumite - Juniorke -59
  • ISRAEL
  • 38. RAYA ATMA - Kumite - Kadetkinje +54
  • ISRAEL
  • 39. RIDAN ABU SHAH - Kumite - Kadeti +70
  • ISRAEL
  • 40. RON AMUSSI - Kumite - U 21 (muški) -75
  • ISRAEL
  • 41. RONEN AMINOF - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • ISRAEL
  • 42. RONEN GEHTBARG - Kumite - U 21 (muški) -60
  • ISRAEL
  • 43. ROY PHATAL - Kumite - U 21 (muški) -84
  • ISRAEL
  • 44. SAFA HAMAD - Kumite - Kadetkinje +54
  • ISRAEL
  • 45. SHAEM SAADA - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • ISRAEL
  • 46. SHAI MALAMUD - Kumite - Juniori -68
  • ISRAEL
  • 47. SHALEV GAYGI - Kumite - Juniori -61
  • ISRAEL
  • 48. SHIR YAHAV - Kumite - Kadetkinje -47
  • ISRAEL
  • 49. SHTEWE ZAIN - Kumite - Mlađi kadeti -36
  • ISRAEL
  • 50. TAHA ISMAEL - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • ISRAEL
  • 51. TOMER ZLATKIN - Kumite - Kadeti +70
  • ISRAEL
  • 52. WAJD ABU NOFAL - Kumite - Kadeti -70

IVANEC

    CROATIA
  • 1. ELA COLARIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • CROATIA
  • 2. EMA ŠEŠET - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • CROATIA
  • 3. ERIK ĐULA - Kumite - Učenici -38
  • CROATIA
  • 4. NOA ŠEŠET - Kumite - Učenici -38

JASTREB

    CROATIA
  • 1. HELENA BAŠIĆ - Kumite - Učenice -36
  • CROATIA
  • 2. JAKOV KUPINA - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • CROATIA
  • 3. KARLO VOLARIĆ - Kumite - Juniori +76
  • CROATIA
  • 4. LEONA SPORIŠ - Kumite - Učenice -40
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA HODAK - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 6. LUKA VUČINIĆ - Kumite - Juniori -68
  • CROATIA
  • 7. MARKO KOVAČEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • CROATIA
  • 8. STIPE RUKAVINA - Kumite - Kadeti -57

JION PEB BIHAĆ

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDIN MAHMUTOVIĆ - Kumite - U 21 (muški) +84
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANES PAŠIĆ - Kumite - Kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMA FELIĆ - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMA SELMAN - Kumite - Juniorke -59
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ENA KAPIĆ - Kumite - Učenice +44
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. HASSAN SELIMOVIĆ - Kumite - Učenici +46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. IMANA DURDŽIĆ - Kumite - Učenice -40
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. JUSUF MURTIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MAJA MAHMUTOVIC - Kumite - Učenice -36
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MUHAMMED MURTIĆ - Kumite - Kadeti -57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. NIHAD BURZIĆ - Kumite - Kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. NINA BEGANOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. NINA POZDERAC - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. SARA MAHMUTOVIĆ - Kumite - Juniorke -53

Ju Dojo Racines

    ITALY
  • 1. DOMINIK KOFLER - Kumite - Seniori -Open

judo karate club

    ITALY
  • 1. FERRARINI SOFIA - Kumite - Juniorke -59

Karate Club Nikon

    BULGARIA
  • 1. NIKOLA ZAFIROV - Kumite - Učenici -42
  • BULGARIA
  • 2. NIKOLAY TSANEV - Kumite - Učenici -38
  • BULGARIA
  • 3. TEODORA TSANEVA - Kumite - Mlađe kadetkinje -45

Karate Club Torade Liptovsky Mikulas

    SLOVAKIA
  • 1. MICHAL TURCANIK - Kumite - Juniori +76
  • SLOVAKIA
  • 2. RICHARD TURCANIK - Kumite - Učenici -42

Karate Federation of Serbia

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDAR MILOVANOVIC - Kumite - Kadeti -70
  • SERBIA
  • 2. ANDRIJA MARIC - Kumite - U 21 (muški) -75
  • SERBIA
  • 3. ANDRIJANA VASOVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • SERBIA
  • 4. ANJA MILOVANOVIĆ - Kumite - Juniorke -59
  • SERBIA
  • 5. ANJA RADOVIĆ - Kumite - Juniorke +59
  • SERBIA
  • 6. ANJA TIHONOV - Kumite - Kadetkinje +54
  • SERBIA
  • 7. BOJANA JANKOVIĆ - Kumite - Juniorke -53
  • SERBIA
  • 8. BRANKICA NEGOVANOVIC - Kumite - Kadetkinje -54
  • SERBIA
  • 9. DARKO SPASKOVSKI - Kumite - Juniori -61
  • SERBIA
  • 10. DINA DURMIŠ - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • SERBIA
  • 11. DJORDJE SALAPURA - Kumite - U 21 (muški) -75
  • SERBIA
  • 12. DJORDJE TESANOVIC - Kumite - U 21 (muški) +84
  • SERBIA
  • 13. JOVAN ĆIRIĆ - Kumite - U 21 (muški) -67
  • SERBIA
  • 14. KATARINA DJORDJEVIC - Kumite - Kadetkinje -47
  • SERBIA
  • 15. MARINA RADIČEVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • SERBIA
  • 16. MARKO MARKOVIC - Kumite - Juniori -61
  • SERBIA
  • 17. MARKO MIHAJLOVIĆ - Kumite - Juniori -55
  • SERBIA
  • 18. MIHAJLO ARSOVIC - Kumite - Juniori +76
  • SERBIA
  • 19. MIHAJLO MARKOVIC - Kumite - Kadeti -52
  • SERBIA
  • 20. MIHAJLO POPOVIC - Kumite - Juniori -68
  • SERBIA
  • 21. MIHAJLO VASILIC - Kumite - Kadeti -63
  • SERBIA
  • 22. MILICA STANIMIROVIĆ - Kumite - Juniorke -48
  • SERBIA
  • 23. MILOS RADOJEVIC - Kumite - U 21 (muški) -60
  • SERBIA
  • 24. NIKOLA IVANOVIĆ - Kumite - Juniori -76
  • SERBIA
  • 25. NIKOLA MASLAK - Kumite - Kadeti +70
  • SERBIA
  • 26. SLAVKA PETROVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • SERBIA
  • 27. TAMARA ZIVKOVIC - Kumite - Juniorke +59
  • SERBIA
  • 28. TAMARA ŽIVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • SERBIA
  • 29. TARA ROPRET - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • SERBIA
  • 30. UROS PETROVACKI - Kumite - U 21 (muški) -67
  • SERBIA
  • 31. VLADIMIR BREZANCIC - Kumite - U 21 (muški) -84

Karate Klub “Igman” Konjic

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA BILANOVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEM ŠOLJIĆ - Kumite - Juniori -68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ALEN KALTAK - Kumite - Učenici -42
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ELMEDIN ĐIVER - Kumite - U 21 (muški) -75
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IMRAN BILANOVIĆ - Kumite - Učenici +46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. NEJLA GRAHO - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. VEDAD ĆUPINA - Kumite - Učenici -46

KARATE KLUB BREŽICE

    SLOVENIA
  • 1. ANA SEVER - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • SLOVENIA
  • 2. ELA PETAN - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • SLOVENIA
  • 3. LAVRIČ DAVID MATIJA - Kumite - Kadeti -52
  • SLOVENIA
  • 4. SAŠA PETKOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • SLOVENIA
  • 5. TJAŠA PETKOVIĆ - Kumite - Učenice -36

Karate klub Dolný Kubín

    SLOVAKIA
  • 1. ERIK KURČINA - Kumite - Učenici -42
  • SLOVAKIA
  • 2. KATARÍNA DOBÁKOVÁ - Kumite - Kadetkinje -54

Karate klub Fokus Niksic

    MONTENEGRO
  • 1. SARA RADENKOVIC - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • MONTENEGRO
  • 2. SASA BOJOVIC - Kumite - Juniorke -59

KARATE KLUB METKOVIĆ

    CROATIA
  • 1. DUJE MIHALJEVIĆ - Kumite - Učenici -46
  • CROATIA
  • 2. DUJE MIHALJEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • CROATIA
  • 3. LAURA ĆULUM - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA UTOVAC - Kumite - Mlađe kadetkinje +55

Karate Klub Sportingbudo

    HUNGARY
  • 1. CSÖPPÜ BENCE - Kumite - U 21 (muški) -60
  • HUNGARY
  • 2. NGUYEN AN - Kumite - U 21 (muški) -67
  • HUNGARY
  • 3. SCHREIBER ADAM - Kumite - Juniori -76

Karate zveza Slovenije

    SLOVENIA
  • 1. BARBARA HABERL - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • SLOVENIA
  • 2. DOMEN ZIDAR - Kumite - Juniori -61
  • SLOVENIA
  • 3. ELIZABETA MOLNAR - Kumite - Kadetkinje +54
  • SLOVENIA
  • 4. HANA DEBELJAK - Kumite - Kadetkinje -54
  • SLOVENIA
  • 5. JERCA REPIČ - Kumite - Kadetkinje -47
  • SLOVENIA
  • 6. LAURA POTISK - Kumite - Juniorke -59
  • SLOVENIA
  • 7. MAI BAŠIČ FEKONJA - Kumite - Kadeti -52
  • SLOVENIA
  • 8. NUŠA ŽERJAV - Kumite - Juniorke +59
  • SLOVENIA
  • 9. STEFAN JOKSIMOVIČ - Kumite - U 21 (muški) +84
  • SLOVENIA
  • 10. STEFAN JOKSIMOVIČ - Kumite - Seniori -Open
  • SLOVENIA
  • 11. TEODOR ZLATKOV - Kumite - Juniori -76
  • SLOVENIA
  • 12. TIMOTEJ JORDAN - Kumite - Kadeti +70
  • SLOVENIA
  • 13. TIT PRIMOŽIČ - Kumite - U 21 (muški) -75
  • SLOVENIA
  • 14. TIT PRIMOŽIČ - Kumite - Seniori -Open
  • SLOVENIA
  • 15. URŠA HABERL - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • SLOVENIA
  • 16. ŽAN KERŠIČ AHLIN - Kumite - Juniori -68

Karlovac 1969

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Kumite - Kadeti +70
  • CROATIA
  • 2. AUGUSTIN MOŠKUN - Kumite - Kadeti +70
  • CROATIA
  • 3. DINO POVRŽENIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 4. GAŠPAR POGELŠEK - Kumite - Učenici -42
  • CROATIA
  • 5. IVANO BUTINA - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 6. JAN CANJAR - Kumite - Učenici -30
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Kumite - Učenice -44
  • CROATIA
  • 8. LUKA BASAR - Kumite - Kadeti -63
  • CROATIA
  • 9. NIKO PAVLIĆ - Kumite - Kadeti -57
  • CROATIA
  • 10. NINA MALOBABIĆ - Kumite - Učenice -32
  • CROATIA
  • 11. PETRA STOJKOVIĆ - Kumite - Juniorke -59
  • CROATIA
  • 12. TOMISLAV ČORDAŠEV - Kumite - Učenici -30

Kastav

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kumite - Učenici -30
  • CROATIA
  • 3. ANTON HOST - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • CROATIA
  • 4. DARIJA ŠNAJDER - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • CROATIA
  • 5. DARIJA ŠNAJDER - Kumite - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 6. DARJA ZORIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 7. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • CROATIA
  • 8. FRAN HOST - Kumite - Učenici -42
  • CROATIA
  • 9. FRAN HOST - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • CROATIA
  • 10. IVAN OŽBOLT - Kumite - Učenici -42
  • CROATIA
  • 11. KATARINA ŽIVKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 12. LUKA OŽBOLT - Kumite - Učenici +46
  • CROATIA
  • 13. NIKO MATIJEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • CROATIA
  • 14. NOAH MILETIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • CROATIA
  • 15. NOELI KARLOVIĆ - Kumite - Učenice -36
  • CROATIA
  • 16. TEA OSTOJIĆ - Kumite - Juniorke -59
  • CROATIA
  • 17. VITO MILETIĆ - Kumite - Učenici -30

KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FARIS RAMIĆ - Kumite - Učenici -38

KBS "Castra" Banja Luka

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JANA KRNETIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MARKO MARKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIHAELA VUJKOVAC - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SLAVICA ČAJIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. STEFAN JAKOVLJEVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. STRAHINJA BRANKOVIĆ - Kumite - U 21 (muški) -67

KBV GRBAVICA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IMRAN POZDER - Kumite - Juniori -61

Keiks

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. BERIZ KURTANOVIC - Kumite - Kadeti +70
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. JASIN OSMANI - Kumite - Kadeti -70
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. JUSRA ADEMI - Kumite - Kadetkinje +54
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. MEVLJUD MEMEDI - Kumite - Juniori -76
  • FYR OF MACEDONIA
  • 5. SAJRA MARINA - Kumite - Juniorke +59
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. SAJRA MARINA - Kumite - U 21 (ženski) -68

KK " Winner" Tuzla

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BENJAMIN NURKIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DINKA SOFTIC - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ELMEDIN MEHANOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -45

KK 10. DAN

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA LOJEN - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • CROATIA
  • 2. ELENA HOXHAJ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • CROATIA
  • 3. LEON GOLJAK - Kumite - Kadeti +70
  • CROATIA
  • 4. MIA ČAČKO - Kumite - Kadetkinje -54
  • CROATIA
  • 5. MIA ČAČKO - Kumite - Mlađe kadetkinje -55

KK DO - Tuzla

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AŠČIĆ ŠEJLA - Kumite - Učenice -32
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BAKIR DJUG - Kumite - Učenici -34
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SANDRO KREŠIĆ - Kumite - Kadeti +70
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. STEFANI KREŠIĆ - Kumite - Juniorke +59

KK EMPI PROZOR-RAMA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MONIKA RAJIČ - Kumite - Juniorke -59

KK KIK

    CROATIA
  • 1. MATEJ GORIĆ - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 2. MATEJ GORIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -36

KK Kolektor Idrija

    SLOVENIA
  • 1. AJDA STUCIN - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • SLOVENIA
  • 2. GAJA HUMAR - Kumite - Učenice +44
  • SLOVENIA
  • 3. GAL KRZISNIK - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • SLOVENIA
  • 4. HANA PAVSIC - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • SLOVENIA
  • 5. LAN KRZISNIK - Kumite - Učenici -46
  • SLOVENIA
  • 6. LUKA MLAKAR - Kumite - Učenici -38
  • SLOVENIA
  • 7. MARK FILIPIC - Kumite - Učenici -34
  • SLOVENIA
  • 8. MARUSA SARA CARLI - Kumite - Kadetkinje +54
  • SLOVENIA
  • 9. TJAZ OBLAK - Kumite - Juniori -76
  • SLOVENIA
  • 10. TJAZ OBLAK - Kumite - U 21 (muški) -75

KK KTC KRIŽEVCI

    CROATIA
  • 1. BRUNO KATAVIĆ - Kumite - U 21 (muški) +84
  • CROATIA
  • 2. BRUNO KATAVIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 3. FILIP KOMARICA - Kumite - Učenici -30
  • CROATIA
  • 4. IVA KATALENAC - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • CROATIA
  • 5. IVA KATALENAC - Kumite - Učenice +44

KK Ljubljana

    SLOVENIA
  • 1. AJLA KURBEGOVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • SLOVENIA
  • 2. BOR ŽIBRET - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • SLOVENIA
  • 3. EDNA KURBEGOVIĆ - Kumite - Učenice -36
  • SLOVENIA
  • 4. ERIK TEO KOŠMRLJ - Kumite - Juniori -76
  • SLOVENIA
  • 5. TIMON ADAMIČ - Kumite - Kadeti -63
  • SLOVENIA
  • 6. ZALA ŽIBRET - Kumite - Kadetkinje +54

KK Novi Grad Sarajevo

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALIJA DELIĆ - Kumite - Juniori -68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DŽENAN KREHO - Kumite - U 21 (muški) +84
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HARIS POLJO - Kumite - Seniori -Open
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MUHAMED ŠUMAR - Kumite - Juniori -55
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. RUDALIJA ŠILA - Kumite - Učenice +44

KK SOKOL

    CROATIA
  • 1. LEA VUKOJA - Kumite - Juniorke +59
  • CROATIA
  • 2. ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ - Kumite - Seniori -Open

KK ŠIROKI, Široki Brijeg

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTE ZOVKO - Kumite - Učenici -38
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTONIJA KNEZOVIĆ - Kumite - Učenice -32
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANTONIO-DAVID MARKIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. BARBARA KOLOBARIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DOMAGOJ SESAR - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EMMA BUHOVAC - Kumite - Učenice -36
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. JAKOV NALETILIĆ - Kumite - Učenici -42
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MATEJ SESAR - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MILAN MIKULIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MLADEN KOŽUL - Kumite - Učenici -38
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. PETRA LOVRIĆ - Kumite - Učenice -32
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. TOMO KOLOBARIĆ - Kumite - Učenici +46

KK Zanshin Sarajevo

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARMA AVDOVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDAR ALIĆ - Kumite - Kadeti +70

KK"BOŠNJAK"

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNUR ĆIBO - Kumite - U 21 (muški) -75
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELVEDINA HALILOVIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HARUN SINANOVIĆ - Kumite - Kadeti +70
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. OMAR HALILOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SARA KRIŽANOVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54

KLENOVNIK

    CROATIA
  • 1. ADRIAN STANČIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • CROATIA
  • 2. DINO KOVAČ - Kumite - Kadeti -52
  • CROATIA
  • 3. LEONA GULIJA - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • CROATIA
  • 4. NOA BANČIĆ - Kumite - Učenici -46

KOFUKAN BELARUS

    BELARUS
  • 1. EVGENIA NAVICHENKA - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • BELARUS
  • 2. IRINA SHARYKHINA - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • BELARUS
  • 3. MARYIA AZARAVA - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • BELARUS
  • 4. RAMAN YEUDAKIMAU - Kumite - Kadeti -63

Koprivnica

    CROATIA
  • 1. DORA ŠVEGOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40

Koroibosz

    HUNGARY
  • 1. BOTOND BOTOS - Kumite - Juniori -61
  • HUNGARY
  • 2. BOTOND BOTOS - Kumite - Juniori -68
  • HUNGARY
  • 3. KENDE ÁRON - Kumite - Kadeti -63
  • HUNGARY
  • 4. MILÁN FARKAS - Kumite - Kadeti -63
  • HUNGARY
  • 5. MILÁN FARKAS - Kumite - Juniori -68
  • HUNGARY
  • 6. PÉTER FEHÉR - Kumite - U 21 (muški) -60

Kosovo Karate Federation

    KOSOVO, REPUBLIC OF
  • 1. ENDRIT SHAQIRI - Kumite - Juniori +76
  • KOSOVO, REPUBLIC OF
  • 2. MERGIM BEKTESHI - Kumite - U 21 (muški) -60

KRANJ

    SLOVENIA
  • 1. AJDA AHLIN - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • SLOVENIA
  • 2. GAL PLEVNIK - Kumite - Kadeti -57
  • SLOVENIA
  • 3. MANCA REBOLJ - Kumite - Kadetkinje +54
  • SLOVENIA
  • 4. ŽIGA ČRNILEC KESIČ - Kumite - U 21 (muški) +84

KSI

    HUNGARY
  • 1. BIANKA BENE - Kumite - Kadetkinje -54
  • HUNGARY
  • 2. KIARA KOVÁCS - Kumite - Kadetkinje +54
  • HUNGARY
  • 3. KIARA KOVÁCS - Kumite - Juniorke -59
  • HUNGARY
  • 4. LILI ANTAL - Kumite - Kadetkinje -54
  • HUNGARY
  • 5. MARCELL SZABÓ - Kumite - Kadeti -57
  • HUNGARY
  • 6. MARCELL SZABÓ - Kumite - Juniori -61
  • HUNGARY
  • 7. NÁNDOR ULRICH - Kumite - Kadeti -63
  • HUNGARY
  • 8. SAMU VASKÓ - Kumite - Kadeti -70

KU Walserfeld

    AUSTRIA
  • 1. KATHARINA WINTER - Kumite - Kadetkinje +54
  • AUSTRIA
  • 2. KATHARINA WINTER - Kumite - Juniorke +59
  • AUSTRIA
  • 3. OLIVER KÜHNEL - Kumite - Kadeti -63
  • AUSTRIA
  • 4. OLIVER KÜHNEL - Kumite - Juniori -61
  • AUSTRIA
  • 5. PHILIPP KÜHNEL - Kumite - U 21 (muški) -75
  • AUSTRIA
  • 6. PHILIPP KÜHNEL - Kumite - Seniori -Open

KUMITE Jajce

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HAMZA DURAKOVIC - Kumite - Učenici -30
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ISMAIL HRNJIC - Kumite - Učenici -30
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IVAN KATIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. PATRICIJA JURIŠIĆ - Kumite - Učenice -32
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. RIJAD MRAKOVIC - Kumite - Učenici -30
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TOMISLAV KATIĆ - Kumite - Juniori +76

KUMITEAM

    BELARUS
  • 1. MAKSIM KURLUKOU - Kumite - Juniori -68

LEADER

    UKRAINE
  • 1. EDUARD KIRIA - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • UKRAINE
  • 2. GELA KIRIA - Kumite - Učenici -38
  • UKRAINE
  • 3. KOSTIANTYN LIPKOVSKYI - Kumite - U 21 (muški) -67
  • UKRAINE
  • 4. OLEKSANDR KARAS - Kumite - U 21 (muški) -75
  • UKRAINE
  • 5. OLEKSANDR KARAS - Kumite - Seniori -Open
  • UKRAINE
  • 6. OLEKSANDR LENSKIY - Kumite - Kadeti -63
  • UKRAINE
  • 7. VIKTOR STEFANYUK - Kumite - U 21 (muški) -60
  • UKRAINE
  • 8. YAKOVENKO ILONA - Kumite - Juniorke +59

LOTOS ZAGREB

    CROATIA
  • 1. BARTOL KADIĆ - Kumite - Učenici -42
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK ŠONJE - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • CROATIA
  • 3. IVANO PENEZIĆ - Kumite - Učenici -34

MAKPETROL

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ANGELA MOJSOVSKA - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. DAVUD RAMADANOVSKI - Kumite - Juniori -68
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. GLIGOR PETKOV - Kumite - Juniori +76
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. IDRIZ ABDURAHIM - Kumite - Juniori -55
  • FYR OF MACEDONIA
  • 5. IDRIZ ABDURAHIM - Kumite - U 21 (muški) -60
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. MONIKA PENDAROVSKA - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • FYR OF MACEDONIA
  • 7. PETAR SPASENOVSKI - Kumite - U 21 (muški) -84
  • FYR OF MACEDONIA
  • 8. PETAR SPASENOVSKI - Kumite - Seniori -Open
  • FYR OF MACEDONIA
  • 9. PETAR ZABORSKI - Kumite - Seniori -Open
  • FYR OF MACEDONIA
  • 10. STEFAN STOJANOVIC - Kumite - Kadeti +70

Mawashi

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED BUSNOV - Kumite - Učenici -30
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FEJSAL NEZIRIĆ - Kumite - Učenici -38
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KEMAL NEZIRIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SAMRA HANDŽIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -55

Max Ivankovo

    CROATIA
  • 1. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • CROATIA
  • 2. LANA KOCKAREVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • CROATIA
  • 3. LUKA POŽEGA - Kumite - Učenici -34

Međimurje

    CROATIA
  • 1. DOMINIK MURKOVIĆ - Kumite - Kadeti -57
  • CROATIA
  • 2. LOVRO ROZMAN - Kumite - Kadeti +70
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA LESJAK - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL SIRC - Kumite - Kadeti +70
  • CROATIA
  • 5. TIBOR KOVAČIĆ - Kumite - Kadeti -70

MEĐUGORJE

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANDREJ KVESIĆ - Kumite - Učenici -46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAVID PERVAN - Kumite - Učenici -34
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DAVID VASILJ - Kumite - Učenici +46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. JANA PRUSINA - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. JOSIP-LEON JERKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MILJENKO VASILJ - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SARA RASPUDIĆ - Kumite - Kadetkinje +54

METALURG

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. DRAGANA MANGOVSKA - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. FILIP NESTOROVSKI - Kumite - U 21 (muški) -75
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. IVONA STANKOVSKA - Kumite - Kadetkinje -47
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. MARIJA PETROVSKA - Kumite - Juniorke -53
  • FYR OF MACEDONIA
  • 5. ROBERTO ACKOVSKI - Kumite - U 21 (muški) -67
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. SARA KRSTEVSKA - Kumite - U 21 (ženski) -55

Mladost

    CROATIA
  • 1. EMA ZETICA - Kumite - Juniorke -48
  • CROATIA
  • 2. JAKOV RUKAVINA - Kumite - Juniori -76
  • CROATIA
  • 3. KLARA BAOTIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • CROATIA
  • 4. LEO MARKOVIĆ - Kumite - Juniori -68
  • CROATIA
  • 5. LEONARD GOLUBIĆ - Kumite - Učenici -38
  • CROATIA
  • 6. MIA ZETICA - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • CROATIA
  • 7. OZANA VUJEVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • CROATIA
  • 8. TAMARA BAOTIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • CROATIA
  • 9. VLADIMIR GAŠPAR - Kumite - U 21 (muški) -60

MLADOST

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENIS MEHIĆ - Kumite - Kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NEDŽMINA VARUPA - Kumite - Kadetkinje +54

MTK BUDAPEST KARATE TEAM

    HUNGARY
  • 1. ALEKSANDRA ILANKOVIC - Kumite - Juniorke -53
  • HUNGARY
  • 2. BALÁZS BADAK - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • HUNGARY
  • 3. BÁLINT BATICZ - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • HUNGARY
  • 4. BÁLINT DEME - Kumite - Juniori -68
  • HUNGARY
  • 5. BÁLINT FISCHER - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • HUNGARY
  • 6. DIÁNA SINKÓ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • HUNGARY
  • 7. DORA CZAGÁNY - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • HUNGARY
  • 8. EDE CSORBA - Kumite - Juniori -55
  • HUNGARY
  • 9. ESZTER TAKÁCS - Kumite - Učenice -32
  • HUNGARY
  • 10. ESZTER VITÁLYOS - Kumite - Kadetkinje -47
  • HUNGARY
  • 11. GERGELY KOVÁCS - Kumite - Učenici -34
  • HUNGARY
  • 12. HUBA GÖDRI-MARTIS - Kumite - Kadeti -52
  • HUNGARY
  • 13. MÁRK ISTÓK - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • HUNGARY
  • 14. MÁRK ISTÓK - Kumite - Kadeti -52
  • HUNGARY
  • 15. MÁTÉ TÓTH - Kumite - Učenici -42
  • HUNGARY
  • 16. NORBERT BARTOS - Kumite - Kadeti +70
  • HUNGARY
  • 17. PATRIK MEDVE - Kumite - Mlađi kadeti -36
  • HUNGARY
  • 18. PATRIK SZÖLLŐSI - Kumite - Juniori -55
  • HUNGARY
  • 19. ROLAND GYOVAI - Kumite - U 21 (muški) -84
  • HUNGARY
  • 20. SZABOLCS VADÁSZI - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • HUNGARY
  • 21. SZOFI DALNOKI - Kumite - Učenice -32
  • HUNGARY
  • 22. TAMÁS TARSOLY - Kumite - Juniori -68
  • HUNGARY
  • 23. TAMÁS TARSOLY - Kumite - U 21 (muški) -67
  • HUNGARY
  • 24. ZOLTÁN LUKÁCS - Kumite - Kadeti -57
  • HUNGARY
  • 25. ZOLTÁN NAGY - Kumite - Kadeti -63
  • HUNGARY
  • 26. ZSÓFIA BARANYI - Kumite - Juniorke -59
  • HUNGARY
  • 27. ZSÓFIA BARANYI - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • HUNGARY
  • 28. ZSÓFIA BENKŐ - Kumite - Juniorke +59
  • HUNGARY
  • 29. ZSOLT BENKŐ - Kumite - Kadeti +70
  • HUNGARY
  • 30. ZSOMBOR TÓTH - Kumite - Učenici -38

Neretva

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANĐELA SOLDO - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTONIO BAZINA - Kumite - Kadeti -63
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. BARBARA ŠUNJIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ENA ROZIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. FRANKO MILJKO - Kumite - Kadeti +70
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. IRIS ĆORIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. IVAN KLEPIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. IVANA GALIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. IVONA RAMLJAK - Kumite - Kadetkinje +54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. KATARINA SUŠAC - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. LUKAS LOVRIĆ - Kumite - Kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. MARKO LASIĆ - Kumite - Juniori -76
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. MATEA - NOAH MEDIĆ - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. NIKOLA DAMJANOVIC - Kumite - Kadeti -63

NIŠ

    SERBIA
  • 1. ANĐELA MARINKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • SERBIA
  • 2. STEFAN STANOJEVIĆ - Kumite - Juniori -55

NO KACHI

    CROATIA
  • 1. EMMA ZEJNIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • CROATIA
  • 2. MARIO VRANKOVIĆ - Kumite - Učenici -46
  • CROATIA
  • 3. ROKO VRANKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -48

OLIMPIK

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ANDREJ ANGELOVSKI - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. BOJAN KOSTOV - Kumite - Kadeti -52
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. DARKO KOSTOV - Kumite - Juniori -68
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. FAHIK VESELI - Kumite - Juniori -68
  • FYR OF MACEDONIA
  • 5. FAHIK VESELI - Kumite - U 21 (muški) -67
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. HRISTIJAN STOJANOVSKI - Kumite - Juniori -61
  • FYR OF MACEDONIA
  • 7. MAGDALENA BOZINOSKA - Kumite - Kadetkinje +54
  • FYR OF MACEDONIA
  • 8. MARIJA MILEVA - Kumite - Juniorke -53
  • FYR OF MACEDONIA
  • 9. MARIO SVINARSKI - Kumite - Juniori -68
  • FYR OF MACEDONIA
  • 10. MARKO KOSTOV - Kumite - U 21 (muški) -67
  • FYR OF MACEDONIA
  • 11. STOLE SMILKOVSKI - Kumite - Juniori -61
  • FYR OF MACEDONIA
  • 12. STOLE SMILKOVSKI - Kumite - U 21 (muški) -60

Omladinac

    MONTENEGRO
  • 1. ANDRIJA DANILOVIC - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • MONTENEGRO
  • 2. ANDRIJA FATIC - Kumite - Juniori -76
  • MONTENEGRO
  • 3. BOJAN BOSKOVIC - Kumite - Juniori -68
  • MONTENEGRO
  • 4. EMRE SALJIU - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • MONTENEGRO
  • 5. HELENA BACKOVIC - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • MONTENEGRO
  • 6. ILIJA RADONJIC - Kumite - U 21 (muški) -84
  • MONTENEGRO
  • 7. JOVAN FATIC - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • MONTENEGRO
  • 8. MILENA JOVANOVIC - Kumite - Juniorke +59
  • MONTENEGRO
  • 9. MILICA JEKNIC - Kumite - Juniorke -53
  • MONTENEGRO
  • 10. OGNJEN BJELAJAC - Kumite - Mlađi kadeti -36

OPATIJA

    CROATIA
  • 1. DAVID MILINOVICH - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • CROATIA
  • 2. DAVID MILINOVICH - Kumite - Kadeti -52
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ ŠPREM - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 4. ENA GROZDIĆ - Kumite - Kadetkinje -54
  • CROATIA
  • 5. JANA REDŽIĆ - Kumite - Učenice -36
  • CROATIA
  • 6. KATJA KNEŽEVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54
  • CROATIA
  • 7. LANA ROGOVIĆ - Kumite - Učenice -36
  • CROATIA
  • 8. LEON BURŠIĆ - Kumite - Učenici -42

ORKKA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MENSUR ĐOZIĆ - Kumite - Seniori -Open

PGSHUOR

    BELARUS
  • 1. ANTON SVIRYDAU - Kumite - Učenici +46
  • BELARUS
  • 2. IVAN KUDZINAU - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • BELARUS
  • 3. MAKSIM KASHYRSKI - Kumite - Kadeti -52
  • BELARUS
  • 4. MAKSIM KASHYRSKI - Kumite - Juniori -55
  • BELARUS
  • 5. MARYIA ALIAKSEYEVA - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • BELARUS
  • 6. NIKITA RASHETNIK - Kumite - Juniori -55
  • BELARUS
  • 7. NIKITA RASHETNIK - Kumite - U 21 (muški) -60
  • BELARUS
  • 8. PIOTR ZHEBIN - Kumite - Kadeti -57

Princ

    CROATIA
  • 1. RONALD JAHAJ - Kumite - Kadeti +70

RADENCI

    SLOVENIA
  • 1. NEJC SKOTNIK - Kumite - Kadeti -63
  • SLOVENIA
  • 2. SANI SKOTNIK - Kumite - Juniori -61

REGENERACIJA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA ALIBEGIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJDIN SALKIĆ - Kumite - Učenici -30
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMAR ŠABANAGIĆ - Kumite - Učenici -46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ARMEN DIZDAREVIĆ - Kumite - Učenici -38
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. BELMA GROŠIĆ - Kumite - Kadetkinje -47
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EMA NADAREVIĆ - Kumite - Juniorke -59
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. EMAN PURIĆ - Kumite - Učenici -38
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. ERMIN PAJAZETOVIĆ - Kumite - Učenici -38
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. IMAN RUŽNIĆ - Kumite - Učenice -40
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. KANITA OKANOVIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. LEJLA KUDIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. SARA REKIĆ - Kumite - Učenice +44
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. SARA TOPČAGIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. SUAD SADIKOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. SUMEJA BAŠIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. TARIK SALKIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -41

ROGAŠKA SLATINA

    SLOVENIA
  • 1. JAKOB ŽUMER - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • SLOVENIA
  • 2. NEJC KUNŠTEK - Kumite - Mlađi kadeti -52

Sadikov Sport school Latvia

    LATVIA
  • 1. KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • LATVIA
  • 2. KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS - Kumite - Mlađi kadeti -48

SAMBON

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DZELIL TVRTKOVIC - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HARUN SMAJIC - Kumite - Učenici -46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JASMIN HUSEJINOVIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NEJLA HODZIC - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SAJRA COLAKOVIC - Kumite - Kadetkinje +54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. SAJRA SISIC - Kumite - Učenice +44
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SARAH CARDAKOVIC - Kumite - Mlađe kadetkinje -55

SAMOBOR

    CROATIA
  • 1. ANA TERIHAJ - Kumite - Učenice +44
  • CROATIA
  • 2. BORNA ŠUNJIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • CROATIA
  • 3. DARIO SVETIĆ - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 4. DARIO SZEL - Kumite - Kadeti -63
  • CROATIA
  • 5. DARIO SZEL - Kumite - Juniori -61
  • CROATIA
  • 6. DINO ŠIMUNEC - Kumite - Kadeti -70
  • CROATIA
  • 7. DINO ŠIMUNEC - Kumite - Juniori -68
  • CROATIA
  • 8. DOMAGOJ ŽAJA - Kumite - Juniori -61
  • CROATIA
  • 9. IAN BAŽDAR - Kumite - U 21 (muški) -84
  • CROATIA
  • 10. IAN BAŽDAR - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 11. IGOR KATANEC BEKETIĆ - Kumite - U 21 (muški) +84
  • CROATIA
  • 12. IVAN TERIHAJ - Kumite - Kadeti -63
  • CROATIA
  • 13. IVAN TERIHAJ - Kumite - Juniori -61
  • CROATIA
  • 14. JAKOV FEMBER - Kumite - Juniori -55
  • CROATIA
  • 15. JAKOV FEMBER - Kumite - U 21 (muški) -60
  • CROATIA
  • 16. JURICA RUNTAS - Kumite - Juniori -76
  • CROATIA
  • 17. MAGDALENA ŠUFLAJ - Kumite - Juniorke -59
  • CROATIA
  • 18. MAGDALENA ŠUFLAJ - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • CROATIA
  • 19. MIA FAUKOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • CROATIA
  • 20. NIKOL SEVEREC - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • CROATIA
  • 21. PATRIK JEDNAR - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • CROATIA
  • 22. PAULA ŠOGORIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 23. PAULA ŠOGORIĆ - Kumite - Juniorke +59
  • CROATIA
  • 24. PETAR JEDNAR - Kumite - Juniori -76
  • CROATIA
  • 25. ROKO CIRNSKI - Kumite - Mlađi kadeti -36
  • CROATIA
  • 26. VID KRALJ RADULOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti +57

Samuraj

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED JUSUFBEGOVIĆ - Kumite - Učenici -46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AHMED NOKTO - Kumite - Učenici +46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AHMED VUK - Kumite - Učenici -42
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMIN MUSANOVIC - Kumite - U 21 (muški) -75
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. FARIS KARAMUSTAFIĆ - Kumite - Kadeti +70
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. FARUK KARAMUSTAFIĆ - Kumite - Učenici -42
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. KERIM KARAMUSTAFIĆ - Kumite - Juniori +76
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MELISA SKENDEROVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. SUMEJA HADŽIĆ - Kumite - Učenice -40
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. TARIK LAKOTA - Kumite - Juniori +76

SARAJEVO-ZOI 84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN BARLOV - Kumite - Kadeti -63
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DINO TASLAMAN - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ISMAR MERDŽIĆ - Kumite - Juniori -76
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. KENAN MEMISEVIC - Kumite - Kadeti -63
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. RIJAD BUREKOVIC - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TARIK KALKAN - Kumite - Juniori -76

sc NORVEN

    UKRAINE
  • 1. ANASTASIA TOLSTOVA - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • UKRAINE
  • 2. ANASTASIA TOLSTOVA - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • UKRAINE
  • 3. DMITRIY CHERNOV - Kumite - Juniori +76
  • UKRAINE
  • 4. DMITRIY CHERNOV - Kumite - Kadeti +70
  • UKRAINE
  • 5. EGOR UZHUK - Kumite - Učenici -42
  • UKRAINE
  • 6. EGOR UZHUK - Kumite - Učenici -46
  • UKRAINE
  • 7. HERMAN DIHTENKO - Kumite - Juniori -68
  • UKRAINE
  • 8. HERMAN DIHTENKO - Kumite - U 21 (muški) -67
  • UKRAINE
  • 9. KATERYNA ZAITSEVA - Kumite - Kadetkinje +54
  • UKRAINE
  • 10. KATERYNA ZAITSEVA - Kumite - Juniorke +59
  • UKRAINE
  • 11. KIRILL SHELESTOV - Kumite - Učenici -42
  • UKRAINE
  • 12. MAKSIM TARASOV - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • UKRAINE
  • 13. MAKSIM TARASOV - Kumite - Kadeti -52
  • UKRAINE
  • 14. MARIAM ALMAKADMA - Kumite - Kadetkinje -47
  • UKRAINE
  • 15. MARIAM ALMAKADMA - Kumite - Juniorke -48
  • UKRAINE
  • 16. MARK LAHUTIN - Kumite - Kadeti -52
  • UKRAINE
  • 17. MARK LAHUTIN - Kumite - Juniori -55
  • UKRAINE
  • 18. MYKOLA BURIAK - Kumite - Seniori -Open
  • UKRAINE
  • 19. MYKYTA SHYLONOSOV - Kumite - Juniori -61
  • UKRAINE
  • 20. NIKITA LIASHENKO - Kumite - Kadeti -52
  • UKRAINE
  • 21. NIKITA LIASHENKO - Kumite - Juniori -55

SEKI SV. JERNEJ

    SLOVENIA
  • 1. ALEKS KLOBASA - Kumite - Juniori +76
  • SLOVENIA
  • 2. GAL OČKO - Kumite - Učenici +46

Shotokan Grosuplje

    SLOVENIA
  • 1. KIARA MEKIC - Kumite - Kadetkinje +54
  • SLOVENIA
  • 2. MATEJ GORIŠEK - Kumite - Kadeti -70
  • SLOVENIA
  • 3. SARA STANKO - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • SLOVENIA
  • 4. TISA JERNEA BREZOVNIK - Kumite - Mlađe kadetkinje -50

Slavija Istocno Sarajevo

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DRAGAN TAMBUR - Kumite - Juniori -61
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MAKSIM AVRAMOVIĆ - Kumite - Juniori -76
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MARINA KURTEŠ - Kumite - Kadetkinje -54

Slavonski Brod

    CROATIA
  • 1. ANA LUJIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • CROATIA
  • 2. BORNA ČENGIĆ - Kumite - U 21 (muški) +84
  • CROATIA
  • 3. BORNA KUJUNDŽIĆ - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 4. DORA HAS - Kumite - Učenice -40
  • CROATIA
  • 5. LUKA BIRAČ - Kumite - Juniori -76
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA BIRAČ - Kumite - Učenici -30

Slovak National Team

    SLOVAKIA
  • 1. ADAM CHUDÍK - Kumite - Kadeti -57
  • SLOVAKIA
  • 2. ADELA VLASÁKOVÁ - Kumite - Kadetkinje -54
  • SLOVAKIA
  • 3. ADI GYURIK - Kumite - U 21 (muški) -84
  • SLOVAKIA
  • 4. ANDREJ TVRDOŇ - Kumite - Juniori -55
  • SLOVAKIA
  • 5. ATTILA JOBA - Kumite - U 21 (muški) +84
  • SLOVAKIA
  • 6. DAVID MAROŠI - Kumite - Juniori -68
  • SLOVAKIA
  • 7. DAVID PODSKLAN - Kumite - U 21 (muški) -75
  • SLOVAKIA
  • 8. DOMINIK IMRICH - Kumite - U 21 (muški) -60
  • SLOVAKIA
  • 9. DOMINIKA VEISOVA - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • SLOVAKIA
  • 10. HANA KUKLOVÁ - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • SLOVAKIA
  • 11. JAKUB ČERNICKÝ - Kumite - Kadeti -52
  • SLOVAKIA
  • 12. JAKUB POLIAK - Kumite - Kadeti -70
  • SLOVAKIA
  • 13. JAKUB ŠTETINA - Kumite - Juniori -61
  • SLOVAKIA
  • 14. JURAJ ČERNICKÝ - Kumite - Kadeti -63
  • SLOVAKIA
  • 15. KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ - Kumite - Juniorke -48
  • SLOVAKIA
  • 16. LAURA PALINKÁŠOVÁ - Kumite - Juniorke -59
  • SLOVAKIA
  • 17. LUCIA MRÁZOVÁ - Kumite - Kadetkinje -47
  • SLOVAKIA
  • 18. MAROŠ JANOVČÍK - Kumite - Kadeti +70
  • SLOVAKIA
  • 19. MATEJ HAJDU - Kumite - U 21 (muški) -67
  • SLOVAKIA
  • 20. MICHAL MACHA - Kumite - Kadeti -57
  • SLOVAKIA
  • 21. NATALIA VARGOVA - Kumite - Kadetkinje +54
  • SLOVAKIA
  • 22. NINA JELŽOVÁ - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • SLOVAKIA
  • 23. SÁRA KRIVDOVÁ - Kumite - Juniorke +59
  • SLOVAKIA
  • 24. SARAH HRNKOVÁ - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • SLOVAKIA
  • 25. TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • SLOVAKIA
  • 26. TOMÁŠ KÓSA - Kumite - Juniori +76
  • SLOVAKIA
  • 27. ZDENKO VANKA - Kumite - Juniori -76

Società sportiva dilettantistica guazzaroni

    ITALY
  • 1. ANDREA ORTENZI - Kumite - U 21 (muški) -75

SPK_Soyuz

    RUSSIAN FEDERATION
  • 1. ALEXANDRA BELOUSOVA - Kumite - Kadetkinje -47

Sport 94

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. MATEJ BELISTOJANOSKI - Kumite - Mlađi kadeti -45

SPORTSLIFE

    CROATIA
  • 1. ANTONIO GRGIĆ - Kumite - U 21 (muški) -67
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO MARTIĆ - Kumite - Kadeti -63
  • CROATIA
  • 3. DOROTEA IVANČIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • CROATIA
  • 4. EMA ŠTIVIĆ - Kumite - Juniorke -53
  • CROATIA
  • 5. EMA ŠTIVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54
  • CROATIA
  • 6. FRAN PRPIĆ - Kumite - Juniori -68
  • CROATIA
  • 7. MIA MARTIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA LJUTIĆ - Kumite - Učenici -42

STIJENA

    CROATIA
  • 1. DARIO GLUHINIĆ - Kumite - Kadeti +70
  • CROATIA
  • 2. DARIO GLUHINIĆ - Kumite - Juniori +76
  • CROATIA
  • 3. MIA GRETA ZORKO - Kumite - Juniorke +59
  • CROATIA
  • 4. MIA GRETA ZORKO - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • CROATIA
  • 5. STJEPAN ŠTIMAC - Kumite - Seniori -Open

STUDENT

    CROATIA
  • 1. IVANA BOROMISA - Kumite - U 21 (ženski) -68

SUSEDGRAD

    CROATIA
  • 1. ROKO MIHALINEC - Kumite - Juniori -68
  • CROATIA
  • 2. SADEA BEĆIROVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • CROATIA
  • 3. TIHANA ŠULEK - Kumite - Juniorke -53

SZARVAS

    HUNGARY
  • 1. BENDEGÚZ TÁLAS - Kumite - Juniori -76
  • HUNGARY
  • 2. DÁNIEL FRANKÓ - Kumite - Juniori +76
  • HUNGARY
  • 3. MÁRK SINDEL - Kumite - Juniori -61
  • HUNGARY
  • 4. MÁTÉ NAGY - Kumite - Juniori -61

ŠD GORICA

    SLOVENIA
  • 1. ILLYA MAKAROV - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • SLOVENIA
  • 2. KLEMEN KOLŠEK - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • SLOVENIA
  • 3. LUKA RADIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • SLOVENIA
  • 4. ŽAN PETERNEL - Kumite - Juniori -61

Široki Brijeg

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FRAN PRALAS - Kumite - Mlađi kadeti -57
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVA LASIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAURA ZELENIKA - Kumite - Učenice -36
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NIKOLINA SOLDO - Kumite - Juniorke -53
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. PETAR ŠAKOTA - Kumite - Učenici +46

TAD RIJEKA

    CROATIA
  • 1. LEO LAZAR - Kumite - Kadeti -70
  • CROATIA
  • 2. NINO DONADIĆ - Kumite - Kadeti -52
  • CROATIA
  • 3. TIA MAMELEDŽIJA - Kumite - Kadetkinje -54
  • CROATIA
  • 4. TIA MAMELEDŽIJA - Kumite - Juniorke -53

Tempo

    CROATIA
  • 1. ANTONIO FRLJAK - Kumite - Kadeti -52
  • CROATIA
  • 2. DARIO GRUDEN - Kumite - Kadeti -70

TEMPO

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SADIN MULAHALILOVIĆ - Kumite - Juniori -68

TIGAR 2003

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. MIHAELA MISHOVSKA - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. SIMONA SIMOVSKA - Kumite - U 21 (ženski) +68

Tigar Sisak

    CROATIA
  • 1. EMA KARDAŠ - Kumite - Kadetkinje -54
  • CROATIA
  • 2. LANA GOLOMBOŠ - Kumite - Učenice +44
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BUNJEVAC - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 4. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Kumite - Kadeti +70
  • CROATIA
  • 5. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 6. ROKO DUMBOVIĆ - Kumite - Kadeti -52
  • CROATIA
  • 7. TIA ŠKRLJAC - Kumite - Kadetkinje -47

TIGRENOK

    UKRAINE
  • 1. ANASTASIIA PEREUDA - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • UKRAINE
  • 2. ARIADNA PANCHUK - Kumite - Kadetkinje -47
  • UKRAINE
  • 3. ARISHA PANCHUK - Kumite - Juniorke -48
  • UKRAINE
  • 4. DAVID DOLGOPOLOV - Kumite - Učenici -46
  • UKRAINE
  • 5. IHOR LAHUNOV - Kumite - U 21 (muški) +84
  • UKRAINE
  • 6. IHOR LAHUNOV - Kumite - Seniori -Open
  • UKRAINE
  • 7. ILLIA HRYNENKO - Kumite - Učenici -42
  • UKRAINE
  • 8. JULIA PALASHEVSKA - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • UKRAINE
  • 9. OLEKSANDR KOVALOV - Kumite - Kadeti +70
  • UKRAINE
  • 10. SASHA KOVALOV - Kumite - Juniori +76
  • UKRAINE
  • 11. VLADYSLAV DOLGOPOLOV - Kumite - Juniori -68
  • UKRAINE
  • 12. YULIIA PALASHEVSKA - Kumite - Juniorke -53

Toriki KHKE

    HUNGARY
  • 1. FORINTOS FRUZSINA - Kumite - Juniorke -48
  • HUNGARY
  • 2. GERENCSÉR BÁLINT - Kumite - Kadeti -63
  • HUNGARY
  • 3. OSBATH HANNA - Kumite - Učenice -44
  • HUNGARY
  • 4. OSBATH LORA - Kumite - Učenice -44

TUŠKANAC

    CROATIA
  • 1. ALAN ŠURBEK - Kumite - Seniori -Open
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIJA RAVLIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 3. DORA ŽUGČIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 4. IRIS KOVAČ - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 5. IRIS KOVAČ - Kumite - Juniorke -59
  • CROATIA
  • 6. LEON TOMLJANOVIĆ - Kumite - Juniori -76
  • CROATIA
  • 7. LUKA TOMLJANOVIĆ - Kumite - Kadeti -63
  • CROATIA
  • 8. MARTIN BOGAT - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • CROATIA
  • 9. MATIJA NASTESKI - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • CROATIA
  • 10. TIA SMOLČIĆ - Kumite - Učenice -32

TUZLA - SINBRA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI PIPAL - Kumite - Učenici +46
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANA ZOLETIĆ - Kumite - Juniorke -59
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AZRA DAHALIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. BELMA OMEROVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DINA MAHMUD - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. DŽENITA HASIĆ - Kumite - Učenice -36
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. EMILI SULJIĆ - Kumite - Učenice +44
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. EMINA ABDULIĆ - Kumite - Juniorke -48
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. FARIS SINANOVIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -52
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. IRNA MUJANOVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. LAMIJA SOFTIĆ - Kumite - Učenice -32
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. LOREN ŠARIĆ - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 13. TANJA ĐOKIĆ - Kumite - Juniorke -59

UKRAINIAN KARATE FEDERATION

    UKRAINE
  • 1. ANDRII ZAPLITNYI - Kumite - Juniori -76
  • UKRAINE
  • 2. ANDRII ZAPLITNYI - Kumite - U 21 (muški) -75
  • UKRAINE
  • 3. ANNA PROTSENKO - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • UKRAINE
  • 4. ARTEM PARKHOMENKO - Kumite - Učenici -46
  • UKRAINE
  • 5. ARTUR GLUSHCHENKO - Kumite - Učenici -34
  • UKRAINE
  • 6. DARIA KHOMENKO - Kumite - Učenice -32
  • UKRAINE
  • 7. DARIA KHOMENKO - Kumite - Učenice -36
  • UKRAINE
  • 8. DAVID YANOVSKYI - Kumite - Kadeti -52
  • UKRAINE
  • 9. DEVID SHATOHIN - Kumite - Kadeti +70
  • UKRAINE
  • 10. ELINA SIELIEMIENIEVA - Kumite - Kadetkinje -54
  • UKRAINE
  • 11. ELINA SIELIEMIENIEVA - Kumite - Juniorke -53
  • UKRAINE
  • 12. IVAN AVRAMENKO - Kumite - Kadeti +70
  • UKRAINE
  • 13. KONSTANTIN VELIKSAR - Kumite - Kadeti -63
  • UKRAINE
  • 14. KONSTANTIN VELIKSAR - Kumite - Juniori -61
  • UKRAINE
  • 15. KUPCHUK MARYNA - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • UKRAINE
  • 16. LIZA STEPANOVA - Kumite - Kadetkinje +54
  • UKRAINE
  • 17. MAKSYM KASATKIN - Kumite - Kadeti -63
  • UKRAINE
  • 18. MAKSYM KASATKIN - Kumite - Juniori -61
  • UKRAINE
  • 19. MAKSYM VIECHKANOV - Kumite - Učenici -30
  • UKRAINE
  • 20. MAKSYM ZRYBNIEV - Kumite - Juniori -55
  • UKRAINE
  • 21. MYKOLA GROMYK - Kumite - U 21 (muški) -60
  • UKRAINE
  • 22. MYKOLA LEBEDIEV - Kumite - Kadeti -70
  • UKRAINE
  • 23. MYKOLA MANUILA - Kumite - Juniori +76
  • UKRAINE
  • 24. NIKITA FILIPOV - Kumite - Juniori -55
  • UKRAINE
  • 25. OLEG STADNICHENKO - Kumite - Juniori +76
  • UKRAINE
  • 26. OLEG STADNICHENKO - Kumite - U 21 (muški) -84
  • UKRAINE
  • 27. OLEKSANDR MATSERUK - Kumite - Učenici -42
  • UKRAINE
  • 28. OLEKSANDR MATSERUK - Kumite - Učenici +46
  • UKRAINE
  • 29. OLEKSANDR MATSERUK - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • UKRAINE
  • 30. OLEKSANDR MILOSERDNYI - Kumite - Juniori -61
  • UKRAINE
  • 31. OLENA PAVLOVSKA - Kumite - Kadetkinje +54
  • UKRAINE
  • 32. OLENA PAVLOVSKA - Kumite - Juniorke +59
  • UKRAINE
  • 33. PETER BESSONOV - Kumite - Učenici -30
  • UKRAINE
  • 34. STEFAN MAJAK - Kumite - Kadeti -57
  • UKRAINE
  • 35. STEFAN MAJAK - Kumite - Juniori -55
  • UKRAINE
  • 36. ULIANA BARANOVA - Kumite - Učenice -36
  • UKRAINE
  • 37. VALENTYN NAIDA - Kumite - U 21 (muški) -67
  • UKRAINE
  • 38. VIKTOR SHEVCHENKO - Kumite - Kadeti -57
  • UKRAINE
  • 39. VLAD VELKO - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • UKRAINE
  • 40. VLAD VELKO - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • UKRAINE
  • 41. VOLODYMYR MUSHYNSKYI - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • UKRAINE
  • 42. VOLODYMYR MUSHYNSKYI - Kumite - Mlađi kadeti -48
  • UKRAINE
  • 43. YEGOR POBEREZHNYI - Kumite - Učenici -34
  • UKRAINE
  • 44. YEGOR POBEREZHNYI - Kumite - Mlađi kadeti -36
  • UKRAINE
  • 45. YULIIA MELNYKOVA - Kumite - Mlađe kadetkinje +55
  • UKRAINE
  • 46. YULIIA MELNYKOVA - Kumite - Kadetkinje +54

UNMEI

    BELARUS
  • 1. ALIAKSANDR PAULOVICH - Kumite - Učenici -38
  • BELARUS
  • 2. ALIAKSEI FILON - Kumite - Juniori -68
  • BELARUS
  • 3. ALIAKSEI FILON - Kumite - U 21 (muški) -67
  • BELARUS
  • 4. ARYNA RYTAL - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • BELARUS
  • 5. ARYNA RYTAL - Kumite - Učenice -36
  • BELARUS
  • 6. GLEB DERGAY - Kumite - Juniori +76
  • BELARUS
  • 7. IVAN PAULAVETS - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • BELARUS
  • 8. MAKSIM PADOLSKI - Kumite - Juniori -61
  • BELARUS
  • 9. MAKSIM PADOLSKI - Kumite - U 21 (muški) -60
  • BELARUS
  • 10. PALINA PAULAVETS - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • BELARUS
  • 11. STAFANIYA SOBALEVA - Kumite - Kadetkinje -54
  • BELARUS
  • 12. ULYANA MARKAVA - Kumite - Kadetkinje -47
  • BELARUS
  • 13. ULYANA MARKAVA - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • BELARUS
  • 14. VADIM LARKIN - Kumite - Učenici +46
  • BELARUS
  • 15. VADIM LARKIN - Kumite - Mlađi kadeti +57

UTE

    HUNGARY
  • 1. ALEXANDRA LINTZ - Kumite - Kadetkinje -47
  • HUNGARY
  • 2. ALIZ BUS - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • HUNGARY
  • 3. ANDRAS KISS - Kumite - U 21 (muški) -60
  • HUNGARY
  • 4. ANDRIS KISS - Kumite - Kadeti -52
  • HUNGARY
  • 5. ANDRIS KISS - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • HUNGARY
  • 6. ANNA KOPFER - Kumite - Učenice -44
  • HUNGARY
  • 7. ANNA KOPFER - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • HUNGARY
  • 8. ARMIN HECKER - Kumite - Učenici -30
  • HUNGARY
  • 9. BALAZS FARAGO - Kumite - Učenici -38
  • HUNGARY
  • 10. BALAZS NAGY - Kumite - Juniori -61
  • HUNGARY
  • 11. BENDEGÚZ TAMÁS - Kumite - Mlađi kadeti -36
  • HUNGARY
  • 12. BENEDEK BENE-GILANYI - Kumite - Učenici -30
  • HUNGARY
  • 13. BOGLARKA BIHARY - Kumite - Juniorke -53
  • HUNGARY
  • 14. BOJANA HECKER - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • HUNGARY
  • 15. DALMA JAKUBOVICS - Kumite - Kadetkinje -47
  • HUNGARY
  • 16. DOROTTYA PAP - Kumite - U 21 (ženski) +68
  • HUNGARY
  • 17. HANNA LENARD - Kumite - Učenice -36
  • HUNGARY
  • 18. KINGA KLACSAN - Kumite - Juniorke -48
  • HUNGARY
  • 19. KIRA RUDOLF - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • HUNGARY
  • 20. LILI LOYAL - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • HUNGARY
  • 21. LILI RONAI - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • HUNGARY
  • 22. LORANT MARCELL LOSONCI - Kumite - Učenici -30
  • HUNGARY
  • 23. MARCELL FALUSI - Kumite - U 21 (muški) -75
  • HUNGARY
  • 24. PAL KIRALY - Kumite - Juniori -61
  • HUNGARY
  • 25. PANNA BOGDAN - Kumite - Učenice -44
  • HUNGARY
  • 26. RAMONA KADAR - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • HUNGARY
  • 27. TAMAS JANO - Kumite - U 21 (muški) +84
  • HUNGARY
  • 28. TAMAS JANO - Kumite - Seniori -Open

VARAŽDIN

    CROATIA
  • 1. ELMA GARIBOVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -61
  • CROATIA
  • 2. ENES GARIBOVIĆ - Kumite - Seniori -Open

Vasas SC

    HUNGARY
  • 1. ÁKOS MÓROCZ - Kumite - U 21 (muški) -67
  • HUNGARY
  • 2. DORINA VÉGH - Kumite - U 21 (ženski) -55
  • HUNGARY
  • 3. KÁRMEN KLEMENT - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • HUNGARY
  • 4. LUCA SZEDŐ - Kumite - Juniorke +59
  • HUNGARY
  • 5. LUCA SZEDŐ - Kumite - U 21 (ženski) -68
  • HUNGARY
  • 6. MARCELL KNIRSCH - Kumite - U 21 (muški) -84
  • HUNGARY
  • 7. TAMÁS GERÉD-KIRÁLY - Kumite - Juniori -68
  • HUNGARY
  • 8. ZSÓFIA UDVARI - Kumite - Juniorke -59

Velebit

    CROATIA
  • 1. ROKO MARČINA - Kumite - Juniori -76

VELENJE

    SLOVENIA
  • 1. MAŠA KENDA - Kumite - Juniorke +59
  • SLOVENIA
  • 2. NIK BOROVNIK - Kumite - Mlađi kadeti -52

VELIKA GORICA

    CROATIA
  • 1. ANDRO VUKOVIĆ - Kumite - Učenici -38
  • CROATIA
  • 2. DAVID LOVRINOVIĆ - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK KUČAN - Kumite - Kadeti -63
  • CROATIA
  • 4. EMA FILKOVIĆ - Kumite - Učenice +44
  • CROATIA
  • 5. EMA JUKIĆ - Kumite - Učenice -32
  • CROATIA
  • 6. EMA NOVAK - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 7. FILIP KAURIN - Kumite - Mlađi kadeti -41
  • CROATIA
  • 8. IGOR VRBAN - Kumite - Juniori +76
  • CROATIA
  • 9. INES GRDENIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • CROATIA
  • 10. IVAN IVELJ - Kumite - Kadeti -52
  • CROATIA
  • 11. KATJA BRAICA - Kumite - Učenice -40
  • CROATIA
  • 12. LANA SMOLČIĆ - Kumite - Kadetkinje -54
  • CROATIA
  • 13. LUCIJA KIRINIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • CROATIA
  • 14. LUKA TAČKOVIĆ - Kumite - Učenici -38
  • CROATIA
  • 15. MARIO RADOŠ - Kumite - Kadeti -63
  • CROATIA
  • 16. MATEA KORDIĆ - Kumite - Učenice -32
  • CROATIA
  • 17. MIA MIJOVIĆ - Kumite - U 21 (ženski) -50
  • CROATIA
  • 18. MIHAEL POTOČKI - Kumite - Učenici -34
  • CROATIA
  • 19. NIKOLA HUZJAK - Kumite - Učenici -42
  • CROATIA
  • 20. PETAR OREŠKOVIĆ - Kumite - Juniori -61
  • CROATIA
  • 21. VITA KUČAN - Kumite - Učenice -32
  • CROATIA
  • 22. VITO HULINA - Kumite - Učenici -30

Veras Academy

    UNITED KINGDOM
  • 1. ALTON BROWN - Kumite - Seniori -Open

VEZIR

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARMIN MEHIĆ - Kumite - Učenici -42
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DŽENAN MAGLIĆ - Kumite - Juniori -68
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DŽENAN MAGLIĆ - Kumite - U 21 (muški) -67
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ISMAIL ZOLOTA - Kumite - Mlađi kadeti -36

Virovitica

    CROATIA
  • 1. CHRIS MALČEC - Kumite - Mlađi kadeti -45
  • CROATIA
  • 2. JAKOB ĐEBRO - Kumite - Učenici -42
  • CROATIA
  • 3. LUCIA KNEŽEVIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Kumite - Kadeti -57
  • CROATIA
  • 5. MISLAV SPAJIĆ - Kumite - Učenici -30
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA GONDI - Kumite - Mlađi kadeti +57
  • CROATIA
  • 7. PATRIK LUKAČEVIĆ - Kumite - Juniori -68
  • CROATIA
  • 8. PAVLE RADENIĆ - Kumite - Juniori +76

Volat

    BELARUS
  • 1. DAVIDOUSKI RAMAN - Kumite - Kadeti -70
  • BELARUS
  • 2. STALMAKHOVICH MIKOLA - Kumite - Seniori -Open
  • BELARUS
  • 3. TABERKA ANDREI - Kumite - Kadeti -52

Vukovar`91

    CROATIA
  • 1. ASJA ŠTALMAJER - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 2. DAVID BOBAN - Kumite - Učenici -46
  • CROATIA
  • 3. DOROTEA PLAVŠIĆ - Kumite - Mlađe kadetkinje -50
  • CROATIA
  • 4. IVANO BAJRAK - Kumite - Učenici +46
  • CROATIA
  • 5. MARIJA ZERA - Kumite - Mlađe kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 6. VITTO FURUNDŽIJA - Kumite - Mlađi kadeti -57

West Coast Meitar

    ISRAEL
  • 1. KATRIN TACHKER - Kumite - Juniorke +59

ZAMET

    CROATIA
  • 1. EMA SGARDELLI - Kumite - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 2. FILIP RAMIĆ - Kumite - Juniori -68
  • CROATIA
  • 3. KRISTIAN LAKIĆ - Kumite - Kadeti -63
  • CROATIA
  • 4. LORENA TOLIĆ - Kumite - Juniorke -59
  • CROATIA
  • 5. LOVRO LENAC - Kumite - Kadeti -70
  • CROATIA
  • 6. LUCIA BATTAIA - Kumite - Juniorke +59
  • CROATIA
  • 7. NIKKA MEMIĆ - Kumite - Kadetkinje +54
  • CROATIA
  • 8. RENATO REŠETAR - Kumite - Juniori +76
  • CROATIA
  • 9. TARIK ŽIŽAK - Kumite - Kadeti -52
  • CROATIA
  • 10. TARIK ŽIŽAK - Kumite - Juniori -55
  • CROATIA
  • 11. TEA SGARDELLI - LJATIFI - Kumite - Mlađe kadetkinje -40
  • CROATIA
  • 12. TONKA MIJALJEVIĆ - Kumite - Kadetkinje -54

ZRINSKI

    CROATIA
  • 1. BRUNA ĆORIĆ - Kumite - Kadetkinje -54
  • CROATIA
  • 2. DORA REZIĆ - Kumite - Kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 3. MANDIĆ MARIJA - Kumite - Mlađe kadetkinje -45
  • CROATIA
  • 4. PETRA BANDIĆ - Kumite - Učenice -40
KATA (356)

"DOBOJ-ISTOK"

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SULEJMAN SULJIĆ - Kata - Seniori (S2)

"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

    CROATIA
  • 1. ANJA RADULOVIĆ - Kata - Kadetkinje (XK)
  • CROATIA
  • 2. ENA HALUPA - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • CROATIA
  • 3. FRAN GRGIĆ - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • CROATIA
  • 4. GABRIJELA JANKOVIĆ - Kata - Juniorke (XJ)
  • CROATIA
  • 5. IVA MILDE - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • CROATIA
  • 6. KRISTIJANA POPOVIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • CROATIA
  • 7. LEA JENIĆEK - Kata - Kadetkinje (XK)
  • CROATIA
  • 8. LEON GRGIĆ - Kata - Juniori (YJ)
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA POSAVEC - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA VARAT - Kata - Učenice (XB)
  • CROATIA
  • 11. MATIJA IVAN VOLŠANSKI - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • CROATIA
  • 12. NIKA TUTIĆ - Kata - Kadetkinje (XK)
  • CROATIA
  • 13. PAULA VARAT - Kata - U 21 (ženski)(XU)

ALFA

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA BARIĆ - Kata - Učenice (XB)
  • CROATIA
  • 2. ERIK ŠOPER - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • CROATIA
  • 3. ERIK ŠOPER - Kata - Kadeti (YK)
  • CROATIA
  • 4. IVAN KUKIĆ - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 5. PAULA ŠVIGLIN - Kata - Cicibanke (XD)

ASD APS ARTESPORT

    ITALY
  • 1. ALESSANDRO CASALIGGI - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • ITALY
  • 2. ALESSANDRO CASALIGGI - Kata - Kadeti (YK)
  • ITALY
  • 3. BENEDETTA DAL BEN - Kata - Kadetkinje (XK)
  • ITALY
  • 4. BENEDETTA DAL BEN - Kata - Juniorke (XJ)
  • ITALY
  • 5. FRANCESCA CRUCITTI - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • ITALY
  • 6. GRETA SIVIERO - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • ITALY
  • 7. JENNIFER REGIS - Kata - Juniorke (XJ)
  • ITALY
  • 8. JENNIFER REGIS - Kata - U 21 (ženski)(XU)
  • ITALY
  • 9. SOFIA CRUCITTI - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • ITALY
  • 10. VITTORIA TESSARIN - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • ITALY
  • 11. VITTORIA TESSARIN - Kata - Kadetkinje (XK)

ASD TALARICO KARATE TEAM

    ITALY
  • 1. CALDI ARIANNA - Kata - Kadetkinje (XK)
  • ITALY
  • 2. CALDI LEONARDO - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • ITALY
  • 3. CARLONE GIANLUCA - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • ITALY
  • 4. CLEMENTELLI MATTEO - Kata - Kadeti (YK)
  • ITALY
  • 5. DUTTO GIADA - Kata - Juniorke (XJ)
  • ITALY
  • 6. DUTTO GIADA - Kata - Seniorke (S3)
  • ITALY
  • 7. FABBRI MARTINA - Kata - U 21 (ženski)(XU)
  • ITALY
  • 8. FABBRI MARTINA - Kata - Seniorke (S3)
  • ITALY
  • 9. FREDA MATTEO - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • ITALY
  • 10. GALEOTTI THOMAS - Kata - Kadeti (YK)
  • ITALY
  • 11. GALEOTTI THOMAS - Kata - Juniori (YJ)
  • ITALY
  • 12. MANISCALCO EDOARDO - Kata - Seniori (S2)
  • ITALY
  • 13. MANISCALCO EDOARDO - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • ITALY
  • 14. MARZANO MICHELE - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • ITALY
  • 15. PUTELLI NICOLO - Kata - Mlađi učenici (YA)

Azerbaijan National Karate Federation

    AZERBAIJAN
  • 1. EMIN NAMAZOV - Kata - Kadeti (YK)
  • AZERBAIJAN
  • 2. JEYHUN ISMAYILOV - Kata - Juniori (YJ)
  • AZERBAIJAN
  • 3. JEYHUN ISMAYILOV - Kata - Seniori (S2)
  • AZERBAIJAN
  • 4. ROMAN HEYDAROV - Kata - Seniori (S2)
  • AZERBAIJAN
  • 5. ROMAN HEYDAROV - Kata - U 21 (muški)(YU)

Baščaršija

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NEO DAUTBAŠIĆ - Kata - Učenici (YB)

Belarus Karate Federation

    BELARUS
  • 1. KATSIARYNA KARATKEVICH - Kata - U 21 (ženski)(XU)
  • BELARUS
  • 2. MARYIA FURSAVA - Kata - Seniorke (S3)

BUSHIDO

    CROATIA
  • 1. IVAN BULJAN - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • CROATIA
  • 2. TEA BULJAN - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • CROATIA
  • 3. TEA HUDINA - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 4. TEA HUDINA - Kata - Učenice (XB)

CENTAR ŠENKOVEC

    CROATIA
  • 1. INGA GRGIĆ - Kata - Kadetkinje (XK)

Čukarica

    SERBIA
  • 1. ANDJELA COLIC - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • SERBIA
  • 2. DUNJA BOJICIC - Kata - Učenice (XB)
  • SERBIA
  • 3. KATARINA KOROPANOVSKI - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)

Delta

    CROATIA
  • 1. RAUL VEDRIŠ - Kata - Učenici (YB)

EDELVEIS

    BELARUS
  • 1. VALERY KIRYKOVICH - Kata - Mlađi kadeti (YC)

FINIDA (POREČ)

    CROATIA
  • 1. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 2. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - Kata - Učenice (XB)

Fudokan

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MELANY ŠABANAGIĆ - Kata - Kadetkinje (XK)

Funakoshi Gichin

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. HRISTIJAN ANDRIKJ - Kata - Kadeti (YK)
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. JOVANA MANCEVSKA - Kata - Kadetkinje (XK)
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. KAROLINA JANCHOVSKA - Kata - Juniorke (XJ)
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. KRISTIJAN BAJOVSKI - Kata - Kadeti (YK)
  • FYR OF MACEDONIA
  • 5. MARTINA ARSOVSKA - Kata - Kadetkinje (XK)
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. PULIKSENIJA JOVANOVSKA - Kata - Seniorke (S3)
  • FYR OF MACEDONIA
  • 7. SARA TRPKOVSKA - Kata - Mlađe Učenice (XA)

FUNAKOSHI GICHIN

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ANDREJ STOJANOVSKI - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. SARA TRPKOVSKA - Kata - Učenice (XB)

Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)

    HUNGARY
  • 1. DÁVID ZEKE - Kata - Juniori (YJ)

GES

    SLOVENIA
  • 1. JAN HARTL - Kata - Juniori (YJ)

GLADIJATOR

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. MARKO BUNTESKI - Kata - Seniori (S2)
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. MARKO BUNTESKI - Kata - Juniori (YJ)
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. MARKO POPTODOROV - Kata - Mlađi kadeti (YC)

Gladsaxe Karate Club

    DENMARK
  • 1. AUGUST ROHDE ANDERSEN - Kata - Seniori (S2)
  • DENMARK
  • 2. AUGUST ROHDE ANDERSEN - Kata - U 21 (muški)(YU)

GLASINAC

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ISIDORA BOROVČANIN - Kata - Juniorke (XJ)

GLC FIJLKAM

    ITALY
  • 1. FILIPPO CALABRESE - Kata - Učenici (YB)
  • ITALY
  • 2. FILIPPO CALABRESE - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • ITALY
  • 3. GIADA CONGEDO - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • ITALY
  • 4. LARA CECHETTO - Kata - Cicibanke (XD)
  • ITALY
  • 5. MARTINA MESAGLIO - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • ITALY
  • 6. MIRIAM ZANIN - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • ITALY
  • 7. SEBASTIANO PAVAN - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • ITALY
  • 8. WILIAM CANDOLO - Kata - Učenici (YB)

GORNJA RADGONA

    SLOVENIA
  • 1. BLAŽ KLOBASA - Kata - Kadeti (YK)
  • SLOVENIA
  • 2. BLAŽ KLOBASA - Kata - Juniori (YJ)
  • SLOVENIA
  • 3. KRISTJAN KLEMENČIČ - Kata - Juniori (YJ)

Hrvatski sokol Osijek

    CROATIA
  • 1. EMA ALŠIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 2. FRAN SELIGMAN - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 3. KATIA ŠEGAVČIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)

Hungarian Karate Federation

    HUNGARY
  • 1. BOTOND NAGY - Kata - Seniori (S2)
  • HUNGARY
  • 2. CSENGE FÁBIÁN - Kata - Seniorke (S3)
  • HUNGARY
  • 3. GERGŐ SZILÁGYI - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • HUNGARY
  • 4. LAURA STERCK - Kata - Seniorke (S3)
  • HUNGARY
  • 5. SZABOLCS KOCH - Kata - Seniori (S2)
  • HUNGARY
  • 6. VANDA TÓTH - Kata - Juniorke (XJ)
  • HUNGARY
  • 7. ZÉTA KÁNTOR - Kata - Juniori (YJ)

Internacional

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMA BEĆAREVIĆ - Kata - Juniorke (XJ)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEJLA BEGIĆ - Kata - U 21 (ženski)(XU)

IPON ZAGREB

    CROATIA
  • 1. FRAN KISIĆ - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 2. LOVRO STJEPANOVIĆ - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 3. MATEJ TOTH - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 4. TOMISLAV STOLAR - Kata - Seniori (S2)

ISRAEL KARATE FEDERATION

    ISRAEL
  • 1. ADAM IDREES - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • ISRAEL
  • 2. ADRIS ABU HAMIS - Kata - Kadeti (YK)
  • ISRAEL
  • 3. BISAN ARAR - Kata - Kadetkinje (XK)
  • ISRAEL
  • 4. DAVID GUREVICH - Kata - Seniori (S2)
  • ISRAEL
  • 5. DAVID GUREVICH - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • ISRAEL
  • 6. JABER KHADER - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • ISRAEL
  • 7. JABER KHADER - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • ISRAEL
  • 8. LARIN AZBA - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • ISRAEL
  • 9. LIOR CHECHNIK - Kata - Seniori (S2)
  • ISRAEL
  • 10. LIOR CHECHNIK - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • ISRAEL
  • 11. MAHMUD TAHA - Kata - Učenici (YB)
  • ISRAEL
  • 12. MAJD ABU ASAD - Kata - Kadeti (YK)
  • ISRAEL
  • 13. RONEN AMINOF - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • ISRAEL
  • 14. RONEN AMINOF - Kata - Kadeti (YK)
  • ISRAEL
  • 15. SHIR YAHAV - Kata - Kadetkinje (XK)
  • ISRAEL
  • 16. WAJD ABU NOFAL - Kata - Kadeti (YK)

IVANEC

    CROATIA
  • 1. MATEO FODER - Kata - Mlađi učenici (YA)

JASTREB

    CROATIA
  • 1. ŠIMUN HODAK - Kata - Cicibani (YD)

Justitia Fuji-Yama SE

    HUNGARY
  • 1. BOTOND BÉRCZES - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • HUNGARY
  • 2. GERGŐ SUSZTERICS - Kata - Kadeti (YK)
  • HUNGARY
  • 3. GRÉTA NAGY - Kata - Kadetkinje (XK)
  • HUNGARY
  • 4. MÁTÉ ELEKES - Kata - Mlađi kadeti (YC)

KAPTOL

    CROATIA
  • 1. MARK FILEŠ - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 2. MARK FILEŠ - Kata - Mlađi kadeti (YC)

Karate Club Nikon

    BULGARIA
  • 1. NIKOLA ZAFIROV - Kata - Učenici (YB)
  • BULGARIA
  • 2. TEODORA TSANEVA - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • BULGARIA
  • 3. VLADIMIR NAZAROV - Kata - Kadeti (YK)

Karate Federation of Serbia

    SERBIA
  • 1. DAVID TOMIĆ - Kata - Kadeti (YK)
  • SERBIA
  • 2. LUKA CEROVIĆ - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • SERBIA
  • 3. MARKO STEVANETIC - Kata - Juniori (YJ)
  • SERBIA
  • 4. MILICA NIKOLIC - Kata - Juniorke (XJ)
  • SERBIA
  • 5. MINA MEŠIĆ - Kata - Kadetkinje (XK)
  • SERBIA
  • 6. NIKOLINA ĐURĐEVIĆ - Kata - U 21 (ženski)(XU)
  • SERBIA
  • 7. SLAVICA CRNOVČIĆ - Kata - Juniorke (XJ)
  • SERBIA
  • 8. UROS SUBOTA - Kata - Juniori (YJ)

KARATE KLUB BREŽICE

    SLOVENIA
  • 1. ELA PETAN - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • SLOVENIA
  • 2. MAJA LAZANSKI - Kata - Učenice (XB)
  • SLOVENIA
  • 3. NASTJA GALIČ - Kata - Seniorke (S3)

Karate klub Esseker

    CROATIA
  • 1. DINO ADAMOVIĆ - Kata - Juniori (YJ)
  • CROATIA
  • 2. IVOR PREMEC - Kata - Juniori (YJ)

Karate Klub Sportingbudo

    HUNGARY
  • 1. BARDOS ADAM - Kata - Kadeti (YK)
  • HUNGARY
  • 2. SZOCS KAMILLA - Kata - Kadetkinje (XK)

Karate zveza Slovenije

    SLOVENIA
  • 1. BOR HARTL - Kata - Juniori (YJ)
  • SLOVENIA
  • 2. MAŠA SIMONIČ - Kata - U 21 (ženski)(XU)
  • SLOVENIA
  • 3. NEJC STERNIŠA - Kata - Kadeti (YK)
  • SLOVENIA
  • 4. NIA GANZITTI - Kata - Kadetkinje (XK)
  • SLOVENIA
  • 5. PIA CESAR - Kata - Juniorke (XJ)

KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FARIS RAMIĆ - Kata - Učenici (YB)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HENA RAMIĆ - Kata - Cicibanke (XD)

KK " Winner" Tuzla

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMEDIN MEHANOVIĆ - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SARA DRAGIČEVIĆ - Kata - Cicibanke (XD)

KK KIK

    CROATIA
  • 1. KARLO HALUDEK - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • CROATIA
  • 2. KLARA TOMIĆ BABIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 3. LUKA KOŠČEVIĆ - Kata - Juniori (YJ)
  • CROATIA
  • 4. LUKA KOŠČEVIĆ - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • CROATIA
  • 5. NOA BABIĆ TOMIĆ - Kata - Mlađi učenici (YA)

KK Novi Grad Sarajevo

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. RUDALIJA ŠILA - Kata - Učenice (XB)

KK SISAK

    CROATIA
  • 1. LEONA KNEŽEVIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)

KOVINAR

    SLOVENIA
  • 1. TIMI MOČNIK - Kata - Kadeti (YK)

KRANJ

    SLOVENIA
  • 1. IZA DRAKSLER - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • SLOVENIA
  • 2. LANA NADIŽAR - Kata - Kadetkinje (XK)
  • SLOVENIA
  • 3. MAŠA ETEROVIČ - Kata - Kadetkinje (XK)
  • SLOVENIA
  • 4. TINKARA LEBEN - Kata - Učenice (XB)

KUMITE Jajce

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. UNA CERIĆ-ZULUM - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)

LEADER

    UKRAINE
  • 1. DMITRO BOGDANOV - Kata - Mlađi kadeti (YC)

METALURG

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ALEKSANDAR NEDELKOVSKI - Kata - Juniori (YJ)
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. ALEKSANDAR NEDELKOVSKI - Kata - Seniori (S2)

Moldova Karate NF

    MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 1. ALEXEI GARSTEA - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 2. ALEXEI GARSTEA - Kata - Seniori (S2)
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 3. OCTAVIAN GARSTEA - Kata - Juniori (YJ)
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 4. OCTAVIAN GARSTEA - Kata - Seniori (S2)

MTK BUDAPEST KARATE TEAM

    HUNGARY
  • 1. CSENGE FÁBIÁN - Kata - U 21 (ženski)(XU)
  • HUNGARY
  • 2. DOMINIKA KOVÁCS - Kata - Kadetkinje (XK)
  • HUNGARY
  • 3. ESZTER TAKÁCS - Kata - Učenice (XB)
  • HUNGARY
  • 4. ESZTER TAKÁCS - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • HUNGARY
  • 5. LILLA TÓTH - Kata - Kadetkinje (XK)
  • HUNGARY
  • 6. LILLA TÓTH - Kata - Juniorke (XJ)
  • HUNGARY
  • 7. MAJA KISS - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • HUNGARY
  • 8. MAJA KISS - Kata - Kadetkinje (XK)
  • HUNGARY
  • 9. PATRIK MEDVE - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • HUNGARY
  • 10. ZSÓFIA KISS - Kata - Juniorke (XJ)
  • HUNGARY
  • 11. ZSÓFIA KISS - Kata - Seniorke (S3)
  • HUNGARY
  • 12. ZSÓFIA VAS - Kata - U 21 (ženski)(XU)

Nova Gradiška

    CROATIA
  • 1. LEO POTURICA - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • CROATIA
  • 2. ROKO SAMAC - Kata - Mlađi učenici (YA)

NOVO MESTO

    SLOVENIA
  • 1. ESTER HORN - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • SLOVENIA
  • 2. MICHEL HORN - Kata - Kadeti (YK)
  • SLOVENIA
  • 3. SWEN HORN - Kata - Učenici (YB)

OMEGA

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - Kata - Učenice (XB)
  • CROATIA
  • 2. KLARA BRAJA - Kata - Kadetkinje (XK)
  • CROATIA
  • 3. KLARA BRAJA - Kata - Juniorke (XJ)
  • CROATIA
  • 4. TALIJA ČOLAK - Kata - Mlađe Učenice (XA)

Omladinac

    MONTENEGRO
  • 1. BLAZO MICEVSKI - Kata - Juniori (YJ)
  • MONTENEGRO
  • 2. DUSAN PETROVIC - Kata - Juniori (YJ)
  • MONTENEGRO
  • 3. VASILIJE PEROVIC - Kata - Kadeti (YK)

Polet

    CROATIA
  • 1. LEON VLADIĆ - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • CROATIA
  • 2. LOVRO CICVARA - Kata - Juniori (YJ)
  • CROATIA
  • 3. LUKA ŠTURLIĆ - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • CROATIA
  • 4. MAŠA ŠTURLIĆ - Kata - Cicibanke (XD)
  • CROATIA
  • 5. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ - Kata - Kadeti (YK)

POTOCI

    MONTENEGRO
  • 1. ELENA VEMIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • MONTENEGRO
  • 2. KATARINA RONDOVIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)

PRINC1

    CROATIA
  • 1. EMIL KLARIĆ - Kata - Seniori (S2)
  • CROATIA
  • 2. IVAN ERMENC - Kata - Seniori (S2)
  • CROATIA
  • 3. LUKA BOKARICA - Kata - Seniori (S2)
  • CROATIA
  • 4. MORENO EMANUELLE PINTER - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • CROATIA
  • 5. MORENO EMANUELLE PINTER - Kata - Seniori (S2)
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA SOLOMUN - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA SOLOMUN - Kata - Seniori (S2)

REGENERACIJA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJDIN SALKIĆ - Kata - Učenici (YB)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMAR ŠABANAGIĆ - Kata - Učenici (YB)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ARMEN DIZDAREVIĆ - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EDA DIZDAREVIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. EMAN PURIĆ - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. SARA REKIĆ - Kata - Učenice (XB)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SUAD SADIKOVIĆ - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. TARIK SALKIĆ - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. TARIK SALKIĆ - Kata - Kadeti (YK)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. TARIS BEGANOVIĆ - Kata - Mlađi učenici (YA)

ROGAŠKA SLATINA

    SLOVENIA
  • 1. ALJA KUTIJA - Kata - Kadetkinje (XK)

SAMOBOR

    CROATIA
  • 1. ALBENA ČIČKA - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • CROATIA
  • 3. ANTONIJO BAŠIĆ - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 4. EMMA FRESL - Kata - Cicibanke (XD)
  • CROATIA
  • 5. FRAN JAKLENEC - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • CROATIA
  • 6. FRAN JAKLENEC - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 7. ISKRA MAJSEC - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • CROATIA
  • 8. ISKRA MAJSEC - Kata - Kadetkinje (XK)
  • CROATIA
  • 9. KARLA MANDIĆ - Kata - Učenice (XB)
  • CROATIA
  • 10. LANA ĐORĐIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • CROATIA
  • 11. LUCIJA GEČEVIĆ - Kata - U 21 (ženski)(XU)
  • CROATIA
  • 12. LUCIJA GEČEVIĆ - Kata - Seniorke (S3)
  • CROATIA
  • 13. LUKA KOS - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 14. LUKA LUČIĆ - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 15. MAGDALENA BAŠIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 16. MARIJA ČULJAK - Kata - Učenice (XB)
  • CROATIA
  • 17. MELANI ĐUKIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 18. NIKA FRESL - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 19. NIKA JELEN - Kata - Kadetkinje (XK)
  • CROATIA
  • 20. NIKA JELEN - Kata - Juniorke (XJ)
  • CROATIA
  • 21. NINA ŠUNJIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 22. PATRIK PELD - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • CROATIA
  • 23. ROKO ČULJAK - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 24. ROKO VUKSANOVIĆ - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 25. SIMONA SZEL - Kata - Učenice (XB)
  • CROATIA
  • 26. STELLA JELIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 27. TIA BLAŽEVIĆ - Kata - Učenice (XB)

Samuraj

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMIN MUSANOVIC - Kata - U 21 (muški)(YU)

sc NORVEN

    UKRAINE
  • 1. ANASTASIA TOLSTOVA - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • UKRAINE
  • 2. EGOR UZHUK - Kata - Učenici (YB)
  • UKRAINE
  • 3. KIRILL SHELESTOV - Kata - Učenici (YB)
  • UKRAINE
  • 4. OLEKSANDR CHERNIAIEV - Kata - Juniori (YJ)
  • UKRAINE
  • 5. OLEKSANDR CHERNIAIEV - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • UKRAINE
  • 6. OLEKSANDR CHERNIAIEV - Kata - Seniori (S2)

SEKI SV. JERNEJ

    SLOVENIA
  • 1. ALEKSA MILJATOVIĆ - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • SLOVENIA
  • 2. ALEKSANDRA CENTRIH - Kata - Juniorke (XJ)
  • SLOVENIA
  • 3. ANDJELA MILJATOVIĆ - Kata - Cicibanke (XD)
  • SLOVENIA
  • 4. DALAL OSMANOVIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • SLOVENIA
  • 5. ENEJ VANOVŠEK - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • SLOVENIA
  • 6. GAL OČKO - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • SLOVENIA
  • 7. JURE SLUGA - Kata - Kadeti (YK)
  • SLOVENIA
  • 8. JURE SLUGA - Kata - Juniori (YJ)
  • SLOVENIA
  • 9. KIAN HLASTEC - Kata - Učenici (YB)
  • SLOVENIA
  • 10. LUAN HAJRULAI - Kata - Cicibani (YD)
  • SLOVENIA
  • 11. NEJC STERNIŠA - Kata - Juniori (YJ)
  • SLOVENIA
  • 12. NEŽA JEROT - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • SLOVENIA
  • 13. NOAH GANZITTI - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • SLOVENIA
  • 14. PATRICIJA CENTRIH - Kata - Kadetkinje (XK)
  • SLOVENIA
  • 15. TILEN GORENŠEK - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • SLOVENIA
  • 16. VID GORENŠEK - Kata - Učenici (YB)
  • SLOVENIA
  • 17. ZOJA LONČARIČ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • SLOVENIA
  • 18. ZOJA VANOVŠEK - Kata - Mlađe Učenice (XA)

Slavija Istocno Sarajevo

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANDJELA ERAKOVIĆ - Kata - Juniorke (XJ)

Slavonski Brod

    CROATIA
  • 1. MATEA EĆIMOVIĆ - Kata - Kadetkinje (XK)
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Kata - Juniori (YJ)

SLOBODA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAMIR DŽINOVIĆ - Kata - Cicibani (YD)

Slovak National Team

    SLOVAKIA
  • 1. ALŽBETA OVEČKOVÁ - Kata - Seniorke (S3)
  • SLOVAKIA
  • 2. DOROTA BALCIAROVÁ - Kata - Seniorke (S3)
  • SLOVAKIA
  • 3. JANA VAŇUŠANIKOVÁ - Kata - Seniorke (S3)
  • SLOVAKIA
  • 4. JANA VAŇUŠANIKOVÁ - Kata - U 21 (ženski)(XU)
  • SLOVAKIA
  • 5. JAROSLAV PIŠTA - Kata - Juniori (YJ)
  • SLOVAKIA
  • 6. JULIAN ENRIK SMOLIGA - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • SLOVAKIA
  • 7. JULIAN ENRIK SMOLIGA - Kata - Seniori (S2)
  • SLOVAKIA
  • 8. KRISTÍNA BRUŇANSKÁ - Kata - Kadetkinje (XK)
  • SLOVAKIA
  • 9. MARTIN ŠÍPEK - Kata - Seniori (S2)
  • SLOVAKIA
  • 10. MATEJ REBRO - Kata - Kadeti (YK)
  • SLOVAKIA
  • 11. MICHAELA ČUKANOVÁ - Kata - Kadetkinje (XK)
  • SLOVAKIA
  • 12. NIKOLA JAKUBECHOVÁ - Kata - Juniorke (XJ)
  • SLOVAKIA
  • 13. PETER FABIAN - Kata - Seniori (S2)
  • SLOVAKIA
  • 14. RICHARD ŠLEHOFER - Kata - Kadeti (YK)
  • SLOVAKIA
  • 15. ROMAN HRČKA - Kata - Kadeti (YK)
  • SLOVAKIA
  • 16. VANDA VAŇOVÁ - Kata - Juniorke (XJ)

SLJEME2

    CROATIA
  • 1. NIKA JUKIĆ - Kata - Seniorke (S3)
  • CROATIA
  • 2. SABINA PETKOVIĆ - Kata - Juniorke (XJ)
  • CROATIA
  • 3. VLATKA KIUK - Kata - Seniorke (S3)

Tempo

    CROATIA
  • 1. ANA BAĐUN - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL BAĐUN - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • CROATIA
  • 3. KARLO BAĐUN - Kata - Cicibani (YD)
  • CROATIA
  • 4. MARIO BOROJEVIĆ - Kata - Kadeti (YK)

TRNJE

    CROATIA
  • 1. ANTE ŽURA - Kata - Cicibani (YD)
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK MUCIĆ - Kata - Cicibani (YD)
  • CROATIA
  • 3. ERIN IVEZIĆ - Kata - Cicibanke (XD)
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA LONČAR - Kata - Mlađe Učenice (XA)

TUZLA - SINBRA

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DŽENITA HASIĆ - Kata - Učenice (XB)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LAMIJA SOFTIĆ - Kata - Učenice (XB)

UKRAINIAN KARATE FEDERATION

    UKRAINE
  • 1. ARTEM PARKHOMENKO - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • UKRAINE
  • 2. ARTEM PARKHOMENKO - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • UKRAINE
  • 3. ARTUR GLUSHCHENKO - Kata - Učenici (YB)
  • UKRAINE
  • 4. ARTUR GLUSHCHENKO - Kata - Mlađi kadeti (YC)
  • UKRAINE
  • 5. ILLIA KOVAL - Kata - Juniori (YJ)
  • UKRAINE
  • 6. ILLIA KOVAL - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • UKRAINE
  • 7. ILLIA KOVAL - Kata - Seniori (S2)
  • UKRAINE
  • 8. LIZA STEPANOVA - Kata - Kadetkinje (XK)
  • UKRAINE
  • 9. LIZA STEPANOVA - Kata - Juniorke (XJ)
  • UKRAINE
  • 10. MAKSYM VIECHKANOV - Kata - Mlađi učenici (YA)
  • UKRAINE
  • 11. MAKSYM VIECHKANOV - Kata - Učenici (YB)
  • UKRAINE
  • 12. PETER BESSONOV - Kata - Učenici (YB)
  • UKRAINE
  • 13. SOFFIA MELNYKOVA - Kata - Učenice (XB)
  • UKRAINE
  • 14. SOFFIA MELNYKOVA - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • UKRAINE
  • 15. ULIANA BARANOVA - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • UKRAINE
  • 16. ULIANA BARANOVA - Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
  • UKRAINE
  • 17. VIKTORIIA OMELCHENKO - Kata - U 21 (ženski)(XU)
  • UKRAINE
  • 18. VLAD BULDA - Kata - U 21 (muški)(YU)
  • UKRAINE
  • 19. VLAD BULDA - Kata - Seniori (S2)
  • UKRAINE
  • 20. YAROSLAV FEDOROV - Kata - Kadeti (YK)

UNMEI

    BELARUS
  • 1. STAFANIYA SOBALEVA - Kata - Kadetkinje (XK)
  • BELARUS
  • 2. VALERYIA HLAZKOVA - Kata - Cicibanke (XD)
  • BELARUS
  • 3. VALERYIA HLAZKOVA - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • BELARUS
  • 4. YAUHENIYA KUZNIATSOVA - Kata - Kadetkinje (XK)

UTE

    HUNGARY
  • 1. THANH TUNG NGUYEN - Kata - Seniori (S2)

Vasas SC

    HUNGARY
  • 1. BÁLINT MÉRŐ - Kata - Juniori (YJ)
  • HUNGARY
  • 2. GERGELY CSICSAY - Kata - Juniori (YJ)
  • HUNGARY
  • 3. RICHÁRD FORGÁCS - Kata - Juniori (YJ)
  • HUNGARY
  • 4. SZABOLCS SINDELES - Kata - Seniori (S2)
  • HUNGARY
  • 5. TAMÁS FORGÁCS - Kata - Seniori (S2)
  • HUNGARY
  • 6. TAMÁS FORGÁCS - Kata - U 21 (muški)(YU)

VELENJE

    SLOVENIA
  • 1. ELLA JOZIČ - Kata - Cicibanke (XD)
  • SLOVENIA
  • 2. HANA ZAGER - Kata - Učenice (XB)
  • SLOVENIA
  • 3. LANA JOVANOVIČ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
  • SLOVENIA
  • 4. NIK BOROVNIK - Kata - Mlađi kadeti (YC)

Virovitica

    CROATIA
  • 1. LAURA ERAK - Kata - Učenice (XB)
  • CROATIA
  • 2. LOVRO ERAK - Kata - Učenici (YB)
  • CROATIA
  • 3. MAKS LUKA ŠENJUG - Kata - Seniori (S2)
  • CROATIA
  • 4. MATIJA RELIĆ - Kata - Kadeti (YK)
  • CROATIA
  • 5. SARA MALČEC - Kata - U 21 (ženski)(XU)

ZAMET

    CROATIA
  • 1. NINA DUDUKOVIĆ - Kata - Mlađe Učenice (XA)
KATA TIM (32)

"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

    CROATIA
  • 1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
  • CROATIA
  • 2. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - Kata tim - Juniorke (XJE)

ASD APS ARTESPORT

    ITALY
  • 1. ARTESPORT TEAM KATA - Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)

Čukarica

    SERBIA
  • 1. FEMALE KATA TEAM ČUKARICA - Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)

Funakoshi Gichin

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. TEAM FUNAKOSHI - Kata tim - Juniorke (XJE)

GLC FIJLKAM

    ITALY
  • 1. GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 1 - Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
  • ITALY
  • 2. GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 2 - Kata tim - Učenici (YBE)

IPON ZAGREB

    CROATIA
  • 1. TEAM IPON BOYS - Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)

ISRAEL KARATE FEDERATION

    ISRAEL
  • 1. KATA TEAM - Kata tim - Juniori (YJE)

Karate klub Esseker