Odabrano natjecanje: 4th Zagreb karate Cup

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Mlađi učenici (U10)

Kumite - Ml. učenici (U10) -26

1. BÁLINT FISCHER, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. TARIK SALKIĆ, KK BIHAĆ
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD

Kumite - Ml. učenici (U10) -30

1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. KIRÁLY GYŐZŐ, FORTUNA-BUDAPEST
3. OLIVER PIŠONIĆ, Euro-Tera
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Ml. učenici (U10) -34

1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC

Kumite - Ml. učenici (U10) -38

1. MATEJ VUKSAN, Euro-Tera
2. ANTE PAVLINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. VID RADULOVIĆ, SAMOBOR

Kumite - Ml. učenici (U10) +38

1. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. TONI ČUTURA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC

KUMITE-Mlađe učenice (U10)

Kumite - Ml. učenice (U10) -28

1. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ)
2. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. ANASTASIJA BALAĆ, BANJA LUKA

Kumite - Ml. učenice (U10) -32

1. KIARA BRSTILO, VELIKA GORICA
2. MARTINA VARONE, A.S.D. KARATE CLUB 2003
3. FRANKA GOLEMAC, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Ml. učenice (U10) -36

1. JANA ČEBOHIN, OMEGA
2. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
3. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec

Kumite - Ml. učenice (U10) +36

1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb

KUMITE-Učenici (U12)

Kumite - Učenici (U12) -30

1. ZSOMBOR DUDÁS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. KIRÁLY GYŐZŐ, FORTUNA-BUDAPEST
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
3. MUHAMED MURTIĆ, KK BIHAĆ

Kumite - Učenici (U12) -34

1. ROLAND CSATÓ, Ganz-Kesjar
2. BARNABÁS BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. JAKOV KUPINA, JASTREB
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC

Kumite - Učenici (U12) -38

1. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
2. MÁTÉ NAGY, SZARVAS
3. DÁNIEL VARGA, Ganz-Kesjar
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenici (U12) -42

1. LUKÁŠ SAMUEL LOCH, Slovak National Team
2. IVÓ IGRICZ, Barcsi Városi Sportegyesület
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. JAKOV SILADI, LOTOS ZAGREB

Kumite - Učenici (U12) -46

1. JOSIP PLANINIĆ, FORTITER (Kaštela)
2. ALEXANDER LICHNER, Slovak National Team
3. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN
3. MATIJA PAVIĆEVIĆ, Bar

Kumite - Učenici (U12) +46

1. ÁDÁM DVORÁK, Ganz-Kesjar
2. MALIK BAGAEV, Slovak National Team
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. JURE PUCE, CROHERC

KUMITE-Učenice (U12)

Kumite - Učenice (U12) -32

1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. ELLA BJELANOVIĆ, JASTREB
3. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. NIKA ŽERJAV, Mala Subotica

Kumite - Učenice (U12) -36

1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
2. ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ, Beogradski karate saveza
3. LOLITA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE

Kumite - Učenice (U12) -40

1. KARLA ŠANČIĆ, STIJENA
2. LEONA GULIJA, VARAŽDIN
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO
3. SARA TOMIĆ, BUSHIDO

Kumite - Učenice (U12) -44

1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. BARBARA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. NINA DORČIĆ, Metal - Jurdani
3. LAURA LISAC, Delta

Kumite - Učenice (U12) +44

1. SARAH TETARIĆ, KK BIHAĆ
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
3. INGRID KOCANJER, Karlovac 1969
3. DORA ŽUGČIĆ, STUDENT

KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)

Kumite - Ml. kadeti (U14) -36

1. ANDREJ TVRDOŇ, Sport School Karate Bratislava
2. MISLAV BLAŽEKOVIĆ, SAMOBOR
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. ANES PAŠIĆ, KK BIHAĆ

Kumite - Ml. kadeti (U14) -41

1. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA
2. JAKOV FEMBER, STIJENA
3. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. DARIO SZEL, SAMOBOR

Kumite - Ml. kadeti (U14) -45

1. BORNA NOVAK, VELIKA GORICA
2. BÁLINT MÉRŐ, Budai XI
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. PATRIK KARNAS, VELIKA GORICA

Kumite - Ml. kadeti (U14) -48

1. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC
2. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. PERO PLANINIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. MATEJ BRAJE, JASTREB

Kumite - Ml. kadeti (U14) -52

1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
2. GYÖRGY LITAUSZKI, SZARVAS
3. MARIN GUDELJ, VELIKA GORICA
3. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec

Kumite - Ml. kadeti (U14) -57

1. PATRIK MACUKIĆ, VELIKA GORICA
2. ELSAN KOLIĆ, Bar
3. RÓBERT SCHWARTZ, Slovak National Team
3. KRISZTOFER BÁLINT, MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Ml. kadeti (U14) +57

1. MILÁN BILISICS, BVSC-Fighter
2. OLIVER ČULE, CROHERC
3. ANDREJ BUBANJA, Bar
3. DÁNIEL FRANKÓ, SZARVAS

KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)

Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40

1. KATARÍNA LANGOVÁ, Slovak National Team
2. EMMA PODOBOVÁ, Slovak National Team
3. LILLA TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. MATEJA PREVEDAN, ĐURĐEVAC

Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45

1. LAURA LISAC, Delta
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
3. ANDREA ŠARAC, FORTITER (Kaštela)
3. MAGDALENA ŠUFLAJ, SAMOBOR

Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50

1. IVONA CIGLAR, VARAŽDIN
2. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
3. TIHANA ŠULEK, Euro-Tera
3. KATALIN KOHLHOFFER, PSE-Shindo

Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55

1. IVANA PEROVIĆ, Beogradski karate saveza
2. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. JOSIPA KOLIĆ, TUŠKANAC
3. JESSICA MARANGONI, Polisportiva NAKAYAMA

Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55

1. EVA KOZÁROVÁ, Farmex
2. NIKA ČEBOHIN, OMEGA
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR
3. ZSÓFIA BENKŐ, MTK BUDAPEST KARATE TEAM

KUMITE-Kadeti (U16)

Kumite - Kadeti (U16) -52

1. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
2. DAVIDE RAGNOLI, Polisportiva NAKAYAMA
3. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
3. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD

Kumite - Kadeti (U16) -57

1. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
2. PAVEL SUTIAK, Slovak National Team
3. BALÁZS VÉCSEI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA

Kumite - Kadeti (U16) -63

1. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
3. MILOŠ ADŽIĆ, Bar

Kumite - Kadeti (U16) -70

1. ADI GYURIK, Slovak National Team
2. PATRIK ŠEBOK, Slovak National Team
3. KARLO TURK, KOSTRENA
3. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO

Kumite - Kadeti (U16) +70

1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. TOMÁŠ KÓSA, Slovak National Team
3. KARLO VERŠIĆ, RI CROATIA
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA

KUMITE-Kadetkinje (U16)

Kumite - Kadetkinje (U16) -47

1. MIA MIJOVIĆ, VELIKA GORICA
2. TARA NIKOLIĆ, VARAŽDIN
3. LUNA HAMER, Međimurje
3. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB

Kumite - Kadetkinje (U16) -54

1. JELENA PEHAR, FORTITER (Kaštela)
2. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOMINIKA VEISOVA, Slovak National Team
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET

Kumite - Kadetkinje (U16) +54

1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. PETRA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. PETRA PICHOVA, Slovak National Team
3. LUCIJA LESJAK, Međimurje

KUMITE-Juniori (U18)

Kumite - Juniori (U18) -55

1. DOMINIK IMRICH, Slovak National Team
2. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
3. TIN DUJMOVIĆ, Esseker
3. DAMIR ČOLOVIĆ, Bar

Kumite - Juniori (U18) -61

1. BORNA MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod
2. BÁLINT ARDAI, FORTUNA-BUDAPEST
3. PAUL KARAČIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO

Kumite - Juniori (U18) -68

1. MARTIN HAČKO, Slovak National Team
2. TOMISLAV MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod
3. STEFAN GOJČEVIĆ, Bar
3. MARTIN FEDOR, Slovak National Team

Kumite - Juniori (U18) -76

1. KARLO MARTIĆ, Slavonski Brod
2. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ, Slovak National Team
3. DOMINIK BUDAY, Slovak National Team

Kumite - Juniori (U18) +76

1. JAKOV BUNJEVAC, KK KIK
2. JERKO ĐURINOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ATTILA JOBA, Slovak National Team
3. NORBERT FALTUS, Slovak National Team

KUMITE-Juniorke (U18)

Kumite - Juniorke (U18) -48

1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
2. REBECCA CICHROVÁ, Slovak National Team
3. TEREZKA SPÁLOVÁ, Slovak National Team
3. FEDERICA MAGANUCO, A.S.D. KARATE CLUB 2003

Kumite - Juniorke (U18) -53

1. ANA VRETENAR, TAD RIJEKA
2. JELENA PEHAR, FORTITER (Kaštela)
3. REBEKA VIDOVA, Slovak National Team
3. HAJDU PETRA, FORTUNA-BUDAPEST

Kumite - Juniorke (U18) -59

1. DORA CZAGÁNY, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. LENKA ŤAŽKÁ, Slovak National Team
3. HANA KUKLOVÁ, Slovak National Team
3. MARINA BARAC, ZAMET

Kumite - Juniorke (U18) +59

1. LAURA REHAK, STUDENT
2. MIHAELA MRAZOVIĆ, STUDENT
3. VILMA KRASIĆ, FORTITER (Kaštela)
3. VARJA TOPALOVIĆ, Beogradski karate saveza

KUMITE-Mlađi seniori (U21)

Kumite - Ml. seniori (U21) -60

1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO
2. DOMINIK IMRICH, Slovak National Team
3. BÁLINT ARDAI, FORTUNA-BUDAPEST

Kumite - Ml. seniori (U21) -67

1. MATEJ HOMOLA, Slovak National Team
2. DOMAGOJ BORŠOŠ, Esseker
3. FERDINÁND TAMÁS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. LUKA LOVRIĆ, SUSEDGRAD

Kumite - Ml. seniori (U21) -75

1. GÁBOR HÁRSPATAKI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. RICCARDO SGARDELLI, ZAMET
3. JÁN FUZER, Slovak National Team
3. MATEO ŠITUM, HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Ml. seniori (U21) -84

1. IVAN KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ERIK ERDÉSZ, Slovak National Team
3. DÁNIEL GYÖRGY, BVSC-Fighter
3. JAKOV BUNJEVAC, KK KIK

Kumite - Ml. seniori (U21) +84

1. ANĐELO KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ILIR KABASHI, Farmex

KUMITE-Mlađe seniorke (U21)

Kumite - Ml. seniorke (U21) -50

1. MONIKA BERULEC, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
3. INA MACEJKOVÁ, Slovak National Team

Kumite - Ml. seniorke (U21) -55

1. NIKA DEŠA, RI CROATIA
2. SARA SIDDIQUI, Delta
3. DOMINIKA KUCHÁROVÁ, Slovak National Team
3. KRISTINA ĆORIĆ, ZRINSKI

Kumite - Ml. seniorke (U21) -61

1. MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ, Slovak National Team
2. VIKTORIA PILLÁROVÁ, Slovak National Team
3. LUCIJA ČATLAK, ŠIBENIK
3. RENÁTA GYŐRIVÁNYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM

Kumite - Ml. seniorke (U21) -68

1. LENKA ŤAŽKÁ, Slovak National Team
2. SILVIJA BUZALJKO, SAMOBOR
3. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ, OBI Kaštela
3. JAROSLAVA BAŇASOVÁ, Slovak National Team

Kumite - Ml. seniorke (U21) +68

1. MAJA ZORIĆ, OPATIJA
2. DINA GAGULA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. LENKA SAHUĽOVÁ, Slovak National Team
3. MATEA JAVOROVIĆ, Honda

KUMITE-Seniori

Kumite - Seniori -60

1. BORAN BERAK, TAD RIJEKA
2. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO
3. DOMAGOJ BORŠOŠ, Esseker
3. BÁLINT ARDAI, FORTUNA-BUDAPEST

Kumite - Seniori -75

1. MICHELE HASANI, Polisportiva NAKAYAMA
2. MARIJAN LOGARUŠIĆ, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Seniori -84

1. IVAN KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. TIN CIGLAR, STUDENT

Kumite - Seniori +84

1. ANĐELO KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ILIR KABASHI, Farmex

Kumite - Seniori -OPEN

1. ILIR KABASHI, Farmex

KUMITE-Seniorke

Kumite - Seniorke -55

1. ALESSANDRA HASANI, Polisportiva NAKAYAMA
2. ZUZANA SCHWARTZOVÁ, Slovak National Team
3. SARA SIDDIQUI, Delta
3. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA

Kumite - Seniorke -61

1. INGRIDA SUCHÁNKOVÁ, Slovak National Team
2. LUCIJA ČATLAK, ŠIBENIK
3. HENRIETT FÜLÖP, FORTUNA-BUDAPEST

Kumite - Seniorke -68

1. ANAMARIJA KRIŽAN, Hercegovina-Zagreb
2. VERONIKA SEMANÍKOVÁ, Slovak National Team
3. KLARA KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. DANKA ZORIĆ, OPATIJA

Kumite - Seniorke -OPEN

1. ALESSANDRA HASANI, Polisportiva NAKAYAMA
2. INGRIDA SUCHÁNKOVÁ, Slovak National Team
3. ZUZANA SCHWARTZOVÁ, Slovak National Team
3. VERONIKA SEMANÍKOVÁ, Slovak National Team