Odabrano natjecanje: 5. Ploče Open 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (339)

Kumite – Cicibani (U8) -26

    CROATIA
  • 1. DENI OSTOJIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 3. LUKA STRPIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 4. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT
  • CROATIA
  • 5. ROKO KATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite – Cicibani (U8) +26

    CROATIA
  • 1. ALJOŠA KULJIŠ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. JOSIP ROHAČ - PORTO TOLERO

Kumite – Cicibanke (U8) -26

    CROATIA
  • 1. ANA MARJANOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. ANICA MATKOVIĆ - DALMACIJA

Kumite – Cicibanke (U8) +26

    CROATIA
  • 1. ANTONIA LOZOVINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. DORA RAKUŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. EMA OBRADOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. GEA JURIŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. MARIJA MARINOVIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Ml. učenici (U10) -26

    CROATIA
  • 1. BORNA KASALO - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. IVAN MIHOVIL MAGLIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JAKOV ŠARAVANJA - MEĐUGORJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. KARLO BOŠNJAK - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA KRASIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. OLIVER JOVIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 7. ŠIME STRPIĆ - "B"Biograd

Kumite - Ml. učenici (U10) -30

    CROATIA
  • 1. BEPO KATIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAVID SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 3. DUJE TOPIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MIHAEL HRKAĆ - Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 7. TOMA MEŠTROVIĆ - DALMACIJA

Kumite - Ml. učenici (U10) -34

    MONTENEGRO
  • 1. ALEKSA ĐURANOVIĆ - Bar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DRAGAN SOLDO - MEĐUGORJE
  • CROATIA
  • 3. IVAN BOŽINOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. IVAN OPAČAK - OBI Kaštela
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IVANO MILIĆEVIĆ - MEĐUGORJE
  • CROATIA
  • 6. JURE KARAMATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 7. MIHAEL JURENIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. MIRKO MATIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 9. NIKO MARJANOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 10. PETAR MATIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 11. TOMA MARIN - DALMACIJA

Kumite - Ml. učenici (U10) -38

    CROATIA
  • 1. ANTE KALEB - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN BARBARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. PETAR ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • MONTENEGRO
  • 4. RAYAN ZAHRANE - Bar
  • CROATIA
  • 5. TONI LUPI - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. VIKTOR KVESIĆ - Široki Brijeg
  • MONTENEGRO
  • 7. VUK CIMBALJEVIC - BIJELA
  • CROATIA
  • 8. ZVONE BEKAVAC - DALMACIJA

Kumite - Ml. učenici (U10) +38

    CROATIA
  • 1. DUJE ŠUNJIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FRANKO BOBAN - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 3. LOVRE DRAŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 4. NEVENKO PEHAR - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. NIKO BEBIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. NOA MILAKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 7. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

10. Kumite - Ml. učenice (U10) -28

    CROATIA
  • 1. DORIS KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. LARA OREB - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 3. LINDA VRANJEŠ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. MARTA ĆERLEK - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. MATEA ČAGALJ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 6. NIKOLINA TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. NINA PERIŠIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 8. NORA BARBIR - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 9. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL

Kumite - Ml. učenice (U10) -32

    CROATIA
  • 1. FRANKA MIĆIN - OKIT
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA GRUBELIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. LANA ŠUŠA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LAURA BILAC - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 5. MARTA BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 6. PAOLA RANČIĆ - OBI Kaštela

Kumite - Ml. učenice (U10) -36

    CROATIA
  • 1. JELENA PIPUNIC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. PETRA MAČUKET - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • MONTENEGRO
  • 3. VASILISA VUKANOVIĆ - Bar

Kumite - Ml. učenice (U10) +36

    CROATIA
  • 1. ELIN IANACHI ĆOPIČ - OKIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVA MARIĆ - Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KLARA LOVRIĆ - Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LEA REZO - KK Posušje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MARIJA PERVAN - MEĐUGORJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MIA MARIJA ŠUTA - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 7. SARA VUČAK - DALMACIJA

Kumite - Učenici (U12)-30

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAVID SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 2. DEAN KNEŽIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. DUJE TOPIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. JAKOV ŠARAVANJA - MEĐUGORJE
  • CROATIA
  • 5. JOSIP ĆERLEK - KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Učenici (U12)-34

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BAKIR DJUG - KK DO - Tuzla
  • CROATIA
  • 2. BARTUL PAPIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. IVANO BEADER - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. RATKO GAVRAN - LJUBUŠKI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TOMISLAV PEHAR - LJUBUŠKI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. TOMO SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg

Kumite – Učenici (U12) -38

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA MRĐEN - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. IVAN ŠKOKO - DALMACIJA
  • MONTENEGRO
  • 5. LAZAR GARDASEVIC - BIJELA
  • CROATIA
  • 6. NIKO JAKELJIĆ - DALMACIJA

Kumite - Učenici (U12) -42

    CROATIA
  • 1. DANE JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. DUJE RAVLIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 3. FRANE ORŠULIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. IVAN DRAGAN - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. IVANO IVANKOVIC - CROHERC
  • MONTENEGRO
  • 6. LAZAR GARDASEVIC - BIJELA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MARKO ĆAVAR - Neretva
  • CROATIA
  • 8. MIHAEL MILIČEVIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MISLAV ČOVIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • MONTENEGRO
  • 10. NENAD DJURICIC - BIJELA

Kumite - Učenici (U12) -46

    CROATIA
  • 1. ANTE BEVANDA - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. BRANIMIR PAPIĆ - Zvonimir Zadar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MATEJ ZELJKO - Široki Brijeg
  • MONTENEGRO
  • 4. NOVAK GVOZDENOVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 5. PETAR MEDAK - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV SENKIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. VALENTINO SLIŠKOVIĆ - Široki Brijeg

Kumite – Učenici (U12) +46

    CROATIA
  • 1. ANTE LEONTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. DENIS KOŽUL DODIG - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 3. DUJE ŽDERIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. IVAN RAMLJAK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. JURE ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 6. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 7. LOVRO ČALE - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 8. MARIN GRGIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 9. MARINO BONAČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 10. MARKO GAĆE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 11. MATEJ REŽIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • MONTENEGRO
  • 12. MIHAILO GOJAKOVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 13. ROKO VLAHOV - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 14. ROKO ŽAPER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 15. STIPE VLASTELICA - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 16. TONI GULAM - OKIT

Kumite – Učenice (U12) -32

    CROATIA
  • 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ANTEA NIKOLIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANTONIJA KNEZOVIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 4. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 5. ELA ADŽAGA - OKIT
  • CROATIA
  • 6. ELENA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 7. ENA OPANČAR - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 8. ERIKA VASILJ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 9. IVANA SUTON - PORTO TOLERO
  • MONTENEGRO
  • 10. JOVANAA BOGDNOVIĆ - BIJELA
  • CROATIA
  • 11. MARIJA ŠKOJO - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 12. STELA BULIĆ - CROHERC

Kumite - Učenice (U12)-36

    CROATIA
  • 1. ANA DESPALATOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ANJA POKRAJAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. KARMEN ŠURIJA - OKIT
  • CROATIA
  • 4. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MAJA LUCIJA SOLDO - MEĐUGORJE
  • CROATIA
  • 7. MARČELINA KUVAČIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 8. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. MARICA BOŠNJAK - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 10. NOA LOVRIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 11. PAULINA ŽULJIĆ - DALMACIJA

Kumite – Učenice (U12) -40

    CROATIA
  • 1. ENA BRKIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 2. IVA LOVRIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IVANA ČAMBER - KK Posušje
  • CROATIA
  • 4. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. LAURA BEBIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. MAGDALENA JADRIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. MARTA STOJIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. MIHAELA DILBER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 9. NINA ČAČIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 10. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO

Kumite – Učenice (U12) -44

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BOŽANA MILIČEVIĆ - LJUBUŠKI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMMA BUHOVAC - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 3. ILIJANA NAKIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. MARTA DŽELALIJA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 5. NERA GRLJUŠIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite – Učenice (U12) +44

    CROATIA
  • 1. DORA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. ELENA MARIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. EMANUELA MILAKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 4. KATJA GULIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković
  • MONTENEGRO
  • 6. MARIAM ZAHRANE - Bar
  • CROATIA
  • 7. MIA SOLDIC - DALMACIJA
  • MONTENEGRO
  • 8. SOFIJA MIKULIĆ - BIJELA

Kumite - Mlađi kadeti (U14) -36

    CROATIA
  • 1. DARIO TURK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LEO MUCIĆ - LJUBUŠKI

Kumite - Mlađi kadeti (U14) -41

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTE ZOVKO - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 2. DANE JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. LUKA DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. ŽELJKO PERVAN - CROHERC

Kumite - Mlađi kadeti (U14) -45

    CROATIA
  • 1. MARTIN MANDŽO - CROHERC
  • MONTENEGRO
  • 2. NENAD 1 DJURICIC - BIJELA

Kumite - Mlađi kadeti (U14) -48

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTONIO-DAVID MARKIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 2. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. FRANJO JURIČIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MATEJ SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 5. NIKO NEMARIĆ - Zvonimir Zadar

Kumite - Mlađi kadeti (U14) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DRAGAN VUČIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 2. IVAN BEKAVAC - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. IVO BOKAN - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. JOSIP OBRADOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi kadeti (U14) -57

    CROATIA
  • 1. DINO SUČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. JAKOV MRĐEN - "B"Biograd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JOSIP BOŠNJAK - Neretva
  • MONTENEGRO
  • 4. JOVAN BOGDANOVIC - BIJELA
  • MONTENEGRO
  • 5. JOVAN ĐURANOVIĆ - Bar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MILJENKO VASILJ - MEĐUGORJE
  • CROATIA
  • 7. NIKO BURČUL - Velebit
  • CROATIA
  • 8. SILVIO KAVELJ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 9. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ

Kumite - Mlađi kadeti (U14)+57

    CROATIA
  • 1. ADAM ILIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 2. BRUNO BAKOTA - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. DUJE THEO SAVIĆ - OKIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. JOSIP BOŠNJAK - Neretva
  • CROATIA
  • 5. LEON BUHIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 6. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 7. MATEO RAVLIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 8. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 9. ROKO PAVLOVIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Mlađe kadetkinje (U14) -40

    CROATIA
  • 1. EMA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • MONTENEGRO
  • 2. JOVANAA BOGDNOVIĆ - BIJELA
  • CROATIA
  • 3. KATJA JERKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA PLEĆAS ( Z ) - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 7. MIA MUSA - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Mlađe kadetkinje (U14) -45

    CROATIA
  • 1. ANETA JOVIĆ - "B"Biograd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BARBARA KOLOBARIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 3. IVA ŠARIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MARTA RIBIČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. MARTINA GLAMUZINA - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 8. PETRA BANDIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 9. TONKA BERIŠA - KK JADRAN

Kumite - Mlađe kadetkinje (U14) -50

    CROATIA
  • 1. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. KARLA PEZIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. MANDIĆ MARIJA - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 4. MIA OPAČAK - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. MONIKA MARTINOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato

Kumite - Mlađe kadetkinje (U14)-55

    MONTENEGRO
  • 1. ANASTASIJA KOPRIVICA - BIJELA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BARBARA BAZINA - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 3. KASJA BAN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje (U14) +55

    CROATIA
  • 1. ANA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • MONTENEGRO
  • 2. ANIDA BERJAŠEVIĆ - Bar
  • CROATIA
  • 3. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. GITA PELICARIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 5. GIULY MANCINI - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 6. GORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 7. JOVANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 8. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. NINA ELPEZA - DALMACIJA

Kumite - Kadeti (U16) -52

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MARIĆ - ZRINSKI
  • MONTENEGRO
  • 2. JOVAN BOGDANOVIC - BIJELA
  • CROATIA
  • 3. MATE ŠARAVANJA - CROHERC

Kumite - Kadeti (U16) -57

    CROATIA
  • 1. BRUNO ŠUTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LUKAS LOVRIĆ - Neretva
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MILJENKO VASILJ - MEĐUGORJE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NIKOLA ZADRO - KK EMPI PROZOR-RAMA
  • CROATIA
  • 5. PATRIK ADŽAGA - OKIT
  • CROATIA
  • 6. ROKO GRADAC - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 7. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 8. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite – Kadeti (U16) -63

    CROATIA
  • 1. IVAN KRALJEVIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 2. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. UROŠ BOVAN - "Bjelopoljac"

Kumite – Kadeti (U16) -70

    CROATIA
  • 1. LUKA KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split

Kumite – Kadeti (U16) +70

    CROATIA
  • 1. ADAM ILIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 2. LUKA RADIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SANDRO KREŠIĆ - KK DO - Tuzla

Kumite - Kadetkinje (U16) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BARBARA KOLOBARIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 2. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JANA PRUSINA - MEĐUGORJE
  • CROATIA
  • 4. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • MONTENEGRO
  • 6. ZANA BARJAKTAREVIĆ - Bar

Kumite - Kadetkinje (U16) -54

    CROATIA
  • 1. BRUNA ĆORIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. DORA REZIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 3. LARA JOVANOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 7. SASHA IANACHI ĆOPIĆ - OKIT

Kumite – Kadetkinje (U16) +54

    CROATIA
  • 1. ANA REŠETAR - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. DOMINA BABIĆ - KK JADRAN
  • CROATIA
  • 4. DRAGANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ENA ROZIĆ - Neretva
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. IVONA RAMLJAK - Neretva
  • CROATIA
  • 7. LANA LOZOVINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA UTOVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 10. MARJETA TENŽERA - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 11. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 12. ZORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN

Kumite - Juniori (U18) -55

Kumite - Juniori (U18) -61

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LUKAS LOVRIĆ - Neretva
  • CROATIA
  • 2. PETAR JOSIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 3. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Juniori (U18) -68

    CROATIA
  • 1. DUJE BLAŽEVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 2. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIKOLA DAMJANOVIC - Neretva

Kumite - Juniori (U18) -76

    CROATIA
  • 1. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. FRANO DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TARIK BAJIĆ - "Bjelopoljac"
  • CROATIA
  • 4. TONĆI GRUBŠIĆ - DALMACIJA

Kumite - Juniori (U18) +76

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FRANKO MILJKO - Neretva
  • MONTENEGRO
  • 2. MARKO TRKIJA - BIJELA
  • CROATIA
  • 3. OLIVER ČULE - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SANDRO KREŠIĆ - KK DO - Tuzla

Kumite - Juniorke (U18) -48

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANAMARIJA BORAS - LJUBUŠKI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JANA PRUSINA - MEĐUGORJE

Kumite - Juniorke (U18) -53

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMINA HALILOVIC - KK DO - Tuzla
  • CROATIA
  • 2. LARA JOVANOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Juniorke (U18) -59

    CROATIA
  • 1. ANA REŠETAR - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MARIJETA MILETIĆ - LJUBUŠKI

Kumite - Juniorke (U18) +59

    CROATIA
  • 1. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. DOMINA PAVLOVIĆ - KK JADRAN
  • CROATIA
  • 3. LANA LOZOVINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. LINA ŠUTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MONIKA RAJIC - KK EMPI PROZOR-RAMA
  • CROATIA
  • 7. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela

Kumite - U 21 (muški) -60

Kumite - U 21 (muški) -67

Kumite - U 21 (muški) -75

    CROATIA
  • 1. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. JOSIP UGRINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 3. LUKA WILLIAMSON - KK Galeb

Kumite - U 21 (muški) -84

Kumite - U 21 (muški) +84

Kumite - U 21 (ženski) -50

Kumite - U 21 (ženski) -55

Kumite - U 21 (ženski) -61

    CROATIA
  • 1. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MONIKA RAJIČ - KK EMPI PROZOR-RAMA

Kumite - U 21 (ženski) -68

Kumite - U 21 (ženski) +68

    CROATIA
  • 1. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. STEFANI KREŠIĆ - KK DO - Tuzla

Kumite - Seniori -Open

Kumite - Seniorke-Open

    CROATIA
  • 1. DANIJELA BANOVIĆ - KK SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVANA GALIĆ - KK Posušje
  • CROATIA
  • 3. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. STEFANI KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
KATA (142)

Kata - Cicibani U8 (9-7kyu)

    CROATIA
  • 1. IVAN KNEZOVIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 3. JOSIP ROHAČ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. LUKA GRBAVAC - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MIHAEL ANIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 6. NOA ANIĆ - Karate Dojo Brač

Kata - Cicibani U8

    CROATIA
  • 1. ALJOŠA KULJIŠ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. FRAN ŠIMIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. JAKOV ZOVKO - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MIHAEL ANIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 6. NOA ANIĆ - Karate Dojo Brač

Kata - Cicibanke U8 (9-7kyu)

    CROATIA
  • 1. EMA OBRADOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KATJA PRUSINA - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 4. MARTA GRGIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. TONKA SIMIC - DALMACIJA-CEMENT

Kata - Cicibanke U8

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANĐELA BOŠNJAK - LJUBUŠKI

Kata - Mlađi učenici (U10) - 9-8 Kyu

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVAN MUCIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 2. JURAJ ŠKEMBER - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL HERCEG - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. NADAN JUKIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA ZUBAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. ROKO BAKOTA - KK Galeb
  • CROATIA
  • 7. ROKO MARINIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 8. STIPAN PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković

Kata - Mlađi učenici (U10) - 7-6 Kyu

    CROATIA
  • 1. ANDREJ ŠUTALO - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA PETROV - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. MARCEL ETEROVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 4. MARKO MARKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. ROKO BARIŠIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. ROKO PERAK - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 7. TINO JUKIĆ - Brač

Kata - Mlađi učenici (U10)

    CROATIA
  • 1. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. LOVRE DRAŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 3. LUKA MARINIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. PETAR ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 5. SEBASTIAN BAN - DALMACIJA

Kata - Mlađe Učenice (U10)- 7,8 Kyu

    CROATIA
  • 1. ANITA GRGIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. ANTEA KNEZOVIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. ANTONIJA MARTINIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 4. KARLA ŠAPINA - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. LARA ANTIČEVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 6. LARA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 7. LUCA MASLAĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA DILBER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 9. MARINA UJDUR - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MARTA JURIČ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 11. MARTINA BUBIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 12. NORA GALOVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 13. NORA VRANDEČIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 14. TIA ETEROVIĆ - Brač

Kata - Mlađe učenice (U10)- 9-8 Kyu

    CROATIA
  • 1. ELA BEZER - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMA MUCIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 3. EVA KONĐA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. JUDITA BATINOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 5. KATJA BULUM - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 6. LEA DOMINIKOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MATEA ČAMBER - KK Posušje
  • CROATIA
  • 9. NOA ANTUNOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 10. PETRA IVANKOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. SARA BEŠLIĆ - KK Posušje
  • CROATIA
  • 12. SARA LEŽENIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ

Kata - Mlađe učenice (U10)

    MONTENEGRO
  • 1. ELENA POPOVIC - Buducnost
  • CROATIA
  • 2. FANI KARABATIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. JELENA LAZAREVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. LARA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 5. MARTA BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 6. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL

Kata - Učenici (U12)- 9-8 Kyu

    CROATIA
  • 1. ANTE RAIČ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 2. IVAN BORNA ĆELIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. JAVOR BACH - Velebit
  • CROATIA
  • 4. MATEJ REŽIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MILAN KEVILJ - KK Posušje
  • CROATIA
  • 6. TONI STRIKA - Velebit
  • CROATIA
  • 7. TONI VLAHOV - Velebit

Kata - Učenici (U12)- 7-5 Kyu

    CROATIA
  • 1. IVAN ĆOSIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. JURAJ ŠKEMBER - ŠIBENIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIKOLA BOTO - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 4. TINO JOVIĆ - DALMACIJA

Kata - Učenici (U12)

    CROATIA
  • 1. IVAN TARLE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. JURE ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. LUKAS BAČIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL

Kata – Učenice (U12) - 9-8 Kyu

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 2. ČOLOVIĆ JULIJANA - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. ČOLOVIĆ TEONA - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. DALILA MEHULIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 5. EMA MATIĆ - ŠIBENIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. IKA BOTO - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 7. MARINA BUBIĆ - KK Galeb

Kata – Učenice (U12) - 7-5 Kyu

    CROATIA
  • 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. ANTEA VIDOVIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 3. IVANA TOLJ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. JOSIPA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 5. KARLA OSTOJA - KK Galeb
  • CROATIA
  • 6. LEA ŠOLIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA KUZMANIĆ - KK Galeb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MARIJA MAGDALENA PAVLOVIĆ - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 9. ZOFIJA ETEROVIĆ - Brač

Kata - Učenice (U12)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTONIJA GAVRAN - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 2. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 3. BARBARA GREGIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 4. JOSIPA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 5. KLARA PLAZIBAT - KK SOKOL
  • MONTENEGRO
  • 6. MIA RAMOVIC - Buducnost
  • CROATIA
  • 7. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK

Kata - Mlađi kadeti (U14)

    CROATIA
  • 1. IAN ANIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 2. IVAN VOLAREVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. IVANO BAJRAK - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 4. JERE DUPLANČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. MARKO ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 6. VITTO FURUNDŽIJA - Vukovar`91

Kata - Mlađe kadetkinje (U14)

    CROATIA
  • 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. KARMEN KRALJEVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. KATARINA SUSMELJ - DALMACIJA-CEMENT
  • MONTENEGRO
  • 4. LANA TATAR - Buducnost
  • CROATIA
  • 5. MARTA SIMIC - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 6. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 7. SARA MEŠTROVIĆ - DALMACIJA
  • MONTENEGRO
  • 8. TEODORA POPOVIC - Buducnost
  • CROATIA
  • 9. TONKA BERIŠA - KK JADRAN
  • CROATIA
  • 10. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato

Kata - Kadeti (U16)

    MONTENEGRO
  • 1. ALEKSA JOKIC - Buducnost
  • MONTENEGRO
  • 2. DAVID DUBAK - Buducnost
  • CROATIA
  • 3. ILAJ MACURA - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 4. JURE GOIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 5. KARLO JUKIĆ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 6. LUKA KAZALICKI - Brač
  • MONTENEGRO
  • 7. LUKA POPOVIC - Buducnost
  • MONTENEGRO
  • 8. RIJAD MANDIC - Buducnost

Kata - Kadetkinje (U16)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANAMARIJA BORAS - LJUBUŠKI
  • CROATIA
  • 2. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA BEŠLIĆ - KK Galeb

Kata – Juniori (U16)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA PERIBONIO - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JELENKO MAJIĆ - LJUBUŠKI

Kata – Juniorke (U16)

    CROATIA
  • 1. EMA PENDIĆ - Vukovar`91
  • CROATIA
  • 2. EMA ŠTALMAJER - Vukovar`91

Kata - Seniori (+18)

    CROATIA
  • 1. ADIS KOSO - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. ALEN RUBČIĆ - Vukovar`91

Kata - Seniorke (+18)

Kata – Veterani (+35)

    CROATIA
  • 1. ADIS KOSO - PORTO TOLERO

Kata – Veteranke (+35)

Kata – Veteranke (+35)