Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KATA-Cicibani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MILE VLADUŠIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-CCB-6,7-M (K1)
1
1
0
0
0
2.
FRANKO VUJANIĆ BALOG
Kondura Sisak
KATA-CCB-6,7-M (K1)
1
0
0
0
0
KATA-Cicibanke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TAJA PLOHL
LJUTOMER
KATA-CCB-67-Ž (K2)
3
3
0
0
0
2.
EDA DIZDAREVIĆ
REGENERACIJA
KATA-CCB-O-Ž (K4)
2
2
0
0
0
3.
SARA MEMIĆ
ZAMET
KATA-CCB-67-Ž (K2), KATA-CCB-O-Ž (K4)
4
2
0
0
0
4.
LANA KADUM
FINIDA (POREČ)
KATA-CCB-67-Ž (K2)
2
1
0
0
0
5.
LEA PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
KATA-CCB-67-Ž (K2)
2
1
0
0
0
6.
LEONA PEIĆ
RAB-ENPI
KATA-CCB-67-Ž (K2)
2
0
0
0
0
7.
LUCIJA JOZIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-CCB-67-Ž (K2)
2
0
0
0
0
8.
CINTYA RADOVAN
FINIDA (POREČ)
KATA-CCB-O-Ž (K4)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MANUEL VEDRIŠ
Delta
KATA-MUČ-O-M (K7)
3
3
0
0
0
2.
MARTIN KOKOT
Shitoryu Varaždin
KATA-MUČ-89-M (K5)
3
3
0
0
0
3.
BARTOL PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
KATA-MUČ-89-M (K5)
3
2
0
0
0
4.
EMAN PURIĆ
REGENERACIJA
KATA-MUČ-O-M (K7)
3
2
0
0
0
5.
JAKOV KOSTANJEVAC
Shitoryu Varaždin
KATA-MUČ-89-M (K5)
3
2
0
0
0
6.
LUKA ŠAJBIĆ
RAB-ENPI
KATA-MUČ-89-M (K5)
3
2
0
0
0
7.
ROKO GROŠETA
ISTRA
KATA-MUČ-O-M (K7)
3
2
0
0
0
8.
TARIS BEGANOVIĆ
REGENERACIJA
KATA-MUČ-O-M (K7)
3
2
0
0
0
9.
ALEXANDER ŽIGO
RAB-ENPI
KATA-MUČ-O-M (K7)
2
1
0
0
0
10.
ARMEN DIZDAREVIĆ
REGENERACIJA
KATA-MUČ-O-M (K7)
2
0
0
0
0
11.
GABRIEL ANĐELIĆ
RAB-ENPI
KATA-MUČ-O-M (K7)
2
0
0
0
0
12.
JAN ČOLIĆ
RAB-ENPI
KATA-MUČ-89-M (K5)
2
0
0
0
0
13.
PAVAO ZEBIĆ
RAB-ENPI
KATA-MUČ-89-M (K5)
2
0
0
0
0
14.
BELMIN HALILAGIĆ
REGENERACIJA
KATA-MUČ-O-M (K7)
1
0
0
0
0
15.
DUJE KAC
RAB-ENPI
KATA-MUČ-89-M (K5)
1
0
0
0
0
16.
FILIP IVANIĆ
RAB-ENPI
KATA-MUČ-89-M (K5)
1
0
0
0
0
17.
LUKA IVČE
RAB-ENPI
KATA-MUČ-O-M (K7)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NUŠA JANŽEKOVIČ
LJUTOMER
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
4
4
0
0
0
2.
NINA DUDUKOVIĆ
ZAMET
KATA-MUČ-Ž (K8)
3
3
0
0
0
3.
MLAĐE UČENICE EKIPNO (1)
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-Ž-TEAM
2
2
0
0
0
4.
HANNAH VELA RAUTER
LJUTOMER
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
4
3
0
0
0
5.
IDA DUJAK
NOVIGRAD
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
3
2
0
0
0
6.
MARIJA ŠIMUNOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-Ž (K8)
3
2
0
0
0
7.
MINELA MAKAREVIĆ
ZAMET
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
3
2
0
0
0
8.
MIRELA MAKAREVIĆ
ZAMET
KATA-MUČ-Ž (K8)
3
2
0
0
0
9.
DORA KERKEZ
Kondura Sisak
KATA-MUČ-Ž (K8)
4
2
0
0
0
10.
EKIPNO MLAĐE UČENICE
ZAMET
KATA-MUČ-Ž-TEAM
2
1
0
0
0
11.
EMILI JURCAN
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-Ž (K8)
2
1
0
0
0
12.
LEA BAISSERO
NOVIGRAD
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
2
1
0
0
0
13.
VERONIKA BAUER
NOVIGRAD
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
2
1
0
0
0
14.
KATE RADOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-89-Ž (K6), KATA-MUČ-Ž (K8)
6
2
0
0
0
15.
DOROTEA IVANIĆ
RAB-ENPI
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
3
1
0
0
0
16.
LEONA ROVAN
Delta
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
3
1
0
0
0
17.
JOSIPA MORAS
RAB-ENPI
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
2
0
0
0
0
18.
ANASTASIA DUMIĆ
RAB-ENPI
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
1
0
0
0
0
19.
CINTYA RADOVAN
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-Ž (K8)
1
0
0
0
0
20.
DORA RUBINIĆ
ZAMET
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
1
0
0
0
0
21.
EDA DIZDAREVIĆ
REGENERACIJA
KATA-MUČ-Ž (K8)
1
0
0
0
0
22.
LEA DUMIČIĆ
RAB-ENPI
KATA-MUČ-Ž (K8)
1
0
0
0
0
23.
MLAĐE UČENICE EKIPNO (2)
FINIDA (POREČ)
KATA-MUČ-Ž-TEAM
1
0
0
0
0
24.
NERA HABAZIN PENDE
RAB-ENPI
KATA-MUČ-Ž (K8)
1
0
0
0
0
25.
NINA GRCE
RAB-ENPI
KATA-MUČ-89-Ž (K6)
1
0
0
0
0
26.
NOVIGRAD ML.UČENICE
NOVIGRAD
KATA-MUČ-Ž-TEAM
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TARIK SALKIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-O-M (K11)
3
3
0
0
0
2.
EMAN PURIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-M (K9)
2
2
0
0
0
3.
RAUL VEDRIŠ
Delta
KATA-UČ-O-M (K11)
4
3
0
0
0
4.
AMAR ŠABANAGIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-O-M (K11)
3
2
0
0
0
5.
ERIK TOMAŠIĆ
Shitoryu Varaždin
KATA-UČ-M (K9)
2
1
0
0
0
6.
MANUEL VEDRIŠ
Delta
KATA-UČ-O-M (K11)
2
1
0
0
0
7.
AJDIN SALKIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-O-M (K11)
3
1
0
0
0
8.
ERMIN PAJAZETOVIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-O-M (K11)
3
1
0
0
0
9.
MARO RENIĆ
RAB-ENPI
KATA-UČ-O-M (K11)
2
0
0
0
0
10.
IVANO TOMIČIĆ
RAB-ENPI
KATA-UČ-O-M (K11)
1
0
0
0
0
11.
JAKOV TOPIĆ
Kondura Sisak
KATA-UČ-M (K9)
1
0
0
0
0
12.
NIKO HOBOR
Kondura Sisak
KATA-UČ-M (K9)
1
0
0
0
0
13.
NIKOLA MALIĆ
ZAMET
KATA-UČ-O-M (K11)
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PETRA ČABRIJAN
Delta
KATA-UČ-O-Ž (K12)
3
3
0
0
0
2.
UČENICE EKIPNO (1)
FINIDA (POREČ)
KATA-UČ-Ž-TEAM
2
2
0
0
0
3.
NINA DUDUKOVIĆ
ZAMET
KATA-UČ-Ž (K10), KATA-UČ-O-Ž (K12)
5
4
0
0
0
4.
ALICIA PREINSPERGER
RAB-ENPI
KATA-UČ-Ž (K10)
2
1
0
0
0
5.
MARIJA ŠIMUNOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-UČ-O-Ž (K12)
2
1
0
0
0
6.
TIJA JANŽEKOVIČ
LJUTOMER
KATA-UČ-Ž (K10)
2
1
0
0
0
7.
DORA KERKEZ
Kondura Sisak
KATA-UČ-O-Ž (K12)
2
0
0
0
0
8.
IDA POSAVEC
Međimurje
KATA-UČ-Ž (K10)
2
0
0
0
0
9.
EKIPNO MLAĐE UČENICE
ZAMET
KATA-UČ-Ž-TEAM
1
0
0
0
0
10.
EMILI JURCAN
FINIDA (POREČ)
KATA-UČ-O-Ž (K12)
1
0
0
0
0
11.
TARA LESJAK
Međimurje
KATA-UČ-Ž (K10)
1
0
0
0
0
12.
UČENICE EKIPNO (2)
FINIDA (POREČ)
KATA-UČ-Ž-TEAM
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TARIK SALKIĆ
REGENERACIJA
KATA-MK-M (K13)
3
3
0
0
0
2.
IAN ŠPELIĆ
SHOTOKAN UMAG
KATA-MK-M (K13)
3
2
0
0
0
3.
RAUL VEDRIŠ
Delta
KATA-MK-M (K13)
3
2
0
0
0
4.
AMAR ŠABANAGIĆ
REGENERACIJA
KATA-MK-M (K13)
2
1
0
0
0
5.
MARKO ARSIĆ
RAB-ENPI
KATA-MK-M (K13)
2
1
0
0
0
6.
ERMIN PAJAZETOVIĆ
REGENERACIJA
KATA-MK-M (K13)
3
1
0
0
0
7.
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO
RAB-ENPI
KATA-MK-M (K13)
2
0
0
0
0
8.
FRANE ČALUŠIĆ
RAB-ENPI
KATA-MK-M (K13)
1
0
0
0
0
9.
LEON PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
KATA-MK-M (K13)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMMA BERTA BOČKOR
BUJE
KATA-MK-Ž (K14)
2
2
0
0
0
2.
EMA DEBELIĆ
RAB-ENPI
KATA-MK-Ž (K14)
2
1
0
0
0
3.
SARA HRVAĆANIN
ZAMET
KATA-MK-Ž (K14)
2
1
0
0
0
4.
KLARA BALOG
Kondura Sisak
KATA-MK-Ž (K14)
1
0
0
0
0
5.
LAURA JOZIĆ
ZAMET
KATA-MK-Ž (K14)
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTONIO MATUŠAN
RAB-ENPI
KATA-KAD-M (K15)
2
2
0
0
0
2.
EDOARDO GRAZIOTTO
SPORT TARGET GERMINAL
KATA-KAD-M (K15)
2
1
0
0
0
3.
IAN ŠPELIĆ
SHOTOKAN UMAG
KATA-KAD-M (K15)
2
1
0
0
0
4.
DORIAN FAFANĐEL
RAB-ENPI
KATA-KAD-M (K15)
1
0
0
0
0
5.
TIN ČOLIĆ
RAB-ENPI
KATA-KAD-M (K15)
1
0
0
0
0
KATA-Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA KATARINA TRAVAŠ
RAB-ENPI
KATA-KAD-Ž (K16)
2
2
0
0
0
2.
EMMA BERTA BOČKOR
BUJE
KATA-KAD-Ž (K16)
2
1
0
0
0
3.
LAURA JOZIĆ
ZAMET
KATA-KAD-Ž (K16)
1
0
0
0
0
4.
TEA KOSTANJEVAC
Shitoryu Varaždin
KATA-KAD-Ž (K16)
1
0
0
0
0
KATA-Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PIETRO BINOTTO
SPORT TARGET GERMINAL
KATA-JUN-M (K17)
2
2
0
0
0
2.
ANTONIO MATUŠAN
RAB-ENPI
KATA-JUN-M (K17)
1
0
0
0
0
3.
DORIAN FAFANĐEL
RAB-ENPI
KATA-JUN-M (K17)
1
0
0
0
0
KATA-Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GIADA PERUZZI
SPORT TARGET GERMINAL
KATA-JUN-Ž (K18)
2
2
0
0
0
2.
ANA KATARINA TRAVAŠ
RAB-ENPI
KATA-JUN-Ž (K18)
1
0
0
0
0
3.
EMMA BERTA BOČKOR
BUJE
KATA-JUN-Ž (K18)
1
0
0
0
0
KATA-Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
AMIR REŠIDOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-SEN-M (K19)
2
2
0
0
0
2.
DAMIR KRSNIK
FINIDA (POREČ)
KATA-SEN-M (K19)
1
0
0
0
0
3.
IGOR LJUBANSKI
Polet
KATA-SEN-M (K19)
1
0
0
0
0
KATA-Veterani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
AMIR REŠIDOVIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-VET-M (K21)
1
1
0
0
0
2.
DAMIR KRSNIK
FINIDA (POREČ)
KATA-VET-M (K21)
2
1
0
0
0
3.
IGOR LJUBANSKI
Polet
KATA-VET-M (K21)
1
0
0
0
0
KATA-Veteranke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
KATA-Mlađi učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATA TIM REGENERACIJA
REGENERACIJA
KATA-MUČ-M-TEAM (23)
1
1
0
0
0
2.
RAB- ENPI 1
RAB-ENPI
KATA-MUČ-M-TEAM (23)
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATA TIM REGENERACIJA
REGENERACIJA
KATA-UČ-M-TEAM
1
1
0
0
0
2.
UČENICI EKIPNO
Kondura Sisak
KATA-UČ-M-TEAM
1
0
0
0
0